Hal - lubi

 • Hal lubi Komentarz

  Tak na prawdę, po co taki celebryta miałby ubierać niewłaściwy kombinezon? To tego gamonia , co mierzy te tzw. parametry trzeba zdyskwalifikować.

 • Hal lubi Komentarz

  Franca , kraj niebinarny islamsko ; mocno z minę te znany , czołgi nawet mieli podczas II-wojny o 1-biegu do przodu i 4-biegach do tyłu , fanem jej Kozietulski aferzysta z tego PO-rtalu ; który nawet zdefraudował fundusze pułkowe !!!

 • Hal lubi Komentarz

  ...z całym szacunkiem do mojej Ojczyzny - nie jesteśmy całym światem ! ....te sto kilkadziesiąt tysięcy podpisy, to nasi rodacy ! :) ...to miłe i bardzo sympatyczne, że solidarnie żądają uznania dla osiągnięć Roberta LEWANDOWSKIEGO...uważam jednak, że RL takiego "poparcia" nie potrzebuje ...to trochę dziecinada ...nie tak dawno , bodaj w zeszłym roku pewien kierowca F-1 został Zawodnikiem Dnia - mimo , że zajął OSTATNIE MIEJSCE W WYŚCIGU ! :) ... wiemy o kogo chodzi, i nietrudno zgadnąć, jakiej narodowości kibice oddali głos na outsidera : Robert LEWANDOWSKI miał niezwykle udany sezon - indywidualnie i z ekipą - pięknym ukoronowaniem jest czempionat LIGI MISTRZÓW !!! ...W tej sytuacji dopominanie się od sfrustrowanych, francuskich pismaków, aby uhonorowali gościa, który miał wielki udział w skopaniu tyłka ich pupilom i faworytom , jest bezcelowe i nawet uwłacza Robertowi Lewandowskiemu. Trzeba być naiwnym, aby wierzyć że coś takiego jest możliwe...RL obejdzie się bez ich zasranego dyplomika !!! oni niech nadal liczą setki milionów wyrzuconych, jak się okazuje, w błoto !:) Potrójna korona króla strzelców i wywalczony ciężką i wytrwałą pracą sukces w LM - bardziej honoruje RL niż uznanie jakiegoś tam , pewnie już tylko z nazwy francuskiego pisemka...p.s.zdaję sobie sprawę ,że gdyby "petrodolce" wygrały finał - FF w jakiś sposób by uhonorowało kogoś z swego duetu nieudaczników -milionerów...dajmy im przeżywać te kolejne już skopanie tyłka i wybaczmy tę dziecinadę. Skopany tyłek musi bardzo boleć, jak po raz kolejny setki milionów euro odeszły z kwitkiem , w dużej mierze za sprawą rodaka "polskiego hydraulika" !:) ...pamiętacie jak Francuzy bały się polskiego hydraulika ?? !! :) :)

 • Hal lubi Komentarz

  Fu... FF
  podrzędna gazetka

 • Hal lubi Komentarz

  Olać ten cały France Football i niech UEFA zrobi plebiscyt na najlepszego piłkarza sezonu. A żabojady pójdą w zapomnienie...

 • Hal lubi Komentarz

  Żabojady to żabojady nas traktują jak trzeci świat a co u nich się wyprawia z byle powodu jak udział w finale katarskiego zespołu? Białorusini pełen kultury naród zobaczcie nie ma porównania jeżeli chodzi o inteligencji, kulturę, honor to żabojady mogą im buty conajwyzej czyścić ale świat uznaje zachód za bardziej rozwinięty ideowo chociaż nie ma to żadnego przełożenia na rzeczywistość

 • Hal lubi Komentarz

  Polacy to naród imbecyli, widocznie trzeba zakazać wakacji, bo troglodyci nawet wodą mogą sobie zrobić krzywdę.

 • Hal lubi Komentarz

  Obaj panowie są genialnymi piłkarzami. Każdy z nich z inną charakterystyką gry.Możemy być dumni,że jeden z nich jest Polakiem.Dziś trzymamy kciuki za Lewego!

 • Hal lubi Komentarz

  @Jan Kozietulski: a ja mydlę że Lewandowski potrafi myśleć w odróżnieniu od ciebie bezmózgu

 • Hal lubi Komentarz

  Brawo Robert-klasa na boisku jak i po za boiskiem .Trzymam kciuki za LM i kilka goli do kolekcji tych rozgrywek.Kozietulskie i inne kozie-bobki, beda miec co komentowac

 • Hal lubi Komentarz

  Brawo Robert-klasa na boisku ,tak jak i po za boiskiem.Trzymam kciuki za LM i zycze kilku zdobytych goli, do kolekcji tych rozgrywek. Wszystke kozietulskie i kozie-bobki beda mialy co komentowac.

 • Hal lubi Komentarz

  Robert to: klasa, elegancja, kultura i talent.

 • Hal lubi Komentarz

  Ach już skończcie z tymi artykułami po prostu napiszcie że France Football to błazny bo to jest prawdą, szkoda Lewego bo takiej okazji może już nie mieć ale niech LM zdobędzie.

 • Hal lubi Komentarz

  Lewy jak zawsze klasa światowa. Jeden z niewielu polskich piłkarz który oprócz talentu ma jeszcze rozum , mądrość życiową i kulturę osobistą na wysokim poziomie. Dzięki za wszystkie bramki panie Robercie. Gdyby nie pana waleczność i upór trzy ostatnie wielkie imprezy piłkarskie byłyby bez polaków.

 • Hal lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Hal lubi Komentarz

  Panie Robercie -dziękuję za Pana postawę, pozdrawiam

 • Hal lubi Komentarz

  Jak zawsze superowo. Z klasą, skromnie i dosadnie. A jak ktoś nie rozumie to niech krytykuje.

 • Hal lubi Komentarz

  Jak czytam to co większość z Was pisze ,to wcale się nie dziwię że jesteśmy postrzegani na świecie jako naród złośliwy i arogancki. Zazdrościcie ''Lewemu'' tego do czego doszedł , a w szczególności jego KASY i popularności. Nikt mu tego za DARMO nie dał. Kto Wam bronił zostać piłkarzem zamiast stać pod BIEDRONKĄ i pić najtańsze piwo kolo śmietnika. W d-upach się Wam poprzewracało z tej zawiści i zazdrości. Lepiej żyć za 500+ Waszych dzieci i liczyć na to co dostaniecie za "Free" , niż ruszyć 4 litery z kanapy i zrobić coś więcej dla siebie i rodziny. Większość z Was KRYTYKANCI jak miałby wrzucić 1zł do puszki dla potrzebujących , to przechodzi na druga stronę ulicy lub nie ma kasy przy sobie byle tylko zaoszczędzić. Facet daje dobrowolnie 1mln Euro / i nie tylko /ze swoich pieniędzy dla potrzebujących a Wy macie jeszcze czelność go krytykować. Brawo Lewandowscy i brawo WSZYSCY ludzie którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym.

 • Hal lubi Komentarz

  Lewandowski to porządny chłop

 • Hal lubi Komentarz

  Widzę te wasze komentarze to się zastanawiam co takiego wam zrobił że go tak nie nawidzicie. Typowe polactwo buractwo z was wychodzi. Jeśli ktoś myślał że po takiej przerwie Robert wejdzie i strzeli hat tricka to chyba nie zna się na piłce nożnej.