Dempsey Andy - lubi

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  @Steel: Co ty pierniczysz J.Holder nie podpisał żadnego kontraktu ze Stalą.

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  @mickmick: 1 doyle - j.holder. Doyle jest faktycznie lepszy ale reszta. 2 Iversen- Lambert. Lambert lepiej punktuje i jest bardziej perspektywiczny. 3 Ch.Holder- Ch Holder. Chris jest w lepszej formie niż w 2019 jakby dogadał się jeszcze z R.Kowalskim w sprawie silników to był by jeszcze lepszy. 4 Przedpełski-Holta tu chynba nie trzeba tłumaczyć o ile Przedpełski jest lepszy. 5 Miedziński/Musielak- Kościuch. Ten kościuch to był jakiś dramat w więc logiczne że nawet miedziński byłby odniego lepszy.

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Gwóźdź do trumny GKM-u

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  życzę Holderskim super sezonu i zamknięcia gąb malkontentom....

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Mecz twz. o pietruchę, co nie zmienia faktu, że sędzia wygrał im mecz

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Mecz był dobry, szkoda tylko sędzia mógł wypaczyć wynik nie wykluczajac Fajfera zamiast Miedziaka. Te zajechanie sie kwalifikowało na zółtą kartkę. Gdyby to nie był mecz o pietruszkę to słabo by to wyglądało jeszcze bardziej. Szczeście ze wszyscy cało i zdrowi zakończyli te zawody. Teraz na mecze ligowe trzeba poczekać do wiosny .

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Broń nas Panie przed takim sędziowaniem , oby nigdy więcej.

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Hmmm... Nie wiem jak zacząć, ale jak to widzą kibice postronni to naprawdę szok!
  Mam gratulować Gorzowowi? Pytanie czego? Dzisiejszej wygranej po trupach? Czy poprzednich przekładańców jak drużyna była w czarnej du*ie i trenowała? Kogo oni chcą oszukać i kto ma to łyknąć? Wszyscy? Bo dziadek z trybun macha palcem? Gorzowianie ośmieszacie się! Tworząc regulamin do spotkania! Trzeba być głupim i ciemnym by tego nie zauważyć, szkoda że tego nie załapałem..., przykro mi... To jest żużel?

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Najmniej mijanek najwięcej wypadków. Prawda o torze w Gorzowie. Dopóki akceptowalne będą takie tory ten sport nigdy nie wyjdzie ze średniowiecza.

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  oni kogos w końcu zabiją w tym Gorzowie . Obym się mylił ale wszystko na to wskazuję .

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  W Gorzowie podobno ciągle pada. To ja się pytam, czy ten tor był ubity przed meczem, przed położeniem plandeki? Nawierzchnia, szpryca jakoś na to nie wskazuje.

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Brawo Maciej! Trzeba mówić prawdę aż w końcu wszyscy będą traktowani równo w sprawie przygotowania toru.

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Powiem tak, jak czytam Wasze komentarze, "ekspertów", to mnie skręca. Każdemu mógłbym odpowiedzieć, ale szkoda strzępić .... Bo i tak nie zrozumiecie bo to zbyt wiele dla Was. Prawda jest taka, że w Gorzowie musi chyba dojść faktycznie do tragedii by ktoś się zainteresował torem bo to jest kryminał. Ciekawi mnie wynik, gdyby normalnie jeździli od początku do końca Gleb z Taiskim. Jeden tam lepszy od drugiego, komisarz, lekarz zawodów, osoba zajmująca się przygotowaniem toru. Nic jedynie zawodnikom jak dla mnie zarzucić nie można. Tyle w temacie

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  @Tylko Bally: Taka prawda. Sprawiedliwosci tu nie znajdziesz. Włókniarz raz "umoczył" i dostał konkretna karę - poniekad słusznie. Gorzów miał dwa razy zawiasy, kary i dalej to samo. NIkt z tym nic nie robi. Dlaczego? Przeciez półfinał to powinno być żuzlowe święto, świetne widowisko, z mijankami i zażarta walką. Niestety w Gorzowie wciąż cel uświęca środki.

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Stal po trupach do celu - to chyba motto przewodnie pana Chomskiego. Dlaczego nikt nie chce jasno powiedzieć to o czym wszyscy ze świata żużla dobrze wiedzą. Zawodnikom i innym osobom zakneblowano usta karami finansowymi. To co się dzieje z torem w Gorzowie i nie tylko to chęć wygranej jeszcze przed meczem za wszelka cenę. Wstyd mi za te praktyki Stali. Czyży u trenera i działaczy była taka słaba wiara w swoich zawodników, że trzeba ich wspomagać. Przecież oni o tym muszą wiedzieć, a jak się zapomni albo sytuacja torowa wymusi to i swoi się rozkładają na torze. Niech "ktoś " dokładnie przeanalizuje wszystkie upadki w Gorzowie i nie tylko - zapewniam, że wnioski będą bardzo ciekawe.

  I jeszcze jedno - stary-nowy mistrz musi pamiętać o tym , że głowę ma się jedną i nie ma co jak pisze jeden z uczestników tego forum "...tam gdzie inni boja sie dac palec,on wsadzi głowe..." (pisownia cytatu oryginalna). • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Gdyby pieniądze zaoszczędzone na Chrisie przeznaczone byłyby na znaczne wzmocnienie pozostałych "formacji" to ok.

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Przypominam,że Doyle połowę sezonu jechał niesłychaną padakę....

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  po co te domysly jak bracia zostaja w Toruniu i wiadomo o tym juz jakis czas...
  po co wyrzucacie Chrisa z klubu?
  kibice w Torunia sa zdania ze lepiej spasc z Chrisem niz utrzymac z najemnikami.

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  A ja obiektywnie, totalnie niezwiązanie z GKM czy SG.
  1. Thomsen słusznie wykluczony, wyprzedzając powinien zrobić to bez kontaktu. To jego atak doprowadził do ruchu ramienia Nickiego, czego skutkiem było odkręcenie gazu i podniesienie motocykla. Thomsen po tym ataku zachwiał się i uderzył o bande. Nie trafiają do mnie tłumaczenia Demskiego, że zawodnik poszerzał tor jazdy - który tego nie robi na prostej? przecież tak się robi, że wychodzisz szeroko. Polecam zapoznanie się z pojęciem siły odśrodkowej
  2. Bieg z Iversenem to również słuszna decyzja sędziego, bieg powtarzamy w 4 tylko jeśli nie ma możliwości wskazania winnego przerwania wyścigu, tutaj ewidentnie jakis błąd Iversena, który wręcz staranował Buczkowskiego. Sam zawodnik chwilę po upadku podbiega do Krzysztofa, sprawdzic czy wszystko jest w porządku - tym samym czuje się winny
  3. Nie do końca rozumiem co wydarzyło się na torze, dyskusja jest cieżka, z uwagi na brak oficjalnego stanowiska sędziego co do powodu przerwania meczu. Jesli jednak mecz został przerwany na skutek złego stanu toru, należy posiadać informację czy deszcz miał wpływ na pogorszenie tego stanu. Walkower (ulubione żużlowe słowo ostatnich dni w wielu wypowiedziach) należy się tylko jeśli gospodarz nie doprowadzi do odpowiedniego stanu toru, na który nie spadł deszcz.
  4. Podejscie SG do odwołania dwóch spotkań zupełnie odwrotne, w zależnosci od swojego położenia. W meczu z CKM prowadzili i pożar był "zbiegiem nieszczęśliwych okoliczności"; "żywiołem"; "naturą, z którą nie można wygrac" - chociaż regulamin w takiej sytuacji nakłada na gospodarza spotkania obowiązek sprawdzenia wszelkich potrzebnych urządzen, i niejako obarcza gospodarza odpowiedzialnością za te urzadzenia. W Grudziądzu jednak podejście SG było inne, tak jakby deszcz już nie był "naturą"; "żywiołem". Zapewne cały sztab menadżersko-prezesowo-sponsorki w "tyle wizji" wraz z szamanami z afryki przywoływał deszcz, bo nad deszczem człowiek ma kontrolę ... PHI !

  P.S. Czasami fantazuję o żużlu, w którym prezesi patrzą na coś więcej niż koniec własnego nosa, przy ustalaniu zasad i regulaminów. Niestety, nie dożyjemy takich czasów, chyba, że na czele klubów staną faktycznie pasjonaci, a nie faceci którym udało się zarobić parę groszy i próbują się dowartościować. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, i nie ma w tym siedzeniu miejsca na nawet chwilę, tak potrzebnej, refleksji

 • Dempsey Andy lubi Komentarz

  Chciałem dopytać o te gwiazdy, ale koledzy już mnie uprzedzili :)