• Zdzisław Majchrzak

  Częstochowa też miała takich mistrzów i skończyła mizernie.Nie ciesz sie więc zbyt wcześnie.Zmarzlik w Lesznie też prezentował 3 ligę.Zatem pożyjemy zobczymy .

 • Zdzisław Majchrzak

  Liga ligą .Będą się ścigać,kombinować i na torze i przy stolikach. A suma sumarum w końcu jak każdy wie wygra i tak ekipa z Leszna.

 • Zdzisław Majchrzak

  Najlepiej liczyć miliony zanim się pokażą.Gorzej będzie jak się wcale nie pokażą i trzeba będzie kredyt spłacić.Żużel w Polsce już się przejadł.Ma fanow tylko wśród młodych.Ci jednak gotówką nie śmierdzą.Na dodatek teamy zawodników coraz bardziej drenują kasy klubów.Tylko dureń myśli ,że w kasie coś zostanie na inwestycje.Miasta juz nie będą tak łatwo i dużo dorzucac do kasy klubów.Loże z zyskiem kilku milionów?Tylko nienormalny optymista w to uwierzy.

 • Zdzisław Majchrzak

  Ale normalnym jest unieważnienie małżeństwa po iluś latach gdzie jest trójka dzieci.Pewnie to bociany je przyniosły.Stawanie przed ołtarzem którys raz z rzędu to normalne? Tego religia uczy i na to pozwala? To obłęd za kasę a nie religia. LGBT stworzył Bóg .Takimi się urodzili.Tak jak jedni rodzą się zdolni ,mądrzy a inni inteligentni inaczej.Tylko czy człowiek ma poprawiać Boga? Widocznie nasza władza tak uważa.Karma jednak szybko wraca.

 • Zdzisław Majchrzak

  Za to ty znasz ta sytuację.Krzykacz Duda nic normalnego nie powiedział jeszcze.Uważa się za Boga tu na ziemi a jedyne co potrafi prócz krzyku to trzymać długopis.Posiada niby wykształcenie ale wykształconym nie jest.Twarz pełna zawziętości a wnętrze jadu.Nawet małżonkę ma Niemkę,bo polskie dziewczyny są podobno do niczego.Jednym słowem Prezydent z niego jak ze mnie ksiądz.Pora więc na zmianę by urząd Prezydenta RP nabrał powagi i szacunku.

 • Zdzisław Majchrzak

  Stan umysłu ale mądry.Jak ty zostaniesz podłączony do respiratora to może coś zrozumiesz.Na razie mamusia da na imprezkę i piwo i nikt mi nie zabroni robić co chcę.Ciekawe jak przyniesiesz wiruska ze stadionu do domu i zainfekujesz nim rodziców to kto ci potem da na imprezkę?KIbic nie przestrzega niczego .To klasa pozbawiona wszelkich zasad,nie mająca żadnych zahamowań.Młodość niestety to brawura pozbawiona rozsądku.Zatem jedyna rzecz na którą reagują to bicz.

 • Zdzisław Majchrzak

  A od czego był komisarz sanitarny?Mecz należało przerwać lub zakończyć .Kolejny pan co wziął kaskę i nic nie zrobił.Kibice warszawscy pokazali ,że nie mają szarych komórek zbyt wiele.Zatem powinni stadion zamknąć.Byłby to taki bat na kibiców na innych stadionach.Póki nie będzie stanowczych kar nikt nie będzie przestrzegać obostrzeń.Tylko radykalne działania mogą utemperować zapędy często podchmielonych pseudo kibiców.

 • Zdzisław Majchrzak

  Bez spędów na stadionach idzie normalnie żyć.W niczym to gospodarki nie poprawi.A kibice ? Raczej pseudo bo takich jest dużo więcej żadnych zaleceń nie przestrzegają i będą kolejnymi roznosicielami zarazy.Przecież liczę się tylko ja i moje ego.Nikt nie będzie mi tu czegoś zabraniał.Zobaczymy czy zmienisz zdanie jak znajdziesz się pod respiratorem .Tylko czy to cię czegoś nauczy?Raczej zejdziesz z tego świata razem ze swoim ego i bez rozumu.

 • Zdzisław Majchrzak

  Jak większość byłych sportowców ma nadmiernie rozwinięte komórki w mięśniach ,natomiast tych szarych w mózgu ma niedorozwój.Dlatego nadmierna agresja. Wóda i inne używki które są na porządku dziennym, dodatkowo wzmacniają "dowartościowanie "takich delikwentów.Niestety ich żony wiedziały na co się piszą.Często jednak sława i łatwa kasa brała górę nad rozsądkiem.Teraz są tego owoce.

 • Zdzisław Majchrzak

  I z dziewczyną też pokochasz się przez telewizor . Facet dobrze mówi tylko wam dzieciakom bez mózgów w głowie trudno pojąć ,że rzeczywistość życia to jest real , a nie wybujała fantazja wirtualna.