Bodek508 - lubi

 • Bodek508 lubi Komentarz

  Dziwny mecz. Juniorzy Leszna wygrywają 15-1 z młodymi Włókniarza. A mimo tego, Leszno przegrało cały mecz. Cienizna Kołodzieja na tworze stworzonym jakby dla niego? Jeżeli to nie śmierdzi, to co niby ma śmierdzieć? Leszno zaczęło po prostu ustawiać ligę (i żadne sprzedawanie meczów nie miało miejsca). Drużyna, któa remisuje we Wrocławiu (jadąc bez Pitera) przegrywa w jakim Tarnowie i Częstochowie? Przy doskonałym występie juniorów?Po prostu, w półfinale PO, Włókniarz jes łatwym rywalem dla Leszna. A z Toruniem mogłoby być różnie.

 • Bodek508 lubi Komentarz

  coś mi się wydaje że Włodarczyk sodówa do główki zagląda i na dodatek kapuś , ciekaw jestem jaką opcję popiera....PO czy PiS

 • Bodek508 lubi Komentarz

  ręce opadają, szkoda, że jestem już w takim wieku, że nie będe budować sobie życie poza Polska. I to jest pis? jak można! kamiński, wąsik, hofman, a ziobro bierze sie za Polańskiego - weź sie człowieku za swoich !

 • Bodek508 lubi Komentarz

  zacznijmy pić 3 flaszki zamiast 4

 • Bodek508 lubi Komentarz

  Przy okazji należy dodać, ze w kontrowersyjnych okolicznościach. "Polacy" niestety widzą tylko to z czego mogą się pośmiać. Ot cały ich świat. Zal

 • Bodek508 lubi Komentarz

  Przykre jest to że Polak został oszukany w Polsce w taki sposób. Przyjął potężny cios na szczękę po komendzie STOP. Mógł się wtedy przewrócić niczym piłkarz i byłaby dyskwalifikacja..

 • Bodek508 lubi Komentarz

  I to mi sie podoba.Do rozpoczecia sezonu sporo czasu a Prezes Sparty Wroclaw mowi oficjalnie:Bedziemy kombinowali z torem.To jest postawa godna sportowca i wielkiego stratega.Jak w sezonie goscie beda padac na torze jak kregle to Pan Prezes powie:Nie mowilem?Nie uprzedzalem?Tor jest rowny,dla wszystkich.A ze nie mozna sie scigac tylko jezdzic gesiego?Punkty sie licza.Typowy antyzuzel,zabijanie sportu i widowiska.

 • Bodek508 lubi Komentarz

  BRAWO!!! Pałować, pałować, pałować i potem pokazywać ryje w tv i w necie. Następnie, miesiąc przymusowej resocjalizacji w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym - prąd w mózg, oxazepam w ryj i pasy. A na koniec - zamiatanie ulic w każdy piątek od 4 rano do południa, przez pół roku. LEGŁA LEGŁA WARSZAFA!

 • Bodek508 lubi Komentarz

  A Duńczyków jak przyjadą do Polski na ME zakwaterować w internacie, a jak będą grymasić , nakręcić film z Danii i pokazać jak mieszkały Polski !!!! To nic takiego, dach nad głową będą mieli, nie musimy być w stosunku do obcokrajowców tacy gościnni !!!!

 • Bodek508 lubi Komentarz

  Martin, w imieniu swoim i innych kibiców Jaskółek - dziękuję. Dałeś nam bardzo dużo radości swoją jazdą, nie kaprysiłeś gdy w 2013 było cienko z wypłatami, spełniałeś rolę prawdziwego lidera drużyny, integrowałeś się z kibicami. Byłeś zawsze uśmiechniętym, fajnym gościem, którego oglądanie na torze było wielką przyjemnością. Szkoda, że w taki sposób to wszystko się skończyło. Będziemy pamiętać Cię zawsze z jak najlepszej strony, mam nadzieję że kiedyś zdobędziesz tytuł IMŚ. Lataj na MA i ciesz kibiców w Toruniu, Vacul:) Powodzenia!

 • Bodek508 lubi Komentarz

  Dla mnie jest oczywistym ze chlopak bal sie przejscia w wiek seniorski wiec chcial sie jakos wspomagac, ja osobiscie bardzo sie zawiodlem na tym zawodniku bo bylem fanem jego talentu, teraz nie wiem co myslec o tym sezonie i jego wynikach. Co do kary min rok zawieszenia i anulowanie wszystkich zdobytych pkt w tym sezonie bo nie zdobyl je w rywalizacji fair play.