Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • bun lubi Komentarz

  Znowu oszukują Polaków, Żyła zmiażdżył Prevca a jest czwarty, przecież to parodia skoków, oni plują nam w twarz.

 • bun lubi Komentarz

  Przecież trzy ostatnie skoki w konkursie to jawna ustawka !!! Żyła miał idealne warunki, ale cofnięto go z belki, żeby były słabsze, tylko po to, żeby Słoweniec stanął na podium. Tak samo było z Japończykiem. Jakoś jak Słoweniec skakał to puścili go od razu . Żenada !!

 • bun napisał/a komentarz do Skoki. Planica 7: Ryoyu Kobayashi pobił rekord i podkreślił dominację. Piotr Żyła tuż za podium

  No stanęli na głowie żeby uwalić Żyłę. Ch*je.

 • bun napisał/a komentarz do PK w Czajkowskim: kolejne zwycięstwo Aleksandra Zniszczoła, Andrzej Stękała drugi!

  A jaki sens było brać na jeden konkurs Kota i Hulę? Oni już są znudzeni sezonem. a Olek widać że jest w formie i mamuta powinien dostać w nagrodę. Dla niego taki mamut to wielka frajda i kto wie może by zaskoczył jak Wolny. Ale nigdy się tego nie dowiemy jak zawsze będziemy brać tych samych.

 • bun napisał/a komentarz do PK w Czajkowskim: kolejne zwycięstwo Aleksandra Zniszczoła, Andrzej Stękała drugi!

  No cóż główni rywale Olka (Pedersen, Lindvik, Aigner) pojechali sobie w nagrodę polatać na mamucie. Tymczasem Olek za karę, za dobre wyniki, został posłany na COC, bo to "niby" prestiż że będzie pudło w kontynentalu. Za to Kot w płot i Hula bula pojechali sobie na niezasłużoną wycieczkę do Planicy. PZN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bun lubi Komentarz

  Marecki zgadzam się z Tobą ale kochany dlaczego ty to oglądasz w TVP 1 zamias w Eurosporcie

 • bun lubi Komentarz

  W pierwszym skoku Wolny miał 239,5-240 m. Dwumetrowy wałek Słoweńców.

 • bun lubi Komentarz

  To jest skurw...o! cyt:Za dotknięcie jakąś częścią ciała zeskoku odejmowanych jest 4–5 punktów. Przyjęcie przed przekroczeniem granicy upadków nieprawidłowej pozycji ciała powoduje odjęcie 0,5–3 punktów."
  Po co te regulaminy jak banda kreci lody, żeby 3 był Słoweniec na podium a nie Polak!!

 • bun napisał/a komentarz do Skoki. Planica 7. Fenomenalne loty Polaków! Biało-Czerwoni przypieczętowali zwycięstwo w Pucharze Narodów

  Żyła trochę zaryzykował w końcówce. Swoją drogą sędziowie golą go na notach jak za zboże.

 • bun napisał/a komentarz do Skoki. Planica 7. Mała Kryształowa Kula ucieka Stochowi. Pierwszy triumf Eisenbichlera, znakomity Żyła na podium

  Gdyby w pierwszej serii skakali z tej samej beki to Żyła by to wygrał, a przynajmniej był drugi. Jedna belka w dół i ponad 8 m (9,1 pkt.) przewagi na starcie. Nie wiem czy to nie za duży handicap? W drugiej skakali z tej samej i Piter był najlepszy.

 • bun lubi Komentarz

  Kombinatorzy z tych Norwegów.
  A Marusarzowi skrócili skok bez sprawdzania tylko po to by nie wygrał!!!!!!!!!!

 • bun napisał/a komentarz do Raw Air 2019. Źle zmierzono rekordowy skok Roberta Johanssona? Evensen ma wątpliwości

  Liczy się to co w protokole, teraz to sobie mogą mierzyć. Tak jak w słynnym turnieju TCS, gdy Tande lądował na 2 razy, przez co wygrał z Kotem. Wówczas polska ekipa nie złożyła protestu i wynik poszedł w świat. Mimo że po konkursie sam Hoffer stwierdził że długość Tandego była zmierzona o 5 m za dużo.

 • bun lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o długości skoków, to od lat oglądamy lądowania zawodników na określonym metrze, które kompletnie nie zgadzają się ze stanem rzeczywistym prawdziwej odległości (to samo dotyczy siły i warunków wiatru).
  Wcale to nie dotyczy naszych zawodników, ale wszystkich. Po ostatnim konkursie skoków w Oslo zauważyłem, że wszyscy mają przyczepione czerwone kółka za wiązaniami, wiec jednak to przeforsowano. Nie wiem czy tam znajduje się telemetria, która będzie mierzyła odległość. Miejmy nadzieję, że tak.
  Jednak Skoki narciarskie, to chyba najbardziej "nieobliczalna" (kalambur słowny) dyscyplina sportowa. :)

 • bun lubi Komentarz

  Przyszłość nie zapowiada się za kolorowo, nie ma dopływu świeżej krwi, bo nie ma infrastruktury. Nie można zganiac na to że dzieci nie chcą, bo głównie siedzą za komputerami. Jest to frazes którym najłatwiej wszystko wytłumaczyć, bo nie oszukujmy się przecież mamy XXI i komputery to codzienność i taka sytuacja ma miejsce w Niemczech a jakość nie narzekają na brak młodych skoczków, nawet 2 dużo mniejszej Słowenii gdzie prawie co roku w PŚ pojawia się młody talent

 • bun lubi Komentarz

  Żaden pesymista, facet dobrze pisze. Trzeba spojrzeć realnie, na jakie sukcesy - choćby te najmniejsze - moglibyśmy liczyć, gdyby Stoch, Kubacki i powiedzmy Żyła pokończyli w tej chwili swoje kariery? Żadne.
  Niby jest kadra B, ale dla mnie istnieje ona tylko z nazwy, pomimo że jest w niej kilku zawodników, którzy startują w PK. Polskie zaplecze w tej chwili to delikatnie mówiąc "mizeria" - bez obrazy. Taka jest niestety brutalna prawda. Nie wolno zakłamywać rzeczywistości, tylko trzeba głośno o tym mówić, być może wtedy coś drgnie - być może, bo same nagłaśnianie tematu też nie jest żadną gwarancją poprawy.

 • bun lubi Komentarz

  Ostatni medal indywidualnie: Jakub Wolny 2014 (Złoto)
  Ostatni medal drużynowo: 2014 (Złoto)

  Od tego czasu nic. Wystarczy spojrzeć na PK. Murańka który miał być następnym Małyszem szoruje po dnie. Poza Zniszczołem ani w PK ani w FIS Cup nie mamy ani jednego Polaka w TOP 10. Jeśli nie będą regularnie stawać na podium w PK nie ma sensu ich wystawiać w PŚ.

 • bun napisał/a komentarz do Tomasz Skrzypczyński: Koniec złotej ery w polskich skokach (komentarz)

  "- Dzieci wolą grać na komputerach" - G. prawda. Jeszcze kilka lat temu, bodajże Szturc się wypowiadał, że młodzi chłopcy setkami ustawiają się w kolejkach, ale przyjmowani są tylko ci ze sportowymi nazwiskami, bo dla pozostałych brak sprzętu.

 • bun lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • bun lubi Komentarz

  Nagłówek sugeruje , że polscy kibice są amebami umysłowymi i nie wiedzą o tym że nie mamy zaplecza. Brak słów....

 • bun lubi Komentarz

  Chciał wydymać Freda...

 • bun lubi Komentarz

  A kto na miejsce Tajnera??
  "Apoloniusz Leopold Tajner (ur. 17 kwietnia 1954 w Goleszowie)" - za 43 dni kończy 65 lat.

 • bun lubi Komentarz

  W pierwszej kolejności wykopać należy pana Tajnera. Żaden z niego działacz, a już na pewno nie trener. Swoją karierę zrobił tylko i wyłącznie dzięki Małyszowi. Gdzie jest nasza kadra B skoczków - w czarnej du...

 • bun lubi Komentarz

  Idąc twoim tokiem rozumowania można powiedzieć, że dla norwegów, austriaków, słoweńców, szwajcarów też jest to tragiczny sezon. Puchar świata, Tutniej czterech skoczni, willingen 5 wygrał Kobayashi, a Na MŚ te "istotne i sprawiedliwe" konkursy wygrali niemcy.

 • bun lubi Komentarz

  Przecież na 99 % wiadomo że wybrali kontynuację i Dolezala, który jest najbardziej kumaty ze sztabu, ale w zasadzie nigdy nikogo nie trenował. To będzie wielki eksperyment, może wyjść jak z Antigą ale może być dno.

  Swiadczy o tym wymienianie wśród kandydatów Pointnera, który absolutnie nie wchodzi w rachubę, więc jest używany jako zasłona dymna, tak jak kiedyś słaby Bajc.

  Bauer jest niezły i nie ma ,,nazwiska" u kibiców więc to może być opcja B.
  Tak naprawdę jednak najlepsi byliby Lobben lub Maurberger, ale nie dostaną ofert.
  Kruczej jeśli gdzieś pójdzie to do kadry kobiet i to byłaby fatalna decyzja, bo on zmarnował 95% zawodników z którymi pracował. Wyszło mu tylko z jednym

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.