Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • vball1731 napisał/a komentarz do Aleksandra Krzos przedłużyła kontrakt. Żelazna libero zostaje w Chemiku Police

  Też tak myślę, szkoda, że nie było jej w kadrze.

 • vball1731 lubi Komentarz

  Nie wiem jak to robią działacze zespołów klubowych w Rumunii , gdzie potrafią zakontraktować takie siatkarki jak np. te dwie Kubanki. Wystarczyły ich serwisy z wyskoku i już był u nas problem z odbiorem a do tego nasza schematyczna rozgrywająca nie podejmująca żadnego ryzyka tylko schemat lewo, prawo, lewo, prawo. Tam gdzie mieliśmy nawet przewagę czyli na środku, gry było jak na lekarstwo. A już te rezerwowe Gajewska i Kaczorowska to tylko wstyd, jedna słaba i ma nawet fizyczny problem z wysokością wystawy, a druga wali głową w mur a potem to już tylko kiwa wysokim lobem za blok. Menadżerowie siatkarscy działający na polskim rynku wiedzą jak wcisnąć naszym działaczom klubowym barachło i na tym sporo zarobić. Te dwie które wymieniłem + Rabka i Żabińska powinny "uszczęśliwiać" swoją grą kluby w pierwszej czy drugiej lidze, a trafiać do Orlen Ligii tylko w momencie gdy zrobią znaczący postęp w swojej grze. To się tyczy całej Orlen Ligii, która jest przechowalnią dla słabych siatkarek. Lepiej brać młode perspektywiczne siatkarki ze SMS czy z zespołów niższych lig, zamiast utrzymywać te towarzystwo wzajemnej adoracji. Dlatego jest tak jak teraz , że mamy w reprezentacji na ataku tylko Smarzek i Zaroślińską, a zmienniczek nie widać.

 • vball1731 lubi Komentarz

  jakoś żadna zawodniczka z grająca w Muszynie nie nażeka

 • vball1731 lubi Komentarz

  Z wymienionych powyżej- dzisiaj- zdecydowanie 'klikam' na Julę Nowicką, dziewczynę z t.zw-ymi warunkami... powerem... i głową. Jest jak błyskawicznie rozwijająca się róża.... i- boję się- oby równie błyskawicznie nie zwiędła, oczywiście siatkarsko. Zmarnowane talenly, to ewidentnie polskie rozwiązanie..................

 • vball1731 lubi Komentarz

  Dla mnie żałosny tutaj jesteś jedynie Ty. Jeśli uważasz że Maria powinna znaleźć się w rankingu i tak za tym gardłujesz to błagam naucz się chociaż poprawnej pisowni jej nazwiska STENZEL a nie Stencel.... to po pierwsze. Po drugie gdybyś nie zauważył zestawienie obejmuje cały 2017 rok a więc również część sezonu 2016/2017 a tam przy całej mojej sympatii dla Marysi nie grała ona na pewno na miano numer 1.

 • vball1731 został fanem Aleksandra Krzos

 • vball1731 lubi Komentarz

  Hele Rousseaux jest w LSK od sezonu 2017/18 a to zestawienie bierze pod uwage tez sezon 2016/17. Moim zdaniem najlepsza libero tego roku byla Aleksandra Krzos, Maria Stenzel gra bardzo dobrze w tym sezonie ale brany pod uwage jest caly rok.

 • vball1731 napisał/a komentarz do Świąteczne szaleństwa w Meczu Gwiazd z udziałem Bereniki Tomsi

  Wyniki ankiety zaskakujące. Tomsia gra najlepszy sezon? Póki co jej drużyna jest na ostatni miejscu, lepiej spisuje sie Wołosz i Skorupa.

 • vball1731 napisał/a komentarz do Wybuchowa mieszanka młodości i doświadczenia. Szóstka 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet

  Strasz na 12 przyjęć popełniła 2 błędy i miała 50% przyjęcia pozytywnego i 25 perfekcyjnego więc to nie są najlepsze statystyki w przyjęciu. Niby Agata Nowak wypadla gorzej, ale przyjmowala aż 60 razy. Natomiast Krzos wypadła w statystykach najlepiej z nich bo miala 65% przyjęcia pozytywnego i 35 perfekcyjnego i też została wybrana MVP.

 • vball1731 lubi Komentarz

  Może to będzie strzał w 10kę?

 • vball1731 lubi Komentarz

  Wystarczyło popatrzeć jak grały Serbki. Pewnie osiem zawodniczek z powodzeniem mogło grać na pozycji atakującej. Nie miały słabych punktów. Trener też spokojny przeżuwacz. U naszych dziewczyn jedynie Smarzek, słabiej Kąkolewska,... Efimienko. Zupełnie nie rozumię co robił trener przez ca 1,5roku, przecież zabrał sporo młodych rosłych dziewczyn!!! Nieporozumieniem była gra i rola kpt. Wołosz. Masakra, ona bardziej robiła za "damę" parkietu niż siatkarkę

 • vball1731 lubi Komentarz

  Ty sam jesteś niezły niewypał. Ślepy jesteś, albo głupi.

 • vball1731 lubi Komentarz

  Jak Turvzynki byly do ogrania to trzeba bylo to zrobic. Na zaufanie kibicow pracuje sie gra a nie placzem

 • vball1731 napisał/a komentarz do Gorzkie słowa liderki reprezentacji Polski. "Kibice w nas nie wierzyli. Podcinali nam skrzydła"

  Jest Libero, ale tak się składa, że Grajber przyjmuje lepiej niż Witkowska, a Krzos nie gra w przyjęciu tylko w obronie, wiec Grajber jest najlepszą przyjmująca na boisku. Przynajmniej było tak w tym turnieju. Taka zawodniczka tez jest potrzebna bo moze i nie błyszczała w ataku ale przez całe ME trzymała dobre przyjęcie, co jest bardzo ważne.

 • vball1731 lubi Komentarz

  Nie zgodzę się z tym, że trener kadry jest tylko selekcjonerem. Sezon repr. trwa czasami kilka miesięcy i dobry trener może przez taki czas nauczyć czegoś młodą siatkarkę. Ale rzeczywiście wybór zawodniczek, dobór taktyki, motywacja i branie presji na siebie to jego główne zadania.

 • vball1731 lubi Komentarz

  Nie zgodzę się z tą opinią, bo Nawrocki nie będzie ich uczył serwować czy atakować !!! Na litość to są czynności z podstawowego abecadła siatkarskiego !!! To nie rola trenera kadry.Trener kadry ma mieć przygotowane dziewczyny z klubów. Na zgrupowaniach uzupełnia się i schematy czy zagrania oraz taktykę pod poszczególne mecze.

 • vball1731 lubi Komentarz

  Wołosz szczególnie poprawiła zagrywkę,te Jej baloniki to żenada!!!

 • vball1731 lubi Komentarz

  Z komentarzy widzę, że sami "znafcy". Zresztą jak i sam autor artykułu. Moim zdaniem do olimpiady nie powinno nic się zmieniać. Polskiej siatkówce jest potrzebna stabilizacja. A nie ciągłe zmiany i wielka presja...

 • vball1731 lubi Komentarz

  Nawet niezły mecz Polek, ale przyznać trzeba, że Turczynki słabo grają w tym turnieju. Krzos grała dziś niesamowicie w obronie, Grajber lepiej niż dotychczas, Twardowska fajnie. Zabrakło zimnej krwi w końcowych akcjach.
  Zgrywać i nie zamrażać na pozycji jednej tylko zawodniczki, a za 2-3 lata na bazie tej ekipy może być niezły zespół.

 • vball1731 lubi Komentarz

  Malwina zagrała dobrze ale... nie skończyła kilku ataków (blok lub aut) w ważnych momentach, w tym czterech na wygranie 2 seta!

 • vball1731 lubi Komentarz

  Wołosz za mocno obrosła w piórka. Kreuje się na gwiazdę, a momentami w ogóle nie miała pomysłu na grę. Wtedy dałbym szansę zmienniczce.

 • vball1731 napisał/a komentarz do ME 2017 kobiet. Jacek Nawrocki po porażce z Azerbejdżanem: Zabrakło nam fantazji i wariactwa

  To jeżeli chodzi o Izę Kowalińską to sie zgadzam, z solidnych polskich atakujących oprócz Zaroślińskiej, Koniecznej i Kowalińskiej jeszcze przychodzi mi na myśl Joanna Kaczor.

 • vball1731 napisał/a komentarz do ME 2017 kobiet. Jacek Nawrocki po porażce z Azerbejdżanem: Zabrakło nam fantazji i wariactwa

  Kwiatkowska najlepsza atakująca w Polsce po Zaroślińskiej? Nie powiedziałbym. Bociek, Smarzek, Twardowska, Łukasik - wszystkie sa od niej lepsze, a młodsze i na takie powinnismy stawiać w kadrze. A jak juz jakaś doświadczona siatkarka to faktycznie moze Konieczna ale nie Kwiatkowska...

 • vball1731 lubi Komentarz

  Dokladnie - Witkowska to chyba jakaś "święta krowa" tak jak Zatorski - widać wyrażnie że graja źle ,a i tak są wychwalani pod niebiosa !!!

 • vball1731 lubi Komentarz

  Nic to ,że nie kończyła grunt ,że była na boisku ! Różnica doszła do 11 punktów ,a "trener - beton " nie uznał za stosowne dokonać w tym czasie zmian !! Smarzek strzelała po autach ,a Monika Bociek w kwadracie i wyszła na boisko przy stanie 24:23 !!! Rozgrywajaca fatalnie i coraz gorzej - i to samo : czekamy na przełamanie !!! Tragedia ta ich gra - oglądałam tylko dlatego ,że mężczyźni jeszcze nie grają i jestem szczęśliwa ,że Plusliga zaczyna już sezon.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.