Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jamski lubi Komentarz

  JURA JURA SZKODA BARDZO!!!! 30 DOPIERO MASZ LAT! DZIEKI ZA EMOCJE!! OBYS WYCHOWAL NASTEPCE, BO STADION MACIE EKSTRA.

 • Jamski lubi Komentarz

  Zawodnicy Motoru stanęli na wysokości zadania. Brawo

 • Jamski lubi Komentarz

  Wielki Motor Mistrzem Europy! ;)

 • Jamski lubi Komentarz

  Nie ma się co ekscytować. Umowa to umowa, kto przeczytał artykuł ze zrozumieniem zauważył, że rozmowy trwają więc obie strony mają interes w tym aby sprawę rozwiązać polubownie i raczej po cichu. To, że dzisiaj sytuacja jest inna niż jeszcze miesiąc temu oczywiście będzie miało wpływ na negocjacje tylko co to Was biedni ludzie obchodzi ? Ze swoich się do tego dokładacie ?

 • Jamski lubi Komentarz

  Fajfer zjechał do wewnętrznej w tor jazdy Miedzińskiego i powinien być wykluczony za spowodowanie upadku, co nie zmienia faktu że większość dobrych zawodników na miejscu Adriana by taką akcję opanowało unikając upadku. Niestety Miedziński to nie jest mistrz refleksu i wyobraźni na torze.Nie zakładam że Fajfer blokując zawodnika toruńskiego zakładał jego upadek, akcja była w ferworze walki i takie akcje się zdarzają, po ocenie na chłodno i powtórkach można stwierdzić że przesadził.

 • Jamski lubi Komentarz

  Władek i spleśniały Grzyb nie płaczcie!!!

 • Jamski lubi Komentarz

  Unia pokazała Stali jej miejsce w szeregu. Stal zaszła tak daleko dzięki idiotycznym manewrom centrali żużlowej, KTÓRA ZAFUNDOWAŁA instytucję GOŚCIA. Zresztą nie tylko Stal. Gdyby nie goście Stal biła by się z ROWem o ostatnią lokatę w tabeli. Na gościu skorzystała nie tylko Stal. Mam nadzieję, że tych idiotyzmów na przyszły sezon już nie będzie. Mimo wszystko mecz był piękny, mimo że wynik tego nie okazuje. Jednak patrząc na wynik to jest jednak BLAMAŻ.

 • Jamski lubi Komentarz

  Gorzów rozrzucony jak gnój na polu, a Piszczała nie istniał.

 • Jamski lubi Komentarz

  Pojmijcie wreszcie i skończcie z tą dziecinną naiwnością, Janowski i Pawlicki nie chcą jechać w kadrze i tyle. Dla nich najważniejsza jest kasa w lidze a nie honor i Polska w reprezentacji. To drobne i wyrachowane cwaniaczki czego pokaz już dobitnie dali. Nie chcą jechać więc nie jadą a Cieślak co ma zrobić, po tyłku gówniarzy całować i prosić o łaskę?

 • Jamski lubi Komentarz

  W mojej ocenie będzie tak:
  1. Australia
  2. Rosja
  3. Polska

 • Jamski lubi Komentarz

  Woźniak :D pewnie pojedzie jak w czerwcu podczas meczu ligowego.

 • Jamski lubi Komentarz

  Powołanie do kadry zawodnika z 33 średnią w lidze mówi wszystko gdzie w obecnym miejscu jest polski żużel ..... Nawet państwowe motorki od Orlenu na których Zmarzlik zrobił mistrza niewiele pomogą :) Mimo że oprócz Rosji inne teamy osłabione

 • Jamski lubi Komentarz

  Do tych wszystkich, którzy o Fibaku piszą teksty typu alfons, lubi młode kobiety itp. Jest on w jakimś sensie ofiarą prowokacji. Nie proponował seksu za pieniądze dla siebie, nie uwodził nikogo. Jedyne, co to powiedział, że może taki kontakt udostępnić. Cała jego wina. Może nie powinien, choć jak ktoś prosi... Teraz prowincjonalna polska prostaków robi z naszego najlepszego tenisisty alfonsa. Bo tak fajnie. Napluć na kogoś, nie wiedząc co i jak. To takie katolickie, takie polskie. Wstyd!

 • Jamski lubi Komentarz

  W końcu, wreszcie i nareszcie by tu rzec.
  Po latach tułaczki, i sezonach o pietruchę w półamatorskiej lidze nareszcie mamy wyczekiwaną 1 ligę w Krośnie z nowym klubem i ludźmi. Można? można!
  Teraz po awansie licze tylko na to, że nie zostaną powielone takie błędy jak w Bydgoszczy po awansie. Wzmocnić się trzeba, i to jest nieuniknione. Łatwo nie będzie, ale utrzymać się spokojnie w tej 1 lidze, i o niczym więcej nie marze.
  Witaj EWINNER 1. LIGO!!

 • Jamski lubi Komentarz

  ucz się piszczałkka od pana Magica!!!

 • Jamski lubi Komentarz

  @schuter: Nie kazdy musi byc za kastratem, co to jaks komuna ?

 • Jamski lubi Komentarz

  Apator Toruń tylko z nazwy jest beniaminkiem ekstraligi
  byliśmy w niej 44 sezony może skład mocny nie będzie ale na waszym miejscu bym nie lekceważył drużyny z Toruniu

 • Jamski lubi Komentarz

  Przedpełski to już tylko wspomnienie. Jest w Częstochowie nich tam dalej jeździ. Na Moto Arenie będzie miał okazję pościgać się jak przyjedzie z lwami. To powinno mu wystarczyć. Osobiście nie jestem jego fanem i za nim nie tęsknię. Gdyby jakimś cudem miał tu trafić to żadnym wielkim wzmocnieniem dla klubu raczej nie będzie. Sentymenty i patriotyzm lokalny w jego przypadku nie mają zastosowania. Wychodzi na to, że trzeba będzie się zadowolić w przyszłym sezonie tym co obecnie mamy. Szału nie ma ale rozpaczać nie wypada. Może uda się coś wygrać i utrzymać w ekstralidze. To byłaby dopiero prawdziwa petarda. Sezon zapowiada się podobnie emocjonująco jak ten w pierwszej lidze tyle że odwrotnie trzeba postawić pytanie czy to my tym razem przekroczymy barierę 36 punktów.

 • Jamski lubi Komentarz

  Jak długo będziemy naturalizować inne nacje??? Co to w ogóle ma być? Durne przepisy tworzone przez włodarzy tego sportu powodują że za chwilę wszyscy będą Polakami. Jak ma się rozwijać ten sport skoro decyzje marynarkowych zabijają żużel? Czugunow już jest, teraz czas na Kułakowa a potem A. Łaguta.... głupota i nic więcej.

 • Jamski lubi Komentarz

  Brawo właściciele! Gdzie te wielkie wzmocnienia, które obiecywaliście!? Nikt nie chce do nas przyjść dzięki waszej polityce kadrowej a w zasadzie jej braku! Wybieracie Holdera kosztem Doyla, właśnie pokazujecie jak się niszczy klub! Ja się pytam gdzie jest Pan Jan Ząbik? Fachowiec, który ma szacunek w całym środowisku! Lepiej zbronować stadion bo się chce płakać jak się patrzy na politykę klubu!

 • Jamski lubi Komentarz

  To chyba jakiś żart. Musielak jest za słaby na eligę.

 • Jamski lubi Komentarz

  Jeszcze się sezon nie skończył, jeszcze nikt z nikim nic nie podpisał a już wszyscy wiedzą że spadniemy. A czy ktoś powiedział że będziemy jechać o mistrza ? Nie. Władze Apatora jasno określili że celem będzie utrzymanie. Czy 2 lata temu ktos obstawial ze Motor sie utrzyma ? Nie. A co gorsza to w tą retorykę wpisują się też kibice toruńscy. Czy aby napewno kibice ? Kibicem się jest a nie się bywa. Niezależnie od wyników.

 • Jamski lubi Komentarz

  Straszna lipa panie Bajerski. Przestać chociaż okłamywać. Nie skreślacie Miedzińskiego i Musielaka, bo nie udało wam się nikogo lepszego ściągnąć do Torunia. Z takim składem możemy powalczyć jedynie z Grudziądzem pod warunkiem że oni się nie wzmocnią. Inaczej czeka nas spadek.

 • Jamski lubi Komentarz

  Sen o potędze szybko się skończył. Powoli wszystko staje się jasne. Miało być konkretne wzmocnienie składu drużyny. Lada moment trzeba będzie rozpocząć negocjacje z Miedzińskim, Musielakiem i Kułakowem żeby chcieli pozostać na przyszły sezon w naszym mieście. Jak to często bywa z dużej chmury spadnie prawdopodobnie mały deszcz. W tym sezonie walczyliśmy o to by wygrać wszystkie mecze o tyle w przyszłym roku będziemy walczyć o to aby nie przegrać wszystkich spotkań.

 • Jamski lubi Komentarz

  Szanowny redaktorze, takie talenty które pan pokazał to mamy wśród zawodników naszego kraju kończących wiek juniorski. I z od tych naszych zawodników wiemy co możemy liczyć, zawodnicy zagraniczni wymienieni przez pana są wielką niewiadomą.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.