Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Boks. Anthony Joshua gotowy na walkę z Wilderem. "Naprawdę chcę, by to się stało"

  Joshua nie ma najmniejszych szans na wygraną z Wilderem, może nawet uciekać po ringu jak ostatnio z Ruizem a co z boksem nie miało nic wspólnego i tak dosięgną go puncherskie długie ręce Wildera !

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Żużel. Kto kogo ignoruje? Trwa przeciąganie liny między prezydentami żużlowych miast i Ekstraligą

  Jest już gotowe rozwiązanie złożone w UP i nie wymaga poważnej inwestycji odwodnienia liniowego a cała instalacja plandekowania na stadionie żużlowym do rozłożenia w ciągu niespełna godziny co jest niebagatelne i do tego koszt jest zdecydowanie mniejszy.
  Waga jednego elementu 15x20m to tylko 30 kg.
  Poważnych zainteresowanych inwestorów zapraszam do kontaktu: mph72@poczta.fm

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Iluzjonista Maciej Janowski. Kibice nie dali się jednak nabrać "Magicowi" (komentarz)

  Ciekawe co na to sponsor tytularny Maćka oby nie skończyło się rozwodem a wychowawczo by się przydało zapewne.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Liga Europy. Glasgow Rangers - Legia Warszawa. Artur Boruc podniósł ciśnienie na Ibrox

  Jaka liga takie wyniki piłki klubowej do tego z bardzo przeciętnym przeciwnikiem.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Rzeszowski komediodramat i nieoficjalny mistrz świata (tak minął mi rok)

  Zgodnie z Pańskim życzeniem gdzie i w jaki sposób możemy się założyć, obstawiam Unia Leszno będzie kolejny raz mistrzem Polski w 2019 r.
  Jaką kwotę dla tego zakładu przyjmiemy ?

 • SpeedMar

  Jest Pan w błędzie, Unia Leszno sięgnie po kolejne, trzecie z rzędu mistrzostwo i nawiąże do złotej drużyny z końca lak 80-tych !

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Problemy zdrowotne norweskich gwiazd biegów narciarskich tuż przed startem sezonu

  wiem na norowirusa bardzo skuteczne są leki przeciwastmatyczne.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Była szansa na KSM w sezonie 2019. Weto mistrza Polski

  Koumuna i mierność ma wrócić, nie możesz być wielki a masz być mierny, szary nijaki jak jesienna pogoda. Ty możesz ciężko pracować a działacz/urzędnik i tak Cię sprowadzi do parteru. Przykład Unii Leszno budujesz skład, atmosferę, dobierasz ludzi, którzy się ze sobą dobrze czują a urzędnik przychodzi i mówi ty zostajesz a ty się pakuj. Inna sprawa juniorzy, poświęcasz czas oddajesz serce ale może się okazać, że Kubera+Smektała to za dużo i ma być słabszy duet bo inni nie nadążają. To ja się pytam gdzie są i gdzie byli "granatowo-marynarkowi" by dyscyplinować kluby w kontekście szkolenia zawodników. Niech mi ktoś powie ile jeździ w Ekstralidze i I lidze wychowanków z poszczególnych klubów ? Który klub zasilił ten sport w największym zakresie ?
  Emocjonalnie i może nas to irytować, ale rzeczywiście stan kadrowy jest taki, że pojedyncze kluby szkolą i zasilają kadrą zawodniczą a inni idą na skróty. Jedno nie ulega wątpliwości Unia Leszno sama ze sobą nie będzie rywalizowała i konieczne jest zbilansowanie drużyn, bo w konsekwencji cała liga upadnie. Chciałbym by było inaczej ale musimy reagować na stan rzeczy taki jaki jest. By utrzymać wysoki poziom ligi konieczny jest KSM liczony dla zawodnika z 4-5 sezonów i pod pewnymi warunkami: 1/ nie dotyczy wychowanków juniorów i seniorów i to też będzie bodziec dla klubów.
  W 2019 nie ma szans ale od 2020 r. KSM musi obowiązywać by liga się rozwijała.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Szukanie na siłę zmian jest bezsensowne. Jeżeli w drużynie zawodnicy się[..]

  c.d.
  Tym sposobem Unia w sezon 2020 wejdzie z nowym po Smyku juniorem i będzie jeszcze długo "niełapalna" dla nikogo.
  A motywacja zawsze jest choćby potrójna korona mistrzowska i nawiązanie do tradycji wielkiej Unii Leszno z 2 połowy lat 80-tych.

 • SpeedMar

  Szukanie na siłę zmian jest bezsensowne. Jeżeli w drużynie zawodnicy się lubią i wspierają, a co ważne cieszy ich leszczyński klimat to szukanie na siłę dziury w całym jest nonsensem.
  Jedyna zarząd musi się bardziej liczyć ze Smykiem i Kuberą. Muszą dostawać więcej szans i to kosztem B.Kurtza. Zresztą w meczach o mniejszym ciężarze gatunkowym Smyk powinien pojechać z pozycji seniora a choćby sporadycznie szansę musi dostawać ktoś z zaplecza juniorskiego. cz.1

  • SpeedMar c.d.
   Tym sposobem Unia w sezon 2020 wejdzie z nowym po Smyku juniorem i będzie jeszcze długo "niełapalna" dla nikogo.
   A motywacja zawsze jest choćby potrójna korona mistrzowska i nawiązanie do tradycji wielkiej Unii Leszno z 2 połowy lat 80-tych.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Bartłomiej Ruta. Szprycą w twarz: Fani są zbyt pewni siebie. Czarny scenariusz możliwy? (felieton)

  Niech Pan już więcej nie pali tego gó.na. :)
  p.s.
  48:42 dla Leszna

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Szok we Włókniarzu po słowach Cieślaka. Świącik: Jest mi przykro, nie wiem o co chodzi

  Żal mi Prezesa Świącika w tej sytuacji, a Cieślak nigdy nie potrafił po męsku i uczciwie rozmawiać a teraz po prostu zakomunikował przez media, że odchodzi do BETARD Sparty Wrocław ! Oto cała filozofia i styl Cieślaka.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Michał Wachowski. Ostro w lewo: Jeśli Unia wygra tytuł, będzie potrzebowała zmian. Podziękuje Kołodziejowi? (felieton)

  Ten artykuł to zwykłe androny, totalne bzdury i szukanie sensacji na siłę. Mam nadzieję, że te pisane głupstwa nie zwiodą włodarzy Unii Leszno. Pytanie zasadnicze czy ten skład personalny ze sobą się czuje dobrze, a mam wrażenie, że tak i jest to zgrany kolektyw. Tzw. powiew świeżości jest potrzebny tylko kiedy drużyna jest wypalona, nie czuje głodu zwyciężania a i w relacjach czysto ludzkich nie ma dobrej aury.
  Teraz ta drużyna jest idealnie zbilansowana personalnie i to gwarantuje, że będzie dominować jeszcze przez kolejne lata jeżeli nic złego się nie stanie patrz kontuzje a i klimat w klubie będzie dobry. A co do Janusza Kołodzieja to drugiego takiego zawodnika na kuli ziemskiej nie ma, który jedzie pod najgorszymi numerami startowymi i robi wspaniałą robotę jest liderem. W Lesznie ostatnio nie poszło ale zwróćmy uwagę na całokształt. We Wrocławiu był liderem i w dużej mierze dzięki niemu mamy finał. Uważam, że za wszelką cenę trzeba Janusza zatrzymać i nie szukać argumentów na siłę by się go pozbywać. Do tego ma wspaniałe cechy osobowościowe i takich zawodników ze świecą szukać. Wiem też, że Janusz jak będzie się czuł doceniony i potrzebny zostanie w Unii Leszno pomimo, że już dzisiaj dostaje propozycje kontraktowe o 25-30% wyższe od obecnych apanaży.
  To jest wspaniały i ugodowy człowiek i nie ma drużyny, która by go nie chciała.
  Prezesi Unii Leszno nie popełnijcie błędu. Idę o zakład, że Janusz będzie naszym liderem w obu finałach. Koldi trzymaj gaz, jest szansa, że zwróci się do Ciebie niebawem ciekawa firma ze wsparciem sponsorskim, która zainwestuje w Ciebie jeśli zostaniesz w Lesznie.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Nowa tradycja w PGE Ekstralidze. Tak wygląda trofeum przechodnie dla mistrza Polski

  Śmiechu warte. Obciągnijcie jeszcze oponą.
  p.s. Jak patrzę na te trofea w GP i PGE to pękam ze śmiechu.
  Rozpiszcie konkurs na przedszkola to zrobią lepsze.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Jeden błąd nie może przekreślić siedmiu lat pracy. Trener na pełnym etacie w PZM nie jest potrzebny

  Gdyby sprawa dotyczyła innego klubu, a nie UNII LESZNO smród byłby wielki, ale że dotyczył klubu powszechnie nielubianego bo jak to wieśniaki z Leszna mogą być lepsze od Wrocławia, a do tego mistrzami Polski ? to nie może tak być.
  PGE z całą świtą medialną i innymi zrobili by wszystko by tylko uprzykrzyć życie Unii Leszno i słowem nie pisną tylko szampany lały by się strumieniami. Do tego gdyby udało się to zrobić powstałby ekstra program jakie to Leszno słabe no bo wieśniaki itd. Ale jeszcze nas i tak w jakimś stopniu będą chcieli upokorzyć i zrobią to już wiem kiedy i niebawem ten wątek przypomnę. Unia Leszno zostanie ponownie mistrzem Polski na przekór tym wszystkim. To będzie finał Leszno kontra Gorzów wespół pozostała Polska. Pozdrowienia dla wszystkich obiektywnych.
  p.s. ten cyrk we Wrocławiu ostatnio zrobił wiele szkody wizerunkowej Wrocławiowi ale mają co chcieli.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Frątczak nie powinien odchodzić z Torunia. Get Well musi zrozumieć, że od dawna ma inny problem

  Pierwsza zasadnicza sprawa to Get Well musi określić swoją tożsamość bez tego nie pójdzie dalej.

 • SpeedMar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W przypadku Roberta metryka nie ma znaczenia bo jego organizm i wydolność jest na poziomie 24 latka i jeżeli Real zakontraktuje Polaka to ten uwolni się z monachijskiego gorsetu i wynikami strzeleckimi zadziwi wszystkich.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Mamy polską wersję afery basenowej. Wersję dla dzieci, nakręconą wyobraźnią

  To są widać dalej chłopcy w krótkich spodenkach, a nie prawdziwi mężczyźni. Prawdziwi fajterzy za polskich kibiców i ich bezgraniczne oddanie dali by się pokroić. Bo nawet jeżeli masz mniejszy talent niż rywal to sercem, walką i oddaniem nadrabiasz braki i za to się kocha takich piłkarzy. Spójrzcie na Islandię talentu mają wielokrotnie mniej od nas ale walką i zaangażowaniem robią cuda. Jeżeli nam by przeszczepić islandzką wolę walki i ich mentalność, to bylibyśmy mistrzami świata. A nasi kadrowicze wygląda, że albo im to kalafiorem, zaraz wakacje, a potem pojadą do swoich klubów i cześć pieśni lub jeszcze gorzej nie mają predyspozycji psychicznych by toczyć zwycięskie boje o dużą stawkę tak jak potrafił to robić Adam Małysz i dzisiaj robi to Kamil Stoch. A przy tej mizerii są dla Polaków jak bogowie. Śmiali się z trenera Engela a wygląda na to, że nawet mogą nie wygrać meczu o honor z Japonią. Ale też czy taktyka na Kolumbię ultra defensywna, bronimy i murujemy licząc, że talent Lewego pozwoli nam przy zerze z tyłu coś wcisnąć rywalowi zda egzamin ? Oj jak ja bym chciał by moje żale po niedzielnym meczu były funta kłaków warte.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Mundial 2018. Lionel Messi: "Czuję się odpowiedzialny za to, że nie wygraliśmy"

  Islandia oooo będzie o nich głośno i inne zespoły będą miały także trudności

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Plusy i minusy weekendu. Przeproście Cieślaka. Szacunek dla kibiców Falubazu. Opadły nam szczęki! (wideo)

  Falubaz to wielka rzecz i trzeba wspierać w trudnym momencie klub a szczególnie Piotrka Protasiewicza. To po Tomku Gollobie chyba ostatnia ikona tamtego pokolenia, która się ostała i należy mu się bezgraniczny szacunek za lata startów i dorobek. Piotrek wracaj w wielkim stylu wkrótce, jesteś nam potrzebny. Pozdrawiam. Byk z Leszna.
  P.S. Falubaziaki czapki z głów. A gdzie są ci celebryci Karolaki i Lisy itp. co kilka lat temu stawali w blasku Falubazu przed kamerami TV ?

 • SpeedMar otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • SpeedMar otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • SpeedMar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wszystkie chwyty dozwolone przez ludzi wpływów by uwalić nielubianą Unię Leszno. Leszno będzie miało bardzo pod górę.
  W play-off o tym się przekonają dobitnie.

 • SpeedMar napisał/a komentarz do Robert Lewandowski z menedżerem w Monachium. To zdjęcie wywoła wiele spekulacji

  Patrząc na Jego statystyki w Bundeslidze tylko grając w Bayernie ma szansę zostać legendą niedoścignioną tej ligi i wielką postacią piłki, w innych klubach z uwagi na wiek nie ma szans na spektakularne statystyki i będzie jednym z wielu. PSG nie osiągnie oczekiwanych wyników. Są tylko 4 kluby warte zachodu Real, Barcelona, MU bez Murinho, odradzający Liverpool.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.