• "Baju baju będziemy w raju", czyli najwięksi bajkopisarze są z Torunia

  Kiedy w przerwie zimowej Unibax dostał -8 pkt na start nowego sezonu Enea Ekstraligii za ucieczkę z meczu finałowego w Zielonej Górze, wiadomo było że rozgrywki będą ciekawe. Żeby nie tracić szans na PO Unibax jak wiemy ściągnąl Sajfutdinova i Fajfera. Pozostawił zaś Przedpełskiego, Warda, Miedzińskiego, (…)

  Więcej

 • Żużlowy weekend oczami "Fana z Tarnowa"

  Przed nami 2 kolejka na polskich torach żużlowych. Tydzień temu sypnęło niespodziankami. Za największą uważa się zwycięstwo Wybrzeża Gdańsk nad Unibaxem Toruń. Szkoda, że nie było mi dane zobaczyć po tym meczu miny Kryjoma, który był taki pewny siebie. Niespodziankę również sprawiły "jaskółki" w Zielonej (…)

  Więcej

 • Żużlowy weekend oczami "Fana z Tarnowa"

  Wiosna wszędzie, wiosna wszędzie...co to będzie? Co to bedzie?! Kibice żuzla znają na to odpowiedź. W raz z nadejściem wiosny we wszystkich ośrodkach żużlowych na nowo budzą się motory. Najpierw sparingi, żeby potem móc odjechać wiele wiele ofiajclanych turniejów i meczy. Dziś zaczyna się sezon żużlowy (…)

  Więcej

 • Spotkanie w Bydgoszczy oczami "Fana z Tarnowa"

  Przed nami inaugaracja rozgrywek ligowych w Polsce. Awansem z II rundy o DM Nice Polskiej Ligi Żużlowej Polonia Bydgoszcz zmierzy się z Lokomotivem Daugavpils. Jak dla mnie faworyt jest tu tylko jeden. Drużyna, która jeszcze w zesżłym sezonie jeździła w najlepszej lidze świata nie powinna dać szans (…)

  Więcej

 • Kto i gdzie, czyli transferowe spekulacje w Enea Ekstralidze.

  Za nami kolejny sezon ligowych zmagań. Po sukcesach, czy porażkach nadszedł czas, żeby podsumować dokonania klubów, zawodników, zarządów i zacząć kompletować składy na następny sezon. 1. Stelmet Falubaz Zielona GóraW Zielonej Górze myslą przede wszystkim o zatrzymaniu liderów (tj. Piotra Protasiewicza, (…)

  Więcej

 • Ci zawiedli najbardziej - runda zasadnicza w wykonaniu zawodników

  Za nami kolejny sezon żużlowy. Jakiś czas temu pisałem o największych objawieniach w tym sezonie. Dziś skupię się na zawodnikach, którzy mocno rozczarowali swoje kluby.1. Martin Vaculik (Unia Tarnów)Kiedy w tamtym roku Słowak zdobywał złoto dla Tarnowa, kiedy wygrywał rundę SGP i w kolejnych spisywał (…)

  Więcej

 • Gorzej być nie mogło - podsumowanie ME w wykonaniu polskich siatkarzy.

  Mimo, że dziś rozpoczną się dopiero ćwierćfinały nam już nie dane będą emocje związane z tą wielką imprezą. Po frajerskiej porażce z Bułgarami Polska żegna się z Mistrzostwami Europy. Niestety słaba forma z IO i LŚ potwierdziła się i Polacy odpadli w meczu barażowym ME. Jak po każdej przegranej imprezie (…)

  Więcej

 • Ci zaskoczyli najbardziej - runda zasadnicza w wykonaniu zawodników

  Runda zasadnicza dobiegła końca. Przed nami walka o medale, mimo to już 6 zespołów może się udać na przysłowiowe wakacje. Dziś spróbowałem ocenić kilku zawodników, którzy moim zdaniem, zaskoczyli w tym sezonie najbardziej.1. Paweł Przepdełski (Unibax Toruń) To jest jego debiut na ekstraligowych torach. (…)

  Więcej

 • Niedzilene mecze ENEA Ekstraligii oczami "Fana z Tarnowa"

  Dziś przed nami kilka fajnie zapowiadających się meczy. Postanowiłem wytypować dziś kolejkę żuzlową.Przed typowaniem chicałbym powiedzieć do pana Czekańskiego że zamiast mieć żale do internautów za taką a nie inną ocenę jego osoby umiał przyjąc krytykę. Myśli że jak umie jeździć na motorze i jest kibicem (…)

  Więcej

 • Powrócili na szczyt - sezon w wykonaniu Unii Tarnów

  Unia Tarnów to już ostatni klub, który podsumuję za dokonania w sezonie 2012. Wielkie gwiazdy w TarnowiePo skandalu jaki wybuchł, za sprawą byłych prezesów Unii Tarnów, których imion i nazwisk nawet nie chce wymieniać. Ta sprawa jest kibicom znana. Za słabą postawę dwójki zawodników : Krzysztofa Kasprzaka (…)

  Więcej