Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szykuje się polska kolonia w Barcelonie. Piątek, Zieliński i Szczęsny... Niech żyje rzetelne dziennikarstwo.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Koronawirus. Białoruska maskarada

  @Kibic____: A gdybyście nadal mieli wątpliwości to opowiedzcie sobie na 4 pytania:
  Czy jest w Polsce człowiek który może polecić napisanie ustawy i doprowadzenie do jej przegłosowania , nawet wbrew regulaminowi Sejmu, ustawom i Konstytucji? (władza ustawodawcza)
  Czy jest w Polsce człowiek który może kazać Prezydentowi podpisać tę ustawę, a rządowi ją wykonywać? (władza wykonawcza)
  Czy jest w Polsce osoba, która może kazać Trybunałowi Konsrytucyjnemu uznać to prawo za zgodne z Konstytucją? (władza sądownicza)
  Czy to jest ta sama osoba?

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Piłka nożna. Francesco Graziani: Milik nie jest niezbędny, łatwo będzie znaleźć zastępcę

  @Katon el Gordo: To jest opinia pismaków netowych. O Milika bije się cała Anglia i Hiszpania, a Juve już wziął kredyt pod zastawil Allianz Stadium, żeby nie stracić okazji. Jak już się wszyscy przelicytują ucieszy się z tego potentat w rodzaju Herthy Berlin... będzie bowiem promocja

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Koronawirus. Ratowniczka medyczna opowiada: Z takim rozmiarem pandemii się jeszcze nie spotkaliśmy

  @piler: Ortografia pisowski pierwszy sorcie.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Koronawirus. Ratowniczka medyczna opowiada: Z takim rozmiarem pandemii się jeszcze nie spotkaliśmy

  @Piotr Zając: To co napisałeś to bełkot z kilkunastoma rażacymi błędami ortograficznymi. Zajmujesz głos w dyskusji na poważny temat, a nie potrafisz używać słownika? Człowieku żeby napisać ktury to trzeba powalczyć uporczywie z autokorektą.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Koronawirus. Joachim Marx: Wydawało mi się, że nie ma mnie już na ziemi

  @MyszPolski FZ: To o czym piszesz to socjalizm. to już było i do tego chce wrócić PiS.
  Wczoraj usłyszałem ciekawa definicję czym sie różni kapitalizm od socjalizmu. W kapitalizmie jeden człowiek wykorzystuje drugiego, a socjalizmie jest na odwrót. To ludzie są jacy są wszędzie podobni.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Adamek to typowy mało rozgarniety katopatol.
  Ważne że patrzy na siebie i dba o siebie, gdy wokół umierają ludzie. Postawa godna chrześcijanina. Ciesze sie ze sa wśród nas "dobrzy Samarytanie", bez wiary za to z sercem, empatią i zasadami.
  Czytajcie Biblię katopatole, że zrozumieniem.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Koronawirus. PKO Ekstraklasa. Prof. Janusz Filipiak: Kasy klubów są puste, ale Cracovia przetrwa - nie zostawię jej

  @Grzegorz Mielczarek: Nie rozumiem dlaczego sfrustrowani "zwykli obywatele " są tak zawistni. Uważacie, że piłkarz albo aktor nie ma rodziny, nie ma kredytów, nie musi jeść? W czym piłkarz jest gorszy? Sedziowie to kasta, przedsiębiorcy to złodzieje, Filipiak okrada ZUS, piłkarze to nieroby, a celebryci to głupcy. To zostań celebryta, albo sędzia zobacz czy potrafisz! Tylko lekarze teraz są fajni. Do niedawna byli łapówkarzami , teraz ryzykują za was życiem więc oni, pielęgniarki, ratownicy medyczni są ok, i panie ze spożywczego.
  Policja tez pracuje, codziennie styka się z ludźmi, musi zatrzymać i przesłuchać sprawcę czynu myślisz że maja stroje ochronne? Na miejsce zbrodni nadal musi przyjechać prokurator, nadal działa straż pożarna tez jedzie do wypadku i wycina Cię z auta bez środków ochrony osobistej. Wielu ludzi nadal pracuje. Ale skoro Kowalski stracił pracę to innym tez zabierzemy, bo przecież taki piłkarz zarabia 50000 , a teraz dostanie 25000 . To skandal. A może on ma 28 lat i to jego pierwszy wysoki kontrakt, wziął duży kredyt bo zostały mu może 2 lata grania. Może ma 20 tys. raty miesięcznie i wakacje kredytowe skumuluja tylko problem. Pewnie zabierzmy mu niech w imię chrześcijańskiej solidarności do końca życia odpracowuje dług jako magazynier, żeby "zwykły Polak" mógł powiedzieć "widzisz synu A taką miał furę i teraz co?. Słuchaj ojca, nie ucz, bądź dobry w niczym, znajdź pracę za 2000 tys, albo bierz socjale bo w tym kraju się nie da inaczej jak nie jesteś złodziejem. Zobacz jak kończą cwaniaki".
  Ja nie chce obrazić nikogo kto uczciwie pracuje, ale na to co mam zapracowałem i wkurwia mnie kiedy mnie banda wazeliniarzy z Ministerstwa Sprawiedliwości nazywa kastą, insynuuje ze kradną batoniki, pendrive albo jeansy, nakazuje ujawniać publicznie majątek i organizacje do ktorych należę takie jak wspólnota mieszkaniowa, wyznaniowa i klub miłośników brydża również. Każdy jest obywatelem, chociaż od kilku lat ja się nim przestaje czuć!
  A chichotem historii jest to, że swobody obywatelskie odbierają ludzie, którzy mają zdradzieckie mordy pełne frazesów o walce z komuną i Solidarności, a Ci co na nich głosują za kilka lat beda chcieli żeby ich rozliczyć, jak teraz Wałęsę, a sędziów których tak teraz opluwaja beda chcieli rozliczać za służbę totalitarnej władzy... jak oni będą rządzić kolejną pełną kadencję to dadza się odsunąć od władzy tylko siłą...

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czyżby pan Kuczera zmienił nazwisko na Czykiel i zamiast popuszczac Kubica, to do południa ma sraczke na Milika?
  Ciągle mnie zastanawia po co ja w to klikam...

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czyli Napoli nie da Milikowi 5mln kontraktu, a Torino da? Niedawno była Borussia, teraz Torino , jutro Barcelona, a pojutrze Legia. Legia da mu 5mln kontraktu... 5mln czeskich koron za 5 lat. za to bez kwoty odstępnego

 • Kibic____ napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Rzut tortem, trumny na murawie... Najbardziej pamiętne wojny polskich trybun z właścicielami

  @szalikiszale: Po pierwsze Osuch jest z Poznania, a nie z Bydgoszczy. Z Bydgoszczy to jest Mioduski. Jaki był Osuch wszyscy kibice widzieli . Wszyscy poza bandytami z trybun, którzy go kochali dopóki ich kolesie mieli z tego kasę, a Radzio był jednym z nich. Zarzewiem konfliktu była próba odsunięcia ich od kasy. Czemu autor nazywa bandytów kibicami? Tymi grupami kierują zwykli przestępcy. W Cracovii, Legii, Lechu. Wiśle, a nawet (obecnie IV ligowym) Zawiszy są tacy, czy inni "Sharksi". Polska piłkę niszczą bandyci, nieudolne zarządzanie i brak szkolenia.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Martyna Grajber: Do kadry wrócę. Będę się o to biła z całych sił

  @dziad956: Nie wiesz jak było, a nawet gdybyś wiedział to nie siedzisz w cudzej głowie. Postąpiła tak jak uważała, ponosi tego konsekwencje. Co chcesz osiągnąć takim komentarzem?
  Sugeruje kupić lustro albo zacząć to używać. Zawsze najłatwiej oceniać innych!

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z Grosikiem WBA awansuje do Premiership tak samo jak Derby z Orłem Bielikiem:)

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Polski zjazd olimpijski. Teraz wreszcie może być lepiej

  @Waldek NY: A ja myślę, że na dziś to wróżenie z fusów...
  Pewne medale są w rzucie młotem, bo i w męskim i w żeńskim młocie są po 2 mocne nazwiska. Nie wydaje sie prawdopodobne, żeby zawiodła cała czwórka.
  Jakis medal, a nawet dwa powinny być w wioślarstwie. Liczę tez na medal Liska i kogos z dwójki Lewandowski Kszczot i może żeńskiej sztafety 4x400m.
  Sporty zespołowe to zawsze trochę loteria.
  Nie kojarzę na teraz innych nazwisk , które są gwarancją medalu. Zapasy, ciężary, boks, czyli to co kiedyś dawało wiele medali niestety nie istnieje.
  Ogłaszanie sukcesu wydaje sie przedwczesne.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A co z Piątkiem? Ten cudowny portal od roku pisze, że Barcelona chce Piątka! Widać woli grzać ławę w Milanie

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Barcelona przecież go kupuje...

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Piątka chce FC Barcelona to po co się ma rozmieniac na drobne w Tottenham Hotspur :)

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Bardzo złe wieści"... myślałem ze wykryli u niego raka, albo jego partnerka poroniła, albo stało się co innego co można tak określić... Ławka rezerwowych była oczywista. Tytuł winien brzmieć "Spodziewane informacje z Mediolanu ".

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Do mnie też dzwonili z Fc Barcelona czy nie chciałbym zagrać do konca sezonu. Ale bez sensu się przeprowadzać na pół roku. Może Piątek dostanie dłuższy kontrakt

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sety do 19,19 i 23 to pogrom? Pewne, spokojne zwycięstwo, ale pogrom to by był w setach do 12,14 i 12.
  Jeśli dziewczynom powinie sie noga odbiór przeciętnego ogladacza stron internetowych będzie taki, że to porażka. Same pogromy i bez awansu...

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W języku polskim nie ma kraju o nazwie Niderlandy. Zawsze było Królestwo Niderlandów lub Holandia. W angielskim zawsze było Netherland lub Holland.
  Amerykanie nie używają nazwy Polska, ani Rzeczpospolita Polska tylko Poland lub Republic of Poland. Podobnie Francuzi Pologne lub Republic de Pologne. Nie róbmy więc z Holendrów Niderlandczyków. Po angielsku to Dutchmans

 • Kibic____ otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Kibic____

Zgadzam się. Cała ta dyskusja wzięła sie stąd, że decyzja o sponsorowaniu Kubicy jest decyzją polityczną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Pod artykułem "F1: Grand Prix Bahrajnu. Robert Kubica w ostrych słowach o samochodzie. "Jazda w stylu rajdowym" napisałem do ciebie odpowiedź. nie wiem, czy się uchowa (ostatnio mało który mój post...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Pod artykułem "F1: Grand Prix Bahrajnu. Robert Kubica w ostrych słowach o samochodzie. "Jazda w stylu rajdowym" napisałem do ciebie odpowiedź. nie wiem, czy się uchowa (ostatnio mało który mój post przeżywa donosy/nadgorliwość modów). Oto ona:
-
Piszesz "...pieniadze państwowych spółek lepiej inwestowac w szkolenie młodzieży, a nie sportowców bez przyszłości"... ale dobrze wiesz, że NIE BYŁYBY zainwestowane . Ani w sportowców ani w niepełnosprawnych (ani w nauczycieli... :).
Byłyby zainwestowane w kampanie wyborcze JSP (Jedynie Słusznej Partii) kosztem mniejszościowych właścicieli i kosztem działania na niekorzyść samej spółki. W taki czy inny sposób (wspomaganie bidnego Rydzyka, zdanego na darowizny od bezdomnych czy wiecznie niesytego twardego czy zaciężnego elektoratu) ale na kampanię. Kampania na rzecz utrzymania władzy to studnia bez dna a władza jest gotowa na wszystko i wrzucić w nią wszystko.
I powiem ci, że bardziej mnie oburzyły wypowiedzi Kłamczeusza bankstera w restauracji Sowa na temat Kubicy i jego dywagacje, jak na słupa zapisać kolejne mieszkanie niż władowanie 50 milionów przez Kłamczeusza premiera w spełnianie marzeń Kubicy. A jeszcze 50 razy bardziej oburza mnie gładkie wyjęcie przez pisowski parlament z NASZEGO budżetu miliarda 260 milionów, by je władować w najbardziej ordynarną i kłamliwą, jaką kiedykolwiek widziano, nieustającą kampanię wyborczą, która jest serwowana dzień w dzień przez (kiedyś publiczną) telewizję. Itd itp...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 17 kwietnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

...Tu mi się od razu nasuwa obraz polskich hierarchów biadających, że z powodu pedofilli ich podwładnych Kościół polski poddawany jest mękom jak Żydzi w Holocauście. Najgorsze, że to nie żaden koszmarny dowcip tylko koszmarna jawa . I śmieszno i straszno...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Niestety nie da sie dyskutować z czlowiekiem wierzącym. To jakby tłumaczyć katolikowi, że nie ma Boga. Na koncu spali Cie na stosie albo się za ciebie wielkodusznie pomodli, albo zrobi jedno i drugie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic____

Niestety nie da sie dyskutować z czlowiekiem wierzącym. To jakby tłumaczyć katolikowi, że nie ma Boga. Na koncu spali Cie na stosie albo się za ciebie wielkodusznie pomodli, albo zrobi jedno i drugie będąc przekonanym, że uratował twoją duszę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Brawo ! Wspaniale wpisy. Kompetencja a zarazem prostota w ujęciu. Ale nawet i najbardziej jasne komunikaty są nieczytelne dla ciemnego luda. Zaślepieni po prostu chcą nimi pozostać. Oni posiedli umiejętność...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Brawo ! Wspaniale wpisy. Kompetencja a zarazem prostota w ujęciu.
Ale nawet i najbardziej jasne komunikaty są nieczytelne dla ciemnego luda. Zaślepieni po prostu chcą nimi pozostać. Oni posiedli umiejętność wyłączania mózgu i reagowania tylko na rzucone im hasła, tylko z jednej strony - jak psy Pawłowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 10 kwietnia 2019 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.