Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Pierwszy trening i już niespodzianka. Szykuje się rewolucja w reprezentacji

  @Carreca: Niestety też mam obawy, że może być tak jak piszesz... Obiektywnie jednak w meczach z Węgrami, Rosją, Islandią, Szwecją i Słowacją to my jesteśmy faworytami. Inaczej jeśli chodzi o Hiszpanię i Anglię. Mam na myśli potencjał zawodników. Uwazam, ze jeslo z tych meczów wygramy 2 i nie przegramy 3 z tych o punkty. bo towarzyskie nie są ważne, to będzie sukces. Cudem byłoby nie przegrać z Hiszpanię A sukcesem remis s Anglią.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Piotr Zieliński dał popis. Włoskie media zachwycone grą Polaka. "Nie do złapania"

  @Plutowski: Zieliński jest świetny kiedy wykorzystuje swój potencjał... co się zdarza raz na 5 spotkań może, a w kadrze raz w roku.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "mieli 60% posiadanie piłki przez większość czasu". Genialne zdanie. A przez mniejszość czasu jakie mieli posiadanie piłki 3% , a może 97%? Dlaczego płaci się za pisanie artykułów analfabetom, dyslektykom i grafomanom. To jakby zatrudnić osobę niemą jako sprawozdawce radiowego. Można, ale po co?

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Chuligani na spotkaniu z zarządem Lecha Poznań. Groźby na mieście

  @zbanowany: Rozumiem, że to żarty? Lech pozbył się po sezonie dwóch zawodników, a ściągnął w ich miejsce innych. Nie rozmawiamy o półfinale Ligi Europy tylko o 11 miejscu w Ekstraklasie! Te smutno-żałosna ligę ogarnia Pogoń i Raków, a Lech ubrał 5 zwycięstw. Żuraw to dobry trener? Z jednym z dwóch najlepszych składów w lidze ugrywa 11 miejsce? Zero pomysłu, zero koncepcji gry...

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kolejne bzdury! Chciała go Barcelona, a wybrał Bologne. Może i były zapytania z Barcelony i innych gigantów, ale oni kupują co roku po dwa worki takich piłkarzy i wrzucają do zespołów młodzieżowych, rezerw lub wypozyczają. Przebija się z nich do składu góra kilka procent. Zobaczcie na składy Borusii, Bayernu , Barcelony itd... W kazdym jest jakis 17-19 latek grający w podstawowej drużynie, a nie "nadzieja białych ".

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kilka lat temu miałem nadzieję, że Boniek coś zmieni. Niestety skończyło się na gadaniu, może bez stylu i na okrętkę, ale dość rozsądnym. Od 2-3 lat to Boniek bredzi bez ładu i składu, jest kompletnie oderwany od realiów jakby w życiu nie widział meczu, o graniu zawodowym nie wspominając. Myślałem że już nie da się powiedzieć nic glupszego niz to, że Brzeczek ma lepsze wyniki niz Benhakker, ale po uzasadnieniu decyzji w sprawie zwolnienia Jureczka Pan Prezio osiągnął nowy szczyt... Jak to jest, ze dziennikarze tego słuchają uśmiechają się i nikt się nie pyta Bońka co on ku....a bierze? Ewidentnie dawki ma źle dobrane.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lepiej późno niż wcale... Tak czy inaczej Boniek musi ponieść konsekwencje za wynik kadry w ME 2020(2021) oraz eliminacjach MŚ. Czekanie z tą decyzją do stycznia to sabotaż kadry.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Tragiczne wieści. Piłkarz zmarł w wypadku samochodowym

  @RadolSzczecin: Zobacz sobie jak wygląda Peugeot 307.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do 69. Turniej Czterech Skoczni. Norweskie media zrzucają winę na warunki

  @kumaty-czy-nie: Daj mu spokój człowieku. Niezasluzenie przegrał MŚ w Planicy . Teraz mial pecha bo spieprzył koncertowo chyba pierwszy skok w sezonie. Wyrzucił z siebie żal i gorycz, potem przeprosił. Z czego tu robić sensację? Może to był jedyny sezon w życiu kiedy mógł coś wygrać, a póki co indywidualnie nie ma nic...

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po każdym konkursie w którym Polakom nie idzie jest tydzień pierd....lenia o tym, że jury dało złe noty, puścili Polaków w złych warunkach, a do tego belka była niewygodna. Ciągle jest jakiś Howard Webb... I jak czasem płaczą inni to mamy milion mądrali , tych samych co wcześniej płakali, piszących, że dobrze im chu...om wrednym i po co płaczą, jak tym razem to było wszystko ok tylko oni są słabi.
  Granerud był najlepszym skoczkiem początku sezonu, moim zdaniem Geiger nie zasłużył na mistrzostwo w lotach po niesłusznych nogach sędziów za styl, a Argentyna na Mistrzostwo Świata po golu Maradony ręka. Taki jest sport, często pewnie taki jest układ.
  Niech sobie Norwedzy płaczą, a my się cieszmy i pozwólmy im biadolic, bo jeszcze w tym sezonie się w jakimś momencie role odwrócą

 • Kibic____ napisał/a komentarz do 69. Turniej Czterech Skoczni. Znów nerwowa końcówka. Kontrowersyjne noty dla Piotra Żyły

  @Nawod: Nie generalizuj. To że kilku PiSmatołków widzi wrogów nawet w skokach nie znaczy, że tak jest. Stoch ma za nazwisko zawyżone noty, a Żyła zanizone. Jak śmieszek wygra konkurs 4 skoczni i mistrzostwo świata to będzie mieć lepsze. Sędziowie jak nie do konca widzą i wiedzą to punktuja nazwiska i odległości.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To już nie walka to cała kampania wojenna. Od 1,5 roku pół świata walczy o Milika. Ta walka jest jak prace komisji smoleńskiej - mityczna. Nie wiem co Pan bierze Panie pismaku ale sugeruje brać pół albo zmienić lekarza.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do TCS. Polacy po kolejnych testach na koronawirusa. "Dokładne jak nigdy dotąd"

  @Marek Walicki: Człowieku Niemcy z uwagi na Polaków anulowali kwalifikacje i zrezygnowali z systemu KO. Jak można mieć do nich pretensje. Gdyby chcieli kogos wykluczać to Graneruda, bo realnie patrząc Polacy szanse na zwycięstwo maja niewielkie. Nadal faworytem jest Granerud, teraz doszedł Geiger i nadal w grze jest Eisenbichler. Stoch potrafi zaskoczyć, ale umówmy się szansa że wygra są poniżej 5%.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Transfery. Media: Kacper Urbański przenosi się do Serie A

  @Jab: No właśnie ten kij ma dwa końce. Gdyby ten "młody talent" miał 21 lat i 15 meczy w Ekstraklasie to zgoda, ale jeśli ma 16 talent i potrafi ciężko pracować to w wieku 18 może grać regularnie w drużynie pokroju Bologna A w wieku 21 zamiast bic rekordy transferów ekstraklasy grać jak Zieliński w Napoli. Zakładając, że ma talent i będzie pracować i mieć szczęście. Piłkę nożną trenują zawodowo dziesiątki milionów... to nie skoki narciarskie i przebić się jest naprawdę trudno. Takich 16 letnich talentów są wagony...

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ciekawe kto sponsoruje te artykuły.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do MMA. Mateusz Gamrot zatrzymany przez policję. Mamy oświadczenie zawodnika UFC

  @Marek Grabowski: Facet po co piszesz takie bzdury! Noc w święta Bożego Narodzenia w Kudowie przed hotelem i na pewno Policjant chce udowodnić jaki jest super man gościowi co walczy w MMA. Po pierwsze prawdopodobnie policjant nie wiedział kto to jest pijany gość ubrany zapewne w garnitur (święta w drogim hotelu). Interwencja pewnie wynikała z pandemii, kontrolowany miał za duzo Alko i wyszło co wyszło. Zdarza się nawet najlepszym. Gdyby doszło do spowodowania obrażeń u funkcjonariuszy to gość by zapewne nie wyszedł tylko byłby wniosek o areszt.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żenujące. Gdyby nie kolizja jeździłby dalej. Gdyby kogos zabił to by skasował insta i fb i udawał że zniknął jak pewien surfer.
  Za miesiąc znów będzie się mądrzył w tv.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Posiedzenie sądu ws. Cezarego Kucharskiego utajnione

  @Kibic____: Moze tak merytorycznie? Podałem stan prawny, więc minusy należą się ewentualnie ustawodawcy.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Posiedzenie sądu ws. Cezarego Kucharskiego utajnione

  @Orche: Skoro Lewandowski złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa to sprawe, przynajmniej w zakresie ewentualnego czynu wypełniającego znamiona przestępstwa (czy szerzej czynu zabronionego) ocenia prokurator. To właśnie obecnie ma miejsce. Decyzję prokuratora na skutek zażalenia Pana Kucharskiego ocenił teraz Sąd zgodnie z przepisem Art. 252 kodeksu postępowania karnego.
  Różnie można oceniać pracę prokuratury, ale trudno kwestionować fakt, że za rozstrzyganie tego, czy ma miejsce przestępstwo odpowiada w naszym systemie prawnym prokuratura, a dopiero odwołać się od jej decyzji można do sądu.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Posiedzenie sądu ws. Cezarego Kucharskiego utajnione

  @Kibic____: Na tej stronie komentarze merytoryczne są niestety konsekwentnie usuwane. Zamiast minusowania polecam więc czytanie ze zrozumieniem i ewentualną merytoryczną dyskusję.
  Budowanie szacunku do Sądów i ich sprawne działanie to dla wszystkich Polaków gwarancja wolności. Poglądy można mieć różne, ale cel powinniśmy mieć taki sam. Warto więc rozmawiać i szanować się wzajemnie.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panowie z WP przestańcie kłamać! Posiedzenie sądu w przedmiocie zażalenia na decyzje prokuratora w postępowaniu przygotowawczym, w tym decyzje w przedmiocie środków zapobiegawczych oraz zabezpieczenia majątkowego nie są jawne. Biorą w nich udział wyłącznie strony. Nie było więc żadnego wniosku prokuratury o wyłączenie jawności, bo nie ma ku temu podstaw. Mógł być wniosek podejrzanego lub jego obrońcy o dopuszczenie do udziału w posiedzeniu np. mediów. O dopuszczenie do udziału w takim posiedzeniu mediów postępowanie dyscyplinarne ma sędzia Igor Tuleja! Tam chodziło o zażalenie na umorzenie i zgodnie z orzecznictwem SN jest możliwość jawnego procedowania. W sytuacji zażalenia na decyzję nie będąca decyzją kończąca postępowanie takiej możliwości zgodnie z orzecznictwem nie ma. Dlaczego tworzycie niepotrzebnie sensację? To jest tak samo szkodliwe jak to co robi PiS. Powoduje, że ludzie tracą resztki szacunku do Sądów.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Kibic____

Zgadzam się. Cała ta dyskusja wzięła sie stąd, że decyzja o sponsorowaniu Kubicy jest decyzją polityczną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Pod artykułem "F1: Grand Prix Bahrajnu. Robert Kubica w ostrych słowach o samochodzie. "Jazda w stylu rajdowym" napisałem do ciebie odpowiedź. nie wiem, czy się uchowa (ostatnio mało który mój post...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Pod artykułem "F1: Grand Prix Bahrajnu. Robert Kubica w ostrych słowach o samochodzie. "Jazda w stylu rajdowym" napisałem do ciebie odpowiedź. nie wiem, czy się uchowa (ostatnio mało który mój post przeżywa donosy/nadgorliwość modów). Oto ona:
-
Piszesz "...pieniadze państwowych spółek lepiej inwestowac w szkolenie młodzieży, a nie sportowców bez przyszłości"... ale dobrze wiesz, że NIE BYŁYBY zainwestowane . Ani w sportowców ani w niepełnosprawnych (ani w nauczycieli... :).
Byłyby zainwestowane w kampanie wyborcze JSP (Jedynie Słusznej Partii) kosztem mniejszościowych właścicieli i kosztem działania na niekorzyść samej spółki. W taki czy inny sposób (wspomaganie bidnego Rydzyka, zdanego na darowizny od bezdomnych czy wiecznie niesytego twardego czy zaciężnego elektoratu) ale na kampanię. Kampania na rzecz utrzymania władzy to studnia bez dna a władza jest gotowa na wszystko i wrzucić w nią wszystko.
I powiem ci, że bardziej mnie oburzyły wypowiedzi Kłamczeusza bankstera w restauracji Sowa na temat Kubicy i jego dywagacje, jak na słupa zapisać kolejne mieszkanie niż władowanie 50 milionów przez Kłamczeusza premiera w spełnianie marzeń Kubicy. A jeszcze 50 razy bardziej oburza mnie gładkie wyjęcie przez pisowski parlament z NASZEGO budżetu miliarda 260 milionów, by je władować w najbardziej ordynarną i kłamliwą, jaką kiedykolwiek widziano, nieustającą kampanię wyborczą, która jest serwowana dzień w dzień przez (kiedyś publiczną) telewizję. Itd itp...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 17 kwietnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

...Tu mi się od razu nasuwa obraz polskich hierarchów biadających, że z powodu pedofilli ich podwładnych Kościół polski poddawany jest mękom jak Żydzi w Holocauście. Najgorsze, że to nie żaden koszmarny dowcip tylko koszmarna jawa . I śmieszno i straszno...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Niestety nie da sie dyskutować z czlowiekiem wierzącym. To jakby tłumaczyć katolikowi, że nie ma Boga. Na koncu spali Cie na stosie albo się za ciebie wielkodusznie pomodli, albo zrobi jedno i drugie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic____

Niestety nie da sie dyskutować z czlowiekiem wierzącym. To jakby tłumaczyć katolikowi, że nie ma Boga. Na koncu spali Cie na stosie albo się za ciebie wielkodusznie pomodli, albo zrobi jedno i drugie będąc przekonanym, że uratował twoją duszę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Brawo ! Wspaniale wpisy. Kompetencja a zarazem prostota w ujęciu. Ale nawet i najbardziej jasne komunikaty są nieczytelne dla ciemnego luda. Zaślepieni po prostu chcą nimi pozostać. Oni posiedli umiejętność...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Brawo ! Wspaniale wpisy. Kompetencja a zarazem prostota w ujęciu.
Ale nawet i najbardziej jasne komunikaty są nieczytelne dla ciemnego luda. Zaślepieni po prostu chcą nimi pozostać. Oni posiedli umiejętność wyłączania mózgu i reagowania tylko na rzucone im hasła, tylko z jednej strony - jak psy Pawłowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 10 kwietnia 2019 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.