Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kibic____ napisał/a komentarz do El. MŚ 2022: gorsza sytuacja Polaków mimo remisu. Zobacz tabelę

  @Wojtek Rakowski: bez sensu, przy najmniej w kontekście awansu, to jest strzelanie wielu goli San Marino i Albanii. Ponieważ o miejscu w grupie decydują: 1. liczba punktow, 2. wynik bezpośrednich meczów, a dopiero późnej stosunek bramek we wsztstkich meczach, to żeby liczył się stosunek wszystkich goli musielibyśmy mieć na koniec eliminacji mieć tyle samo punktów co Albania i przegrać w Tiranie 1:4 lub tyle samo co Węgry i zremisować w Budapeszcie 3:3. Szanse na to są bliskie zeru.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do El. MŚ 2022: gorsza sytuacja Polaków mimo remisu. Zobacz tabelę

  @Przemek Janowski: Jeśli ztemisujemy z Albanią i Węgrami to nawet ich remisy z Anglią dadzą nam 2 miejsce. Ale remisy w Budspeszcie i Tiranie nie są takie oczywiste, a wystarczy przegrać z Albanią i już nagle nic nie zależy od nas...

 • Kibic____ napisał/a komentarz do El. MŚ 2022: gorsza sytuacja Polaków mimo remisu. Zobacz tabelę

  @GrzmiącyKij: Punkt zdobyty na Anglii będzie cenny jeśli Węgry i Albania mecze z Anglią przegrają. To raz.
  Dwa to my gramy wyjazdy w Budapeszcie i Tiranie i punkt z Anglią będzie chu...... warty jeśli tam nie zdobędziemy punktów.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Realna tabela grupy wygląda tak:
  1. Anglia pkt.10, mecze 4
  2. Polska pkt. 5 mecze 4
  3. Albania pkt. 3 mecze 3
  4. Węgry pkt. 1 mecze 3
  Z tych drużyn Polska ma 2 mecze wyjazdowe , Węgrzy 2 u siebie i wyjazd z Anglią, Albania 2 u siebie i wyjazd na Węgry. To powoduje, że Polska musi:
  1) Wygrać z Albania w Tiranie i zakładając że Albania i Węgry przegrają z Anglią to wystarczy do 2 miejsca
  2) Zremisować z Węgrami i Albanią i liczyć, że Anglia przynajmniej nie przegra spotkań z tymi drużynami
  3) zdobyć na Albanii i Węgrach 4 punkty i nie liczyć na nikogo

  Zakładam, że mecze z San Marino o Andorą są pomijalne, poniewaz każda z pozostałych drużyn zdobędzie w nich 6 pkt, nie ma więc sensu zamazywac nimi obrazu grupy.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Polska na prostej drodze do awansu. "Nie mogę tego obiecać"

  @Fishbed_: Jak powie "nie obiecuję " to źle, bo brak pewności siebie, jak powie "obiecuję " to buta i zarozumiałość . Dziennikarze zadaja pytania, to ich praca, a siatkarze niech grają. Od obiecywania są politycy.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Polska na prostej drodze do awansu. "Nie mogę tego obiecać"

  @titofito: Jak Ty te 225 punktów wyliczyłeś?

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dajcie mu zagrac ze 30 spotkań w seniorskiej piłce wtedy można spekulować. Póki co to jeden z setki lub dwóch setek młodych graczy którzy w 2021 podpisali kontrakt z klubem Premiership. Kapustka tez podpisał i tez był talentem...

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Spowodował wypadek po pijanemu i uniknie konsekwencji? Adwokat złożył wniosek

  @Kaspar: Nie wierz we wszystko co pisze WP. Ten artykuł to kompletna bzdura. Poczekaj na wyrok, poczytaj o koncepcji winy w prawie karnym, pojęcie zniesienia lub ograniczenia zdolności do rozumienia znaczenia czynu i pokierowania swoim zachowaniem oraz czym jest stan upojenia patologicznego. Wtedy przemyśl to przez 3 dni, przeczytaj jeszcze raz i zrozumiesz że ten kto pisał artykuł Nie ma o tym pojęcia. Byc może też pozwoli Ci to zrozumieć skalę swojej niewiedzy w tym zakresie i powstrzyma od pisania bzdur. Pozdrawiam.
  ps. Takie artykuły są bardzo szkodliwe.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja bym nie wyciągał wnioskow w tym momencie. Do igrzysk jeszcze chwila, a to kolejny ciężki turniej. Nie znamy obciążeń, sposobu przygotowań. Zobaczymy w Tokio. Srebro tez byłoby dobre.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z tego co ja pamiętam to Piszczek grał w Zagłębiu Lubin i jako napastnik był kupiony przez Herthe Berlin gdzie sie nie przebił, potem próbował jako pomocnik i dopiero po przesunięciu na obronę zaczęła się "kariera". To w Zagłębiu był zamieszany w ustawianie meczów, i był by w kadrze Benhakkera jako napastnik ale było coś z kontuzją.
  Kolejny redaktor nieuk i ignorant.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak pewien Spiridonov kogos obrazi jest larum, że trzeba go co najmniej zawiesić. A Kubiak "prowokuje" rywali od zawsze. Nie wiem jak to robi, ale może rzeczywiście przegina. Nie rozumiem skąd to oburzenie? Jeśli Kubiak może prowokować to N'Gapet może pisać posty... Jedno i drugie to element "gry" w ktora lubią grać Kubiak i Heynen.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Polka oddała złoty medal, który wywalczyła w niedzielę

  @zbych22: Z punktu widzenia licytacji będzie wart tyle ile ktoś zapłaci. Dla zawodniczki nie wiem ile był wart... Bardziej mnie interesuje co Ty oddałeś na aukcje i jak cenny był to dla Ciebie przedmiot? Może się pochwalisz...

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdyby tytuł brzmiał "Andrejczyk oddała złoty medal na licytację charytatywną" nie byłoby kliknięć... bo tytuł mówiłby wszystko. A tak zmanipulowany tytuł, zero treści,a reklamy się wyświetlają i kasa misiu kasa... Niestety znaczna większość publikacji na WP jest tylko nieudolnym używaniem Google translatora lub zbiorem luźnych myśli "autora", który nie ma żadnej lub prawie żadnej wiedzy o tym o czym piszę, a do tego robi błędy logiczne, ortograficzne i mija się z prawdą.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Polka oddała złoty medal, który wywalczyła w niedzielę

  @Wiktorek: Gdyby tytuł brzmiał "Andrejczyk oddała złoty medal na licytację charytatywną" nie byłoby kliknięć... bo tytuł mówiłby wszystko. A tak zmanipulowany tytuł, zero treści,a reklamy się wyświetlają i kasa misiu kasa... Niestety znaczna większość publikacji na WP jest tylko nieudolnym używaniem Google translatora lub zbiorem luźnych myśli "autora", który nie ma żadnej lub prawie żadnej wiedzy o tym o czym piszę, a do tego robi błędy logiczne, ortograficzne i mija się z prawdą.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Pierwszy trening i już niespodzianka. Szykuje się rewolucja w reprezentacji

  @Carreca: Niestety też mam obawy, że może być tak jak piszesz... Obiektywnie jednak w meczach z Węgrami, Rosją, Islandią, Szwecją i Słowacją to my jesteśmy faworytami. Inaczej jeśli chodzi o Hiszpanię i Anglię. Mam na myśli potencjał zawodników. Uwazam, ze jeslo z tych meczów wygramy 2 i nie przegramy 3 z tych o punkty. bo towarzyskie nie są ważne, to będzie sukces. Cudem byłoby nie przegrać z Hiszpanię A sukcesem remis s Anglią.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Piotr Zieliński dał popis. Włoskie media zachwycone grą Polaka. "Nie do złapania"

  @Plutowski: Zieliński jest świetny kiedy wykorzystuje swój potencjał... co się zdarza raz na 5 spotkań może, a w kadrze raz w roku.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "mieli 60% posiadanie piłki przez większość czasu". Genialne zdanie. A przez mniejszość czasu jakie mieli posiadanie piłki 3% , a może 97%? Dlaczego płaci się za pisanie artykułów analfabetom, dyslektykom i grafomanom. To jakby zatrudnić osobę niemą jako sprawozdawce radiowego. Można, ale po co?

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Chuligani na spotkaniu z zarządem Lecha Poznań. Groźby na mieście

  @zbanowany: Rozumiem, że to żarty? Lech pozbył się po sezonie dwóch zawodników, a ściągnął w ich miejsce innych. Nie rozmawiamy o półfinale Ligi Europy tylko o 11 miejscu w Ekstraklasie! Te smutno-żałosna ligę ogarnia Pogoń i Raków, a Lech ubrał 5 zwycięstw. Żuraw to dobry trener? Z jednym z dwóch najlepszych składów w lidze ugrywa 11 miejsce? Zero pomysłu, zero koncepcji gry...

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kolejne bzdury! Chciała go Barcelona, a wybrał Bologne. Może i były zapytania z Barcelony i innych gigantów, ale oni kupują co roku po dwa worki takich piłkarzy i wrzucają do zespołów młodzieżowych, rezerw lub wypozyczają. Przebija się z nich do składu góra kilka procent. Zobaczcie na składy Borusii, Bayernu , Barcelony itd... W kazdym jest jakis 17-19 latek grający w podstawowej drużynie, a nie "nadzieja białych ".

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kilka lat temu miałem nadzieję, że Boniek coś zmieni. Niestety skończyło się na gadaniu, może bez stylu i na okrętkę, ale dość rozsądnym. Od 2-3 lat to Boniek bredzi bez ładu i składu, jest kompletnie oderwany od realiów jakby w życiu nie widział meczu, o graniu zawodowym nie wspominając. Myślałem że już nie da się powiedzieć nic glupszego niz to, że Brzeczek ma lepsze wyniki niz Benhakker, ale po uzasadnieniu decyzji w sprawie zwolnienia Jureczka Pan Prezio osiągnął nowy szczyt... Jak to jest, ze dziennikarze tego słuchają uśmiechają się i nikt się nie pyta Bońka co on ku....a bierze? Ewidentnie dawki ma źle dobrane.

 • Kibic____ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lepiej późno niż wcale... Tak czy inaczej Boniek musi ponieść konsekwencje za wynik kadry w ME 2020(2021) oraz eliminacjach MŚ. Czekanie z tą decyzją do stycznia to sabotaż kadry.

 • Kibic____ napisał/a komentarz do Tragiczne wieści. Piłkarz zmarł w wypadku samochodowym

  @RadolSzczecin: Zobacz sobie jak wygląda Peugeot 307.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Kibic____

Zgadzam się. Cała ta dyskusja wzięła sie stąd, że decyzja o sponsorowaniu Kubicy jest decyzją polityczną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Pod artykułem "F1: Grand Prix Bahrajnu. Robert Kubica w ostrych słowach o samochodzie. "Jazda w stylu rajdowym" napisałem do ciebie odpowiedź. nie wiem, czy się uchowa (ostatnio mało który mój post...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Pod artykułem "F1: Grand Prix Bahrajnu. Robert Kubica w ostrych słowach o samochodzie. "Jazda w stylu rajdowym" napisałem do ciebie odpowiedź. nie wiem, czy się uchowa (ostatnio mało który mój post przeżywa donosy/nadgorliwość modów). Oto ona:
-
Piszesz "...pieniadze państwowych spółek lepiej inwestowac w szkolenie młodzieży, a nie sportowców bez przyszłości"... ale dobrze wiesz, że NIE BYŁYBY zainwestowane . Ani w sportowców ani w niepełnosprawnych (ani w nauczycieli... :).
Byłyby zainwestowane w kampanie wyborcze JSP (Jedynie Słusznej Partii) kosztem mniejszościowych właścicieli i kosztem działania na niekorzyść samej spółki. W taki czy inny sposób (wspomaganie bidnego Rydzyka, zdanego na darowizny od bezdomnych czy wiecznie niesytego twardego czy zaciężnego elektoratu) ale na kampanię. Kampania na rzecz utrzymania władzy to studnia bez dna a władza jest gotowa na wszystko i wrzucić w nią wszystko.
I powiem ci, że bardziej mnie oburzyły wypowiedzi Kłamczeusza bankstera w restauracji Sowa na temat Kubicy i jego dywagacje, jak na słupa zapisać kolejne mieszkanie niż władowanie 50 milionów przez Kłamczeusza premiera w spełnianie marzeń Kubicy. A jeszcze 50 razy bardziej oburza mnie gładkie wyjęcie przez pisowski parlament z NASZEGO budżetu miliarda 260 milionów, by je władować w najbardziej ordynarną i kłamliwą, jaką kiedykolwiek widziano, nieustającą kampanię wyborczą, która jest serwowana dzień w dzień przez (kiedyś publiczną) telewizję. Itd itp...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 17 kwietnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

...Tu mi się od razu nasuwa obraz polskich hierarchów biadających, że z powodu pedofilli ich podwładnych Kościół polski poddawany jest mękom jak Żydzi w Holocauście. Najgorsze, że to nie żaden koszmarny dowcip tylko koszmarna jawa . I śmieszno i straszno...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Niestety nie da sie dyskutować z czlowiekiem wierzącym. To jakby tłumaczyć katolikowi, że nie ma Boga. Na koncu spali Cie na stosie albo się za ciebie wielkodusznie pomodli, albo zrobi jedno i drugie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic____

Niestety nie da sie dyskutować z czlowiekiem wierzącym. To jakby tłumaczyć katolikowi, że nie ma Boga. Na koncu spali Cie na stosie albo się za ciebie wielkodusznie pomodli, albo zrobi jedno i drugie będąc przekonanym, że uratował twoją duszę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Brawo ! Wspaniale wpisy. Kompetencja a zarazem prostota w ujęciu. Ale nawet i najbardziej jasne komunikaty są nieczytelne dla ciemnego luda. Zaślepieni po prostu chcą nimi pozostać. Oni posiedli umiejętność...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Brawo ! Wspaniale wpisy. Kompetencja a zarazem prostota w ujęciu.
Ale nawet i najbardziej jasne komunikaty są nieczytelne dla ciemnego luda. Zaślepieni po prostu chcą nimi pozostać. Oni posiedli umiejętność wyłączania mózgu i reagowania tylko na rzucone im hasła, tylko z jednej strony - jak psy Pawłowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 10 kwietnia 2019 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.