Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sławomir Wysota

  Panie Witoldzie życzę dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pracy ja tez byłem 7 tygodni w szpitalu ni bogu zawdzięczam że żyje dużo zdrowia życze jeszcze raz .

 • Sławomir Wysota

  TO JEST HAŃBA WIDZEWA TAKICH PIŁKARZY NIGDY NIE POWINNO BYC W NASZYM KLUBIE NIE WIEM DLACZEGO WŁADZE WIDZEWA NIE INTERWENIUJĄ STOWARZYSZENIE ZADOWOLONE PANOWIE I PANIE TEN WIDZEW TO JEST PADAKA PANI PREZES CIESZY SIĘ Z PENSJI KACZMAREK MA POSADĘ BEZ WYNIKÓW A WY RADO NADZORCZA PATRZYCIE I UDAJECIE ŻE SIĘ NIC NIE STAŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.HAŃBA DLA ŁODZI I CAŁEJ WIDZEWSKIEJ SPOŁECZNOŚCI WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 • Sławomir Wysota

  To jest koniec wielkiego widzewa to jest HAŃBA DLA ŁODZI I TEGO WIELKIEGO KLUBU Z ZASŁUGAMI DLA POLSKI PO TO PRZYSZŁA PAJĄCZEK OD BOŃKA ŻEBY UPOKORZYĆ WIDZEW TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI ŻEBY NIKE BYŁO ŻADNEGO WIDZEWSKIEGO TRENERA KTÓRY BY ODBUDOWAŁ WIDZEW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 • Sławomir Wysota

  Panie Zbyszku zqajmij się Pan piłką nożną w Polsce a nie ubliżaniem Polakom MY POLACY SWÓJ HONOR MAMY I NIE ŻYCZYMY SOBIE OBRAŻANIA NAS I NIECH PAN ZAPAMIĘTA NIEWOLNICTWO DAWNO JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁO A PAŃSKIE DEWAGACJE I CYTATY NI JAK SIĘ MAJĄ A NA MARGINESIE JAK SIĘ PANU POLSKA NIE PODOBA TO SĄ JUŻ LOTY DO WŁOCH DROGA WOLNA GWARANTUJĘ ŻE ŻADEN POLAK MIMO PAŃSKICH SUKCESÓW NIE BĘDZIE ZA PANEM TĘSKNIŁ DROGA WOLNA POLSKA PANA JUŻ NIE POTRZEBUJE .I NA TYLE .

 • Sławomir Wysota napisał/a komentarz do Wybory 2020. Zbigniew Boniek odpowiada: Emocje biorą górę nad mózgiem i racjonalnością

  Panie Zbyszku pan siebie chyba nie słyszy niech pan skończy te głupoty i nie wyśmiewa Polaków widać że woda sodowa i pycha panu na mózg uwiera niech pan pamięta polski naród jest taki że zapamiętane panu te wypowiedzi będą na pewno i nie życzę sobie obrażania dzięki tym min.ludziom ze wsi masz co do gęby włożyć .

 • Sławomir Wysota

  Zbyszek a kim ty jesteś jak by nie rolnicy to byś nie miał co do gęby włożyć i proszę nie obrażaj Polaków bo to tu w Polsce rodzice cie wychowali tu skończyłeś szkołę i Polsce i Polakom należy się szacunek jak nie odpowiada to zrezygnuj z PZPNU i wypadaj do Włoch tam będziesz miał jak w domu rodzinnym .

 • Sławomir Wysota

  jeżeli chodzi o rowerzystów to 50% nie zna przepisów ruchu drogowego wsiadają na rower a my kierowcy musimy się za siebie oglądać żeby im nie zrobić krzywdy to jest chore jak widzę nawet grupy kolarskie które jadą sobie w trójkę na czele to mnie szlag trafia wróćmy do tego że rowerzysta ma jeżdżić blisko prawej krawędzi jezdni i musi posiadać uprawnienia a nie tak jak teraz przyjeżdża ktoś z innego kraju jest wypożyczalnia rowerów i on sobie wypożycza i jeżdzi to jest chore.

 • Sławomir Wysota

  JAKA PAJĄCZEK TO OSOBA BOŃKA MY WIDZEWIACY POTRZEBUJEMY TYLKO ŁODZIANINA ZWIĄZANEGO Z NASZYM WIDZEWEM TAKĄ OSOBĄ JEST PAN PUCHALSKI I TO TYLKO ON W WIDZEWIE ZAPROWADZI PORZĄDEK BONIEK WRAZ Z PAJĄCZEK WARA OD WIDZEWA ZARZĄD NA DZIEŃ DZISIEJSZY W 2 LIDZE TYLKO 1 OSOBOWY JAK ZA NASZEGO SOBOLEWSKIEGO NIE MA INNEJ OPCJI ALBO KARNETY KUPI SOBIE PAJĄCZEK Z ZARZĄDEM I STOWARZYSZENIEM I BIŃKIEM ZA WŁASNE PIENIĄDZE WARA OD NASZEGO WIDZEWA .TYLKO PUCHALSKI I NIKT WIĘCEJ NA PREZESA .

 • Sławomir Wysota

  Dawid przyjdż do WIDZEWA TU JEST TRENER MROCZKOWSKI I ATMOSFERA KTÓRA DA CI SIŁĘ I WYJDZIESZ NA PIŁKARZA UWIERZ MY WIDZEWSKA BRAĆ DAJEMY TOBIE SZANSE WYKORZYSTAJ NIE ZWLEKAJ ZADZWOŃ DO MROCZKOWSKIEGO TO JEST FACET KTÓRY CIĘ URATUJE UWIERZ MY WIDZEWIACY CI POMOŻEMY .

 • Sławomir Wysota lubi Komentarz

  Na podwyżkę dla Kurskiego było kasy dość.
  Na sensowną transmisję już nie.
  Misja TVP to zapewnić koryto swoim.

 • Sławomir Wysota otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Sławomir Wysota lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Sławomir Wysota lubi Komentarz

  NIE PŁACICIE ABONAMENTU.... nie oglądamy


 • Sławomir Wysota lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Sławomir Wysota lubi Komentarz

  Najważniejsze, że możemy na żywo oglądać chińską piłkę nożną. To jest żenada. Telewizja jest po prostu beznadziejna

 • Sławomir Wysota napisał/a komentarz do MŚ Londyn 2017: kibice mogą nie zobaczyć walki Polaków o medale. Winne zbyt duże koszty

  nie wszyscy mają na urlopie telewizję satelitarną a tak na marginesie jeżeli ojciec rydzyk dostał by o 2 miliony mniej to nic by się nie stało i mógłby też pooglądać swoich rodaków sportowców na żywo ŻENADA.

 • Sławomir Wysota

  witaj Zbyszek wyrazy współczucia z powodu śmierci Mamy od starego kibica widzewa sławka który zawsze pamietał grając w Widzewie słowa prezesa Sobolewskiego my Odejdziemy Ale Pamięć o Nas Zostanie tak jak została Po Krzysiu Surlicie i Innych pamiętamy Zbyszek Trzymaj Się. Wyrazy Ubolewania Sławek Ze Starego WIDZEWA .

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.