Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • moherowa babcia napisał/a komentarz do Żużel. Fakty i liczby. Stal wyraźnie góruje nad Falubazem w dwumeczach. Lambert z połową wygranych ROW-u

  @Petrus: najpierw go naucz czytac ze zrozumieniem, musiał przechorowac ten okres w szkole jak tego uczyli.

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  @S-E-B-A: Smutna-Egzystencjonalnie-Biedna-Ameba. Ty nawet własnych tekstów nie jesteś w stanie stworzyć, tylko po kimś powtarzasz. Prymityw, analfabeta i thebill - cały S-E-B-A Ameba. Pamiętaj o interpunkcji i znakach diakrytycznych, thebillu.

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  @jan kozojebtulski; Nie moze oczywiscie zabraknac tu postu otylego, spryszczonego onanisty ktory probuje leczyc swoje kleski zyciowe hejtem na najlepszego polskiego pilkarza ostatnich lat. A trzep sie dalej tylko klawiatury nie zachlap ;)))

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  @mrfreeze; Moze posunal pare razy tego kozojebtulskiego ze taki na niego zawziety ;D

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Kozietulski jest na usługach SF, cały czas usuwają moje posty, które krytykują tego pajaca.

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Dziwię się że SF, sportowy portal, pozwala na komentarze tego pajaca Kozietulskiego, który pisze idiotyzmy o sportowcach a zwłaszcza R. Lewandowskiego. Wstyd.

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Kozietulski jest na usługach SF, cały czas kasują moje, które krytykują tego pajaca i SF

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Lewy nie był i nie jest nic nikomu winien, niemcy nie zatrudnili by go w bayernie gdyby nie był dobry, łaski mu nie robili więc po co te spekulacje. Lewandowski na puchar zapracował a nie zasłużył. Bardzo się wczoraj ucieszyłam z jego sukcesu zważywszy że na sukcesy w reprezentacji nie ma co liczyć.

 • moherowa babcia napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. PSG - Bayern. Robert Lewandowski marzył o takim poranku. Pokazał zdjęcie z łóżka, nie był w nim sam

  Foto dedykujemy kozietulskiej :D ^^

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  @FalubazzzMistrz: No ja cierpie dole! Zorientowałeś się! No trudno, powiem ci resztę: Rusko kupił dla Żyty wczasy w Tajlandii, a Vaculikowi obiecał kontrakt w WTSie. Ponadto naszczał zawodnikom Falubazu do baków motoyckli. Dla pewności Czugunow każdemu wrzucił po kostce cukru - wiadomo "farbowany lis". Dodatkowo Rusko kupił każdemu z naszych po butelce nitro od Łaguty i takim to sposobem Sparta pokonała niepokonany u siebie Falubaz! No to teraz wiesz już wszystko! Tak więc mecz powinien być powtarzany tak długo aż Falubaz wygra - zgodnie z duchem sportu. I powiem jeszcze, że za to zwycięstwo Rusko powinien przeprosić!

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Kozie[bobki]tulski no i jak tam? dostałeś spazmy od mixa VIPa i APAPu? twoje wszystkie przewidywania na temat Lewego i Bayernu się nie sprawdziły, pajacu :*

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Gratulacje dla Sparty. I brawo Chris, który dziś przytarł wiele kibicowskich zadartych ekstraligowych nosków. Gdybym był złośliwy to na przykład bym wypomniał, że niejaki Jotefiks wczoraj jeszcze pisał: "Dobrze że to ta łamaga Holder pojedzie jutro a nie Oli". Ale złośliwy nie jestem, więc nie wypomnę ;)

 • moherowa babcia napisał/a komentarz do RM Solar Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

  @Tęczowy Cacperek.: Wrocław jest niemiecki polaczku

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Właśnie wróciłem z Mazur. Jeden ze współwczasówiczów przyleciał tam własnym śmigłowcem. Według niego podczas lotu z Warszawy spalił 50 l. paliwa. To jakieś 300 zł. Do tego koszty eksploatacji i praca pilota, plus opłaty lotniskowe- niech będzie 10 tysi. To taka zawrotna suma?! Jak pisałem pod innym artykułem na mecze latał jeden z Rempałów oraz bracia Gollobowie. W "Czarnym charakterze" licencją pilota chwalił się Jankes> A tu tak sensacja - jak nic Rusko ten helikopter ukradł :-(

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Falubaz i tak będzie faworytem, ale nie można wykluczyć opcji, że Myszki będą chciały sprawić psikusa Włókniarzowi i Stali.

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Politycy za nasze pieniądze kupują wyborców i jest git, a jest afera, że prywatny sponsor funduje sportowcowi lot - ktoś tu odłożył mózg na półkę!!!

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  ..robią wszystko by pomóc klubowi i awansować więc co w tym dziwnego? Takie działania zasługują na pochwałę a nie na krytykę tym bardziej że płaci za to klub, a dla samego Holdera też jest to nielada wyczyn....a ty jeden z drugim na co dzień marudzisz że trzeba zostać godz-dwie w robocie ;) i stąd bierzemy słowa krytyk, nieudacznik!

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  To dzisiaj Holder będzie fruwał...

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Ward kiedyś przyleciał samolocikiem prosto na mecz do Gorzowa, jeszcze Jacuś Von Sedes musiał gaźnik zawodnikowi Stali rozebrać aby zdążył i chłop zrobił w zasadzie 18 punktów prosto z biegu...No Holder to nie Ward niby ale nie ma potrzeby go lekcewazyć....Dobry ruch Sparty wg mnie z tym helikopterem.

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  ostaw burze z lotem chrisa to ty kręcisz, ale jest to tylko burza w szklance wody :)

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Opas już zeżarł śniadanie 3 golonki i przegryzł boczkiem i co taki opas ma robić ze swoim życiem, dopełz do laptopa i włączył Sportowe Fakty, po śniadaniu zawsze lepiej pisze się bzdury :))))) co za dziecko chore, zajął by się czymś poćwiczył, schudł.......nie ciastka, boczek z drugiej i laptop pośrodku, niedługo ułomie skończysz na wózku inwalidzkim :)))))) Buuuuuuuuuachachachacha :)))))

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Empek odpowiedz mi mądralo z pod warszawskiej wsi, kto ci powiedział że jestem ulany?......ja krogulca widziałem i mogę tak twierdzić, kto powiedział ci iż jestem kawalerem? (pomimo iż mam żonę i dwóch synów), kto powiedział ci iż jestem dziewicą? (skoro mam żonę), kto powiedział ci że mieszkam w cieciówce czy też pracuję w cieciówce?..............jesteś obrzydliwy i głupi niestety jak wszystkie pastuchy spod warszawskich wsi, ani jedno twoje słowo nie ma nic wspólnego z prawdą, piszesz to i sam się tym nakręcasz, piszesz kłamstwa które są płytkie, widocznie masz poważny problem psychiczny, jeżeli pocieszy cię to mogę ci wysłać kasę na bilet na Tęczę, piszesz wiele i głupio, a nawet nie stać cię na bilet na mecz, jedź na wieś tam jesteś bohaterem, ale pamiętaj w poniedziałek 6 rano musisz być w robocie w warszawie.....i napisz swoje prymitywne GŁOŚNIEJ........to jest max co możesz z siebie wykrzesać na twojej półce półgłówków

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • moherowa babcia lubi Komentarz

  W końcu Lyager pojedzie cały mecz kosztem Brzozowskiego, jeśli o Ivacica to chyba sponsorzy naciskają żeby jechał no trudno że marnujemy Berge. Pod pustymi miejscami Lampart i pewnie Batchelor jak w końcu go ogłoszą oficjalnie. Derby w tym sezonie to w sumie sparing od meczu z Loko zaczynamy walkę o utrzymanie. Czyli na ostanie sześć kolejek skład powinien wyglądąć tak:
  1. Kewlar
  2. Berge
  3. Huckenbeck
  4. Lampart
  5. Batchelor
  6. Orwat
  7. Bartoch
  8. Lyager

 • moherowa babcia otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.