Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Pytanie jest kto dopuścił do meczu na spreparowanym torze!? Historia się powtarza. Widocznie Gorzów i Paluch za małe kary dostali za wcześniejsze kombinacje i paluchostrade

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Ten tor już dawno powinien zostać zaorany pod ziemniaki.

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Temu doktorkowi nie tylko zabrakło wyobraźni co wiedzy. Wiedzy !

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  tych kombinatorów, towarzysza sekretarza i pseudo działaczy z gorzowa trzeba się pozbyć z EkstraLigi . Historia się powtarza, za małe kary dostali za wcześniejsze kombinacje .

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  I te cygaro w tym roku juz nie odpali ten blazen

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Faktycznie leśny dziadek Znawca. Gorzów to nieporozumienie. Ten tor to antyźuzel. Od startu do mety. W całych zawodach mijanka w ostatnim begu. Żałosne. Nawet niby taki lokalny kozak jak Zmarzlik po przegranym starcie nic na trasie nie zrobił. GP padaka, teraz pewnie podobnie będzie w Pradze. Dopiero motoarena dostarczy nam emocji. W Gorzowie powinni już zabronić GP.

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Kluczowe są wszystkie rundy bo jest ich tylko 8 i margines błędu minimalny. Lindgren jest powtarzalny i w tej chwili zasłużenie prowadzi.

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Gortat zajmij się koszykówką...Upsss... nikt Cię nie chce...Także może zajmij się życiem..
  Upss...nie masz takiego....Więc moze zajmij się sobą!!! Kolejne "upss" nie masz własnego życia, narodowości, jesteś nikim z 2mln.. na kącie...Zwykłe zero

 • Adaś Spot napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gortat pajacu przestań fantazjować

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Jak rozumiem Gortacie, policja wzięła Cię za czarnego, skoro mówisz o nierównym traktowaniu wobec czarnoskórych? Coś tu się kupy nie trzyma. Trump nic z tym nie robi? Chodzi Ci o napaści na sklepy i dewastowanie miast przez tych uciemiężonych?

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Język polski jest trudny. Trzeba wytłumaczyć trenerowi jaka jest różnica między dominowaniem a byciem zdominowanym, bo chyba mu się coś pomyliło.

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Błaźnie zamilcz!!! Vuko-pseudotrenerze - nie rań Polaków takimi słowami, bo to słowa upokarzające i żenujące... Wyrastasz (o ile już nie wyrosłeś) na kolejnego Nikosia Dyzmę futbolu - mam nadzieję, że wiesz o czym i o kim mowa...
  Durna, pokraczna, prymitywna Legio... razem z wami piłkarzykami i waszym trenerem - ch...j z wami tańcował!!! Jak długo będziecie jeszcze przynosić wstyd Polakom-Kibicom??? Panie Mioduski - czas zakończyć ten upokarzający kabaret!!! A jeśli pan nie potrafisz - sprzedaj pan to g.......o i zostaw ludziom, którzy się na tym znają... dla dobra polskiej piłki i wiernych kibiców... Ale nie martw się pan - jutro dołączą do ciebie i twych pupilów kolejni: z Cracovii, Lecha, Piasta!!! Spoko!!! Jeszcze POLSKA PIŁKA nie zginęła! I nadal będzie nas uszczęśliwiała byle kim, z byle czym, byle gdzie i byle jak - kasa jest najważniejsza - tyle, że w waszym przypadku moooooocno śmierdzi!!! Życzę dobrych snów i dobrego - jak zwykle - samopoczucia! No i zdrowia - bez urazy!

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  byłoby ciekawie gdyby zepchnięty do narożnika prezes czewy przekazał sprawę gości swoim prawnikom,aby przyjrzeli się regulaminowi co do stosowania gości-może władze-mają przecież 1,5 mln w rezerwie-oddadzą część środków za kontrakty klubom które poniosły koszty,a inne kluby wykiwały ich za śmieszne pieniądze-słyszałem gdzieś,że zasad nie zmienia się w trakcie sezonu-jedni zrobili składy i zapłacili miliony mimo trudnej sytuacji w związku z pandemią,a inni za kilkadziesiąt tysięcy odjechali sezon gośćmi i dumni udzielają wywiadów,kibice zaś puszą się jak pawie-fajny sport ten żużel-sezon transferowy w trakcie sezonu no szopka..

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  STAL GOŚĆ MUCHOMOR MAJTAŁASY--tak się będzie nazywał klub z Gorzowa w przyszłym roku

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Stara prawda - zawsze na czasie - Sędzia nie pomoże, LEGIA wygrać nie może - Świetna informacja na dobranoc - Legia wyleciała z hukiem z tak elitarnych rozgrywek - w sumie żadna nowość....

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Ja pierd..... jaka ta legia cienka !!!! Jaka ta Polska liga musi być cienka skoro legia ją wygrywa !!!!!!!

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  ZABRONIĆ WYSTĘPÓW KLUBÓW Z POLSKI W ROZGRYWKACH to śmieszne z MISZCZEM CYPRU malutkiej wysepki nasi dostAją baty 0:2 I TO U SIEBIE , a na CYPRZE to by było lanie,

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Nie jedźcie po Legi... To jest właśnie POLSKA PIŁKA. Drużyna mistrzowska w naszej ekstraklasie nie jest w stanie przejść jakiejś Omoni. Skąd oni są? Jesteśmy w europejskiej piłce takim San Marino. Wszyscy mogą nam dokopać. Co mądrzejsi spakowali manatki i wyjechali z tej ligi. Kilkunastu jakoś sobie poradziło na zachodzie. KILKUNASTU. A wydano olbrzymią kasę wypracowaną przez to społeczeństwo na orliki, stadiony, ładuje się ciągle publiczne pieniądze. Tylko po to by stada pseudokibiców miały gdzie się spotykać towarzysko. Ten cały gnój zwany polską piłką trzeba rozwiązać i pogonić do pracy z fabrykach. Jak sobie to towarzystwo chce pokopać (bo graniem ciężko to nazwać) to niech prywatnie płaci za możliwość wstępu na stadiony. Tak jak ja muszę płacić na przykład za to że chcę sobie kajakiem popływać, albo pograć w tenisa.

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Wstyd jak beret...

 • Adaś Spot lubi Komentarz

  Jaka niespodzianka? Nie wiem tylko o co chodziło z kursami przed tym meczem?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.