Observator - lubi

 • Observator lubi Komentarz

  Brawo Iga! Andżelika już nie w tej formie co 4-5 lat temu, ale wygrać z kolekcjonerką wielkoszlemowych tytułów to zawsze coś :).

 • Observator lubi Komentarz

  Zagłębie nie wykorzystało okazji do zgarnięcia pełnej puli nie tylko w ostatnich 10 sekundach, ale i wcześniej, gdy skądinąd kapitalnie broniąca Maliczkiewicz kilka razy zbyt pochopnie rzuciła piłkę na kontrę.

 • Observator lubi Komentarz

  Jest duży niedosyt po tym meczu!!! Szkoda straty tego punktu. Znów nam się przytrafia słaba końcówka w meczu z Lubinem. Mając +3 i okazje do dobicia rywala, robimy głupie błędy. Sam mecz nerwowy, pełen walki i emocji, gardło zdarte na maxa. Za walkę i ambicje wielkie brawa dla obydwu drużyn. Kolejna Święta Wojna a kibiców Zagłębia brak???!!! Walka o Mistrza będzie do końca.

 • Observator lubi Komentarz

  @Observator: A czy przypadkiem zawodniczki odesłane na 2 minuty nie są poza gra również przy rzutach karnych? Bo i Kinga i Romka jeszcze były na ławce kar w 60 minucie.

 • Observator lubi Komentarz

  Gratulacje dla Perły za zwycięstwo i dla Zagłębia za punkt. Szkoda świetnej gry i poświęcenia Kochaniak, Maliczkiewicz i Matieli i Nogi. Po raz kolejny przy ważnym karnym zawodzi Galińska. Górna nie jest rozgrywającą a ostatnia piłka trafia do niej. Przedziwne. Z przebiegu meczu to fart, że Zagłębiu udało się ten punkt wyrwać, choć zmarnowanej szansy na zwycięstwo nie rozumiem. Hartman zawodzi kompletnie w ważnym meczu. Drabik nie jest w pełni sił i formy. Trochę zawodzą skrzydła. Dzięki za walkę i mega emocje.

 • Observator lubi Komentarz

  Grieg każdy ma kontuzje, i dla mnie to żadne tłumaczenie. Kontuzja jednej jest szansą dla następnej. U Nas są trzy kontuzjowane zawodniczki w tej chwili.Paula Masna , Adriana Tatar i Marina Razum. Wczoraj grały nasze juniorki Edyta Byzdra i Maria Szczepaniak, oraz zawodniczki które do tej pory pojawiały się mniej na parkiecie jak Julie Pietras i Zagrajek. Na tle Koszalina wyglądało to świetnie. Ps.Co do autora który strzelił ogromnego byka,, wicemistrzynie Polski wróciły na fotel lidera rozgrywek. Nie dziwi mnie to już na tym portalu, szkoda nerwów.

 • Observator lubi Komentarz

  Zmarzlik poszedł drogą Messiego i zdjął klątwę. Brawo, zasłużenie.

 • Observator lubi Komentarz

  Po kilku dniach przerwy wreszcie znowu jakieś info o szczypiornistkach. Ale gdzie wiadomości o zgrupowaniu reprezentacji w Kwidzynie (już z Kobylińską) i o pierwszym zwycięstwie młodzieżówki nad Rumunią?

 • Observator lubi Komentarz

  Trudno powiedzieć, czy to już rekord wszech czasów, ale w tym wieku chyba nikt nie grał na skrzydle tak długo, chociaż zawodniczek kończących karierę grubo po trzydziestce nie brakowało (np. Sabina Włodek i Małgorzata Majerek rozstawały się z parkietem w wieku 38 lat). Wiadomość dobra zwłaszcza dla młodych skrzydłowych - jeszcze przez następny rok będą mogły podpatrywać żywy wzór w akcji :).

 • Observator lubi Komentarz

  Brawo ! Mam nadzieję , że dziewczyny otrzymają licencję na grę w superlidze.

 • Observator lubi Komentarz

  Observator, szukasz myśli trenerskiej? od czasów Jankowskiego nic się nie zmienia i się nie zmieni gdy bedzie Marzec. Był wolny Tetelewski swojego czasu, ale nie odpowiadał pewnym osobom (w tym niestety niektórym zawodniczkom). A z Tetelewskim mogłaby przyjść z Gdyni Matieli, a nie Achruk, która po Niedźwiedź jest dla mnie aktualnie największym rozczarowaniem w historii klubu (biorę pod uwagę oczekiwania co do zawodniczki-tj. mózg drużyny, liderka; jej zarobki na tle ligi; to kogo zastępowały - de facto miały zastąpić Dorę Małek; wreszcie formę prezentowaną na boisku, w tym na tle liderek konkurencyjnych zespołów). Niestety, ale u nas rządzą układy i wygląda to jak wygląda - co do ostatnich transferów chyba szkoda papieru, a ew. Kudłacz w Lublinie to też chyba żart? potrzeba leworęcznego rzutka wysokiej klasy, ale zabrakło ''woli'' żeby zakontraktować chociażby kogoś z dwójki Kobi-Jakubowska, w zeszłym roku środek rozegrania? szkoda słów...a konkurencja na lokalnym podwórku rośnie w siłę i 2 tys. kibiców na trybunach na meczach Perełek to chyba będzie nieosiągalne marzenie

 • Observator lubi Komentarz

  No to wypada mi odszczekać pewien wpis, który popełniłem po pierwszym meczu Zagłębia w sezonie (porażka po karnych z Piotrcovią) - ściągnięcie Drabik (a także Kochaniak) okazało się jednak strzałem w dziesiątkę i na szczęście dla klubu to koleżanki dostosowały się poziomem do nich, a nie odwrotnie ;). Gratulacje dla całej drużyny i pani Bożeny, która przynajmniej raz na 10 lat nie musi wysłuchiwać szyderczych przyśpiewek o srebrze i to nie tylko ze względu na puste trybuny.

 • Observator lubi Komentarz

  Gratulacje! Pokażcie się w końcu w Europie!!!

 • Observator lubi Komentarz

  Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że z Moniki Marzec będzie taki sam trener co z Bożenki? Zobaczcie co dzisiaj zrobiła Majdzińska, a w zasadzie ile wariantów rozegrania/obrony miała w zanadrzu, a u nas...przykre jak ten zespół się stacza...

 • Observator lubi Komentarz

  @Observator: Szkoda tylko, że to podobno jedyna leworęczna zawodniczka w swoim roczniku.

 • Observator lubi Komentarz

  Byliśmy słabsi we wszystkich elementach gry od Austryjaczek, a za chwilę będziemy słabsi od Szwajcarek, które też grają szybko i zdecydowanie, z zawodniczkami grożącymi rzutem z drugiej linii.
  My boimy się szybkiej gry i gramy najczęściej bezpiecznego chodzonego.
  Jak to zmienić? Ba!
  Młody zagraniczny trener i młode zawodniczki.
  Barbara Zima, Kinga Jakubowska ... trzeba ich szukać i dawać szansę.

 • Observator lubi Komentarz

  To trzeba było zatrudnić zagranicznego trenera, żeby w trakcie wziętego czasu prawił takie nic nie znaczące mądrości. A efektywność tych czasów znikoma, skoro zawodniczki muszą potem tłumaczyć jedna drugiej co trener powiedział. ŻENADA.

 • Observator lubi Komentarz

  Polska piłka ręczna nie istnieje ani męska , ani żeńska, Austriaczki cały czas prowadziły, były lepsze i zasłużenie wygrały. W bramce zamiast zawodniczki była firanka.

 • Observator lubi Komentarz

  Mieliśmy przypilnować zwłaszcza Frey. No właśnie - mieliśmy... Jeśli po przerwie kilka razy dobijaliśmy do wyniku dającego awans, to głównie zasługa indywidualnych zrywów Kudi i Nosek. A nasze bramkarskie trio? W sumie chyba sześć odbitych piłek, czyli jakieś 17% skuteczności...

 • Observator lubi Komentarz

  Dno i metr mułu.
  Zero charakteru , taktyki i stylu pomimo tego że to mecz o wszystko i na własnym terenie.
  Frey przez cały mecz robi sobie co chcę i nikt nie reaguję a przecież było wiadomo że to ona robi grę Austrii.
  Dlaczego nie dostała plastra aby wybić ją z gry i Austriaczki?
  Uważałem Senstada za solidnego trenera ale po tym meczu muszę zmienić zdanie.
  Skoro nie idzie to się odpowiednio reaguję
  Młode nic nie wnoszą do tej kadry a ile gra może opierać się na weterankach.
  Ten mecz pokazał co znaczą zawodniczki z polskiej Superligi oraz jej poziom.
  Zespół nie zasłużył na awans i nie ma co zwalać na sędziny gdyż albo się "gryzie parkiet"i wygrywa albo dostaje się bęcki z nic nie znaczącą obecnie w światowym handballu Austrią.