Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Haloludowy ignorancie - nikt i nic nie zmusza cię do oglądania koszykówki , i tego jak to piszesz badziewia .. Zawsze w tym czasie możesz oglądać frapujące przygody Żwirka i Muchomorka lub wyjąć jakieś stare zakurzone kasety z Zielińskim , Tomczykiem czy Krzykałą i powspominać jak oni grali w czasie gdy ty na księdza wołałeś ZORRO ..

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mimo wszystko uważam że i tak to nie jest ten Bayern z przed 2 _ 3 lat , kiedy to jego wyniki i gra była o niebo lepsza dla oka , i gwiazdy bawarczyków jakby świeciły innym blaskiem ..

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zwycięstwo cieszy jak zawsze , ale troszkę smuci to co się stało ze skutecznością Michalaka bo widać że chce i próbuje , ale celownik rozrególowany .. Zauważyłem też że Lichodiej gra bardzo ostrożnie i wcale mu się nie dziwie , bo ponowny uraz w tym miejscu byłby okrutny . Simon dziś mniej widoczny , ale co swoje to zrobił Brussard dość dobrze zastąpił Kamila a reszta grała tak by wygrać , bo cel uświęca środki .. Brawo za kolejne zwycięstwo i przedłużenie szans na grę o szczebel wyżej

 • prawus lubi Komentarz

  Szczerze mówiąc, King w formie pozamiatałby dzisiaj Naszymi parkiet. Wygląda to słabo. Kiepski mecz obu drużyn. Wróble klubowe ćwierkają, że źle w Stelmecie.

 • prawus lubi Komentarz

  Niesamowita przepaść obu drużyn, gdyby Rosjanom chciało się zagrać choć na pół gwizdka było by 40ma lekko. A już ze Shvedem składzie to aż ciężko sobie wyobrazić przebieg meczu...

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jestem przekonany że w obecnej chwili żaden polski zespół nie jest w stanie wygrać z Chimkami , i mimo dość wysokiej porażki Stelmetu uważam że bez dwóch podstawowych zawodników wielkiej plamy nie dał , a momentami ich gra na tle tak renomowanego zespołu , wyglądała przyzwoicie . Co do Mokrosa i Matczaka to uważam że ostatnio zbyt długo grzali ławe by teraz nagle oczekiwać od nich cudów .

 • prawus napisał/a komentarz do Nikola Marković wrócił na listę kontuzjowanych

  Masz sporo racji dotyczącej wdrażania systemu gry IM , trzonu zespołu złożonego z graczy z ub sezonu i potrzeby czasu by to ogarnąć .. Słusznie zauważyłeś też mnogość kontuzji trapiących zespół , tylko że kontuzje zdarzają się w każdym z zespołów i trzeba umieć sobie z tym radzić . Dodatkowo zauważ , że praktycznie prócz Parzeńskiego , reszta zawodników to starzy ligowi wyjadacze , którzy z nie jednego pieca chleb jedli , i ich aklimatyzacja , oraz taktyka i zgranie z zespołem , nie powinna zabierać aż tak dużo czasu , bo jakby nie patrzeć mamy już 1/4 sezonu i czas się ,, ułożyć ,, Odnośnie zawodników , to myślę że Markovic jest nie wyleczony ze starych kontuzji , i nie nabył ich w Anwilu , bo po prostu nie miał kiedy , a z Michajloviczem to naprawdę pech . Moim zdaniem każdy z nas miał większe oczekiwania co do Michalaka , ale co do niego myślę że w końcu się otworzy i będzie ok . Co do Wadowskiego , to wiadomo było w jakim calu pozostawiono go w Anwilu .. więc tak czy tak myślę że limit pecha i kontuzji się już wyczerpał , i pozostaje wiara że teraz będzie już tylko lepiej ..

 • prawus lubi Komentarz

  Zawsze powtarzałem ci nieudacznicy z gwizdkami w to najsłabsza formacja EBL i na tych ludzi nie ma mocnych skandal ! skandal !! skandal !!!

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie przepadam za Legią , ale to co dziś sędziowie im zrobili woła o pomstę do nieba !! Najgorsze jest to że sędziowie psują widowiska , depresjonują zawodników , trenerów , wypaczają wynik meczu , po czym pozostają całkowicie bezkarni i grają nam ironicznie na nosie pokazując kto tu tak naprawdę rządzi i rozdaje wszystkie karty ..

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdybyś,, wielkomiejski ,, imbecylu był prawdziwym kibicem , to nawet pisanie wspak , nie sprawiało ci problemów ze zrozumieniem i wiedzą , o kim i o czym się pisze , a tak to będziesz czepiał się przecinków , kropek i wykrzykników i wszystkiego prócz meritum , na temat którego nie masz już nic do powiedzenia .. Uważam też że jesteś zwykłym hejterem , a nie kibicem i negujesz wszystko i wszystkich , byle tylko przypiąć komuś łatkę i w jakikolwiek sposób byle tylko zaistnieć ..

 • prawus lubi Komentarz

  Nikola Markovic znowu kontuzja pleców myślę że już czas pomyśleć o zmianie bo QH cały czas jest wolnym zawodnikiem i zdrowym

 • prawus lubi Komentarz

  Powtarzam jak mantra z całym szacunkiem do sympatycznego Nikoli ale Anwil to nie klinika rehabilitacyjna nadal jest wolny QH oby go nam Stelmet nie przechwycił

 • prawus napisał/a komentarz do Nikola Marković wrócił na listę kontuzjowanych

  Odpowiem Ci tak : może i wziął bym Twoją ripostę za ważną uwagę , ale myślę że jesteś tak zdrowy jak Markowić i dlatego trzeba Cię zrozumieć .. Jak wspólnie z Markowicem wyzdrowiejecie i będziecie z nim naprawdę w dobrej formie , to z przyjemnością obydwu Was przeproszę . Jednak jak narazie Markowić więcej wziął od Anwilu niż dał , i jak na razie na zmianę się nie zanosi , choć bardzo bym tego chciał , a to że raz na 10 meczy Anwilu uda się mu coś zagrać , to kura też raz do roku pierdnie , a w konsekwencji i tak idzie na rosół ..

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie chcę tu być wyrocznią , ale albo Markowić świadom był swojej kontuzji i za wszelką cenę chciał załapać się na kontrakt , albo nie widzi się w Anwilu i kombinuje jak może , by to klub a nie on rozwiązał z nim kontrakt , bo przecież od samego początku w klubie nie ma z niego żadnego pożytku a ilość meczy z jego udziałem można policzyć na palcach jednej ręki Generalnie chyba , jak już dawno nie bywało , ilość transferowych pudeł Anwilu przeraża , i myślę że jedynie Simon , Lichodiej i Brussard na takie kontrakty zasłużyli , a Parzeński , Michajlowicz czy Wadowski to nie spełnione nadzieje , do tego nie stabilna forma Michalaka to dzisiejszy obraz Anwilu .. Praktycznie najsilniejszymi punktami drużyny są obecnie ,, starzy ,, gracze z Sobinem , Łączyńskim , Szewczykiem i Zyskowskim i na nich tylko tak naprawdę Anwil w każdym meczu może liczyć .. Myśle że z Markowića już nic nie będzie , dużą niewiadomą będzie powrót i forma Michajlowicza , i oby Kostrzewski wreszcie złapał dawną formę , bo inaczej każdy mecz w/g mnie pozostanie loterią z wieloma niewiadomymi ..

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tylko zwycięstwo może tu cieszyć , bo cała reszta była do dupy .. Nie wiem jak można było tak zlekceważyć przeciwnika i dać sobie w ciągu 9 min rzucić 34 pkt !! . Z innym zespółem i w innych rozgrywkach byłoby strasznie ciężko odrabiać stratę 16 pkt , jaką Anwil miał w pewnym momencie meczu .. Rozumiem brak Łączyńskiego i Michajlowicza , przerwa Lichodieja , ale przecież pozostali gracze Anwilu to nie są chłopcy uczący się grać , a starzy ligowi wyjadacze którzy nie powinni dopuszczać do takich sytuacji , by z przeciwnikiem dużo słabszym i mniej zasobnym , do końca drżeć o wynik . Mecz rolercoster , dobrze że się skończył wygraną , ale wniosków i uwag po nim jest bez liku ..

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I to jest naprawdę wielki gest Polaka - piłkarza , który bezinteresownie chce pomóc klubowi , kiedy jeszcze może się ona przydać ! Podolski - podobno Polak i miłośnik Górnika Zabrze od 10 lat zwodzi klub i kibiców obietnicą gry , a nie ma najmniejszej ochoty pojawić się w Zabrzu , i domniemuje że kiedyś może przyjedzie jako kibic , albo przywiozą dziadka 90 letniego na wózku by obejrzał sobie mecz i coś z niego jeszcze zrozumiał .. a Kuba BRAWO JESTEŚ WIELKI !! ..

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie chce dolewać benzyny do ognia , ale jeszcze latem , gdy tylko Stelmet ogłosił nazwisko swojego nowego ,, wybawcy ,, , skąd pochodzi kogo , gdzie i z jakim skutkiem prowadził , pisałem że ta decyzja to będzie spory niewypał . Pamiętam też jak co nie którzy kibice jechali po mnie , że nie mam pojęcia , że to wspaniały trener itd .. Dziś nie mam z tego żadnej satysfacji , bo to mogło i może trafić się w każdym klubie , ale teraz jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu , że facet jest kiepski , nie radzi sobie z taktyką i ciężkimi sytuacjami drużyny podczas meczu , i myślę że pozbył się wcześniej kilku zawodników by tak na ławce trenerskiej jak i na parkiecie mieć ,, swoich ludzi ,, Uważam że Stelmet obecnie ma bardzo dobry skład , wcale nie gorszy od tego z ub sezonu , tylko w trybie b . pilnym potrzebny jest trener , który z indywidualności zrobi prawdziwy team, bo jeszcze z pewnością jest troszkę czasu by to wszystko poukładać , za nim na takie roszady będzie już za późno ..

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Moim zdaniem PROGRES to jest Panie Nawałka , ale tylko w Pana wynagrodzeniu , bo sportowo to tylko widać stagnacje .. Swoją drogą to ciekawy jestem jak długo będzie Pan wmawiał że coś się ruszyło .. , i jak długo władze Kolejorza w te bajki będą wierzyć, bo finał wiary w Pana cuda najlepiej było widać po rezultatach na Mundialu ..

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szczerze szkoda mi Lecha, i moim zdaniem decyzja o zatrudnieniu Nawałki , to najgorsza od lat decyzja tego klubu !! Myślę że Nawałka nie zrobi kompletnie nic , tak jak nic nie zrobił z reprezentacją na MŚ . Nie mogę zrozumieć tego jak można ufać starym _ archaicznym , metodom taktyki , treningu i mentalności , do tego płacić za to ciężkie pieniądze . Ciekawy jestem kto za jakiś czas wezmie odpowiedzialność za tą decyzję ..

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Boniek : Pomylił się Pan , bo w/g mnie piłka w Polsce nie jest martwa , a jej zwyczajnie nie ma !! . Brak jest nowoczesnej polskiej myśli szkoleniowej , brak haryzmatycznych polskich trenerów , złe decyzje odnośnie obsady stanowisk w PZPN i trenera reprezentacji , , brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za złe , szkodzące polskiej piłce decyzje tak PZPN u jak i trenerskie . Nie zrozumiała niechęć do zaufania , być moźe lepszym , mającym lepsze metody zagranicznym trenerom którzy mogliby podnieść nasze umiejętności itd , itd . To wszystko razem sprawia że perspektywa lepszych czasów staje się bardzo odlegĺa .. Lewandowski , Bĺaszczykowski , Grosicki , czy Glik tylko patrzeć jak pokończą kariery , i co Dalej ? ..

 • prawus lubi Komentarz

  Mamed zdecydował, że "idzie w aktoratwo" ...Stallone przy nim wymięknie ;)

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To całe MMA czy inne formy walki nie mają w/g mnie nic wspólnego z ideą sportu . ! Sport w swym założeniu nigdy nie miał zrobienia komuš świadomej krzywdy czy unicestwienia przeciwnika . Ktoś może powiedzieć , że w innych dyscyplinach sportowych - piłce nożnej , ręcznej , koszykówce czy hokeju , też zdażają się kontuzje !! TAK , ale nie są one z góry zaplanowane i nie są esencją tych dyscyplin .. W sportach walki MMA , im podobnych i wszelkich odmianach boksu , zniszczenie przeciwnika przez nokaut , poddanie czy nie zdolność przeciwnika do walki do walki meritum
  tych sportów .. Skutkami tego są niejednokrotnie kalectwa czy choroby które zostają zawodnikom do końca życia , ale za to wszelkim ludziom z tzw branży przyspażają mnóstwa kasy i dobrobytu !! Pytanie tylko czy WARTO ? ..

 • prawus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jaka to w/g mnie obłuda !! Tu w gruncie rzeczy nie chodzi o dobrego i medialnego zawodnika , a przede wszystkim o to że ,, promotorzy ,, tracą maszynkę do zarabiania pieniędzy , i w tym cała troska o Chalidowa ..

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.