Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mordred_av napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mądra wypowiedź i dobre nastawienie. Po większości meczów w Polsce czy w okręgówce czy ekstraklasie najczęściej w wypowiedziach trenerów pojawia się określenie mecz walki. Walką można coś osiągnąć w jednym czy dwóch meczach. Chcąc osiągnąć coś więcej trzeba taktyki, techniki, zgrania - to wdrożył skutecznie Fornalik, mam nadzieję, że Moskalowi też się uda. Takich ludzi i odwagi na takie decyzje trzeba w naszej piłce!

 • mordred_av lubi Komentarz

  To wina PiS!!!

 • mordred_av lubi Komentarz

  Normalne że politycy za stym stoją...Świadek koronny ,,Masa,, kiedyś w wywiadzie powiedział że gdyby zaczął zeznawać na polityków to jego bezpieczeństwo równało by się zeru!

 • mordred_av napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zgniły świat, w którym policja i politycy czerpią zyski z prostytucji... Ale nie do końca, bo sprytny właściciel wszystkich nagrał i ma ich w garści. Teraz nagrywani, chcąc utrzymać szacunek, opinię bogobojnych i zaufanych przedstawicieli władz będą kręcić, tuszować i zabijać świadków. Tak będą się staczać coraz niżej i niszczyć dziesiątki ludzkich żyć.

 • mordred_av napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zgniły świat, w którym policja i politycy czerpią zyski z prostytucji... Ale nie do końca, bo sprytny właściciel wszystkich nagrał i ma ich w garści. Teraz nagrywani, chcąc utrzymać szacunek, opinię bogobojnych i zaufanych przedstawicieli władz będą kręcić, tuszować i zabijać świadków. Tak będą się zgadzać coraz niżej i niszczyć dziesiątki ludzkich żyć.

 • mordred_av napisał/a komentarz do "Druga połowa" #9: Awantura po meczu Lechii z Legią. To już wojna polsko-polska! [cały odcinek]

  Nie byłoby... Takiej możliwości, od wielu lat Legia ma przywileje zwłaszcza w ostatnich kolejkach sezonu.

 • mordred_av lubi Komentarz

  Ciekawe gdyby sytuacja była odwrotna - czy była by cisza tak jak tego się domagają wszyscy zwolennicy Legii i eksperci którzy uważają że wszystko było zgodnie z przepisami i dwa karne tudzież do tego kartki których nikt nie obejrzał może wynik byłby zupełnie inny itd....

 • mordred_av napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po pierwszej połowie 0-1. W 15 minucie strzelił Jakub Chrzanowski po błędzie w rozegraniu drużyny Resovii.

 • mordred_av napisał/a komentarz do Były reprezentant Polski usłyszał wyrok. Chodzi o nielegalne składanie setek ton śmieci

  Głupich nie sieją - skąd Ty się wziąłeś? Ci którzy "bronią konstytucji" mają interes w tym aby się Amber Gold, pożary wysypisk, seryjny samobójca, afera FOZZ, 15 miliardów z OFE, przekręty Balcerowicza, Bieleckiego, Lewandowskiego i spółki nie ujawniły. W sądach i urzędach wciąż stare kożuchy siedzą.

 • mordred_av napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W pełni zgadzam się z Serbami. Zagrali świetny mecz a kilka razy, przede wszystkim w drugiej połowie w sytuacji Mitrovicia w polu karnym zostali oszukani. Są od lat jak nasza Legia karani za byle co, za kibiców, zadymy, a przeciwko nim mozna robić co się komu podoba.

 • mordred_av napisał/a komentarz do Religijny gest polskiego skoczka wywołał burzę. "Obraża moje uczucia ateistyczne"

  Tekst laureata nagrody literackiej jest tylko i wyłącznie ukazaniem tego jakie jury wybiera i po co. Lewicowi ideologiści mogą później wypisywać dowolne bzdury i podpierać się swoimi dokonaniami.
  Niestety marna próba obrazy uczuć katolików i polskiego skoczka prezentuje co innego - zamiast dążenia do wolności i tolerancji chęć zniszczenia religii i tradycyjnych wartości w społeczeństwie!

 • mordred_av napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kowalczyk się nie zna, słaby z niego komentator czy gość programów futbolowych. Dużo bardziej skłaniałbym się ku opinii Jana Tomaszewskiego - ustawienie 4-5-1 z Zielińskim nie jest dobre. Piotr jest przyzwyczajony do innej gry w Napoli i robi to świetnie, a w naszej reprezentacji gra się skrzydłami a nie środkiem - błąd w ustawieniu spowodował, że zabrakło nam gazu i pomysłu w ofensywie.

 • mordred_av otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • mordred_av napisał/a komentarz do Wpadka dziennikarza TVP. Obraził Adama Kszczota?

  Ile razy słucham tego redaktora tyle razy mam uczucia zażenowania... Kto takiego tępego dzięcioła wziął do bezpośredniego kontaktu z zawodnikami. Niech pisze felietony czy coś, co inni będą mogli skorygować zamiast zasmucać czy obrażać polskich sportowców za polskie pieniądze!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.