Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomasz Maciejowski lubi Komentarz

  Lepiej na Kubicę niż na 500+ dla meneli i kurewn które balują i ćpają za kasę na dzieci.

 • Tomasz Maciejowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żaden kierowca z F1 nie osiągnął również nic znaczacegobw rajdach, a Kubica został Mistrzem Świata wchodząc jako zawodnik poczatkujacy, po wypadku w którym praktycznie stracił rękę. Spokojnie da sobie radę w Dtm i może jeszcze w F1

 • Tomasz Maciejowski lubi Komentarz

  Prawda jest w matematyce a z niej wynika że to jednak Lewandowski miał najlepszy sezon. Po co organizować plebiscyt który po raz szósty honoruje piłkarza światowego formatu który w danym roku wcale nie błyszczał wielką formą miał znacznie lepsze lata. Dla niego kolejne wyróżnienie w sezonie w którym wie, że nie był najlepszy to trochę demoralizujące i deprecjonujące dla organizatorów tego plebiscytu.

 • Tomasz Maciejowski lubi Komentarz

  Słuszna droga,Angole mają gęby pełne frazesów o fair play,team spirit,równorzędnym traktowaniu zawodników,szlachetnej rywalizacji itp.itd ale to jest tylko medialna fasada dla maluczkich a w rzeczywistości liczy się tylko kasa i własny interes.

 • Tomasz Maciejowski lubi Komentarz

  Jedrzejczyk z jakiegos powodu nie lezy brazilikom opieracym swoje MMA na sile fizycznej i BJJ dwa razy pokonala ghadelie praktycznie konczac jej powazna karierę potem pokonala andrade i polegla w walce z zawodniczka ktora tak naprawde polega na umiejetnosciach piesciarskich i potrafi doskonale wejsc w tempo z ciosami na glowe to wlansie timing namajunas sprawil ze pokonala joanne a nie sila ciosow.
  Calkiem prawdopodobne jest to ze andrade stłamsi w prterze rose gdzie ta jest taka sobie i potrafi co najwyzej sie bronic przed poddaniem. Jedrzejsczy jesli nowa mistrzynia zostanie andrade ma realne szanse na wygrana z nia drugi raz i tym samym poroci na tron i w tym momencie powinna zakonczyc kariere pozostajac leganda tej kategorii wagowej kazdy inny wariant to rozmienianie sie na drobne

 • Tomasz Maciejowski napisał/a komentarz do Sprzeczka brytyjskich dziennikarzy. Poszło o Roberta Kubicę

  Kubica ma szansę na zostanie Mistrzem Świata

 • Tomasz Maciejowski napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: Patrzeć na czasy, czy nie patrzeć? Dylemat kibica Kubicy (komentarz)

  Proste. Widzą że jest na tyle słabe , że jedyny sens to naprawiać podstawy , a może w przyszłości będzie można poprawiać coś więcej.
  Należy też pamiętać że Kubica będzie w czasie wyścigu wreszcie skupi się na ściganiu , a nie na ustawianiu parametrów,..... więc spokojnie - będzie naprawdę dużo szybszy!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.