Typujemy VIII kolejkę PlusLigi sezonu 2016/17

autor: marco928 | 2016-11-07, 13:16 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 

Z ósmą kolejką startujemy w piątek 11.11.2016 r.!

Obowiązująca punktacja:
1. Za prawidłowy wynik meczu - 3 pkt
2. Za prawidłowego zwycięzcę meczu - 1 pkt
3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt
4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3 pkt
Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca).
---
TYPUJEMY DO GODZINY ROZPOCZĘCIA MECZU!
---

Poprzednia kolejka odbywała się u Mon_Cheri:
http://sportowefakty.w...onu-201617

VIII kolejka PLUSLIGI - zestaw par

11-11-2016 14:45 LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
12-11-2016 14:45 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom
12-11-2016 17:00 Effector Kielce - AZS Częstochowa
12-11-2016 17:00 Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz
12-11-2016 18:00 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice
12-11-2016 20:00 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn
14-11-2016 19:00 ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel
21-12-2016 14:45 AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała

Wyniki
LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:2
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0
Effector Kielce - AZS Częstochowa 3:1
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 2:3
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 2:3

ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 1:3

Ostatni mecz z tego co się zorientowałem, rozgrywany będzie dopiero w grudniu, więc co robimy z tym fantem? :D
.
.
.
.
.
Widzę że wszyscy typują ten mecz bez zająkniećia, więc ze spokojem punkty doliczymy przed Świętami Bożonarodzeniowymi i wszystko będzie ok. ;)

GENERALKA po 8 kolejkach (bez jednego meczu)
1. Dastin - 119 pkt (69:50)
2. UNIA Leszno DMP15 - 118 pkt (69:49)
3. Gregbyd - 113 pkt (69:44)
4. Miasto M.Kielce - 112 pkt (66:46)
5. Stary kibic - 110 pkt (66:44)
#. Falubaz40 - 110 pkt (61:49)
7. Stenol_92 - 106 pkt (60:46)
8. Claudia10 - 105 pkt (57:48)
9. Mon_cheri - 104 pkt (63:48)
#. Bydziaj - 104 pkt (57:44:0:3)
11. BKSIK - 97 pkt (57:40)
12. Wisła Płock FAN - 96 pkt (57:34:0:0:5)
13. Pretty - 95 pkt (48:47)
#. KRC - 95 pkt (48:47)
15. Włókniarz Forever - 94 pkt (51:43)
16. Trójmiasto - 82 pkt (42:40
17. Marco928 - 80 pk (39:41)
18. Norka4 - 69 pkt (29:40)
19. Conte98 - 29 pkt (15:14)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
marco928

GENERALKA po 8 kolejkach (bez jednego meczu)
1. Dastin - 119 pkt  (69:50)
2. UNIA Leszno DMP15 - 118 pkt  (69:49)
3. Gregbyd - 113 pkt  (69:44)
4. Miasto M.Kielce - 112 pkt  (66:46)
5. Stary kibic - 110 pkt  (66:44)
#. Falubaz40 - 110 pkt  (61:49)
7. Stenol_92 - 106 pkt  (60:46)
8. Claudia10 - 105 pkt  (57:48)
9. Mon_cheri - 104 pkt  (63:48)
#. Bydziaj - 104 pkt  (57:44:0:3)
11. BKSIK - 97 pkt  (57:40)
12. Wisła Płock FAN - 96 pkt  (57:34:0:0:5)
13. Pretty - 95 pkt  (48:47)
#. KRC - 95 pkt  (48:47)
15. Włókniarz Forever - 94 pkt  (51:43)
16. Trójmiasto - 82 pkt  (42:40
17. Marco928 - 80 pk (39:41)
18. Norka4 - 69 pkt  (29:40)
19. Conte98 - 29 pkt  (15:14)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Jastrzębski, trzeci po Skrze i Zaksie zespół w tej kolejce, którego zwycięstwo przewidzieli wszyscy, w tym 6 osób z dokładnym wynikiem.
Byli to: Unia Leszno DMP 2015, Gregbyd, BKSIK, Wisła Płock Fan, Trójmiasto i Norka4.
---
Czyli w zasadzie prawie wszyscy z czołówki tej kolejki przewidzieli dokładny wynik i dlatego ich przewaga w niej nad resztą jest dość wyraźna.
--
Wyniki VIII kolejki (bez ostatniego meczu)
1. Wisłą Płock FAN - 21 (15-6)
2. Unia Leszno DMP15, Gregbyd - 18 (12-6)
4. BKSIK, Norka4 - 17 (12-5)
6. Trójmiasto , Marco928 - 15 (9-6)
8. Miasto M. Kielce, Claudia10, Stenol_92, KRC - 11 (6-5)
12. Falubaz40 - 9 (3-6)
13. Dastin, Bydziaj, Pretty, Conte98 - 8 (3-5)
17. Mon_cheri, Włókniarz Forever - 7 (3-4)
19. Stary Kibic - 4 (0-4)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Wyniki VIII kolejki po 6 rozegranych meczach (poprawka)
1. Wisłą Płock FAN - 17 (12-5)
2. Unia Leszno DMP15, Gregbyd, Marco928 - 14 (9-5)
5. BKSIK, Norka4 - 13 (9-4)
7. Trójmiasto - 11 (6-5)
8. Miasto M. Kielce, Claudia10, Stenol_92, KRC - 10 (6-4)
12. Falubaz40 - 8 (3-5)
13. Dastin, Bydziaj, Pretty, Conte98 - 7 (3-4)
17. Mon_cheri, Włókniarz Forever - 6 (3-3)
19. Stary Kibic - 3 (0-3)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Sobotnich 5 meczów typowaliśmy z różną skutecznością.
----
*Zwycięstwa Skry do 0 przewidzieli prawie wszyscy
*Wszyscy stawiali również na Zaksę, ale tylko 3 osoby przewidziały jej stratę 1 seta
*Dużo uczestników typowało również zwycięstwa Kielczan i Olsztynian
*Prawdziwa sensacja nastąpiła jednak w Rzeszowie, wszyscy jak jeden mąż postawili na 3:0 dla gospodarzy, ale po 5 setówce wygrali goście. Sensacja kolejki!
---
Wyniki VIII kolejki po 6 rozegranych meczach
1. Wisłą Płock FAN - 17 (12-5)
2. Unia Leszno DMP15, KRC, Marco928 - 14 (9-5)
5. BKSIK, Norka4 - 13 (9-4)
7. Trójmiasto - 11 (6-5)
8. Miasto M. Kielce, Gregbyd, Claudia10, Stenol_92 - 10 (6-4)
12. Falubaz40 - 8 (3-5)
13. Dastin, Bydziaj, Pretty, Conte98 - 7 (3-4)
17. Mon_cheri, Włókniarz Forever - 6 (3-3)
19. Stary Kibic - 3 (0-3)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 14 listopada 2016 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Pierwszy mecz 8 kolejki Plusligi za nami.
Spotkanie to mocno podzieliło typujących:
10 osób obstawiało zwycięstwo gospodarzy, a 9 gości.
Ostatecznie wygrali ci pierwsi po niezwykle zaciętym spotkaniu. A sytuacja po tym 1 meczu wygląda tak:
---
1. Gregbyd, KRC, Wisła Płocka Fan, Norka4 - 4 (3-1)
5. Falubaz40, Unia Leszno DMP 2015, Bydziaj, BKSIK, Trójmiasto, Marco928 - 1 (0-1)
11. Reszta - 0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRC

LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-2 (podaję jeszcze raz, żeby wszystko było w jednym miejscu)
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0
Effector Kielce - AZS Częstochowa 3:2
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0:3
AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

VII kolejka PLUSLIGI :
LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 1:3
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0
Effector Kielce - AZS Częstochowa 2:3
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0:3
AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

11-11-2016 14:45 LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:1
12-11-2016 14:45 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0
12-11-2016 17:00 Effector Kielce - AZS Częstochowa 3:1
12-11-2016 17:00 Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
12-11-2016 18:00 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0
12-11-2016 20:00 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
14-11-2016 19:00 ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0:3
21-12-2016 14:45 AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

11-11-2016 14:45 LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 2-3
12-11-2016 14:45 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3-0
12-11-2016 17:00 Effector Kielce - AZS Częstochowa 3-0
12-11-2016 17:00 Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
12-11-2016 18:00 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3-0
12-11-2016 20:00 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
14-11-2016 19:00 ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0-3
21-12-2016 14:45 AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

11-11-2016 14:45 LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 0:3
12-11-2016 14:45 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0
12-11-2016 17:00 Effector Kielce - AZS Częstochowa 3:1
12-11-2016 17:00 Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
12-11-2016 18:00 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0
12-11-2016 20:00 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 0:3
14-11-2016 19:00 ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0:3
21-12-2016 14:45 AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
norka4

LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-2
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3-1
Effector Kielce - AZS Częstochowa 2-3
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3-0
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 1-3
AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 1-3
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3-0
Effector Kielce - AZS Częstochowa 3-1
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3-0
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0-3
AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 1-3
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:2
Effector Kielce - AZS Częstochowa 3:2
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0:3
AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Conte98

11-11-2016 14:45 LOTOS Trefl Gdańsk 2-3 Cuprum Lubin
12-11-2016 14:45 PGE Skra Bełchatów 3-0 Cerrad Czarni Radom
12-11-2016 17:00 Effector Kielce 3-1 AZS Częstochowa
12-11-2016 17:00 Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3-0 Łuczniczka Bydgoszcz
12-11-2016 18:00 Asseco Resovia Rzeszów 3-0 GKS Katowice
12-11-2016 20:00 MKS Będzin 1-3 Indykpol AZS Olsztyn
14-11-2016 19:00 ESPADON Szczecin 0-3 Jastrzębski Węgiel
21-12-2016 14:45 AZS Politechnika Warszawska 3-1 BBTS Bielsko-Biała

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Lotos Gdańsk - Cuprum Lubin 3-2
Skra Bełchatów - Czarni Radom 3-0
Effector Kielce - AZS Częstochowa 3-1
ZAKSA Kędzierzyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3-0
MKS Będzin - AZS Olsztyn 1-3
Espadon Szczecin - Jastrzębski Węgiel 1-3
Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko Biała 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

11-11-2016 14:45 LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
12-11-2016 14:45 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3-0
12-11-2016 17:00 Effector Kielce - AZS Częstochowa 2-3
12-11-2016 17:00 Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
12-11-2016 18:00 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3-0
12-11-2016 20:00 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
14-11-2016 19:00 ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 1-3
21-12-2016 14:45 AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fαlѵbαζ40

11-11-2016 14:45 LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:1
12-11-2016 14:45 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0
12-11-2016 17:00 Effector Kielce - AZS Częstochowa 3:2
12-11-2016 17:00 Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
12-11-2016 18:00 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0
12-11-2016 20:00 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 0:3
14-11-2016 19:00 ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0:3
21-12-2016 14:45 AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pretty

11-11-2016 14:45 LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 1:3
12-11-2016 14:45 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0
12-11-2016 17:00 Effector Kielce - AZS Częstochowa 3:2
12-11-2016 17:00 Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
12-11-2016 18:00 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0
12-11-2016 20:00 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
14-11-2016 19:00 ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0:3
21-12-2016 14:45 AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

11-11-2016 14:45 LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 2:3
12-11-2016 14:45 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0
12-11-2016 17:00 Effector Kielce - AZS Częstochowa 3:1
12-11-2016 17:00 Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
12-11-2016 18:00 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0
12-11-2016 20:00 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 0:3
14-11-2016 19:00 ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0:3
21-12-2016 14:45 AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

11-11-2016 14:45 LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:0
12-11-2016 14:45 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0
12-11-2016 17:00 Effector Kielce - AZS Częstochowa 3:1
12-11-2016 17:00 Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
12-11-2016 18:00 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0
12-11-2016 20:00 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
14-11-2016 19:00 ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 1:3
21-12-2016 14:45 AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0
Effector Kielce - AZS Częstochowa 1:3
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0:3
21-12-2016 AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

11-11-2016 14:45 LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 1:3
12-11-2016 14:45 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0
12-11-2016 17:00 Effector Kielce - AZS Częstochowa 1:3
12-11-2016 17:00 Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
12-11-2016 18:00 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0
12-11-2016 20:00 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
14-11-2016 19:00 ESPADON Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0:3
21-12-2016 14:45 AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.