Kamis89 - lubi

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Miejscem dla Jack Holdera jest Klub toruński i tu powinien startować. Jako kibic gorzowski wypada mi tylko podziękować zawodnikowi za jazdę w formie gościa w gorzowskim Klubie. Ta jego jazda była owocna dla zawodnika, jak i naszego Klubu.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  @TylkoLeszno: Witam,gdyby Toruń odsunął Chrisa,nie miałby też pewnie Jacka.Byłby 2 razy droższy Doyle i zabrakłoby funduszy na Lamberta...Trudne wybory,ale chyba optymalne.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  @AveMotor: Jack to nie stary pryk po 40. To młody zawodnik taki może się rozwinąć. Właśnie tacy zawodnicy jak Kubera, Smektała , Jack , Lambert to zawodnicy przed którymi kariera stoi otworem. Prędzej młody się rozwinie niż stary pryk czymś zaskoczy.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Brawo ..wracamy do EE tam gdzie nasze miejsce

 • Kamis89 lubi Komentarz

  @SGów: Ty ćpasz stare skarpetki czy jak, że takie bzdury pi..... osz. W Toruniu się nie rozwinie tylko w Gorzowie! Ja pi.... e, dobrze że za marzenia nie karają bo byś pajdę wyłapał straszą. W przyszłymi roku dostaniecie takie manto że z podziwu nie wyjdziesz! Jestem z Torunia i już wiem że Holder nigdzie nie pójdzie! A w jakim klubie rozwijał się i został Mistrzem Świata Jego brat? Przypominasz sobie, czy miałeś wtedy z 5 lat? Widać po Kasprzaku jak rozwijają się w Waszym klubie zawodnicy! Żeby nie instytucjia gościa to bez Holdera mielibyście 2 punkciki więcej niż Rybnik. Zejdź na ziemię i módl się żeby Bartek któremu kończy się umowa nie spieprzył Wam do Lublina!

 • Kamis89 lubi Komentarz

  A dlaczego niby mamy żałować Włókniarza? Jak nas karano za jakieś wybujałe ego dwóch prezesów to cała żużlowa Polska aż nóżkami przebierała z radości. I nikt się nie przejmował że może klub tego nie przetrwa, że kibice są niczemu winni. A teraz mamy żałować Włókniarza? Za te wałki, przekręty, kombinacje? W życiu. Karma wraca...

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Kara powinna być surowa i dla przykładu (tak jak kara dla Torunia za finał). -8pkt w tabeli 2021, milion zł kary (dla Ekstraligi, Stali Gorzów, dla telewizji), 3 spotkania z biletami za 0 zł, w ramach rekompensaty za brak meczu, przez głupotę władz Włókniarza. Jak się inni prezesi nie przestraszą po czymś takim, to będą kombinować znowu. Taka jest prawda.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Witam kibiców żużla. Jestem z Torunia ale nie ma co ukrywać nie bardzo interesują mnie poczynania Apatora. Zaciekawił mnie artykuł i komentarze pod nim. I tu pytanie, co mówi regulamin i jakie są kary za złamanie tegoż. Jeżeli prezes Włókniarza nakazał zrobić coś nie zgodnie z prawem konsekwencją będzie kara, czy walkower tego nie wiem. Chciałbym zauważyć że Apatora po pamiętnym finale dostał karę z kapelusza a powinien być ogłoszony walkower. Dlatego pan Karkosik sądzi się z PZMotem i wygrana jest blisko. Wracając do Włókniaża, albo miał być wałek i wszystko wylazło przez przypadek albo prezes jest zwyczajnie głupi.
  A pozatym nie żal mi was. Wielu z was 2013 roku psy na nas wieszało......

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Częstochowa to wiocha

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Tego to by Bareja nie wymyślił hehe. Prezes zbawca żużla w Częstochowie odbudował drużynę na podwalinach bankruta przywłaszczając sobie zasługi odcinając się od długu i on wielki trener budujący swoją historie i markę na umiejętnościach żużlowców odcinając się od wydarzeń w Pile doprowadzają do takiego skandalu i może końca żużla w mieście pod jasną góra hehe My mieliśmy kreta Frątczaka w Toruniu a oni osoby które kochaj Włókniarz najważniejsze osoby w klubie karma wraca bez złośliwości

 • Kamis89 lubi Komentarz

  ci sami kibice co bili brawo jak karano torun?
  nie zal mi ich za grosz.
  Karma wrocila

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Panie Darku, a co z Łagutą w wts, zasnął pan w kuluarach?

 • Kamis89 lubi Komentarz

  W Toruniu czytają te bzdury i łapią się za głowe. Panie Dariuszu niech Pan pisze że to są Pana domysły że Oni tak myślą. Pan Panie Dariuszu lubi teorie spiskowe. Ja myślę że te Pana zachowanie to wina niejakiego Piotra P. bo za słabo Panu pociągnął. Zdrowia życze Panie Dariuszu

 • Kamis89 lubi Komentarz

  I podchwycil temat kundel redakcyjny. . . Pzdr! Kibice!

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Prawda jest taka że Jack nie odejdzie z Torunia na 100% gdyby chciał odejść odszedł by po spadku i tyle ale on powiedział że w Toruniu mu najlepiej z bratem i zostali, tym bardzie zostanie po awansie.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Kolego Torun juz ma 2 polaków. Kułakow-Miedziński.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Już się zaczyna fantazjowanie, Jack od samego początku krok po kroku buduje karierę w Toruniu i niech tak zostanie. Jeżeli klub się dowie o rozmowach to będzie zakaz Startów w Gorzowie i tyle. Jeżeli Stal w taki sposób będzie chciała Toruniowi podziękować to sama zbuduje sobie swój obraz na najbliższe lata. Uważam jednak, ze bracia będą startowali za rok w Toruniu i oby tak było.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Jak mówi "Dumny" ! Żeby zaraz Jack nie przestał być gościem :))) Bo Bartek sam Stali nie uciagnie! :))) Pzdr! Kibice!

 • Kamis89 lubi Komentarz

  "Tim spiryt"

 • Kamis89 lubi Komentarz

  przecież on pokazywał "jedz przy kredzie" tylko palce pomylił....