Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zbyszek Es

  Zbigniew Boniek był wybitnym polskim piłkarzem, Wybitnym czyli takim, którego wkład w drużynę narodowągdy nie był kwestionowany. Kropka

 • Zbyszek Es otrzymał brązowy medal w kategorii Korespondent Dnia

 • Zbyszek Es

  Dla nieprzekonanych polecam półfinal Anglia-USA, mecz o kapitalnej dramaturgii i zwrotach akcji. A dla bardziej wciągniętych w temat finał gdzie można zobaczyć, że kobiety pod wzgledem taktycznym doganiają mężczyzn. Ale to trzeba się interesować i podziwiać radość Ellen White , mądrość i rozwagę Megan Rapinoe, dynamikę Rose Lavalle i współczuć Alex Morgan która jako niekwestionowana gwiazda była chyba najczęściej faulowaną zawodniczką na mundialu.

 • Zbyszek Es

  Porównywanie gry męskiej reprezentacji do kobiecej nie ma sensu. Że czwartoligowy Hutnik by wygrał? A Djokovic co by zrobił z Williams albo Halep,że o Radwańskiej nie wspomnę? Za męskim futbolem stoi przeszło sto lat tradycji i doświadczenia. Kobiet raczkują i poczynają sobie zupełnie dobrze. Obejrzałem wszystkie mecze mistrzostw świata i jestem pod wrażeniem zaangażowania i radości z gry. Ktoś widział kompilację kiksów, jakby poszukać to męskich jest też multum i dostępnych od ręki.

 • Zbyszek Es otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Zbyszek Es napisał/a komentarz do Po śmierci Ireny Szewińskiej nie chciał o niej rozmawiać. Teraz zabrał głos

  Bzdury piszesz. Jak już się powołujesz na Wikipedie to proszę bardzo cytat: "Urodziła się jako Irena Kirszenstein w rodzinie żydowskiej, 24 maja 1946 w Leningradzie[6][3]. " I trzeba być cymbałem, żeby przypisywać jej tzw. radzieckość. Zawsze była Polką. Ale durniom takim jak ty to może być za mało. Nie pozdrawiam

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.