anonymous480808 - lubi

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Legia to chodząca żenada i wstyd dla Polski

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Jak zwykle Legia kończy swoją pucharową przygodę na II rundzie..

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  nie dziwie sie estonczykom, tak slabego rywala w pucharach nie mogli sobie wymarzyc. Wierze gleboko i mocno kibnicuje aby pseudo druzyne z Warszawy wyelminowali. Nie bedzie kolejny raz warszawskiej napinki. niech sobie pykaja z pseuda profesjonalistami w polskiej ekstraklapie. bo tylkko tu moga cos pokazac na tle reszty tego pilkarskiego badziewia.

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Niespodzianką to jest wygrana Legii ^_^ mój wpis z wczoraj sprzed meczu 1:1, a tu bęc, brakło paru minut ;D

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Dzień dobry,
  Z reguły nie zabieram głosu w "takich" sprawach. Ale proszę mi powiedzieć, co jest takiego ważnego w ilości osób LGBT które pojechało na igrzyska ? Rozumiem, że LGBT to jakaś preferencja człowieka do innego człowieka tej samej płci. Preferencja emocjonalna, seksualna etc. Każdy w swojej odrębności, wolności może takie preferencje mieć, ja to szanuje, aczkolwiek nie popieram. Każdy jest kowalem własnego losu. Ale Ci ludzie uczestniczą w konkurencjach męskich i żeńskich, po co wrzucać do tego jeszcze kto do kogo co czuje - to jest sport !!!. Proszę szanujmy się na wzajem, piszmy o rzeczach ważnych. Bo ten który w ramach "tolerancji" pisze takie rzeczy, dzieli a nie łączy. Jak chce się emocjonować sportem, a nie kto jest LGBT a kto nie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  W sumie, czy kogoś to obchodzi, czy dany sportowiec jest homo, hetero, bi czy może lubi drzewka? Bo dla mnie głównie liczy się aspekt sportowy. A informacje kto z kim chodzi do łóżka, to nadają się na wszelakie pudelki.

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Nic mnie to nie obchodzi. Ale wyrzuciłbym z Tokio tego Nowozelandczyka, który jest teraz "kobietą" i zamierza wygrać w podnoszeniu ciężarów. Zwykły oszust, który jako mężczyzna niczego nie osiągnął, teraz zabierze jeden medal prawdziwym kobietom.

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Nasi mogą uczyć się od Czechów :) drużyna bez gwiazd, bez zagranicznych trenerów, bez jakichś śmiesznych Bońków i tworzą kolektyw, a nasi to takie ciapciusie :D

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Nie ma selekcjonera na świecie, który nie wykoleiłby się na polskiej reprezentacji.
  Orły zaczną wygrywać gdy nauczą się trudnej sztuki celnego podania do nogi, na dobieg, centry i wypuszczać napastnika. Obecnie te elementy gry to dla nich science fiction.
  Lewy potrzebuje partnera, który skupi część uwagi obrony przeciwnika, choćby pajacowaniem w polu karnym. Typowa zasłona dymna. Na razie mamy jednego klasowego piłkarza a później długo długo nic.

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Szczęsny powinien dać sobie z kadrą. Niech dalej ćmi faje pod prysznicem.

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Janek Tomaszewski powinien zostać trenerem kadry, energiczny, inteligentny duży autorytet, na pewno osiągnąłby lepsze wyniki.

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Panie Lato ,my mamy 2-3 pilkarzy ,a reszta to koszulki z numerami.

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  A ten ciągle żyje polską myślą szkoleniową sprzed 40 lat. Skoro Polscy trenerzy są tacy fantastyczni to który trener robi karierę w jakimś liczącym się klubie? Czyżby nikt nie doceniał talentu polskich trenerów? Wniosek jest po prostu jeden, z g.... bata nie ukrecisz.

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Jak debil lekarz reprezentacji szczepi zawodników na 7 dni przed meczem, to nie wiem czy to bezdenna głupota, czy już sabotaź..?

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Lato, człowiek który w dziecinny sposób zwolnił Beenhakkera bo ten chciał nauczyć kadrę grać otwarty futbol. Czy któryś z naszych głównych trenerów robi karierę za granicą? Bo póki co to chyba żaden. Spotykałem fizjoterapeutów, lekarzy klubowych czy trenerów odpowiedzialnych za trening ale na ławce nie ma żadnego. Dlaczego? Bo 4-4-2 to archaizm. Ta kadra dopiero od 8 meczów zaczęła grać otwarcie i zerwała z 4-4-2 które polegało na parkowaniu autobusu we własnym polu karnym. Nie mamy nawet przeciętnych bocznych obrońców, więc 4-4-2 to już przeszłość. Mamy za to rozwijających się wahadłowych i skrzydłowych. Kadra za Brzęczka to był chaos, teraz ten chaos ktoś musi poukładać, tego nie da się zrobić w pół roku. Sousa powinien pozostać bo kadra z meczu na mecz wygląda lepiej ale główny trener nie zrobi nic z tym że przeciętniakom się nie chce. Obrona to tragedia, Szwedzi robili co chcieli. Zawsze znajdował się w okolicy pola karnego ktoś niepilnowany z czystą pozycją strzelecką. To cud że Szwedzi nie rozbili ich i nie wklepali dwucyfrówki.

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  O co wam chodzi! Postawcie się w jego sytuacji, taka niewdzięczna praca :-(. Już od ponad 30 lat musi komentować te porażki :-(, babole, błędy, ileż to padło już "to koniec", "jezus maria" dajcie jemu spokój. Robi co może. A to że z Juskowiakiem podsumowywali porażkę około 70 minuty to mają już doświadczenie, wiedzieli co będzie, mówili prawdę

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Co oni mieli komentowac ????Takich klaunow dawno nie widzialem!!!!

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Problem ze Szpakowskim jest taki, że zanim nasi dotknęli piłkę ten już zaczął ich usprawiedliwiać, że nasi mniej odpoczywali, że nasi to nasi tamto w pewnym momencie miało się wrażenie że nasi grają w temperaturze ok 32 stopni Celsjusza a Szwedzi mają 20 stopni. Po co usprawiedliwiać to co się stało w tym meczu? Nie on wybierał skład i nie on wymieniał trenera, tak jakby usprawiedliwiał największe zło naszej piłki czyli decyzje Bońka.

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Skoro oficjalnym sponsorem tego czegoś zwanego reprezentacją jest Lotos to ja po meczu Polska -Słowacja oficjalnie zadeklarowałem , że nawet 1 litra paliwa tam nie zatankuje.
  Lotos pieniędzy z kosmosu nie bierze na taki sponsoring idą potężne kwoty, które zebrane są od zwykłych ludzi. Niech sponsorują instytuty badawczo naukowe, przynajmniej może jakiś pożytek z tego w przyszłości będzie.

 • anonymous480808 lubi Komentarz

  Lewandowski jest wybitnym strajkerem, ale taki nie znajdzie sobie miejsca w reprezentacji Polski bo nie ma mu kto podać. Zresztą nie wiem czy Messi lub Ronaldo dali by radę ugrać coś z naszą repra.