Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Tuzimek, pamietam jak dzis smiales sie z Benhakkera. Potem przyznales, ze bylo to bezpodstawne i zalowales tego. Teraz to samo robisz?

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Ej wy tam SyFiarze - macie pomyłkę w tytule. Cenzor zaspał. Prawidłowo powinno być: Dariusz Tuzimek: Sousa śmieje się nam w twarz [HEJT]

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Pokażcie mi selekcjonera europejskiego, który ogląda polską ligę? A jeśli tak, to o co te pretensje do Paulo Sousy? O to, że zna się na piłce i nie lubi marnować czasu? Sousa musi zostać co najmniej kilka lat, żeby można było cokolwiek oceniać. Ktoś nam reprezentację totalnie rozwalił, a teraz media wymagają natychmiastowego mistrzostwa świata.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Wysokie ceny? A w Fukierze u Geslerowej niższe? albo u Sowy i przyjaciół? Przecież nikt was tam nie zmusza do jedzenia. Pozostają normalne restauracje z normalnymi cenami. A jak zbyt drogo to: Kebab u znajomego Turka, albo kuchnia DOMOWA!!!

 • gooroo30 napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Sousa śmieje się nam w twarz [OPINIA]

  Może po prostu nie jest masochistą ?

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Jest tylko jedna mała różnica... Ci piłkarze rozwinęli się dopiero jak WYJECHALI z tego grajdołka. Sousa doskonale wie jaka różnica jest między polską ligą podwórkową, a prawdziwą piłką. Nie bez powodu tak wiele "talentów" błyszczących w Polsce przepada w silniejszych ligach lub potrzebuje dużo czasu na przystosowanie się do większej intensywności lub nadrobienia braków taktycznych i technicznych.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Myśle że jest to specyficzna liga i oglądanie meczy tylko tak żeby oglądać to jest to strata czasu.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  To jest nagonka na Sousę! Zauważcie, że wciąż szukają haków. Narzekali, że nie wygrywa-ale nie mówili, że gra najtrudniejsze mecze, Anglia, Hiszpania, Anglia. Teraz jak wygrywa, to piszą, że to jest normalne i oczywiste. Prawda jest taka, że polski BETON nie chce aby reprezentacja osiągnęła sukces, bo wyjdzie na jaw, że polska myśl szkoleniowa jest do niczego! Całe to badziewie Listkiewiczów, Hajtów, Borków, Węgrzynów nazywanych "ekspertami" chce nam odebrać nadzieje na nowoczesną piłkę w Polsce! Sousa nie ogląda meczy ekstraklapy, BO NIE MA CZEGO OGLĄDAĆ!!!!!!!! Sousa to jest bardzo mądry facet! Polscy kibice chcą PAULO SOUSY!!!

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Nie śmieje się, tylko po prostu nie jest obłudny i nie będzie udawał, że warto się bardziej interesować Ekstraklasą. No ale to się oczywiście nie podoba dziennikarzom, trenerom i ekspertom, którzy się nią zajmują i żyją z tej naszej ligowej kopanini ;P

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Nie rozumiem skąd pomysł, że Sousa musi się koniecznie pokazywać na stadionach? To chyba się bierze jeszcze z czasów picia wódeczki z baronami... W dobie XXI wieku ma pewnie o wiele lepsze technologie niż oglądanie meczów ze stadionu.
  Fakt, że brak 2-3 zawodników z ekstraklasy dziwi, ale nie dorabiałbym tu aż takiej ideologii.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Powinni to dziado stwo rozwiązać , dać pensję średnią krajową i płacić za efekty. To co prezentuje ekstraklasa ( o ironio)to jest jedna , wielka żenada . Byle klubik z drugiej ligi niemieckiej rozwala na łopatki.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  KIedy jakiś głąb napisze coś obrazliwego to zaraz wtórują inni na podobnym poziomie.Nie macie własnego zdania,powielacie obrazliwy tekst i po co to robicie?

 • gooroo30 lubi Komentarz

  @ZlotyRobert dawny lewanGold - lepiej nie myśl, bo widać gołym okiem że ta czynność nie jest twoją mocną stroną ;). Widzę po nicku że dalej słabo z tobą.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Zazdrość i niechęć w stosunku do kogoś kto jest wybitnym fachowcem i ma więcej pieniędzy to jedna z najpodlejszych naszych cech narodowych niestety. Widać to wyraźnie również tutaj moi drodzy rodacy

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Wciąż nie rozumiem, dlaczego towarzystwo z PZM(ł)ot i GKSŻ usiłuje wyważać otwarte drzwi i wymyślać koło na nowo, zamiast skorzystać z wzorców, które zostały wypracowane w innych dyscyplinach i doskonale się sprawdzają.

 • gooroo30 napisał/a komentarz do Żużel. Będą nowe zasady kontraktowania zawodników? W PZM i GKSŻ poważnie myślą o ważnej zmianie

  @gorzowianin z Mazowsza: To oczywiście sama prawda, ale co ma powiedzieć taki GKM, który z chęcią by się wzmocnił ale po prostu nie ma kogo kupić. Jest solidne finasowanie, są pieniądze nawet na topowego zawodnika, ale nie ma kogo kupić. W całej lidze jest dość wartościowych rajderów żeby obstawić max 5 drużyn, reszta, w niczym im nie umniejszając, to druga linia. Mniej lub bardziej solidna, ale nie liderzy na pewne punkty. Taki GKM nie ma żadnych argumentów, żeby zakontraktować najlepszych, beniaminek jest nawet w gorszej sytuacji.
  System PO zabija po prostu biedniejsze kluby, bo 4 dodatkowe mecze to potężne pieniądze dla zawodnika.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Mamy wrzesień,a już wiemy kto odchodzi i gdzie.Coś w tych ich pomysłach jest nie tak.Fikcja była jest i będzie.
  Kończy się liga to kluby mogą rozmawiać ze swoimi zawodnikami np. przez dwa tygodnie.Nie ma zgody to wystawiamy ich na listę transferową,bez opłat.I wtedy wiemy kto jest wolny i można z nim rozmawiać. A tak kluby rzucają propozycje mieszając w głowach zawodnikom [czytaj podbijają stawki] od połowy sezonu.

 • gooroo30 napisał/a komentarz do Żużel. "W naszej drużynie są jeszcze dziury". Trener Stali Gorzów przestrzega przed hurraoptymizmem

  @Kazimierz Klimek. Bartkowiak pewnie do was wróci.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Bardzo dobrze, że pozbyliśmy się pseudo liderów. Domowy mecz z Rybnikiem pokazał ich "siłę" w ważnych momentach. Trzeba zbudować drużyna na solidnych, doświadczonych zawodnikach.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Z Tarasem ponoć też byliśmy dogadani także poczekajmy z tymi 'bombami' transferowymi do 1 listopada.

 • gooroo30 napisał/a komentarz do Żużel. Abramczyk Polonia wyrwała lidera na ostatniej prostej. Był jedną nogą w innym klubie

  Bardzo dobry ruch. Kenio już się chyba nauczył, że sezon nie zaczyna się w lipcu, a jak jest w formie to miło się na niego patrzy. Powodzenia i Polonii, i Dunczykowi zyczę.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Mówiłem, że będzie dobrze. Polonia to świetny klub, aby się wypromować. Podobnie jak Orzeł. A propos, fajnie, jakby Grzesiek został, a nie wzmacniał naszego rywala w walce o awans. Odeszli Wadim z Davidem, ale są inni dobrzy. Bjerre to dobry ruch, choć pewne obawy są. Ważni będą Polacy. Jeleń mnie nie przekonuje. Nabił średnią na słabszych klubach. Holta? Byłby ok, choć są też minusy tego transferu.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  No ja też mam nadzieję, że Buczkowski będzie jakieś punkty woził.

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Kenio powodzenia u sąsiadów, tylko pamiętaj zainwestować w sprzęt od początku, w 1 lidze ogórki też nie jeżdżą .

 • gooroo30 lubi Komentarz

  Póki nie ma podpisu to należy poczekać z oficjalnym ogłoszeniem! Byłby to jednak hit transferowy!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.