Paweł75... - lubi

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem ale forsowanie Lachbauma na siłę przez Kempesa, który swoją drogą jest miernym strategiem, uważam za taki ruch na zasadzie - jak go nie wstawię to część środowiska mnie zje twierdząc, że go marnuję. Nie sądzę, żeby to była dobra droga. Trener powinien wiedzieć jakim potencjałem dysponują jego zawodnicy i mieć własne zdanie, a nie słuchać się "ekspertów nc+". Lachbaum nie zaprezentował nic swoją osobą w ostatnim meczu. 1 pkt przywieziony za darmo, a 5:1 w 11 biegu było efektem błędów częstochowian na 1 łuku i tylko tyle. Podejrzewam, że zarówno Pawlicki, a już na pewno Buczkowski też by to dowieźli. Lachbaum jest wolny i to widać nawet wizualnie, jego starty to porażka. Fakt, Pawlickiemu nie idzie od początku sezonu ale Buczkowski przyzwoicie się prezentował we wszystkich dotychczasowych meczach domowych, wycofanie go z biegu 13 i później ewentualne niepuszczenie w 14 uważam za jakiś nieudany żart, tym bardziej, że Kempes w sumie nie wiedział jak tak naprawdę się Buczkowski prezentuje bo pojechał 2 starty z czego jeden to wykluczenie. Teraz też nie wiem właściwie dlaczego Lachbaum miałby jechać w Rybniku od początku? Czym sobie zasłużył - tymi 3 punktami dowiezionymi praktycznie "na trupie"? Czy jest to zmiana pt. "każdy byle nie Pawlicki"? Tylko, że nie tak się "buduje" zawodnika. Rybnik jest cienki z wyjątkiem Lamberta, Pawlicki mógłby się podbudować, pojechać trochę luźniej niż teraz kiedy wie, że po pierwszym zerze będzie zmieniony. W dłuższej perspektywie z pewnością Grudziądzowi o wiele bardziej opłaca się postawienie Pawlickiego na nogi niż forsowanie kompletnie nierokującego ekstraligowo Lachbauma. Ale może to tylko moje zdanie, co ja tam wiem...

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Dla Pawlickiego i GKMu najlepszy będzie rozstanie po sezonie.

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Kempiński ani z niego był zawodnik, ani teraz trenejro.Przyczepił się do GKM jak gówno do statku i mówi że jakoś popłyniemy, tak samo jak Chomski w Stali.

 • Paweł75... lubi Komentarz

  O dupę rozbić ten żużel. Start i gęsiego. Ķowalski ma rację . Ja juz od 2 sezonöw nie chodzę na stadion. NUDA NUDA NUDA. Zabijacie ten sport.

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Kempiński pożyteczny idiota w EL - zawodnicy ledwo przejeżdżają łuki a ten wychodzi i opowiada całej żużlowej Polsce że sędzia i Chomski robi awanturę ..o dwie dziurki.

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Trochę z innej beczki o piśmie GKM do Canal + aby ci przeprosili GKM tylko ja nie wiem za co. Na kształt tej relacji złożył się stan toru , ten ZIELONY TRAKTOREK I POLEWACZKA ( i ta szyba na której tętniła jakaś forma życia ) zachowanie P. Trenera Kępińskiego w parku maszyn i na torze . TO WSZYSTKO ZAGRAŁO ZE SOBĄ naprawdę był kabaret. Mi tam jeszcze brakowało Prezesa Mrozka w roli szefa GKM ...

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Komisarza odsunąć, a Kempińskiego ukarać tak jak klub gkm za tą szopkę z jednym kierowcą zmieniającym traktor-oldtimer z polewaczką!

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Ja miałem wrażenie, że Kempiński biega i szuka albo toalety, albo co najmniej papieru toaletowego. To była żenada.

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Tylko zawsze go gdzieś brakuje przy Pedersenie.

 • Paweł75... lubi Komentarz

  A jaką karę przewiduje Zarząd Ekstralipy za przekroczenie żółtej linii i wsadzenie ryja do boksu Thomsena? Gdzie w tym czasie był kierownik parku maszyn? Dlaczego nie zwrócił uwagi? Kierownik też zostanie ukarany? Jak mamy robić cyrk (regulaminowy) na starcie, to róbmy ten cyrk w innych miejscach.

 • Paweł75... lubi Komentarz

  przeciez on przekraczal swoje kompetencje.Jakim prawem ma wchodzic do boksow zuzlowcow gosci i mowic Thomsenowi, ze ma jechac do szpitala?Kim on jest?Mendzerem czy lekarzem?Obsral zbroje bo widzial jaki Thomsen byl szybki tego dnia i, ze Stal mogla mecz 3 zuzlowcow wygrac z mala pomoca Karczamarza.Jak juz Thomsen pojechal do szpitala, to wielce chcial kontynuuowac spotkanie.CIekawe gdyby Anders mogl normalnie pojechac, to czy Kempinski tak by naciskal na wznowienie zawodow?Sadze, ze nie, bo by widzial widmo porazki.

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Ja nie wierze w to co przeczytałem,to zakrawa o kpinę albo skandal dziennikarski.
  Tor na Hallera przygotowywał toromistrz pod okiem i zaleceniem trenera Kempińskiego.
  Kempes złamał regulamin i wszedł do strefy gości w parkingu.Dalej... skandalicznie wpływał na lekarza zawodów aby ten zalecił Thomsenowi wyjazd do szpitala czy chciał osłabić drużynę gości.Mam jeden z większych skandali w lidze,a redaktor chwali tego co się w dużej mierze za to odpowiedzialny? szok!

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Ja to widzialem jego arogancje i buractwo, nie potrafil trzymac nerwow na wodzy.

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Za wciskanie się do boksu Thomsena i wpływanie na lekarza, od razy bym go wysłał na konsultacje psychiatryczną. W celu zmiany pewnego popierka na żółty kolor. Panie redaktorze to zachowanie nie zasługuje nawet na 1, a Pan go dobrze ocenia? Kpina

 • Paweł75... lubi Komentarz

  PiSowsko-konfederacyjni prawdziwi Polacy, patrioci i katolicy

 • Paweł75... lubi Komentarz

  zgonic do kontenera i wrzucic pare granatow ...rozwiazanie tanie i szybkie

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Z Panem nestorem zgodze sie w kwestii DPŚ powinien powrócić , zwłaszcza, że teraz ta hegemonia Polski co ich tak kuła w oczy, w tym sezonie rywalizacja byłaby ciekawa, Dunczycy mocni, Rosja w optymalnym składzie jest na podium, my mamy swoje poblemy wykluczenie zawodników takich jak Janowski mimo wszystko działa na szkode i osłabia kadre tak też byłaby ciekawa rywalizacja w DPŚ oby sie jak najszybciej opamietali z tym wynalazkiem Speedway of Nations. Oczywiście można by to pogodzić niech bedzie ten SoN ale zarazem też DPŚ.

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Ukarać go i tyle. Po co to przeciągać, to nie jest przedszkole.

 • Paweł75... lubi Komentarz

  dowalic 2 lata zawieszenia- rok za doping rok za matactwa i w h..a ciecie

 • Paweł75... lubi Komentarz

  Chyba Pan redaktor zapomniał o Buczkowskim... Zarówno Buczkowskiego i Pawlickiego bardzo lubię i szanuję , prawda jest taka że obaj nie jadą w tym roku . Powiedzieć można , że punkty obu zawodników dużo by ułatwiły :)