Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Hahaha, dziennikarz napisał pseudo felietonik pod publiczkę na fali hejtu na Miedziaka i się zgarbił, że zamiast fanfarów zebrał baty i odpowiada krytykom kolejnym pseudo dziennikarskim tekstem ? TOTALNA AMATORKA PANIE REDAKTORZE !

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Po minusach przy moim komentarzu widać, że kibice niektórych klubów, kochają Ostafińskiego. Jeszcze trochę, i na Wasze klubu przyjdzie kolej. Ostaf kochał Termińskiego, jak teraz kocha Dowhana. Ale i na niego przyjdzie czas.

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Uuu, "dziennikarz" bez szkoły wprowadza cenzurę na krytykę. Pan mi pokaże niecenzuralny zwrot, za który usunięto niewygodny komentarz? Zabolało? Dobrze, miało boleć. Właśnie do tego Pan się nadaje, do sprzątania ;)

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Kolego nie wiesz o tym że ta szmata w za dużej marynarce był wszędzie i wszystko wie najlepiej?
  --------

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Mam prośbę do NC+ niech zwróci uwagę Panu redaktorowi że jak jest w studio to go widać i niech zwróci uwagę że może warto byłoby nieco lepiej wyglądać.. jakąś nowsza marynarka no a przede wszystkim we właściwym rozmiarze a nie po starszym bracie , trochę za duża.. Żużlowcy potrafią się ubrać a Pan redaktor nie bardzo.. kiepsko się to ogląda .. niezbyt profesjonalnie wygląda.. żona mnie się zapytała co za rolnik się wypowiada, nie urażając rolników.. Co do pisania tez miałbym uwagii, ale to innym razem.

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Proponuję " redaktorkowi '' żeby dla dobra swojego , ale też innych redaktorów przebadał się razem z Adrianem ( tutaj po wypadku ) ! Oby się tylko nie okazało że jednak psychiatra ,zatrzyma sobie redaktorka ( pacjenta ) na dłużej , czym sprawi wielką radość większości kibiców tego pięknego sportu :):)

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  1) Ostafiński ale Ty nie jesteś w ogóle dziennikarzem! Co najwyżej pseudo dziennikarzyną...pokaż dyplom jeśli uważasz siebie za dziennikarza.
  2) Wysyłasz Adriana do psychiatry?Ja uważam i nie tylko ja, że sam powinieneś się tam udać...udaj się dla swojego dobra...przebadaj się i pokaż świstek że lekarz specjalista uznał że jesteś zdrowy w 100%

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  To że Miedziński jest winny kontuzji Doyle'a to jest bez żadnej dyskusji ale...hmm,skoro wysyła pan go na badania to może warto te badania zacząć od siebie?

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Ostaf wysyła Miedziaka do psychiatry aby trzymał mu kolejkę bo nikt go nie chcę przyjąć taki ciężki przypadek

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  "'Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Dlaczego wysłałem Miedzińskiego do lekarza ""


  Może dla towarzystwa ???
  Razem rażniej, w kupie -siła.

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Już wczoraj o tym mówiłem... cieliśmy łuk, robiliśmy "wielkie" zmiany w przygotowaniu toru przed sezonem... a PAN PATRYK DUDEK jest pierwszą osobą która wykorzystała nową geometrię wyjścia z drugiego wirażu !!! Tak PAN PATRYK DUDEK, nie Miedziński, Przedpełski, Jensen, Holder, Hancock..... Czy PAN PATRYK DUDEK reprezentuje GET WELL czy ten łuk to dla gości (rywali) cieliśmy, żeby mieli gdzie nas wyprzedzać ??? Dopasowywaliśmy się w ogóle w tym roku do tego toru, po co te korekty jak tak ??? Korzystamy z tych zmian które sami zrobiliśmy ??? Co my robimy z tym torem ??? Kto za to odpowiada ???!!!!! PS. Dla mnie majstersztyk i akcja sezonu !! Brawo Duzers !! W sumie mój ulubiony zawodnik w całej lidze poza "swojakami"...

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  4;2 może by było bo Greg hamował nie tylko Dudka ale i Holdera...

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  A w telewizji nie ma.... śpij nc+ śpij...
  W kopanej transmitują każdy mecz Czy my jesteśmy gorsi.......!!!???

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Bzdury jakich mało

  Toruń wybiera miedzy Walaskiem a Przedpelskim
  Zielona Thorsell a Karpov
  Grudziadz miedzy Hukenbeck a Okoniewski
  Wroclaw Wozniak a Jedrzejak

  kazda z tych druzyn robi conajwyzej jedna zmiane w ZG czy Wroclawiu wg autora to przemyslana zmiana a w Toruniu czy Grudziadzu "mieszanie"

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  A macie film z ZG jak "życzenia" dostaje Darcy od kibiców po fatalnym upadku? Może choć mały skrót jak kibice biegają po toże, by zabrać flagę Sparty. Oczywiście należy piętnować takie zachowanie jak ostatnio w Toruniu ale nie można być aż tak obłudnym.

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Jednak jesteście lepsi. Oooo dużo lepsi. Tego to już nikt nie przebije. Darliscie mordę do Warda, który leżał na torze ze złamanym kręgosłupem "koniec kariery..." I tak w tym całym nieszczęściu miał szczęście, że nie leżał pod trybuną K, bo zatłuklibyście go kamieniami. Więc lepiej zamilcz.

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Najbardziej żałosne jest zapraszanie do studia NC+ pseudodziennikarza Ostafińskiego. Ten plotkarz i bajkopisarz powinien być solidarnie wykluczony ze środowiska żużlowego. Swoją drogą jak zobaczyłem na stronie głównej tytuł tego artykułu, to od razu wiedziałem że jego autorem może być tylko ta niedojda, która napisze o byle g*nie, żeby tylko wysępić wierszówkę od SF.

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Najbardziej żałosna jest interpretacja kontrowersji przez Demskiego która nie ma w sobie nic z interpretacji.

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Przyjedzie Balon, Tofik na Smoka i nie będzie, co zbierać, poparwi Pawełek i w końcu sprawiedliwości stanie się zadość. Odjedziemy te baraże :E

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Świącik niech uważa bo jak wkuxxi komandosa to dopiero będzie jazda t,d,t,0. Jak ja się cieszę że tego buca nie ma już w Stali:)))

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Ciekawe, juniorzy GKMu w takich zawodach ładnie punktują, a w lidze, na tej samej nawierzchni zawodzą. Wieczorek zrobił NCD w granicach 68 sekund, czyli mniej więcej tyle, ile wczoraj na meczu robili seniorzy wygrywający biegi. Coś mi się wydaje, że "polityka" Kempesa, który za każdym razem miesza juniorów z błotem daje właśnie takie wyniki. Chłopaki pojechali dziś bez spiny i wynik jest, a w zawodach mega ciśnienie, bo jak się punktów nie przywiezie, to znowu będą teksty trenera o furmankach i obarczanie młodzików odpowiedzialnością za przegraną... Wychodzi teraz brak Golloba - nie tylko na torze.

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Prezesie,skrzyknij ekipę na grilla lub do Aquaparku na rury,i jedziemy dalej.Helenka Dzika będzie ratownikiem.Czekam na jej pikantne foty z basenu.Dziubki,i te inne.Wzrokowiec:)

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  Już straciłem wiarę w poważny portal sportowy. Idźcie w c#uj z tym...

 • Sajfutdinov lubi Komentarz

  O czym wy piszecie na tym portalu?
  Dno dna, równia pochyla.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.