Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • stary kibic napisał/a komentarz do Aleksander Śliwka wraca i zamyka skład Asseco Resovii Rzeszów

  To byłoby prorokowanie - trudno przewidzieć jakie kryteria będą priorytetem dla nowego coacha. Z papierów to byłby pewnie Jochen z Kędzierskim(? - grał jako pierwszy w Radomiu) - Leman z Marcinem na środku i Tibo z Gordonem na przyjęciu. Na libero pewnie Maślak...
  I w tym ustawieniu tylko sypacz będzie nowy. Jeśli grałby Lukas (ponoć ma grać jako Polak :) to wszyscy zawodnicy byliby ze starego składu.
  Wygląda że Olek i Dominik nie będą mieć łatwo, ale .. Meczów jest dużo.
  To jest tylko palcem na wodzie, bo trudno przewidzieć jaka dyspozycja którego gracza będzie w jesieni i to jeszcze po ME (też nie wiadomo kogo Fefe weźmie). Tibo zapewne zagra w swojej kadrze. Papiery jednak nie grają.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Aleksander Śliwka wraca i zamyka skład Asseco Resovii Rzeszów

  Dzięki za miłe słowa, choć nie piszę nigdy "pod publiczkę". Moje spostrzeżenia to bardziej osobisty pogląd i oczekiwania na zawsze lepszą przyszłość drużyny, której kibicuję kawał swojego życia. Z resztą - wiele tych spostrzeżeń to także odczucia grupy kolegów i znajomych, z którymi spotykamy się na meczach i nie tylko.

 • stary kibic napisał/a komentarz do AZS Częstochowa wydał długie oświadczenie. Miasto nie chciało pomóc klubowi?

  Widzę, że całkiem dobrze ci na kanapie.. Nic nie ma i nic nie będzie. Może choć u paulinów o cud poprosisz, jak już nic nie ma..

 • stary kibic napisał/a komentarz do Aleksander Śliwka wraca i zamyka skład Asseco Resovii Rzeszów

  A ja szukam w tej drużynie "lidera" - gościa, który na boisku pociągnie resztę w każdym przypadku i nie będzie stękania czy cofania ręki.
  Personalnie wcale nie widzę drużyny gorzej od innych - choć na dziś największe wrażenie robi ekipa Jastrzębia.
  W ZAKSie trwa rozbiór - Konar, Tillie, Wiśnia out. Czarnowskiego nie liczę, bo uważam, że Rejno wcale nie będzie gorszy. Zostaje Ben i Sam. I Zator. Ciekawy nowy atakujący - może być wzmocnieniem.
  W Skrze szału nie ma - etatowy Mariusz, Srecko, Karol i niechciany gdzie indziej Niko, brakuje trenera. Na sypaniu też bez progresu. Szalpuk, Bednorz i Kurek szukają kasy i grania.
  A najważniejszym argumentem w Resovii jest nowy trener. Pokazał, że bez gwiazd potrafi stworzyć zespół, dobrze że Kędzierskiemu będzie towarzyszył Lukas, bo młody ma szansę się rozwinąć i potwierdzić swój status pierwszego sypacza, a Lukas jest gwarancją zachowania minimalnie przyzwoitego poziomu i nie odpuści teraz walki o pierwszy skład.
  Niewiadomą jest atak - mam nadzieję, że będą umieć się uzupełniać Jochen z Kubą i to któryś z nich będzie na boisku liderował.
  Rok bez parcia w LM z tym składem, to szansa dla trenera na w miarę spokojną pracę nad zespołem, z perspektywą kolejnego sezonu w gronie najlepszych drużyn w Europie, bo w pucharze CEV to inna półka i okazja do przetarcia dla nowicjuszy.
  Wreszcie z przyjemnością będę szedł na Podpromie, żeby cieszyć się grą Polaków i z pewnością bardzo dobrych zawodników zagranicznych.
  A Olek Śliwka to taki trochę polski Tibo - tylko młodszy. Bardzo podobna charakterystyka gry i możliwości. Dominik może mierzyć się z Perrinem. W końcu w Szczecinie Mieszko bardzo żałował jego odejścia i odejścia Perły.

 • stary kibic napisał/a komentarz do AZS Częstochowa wydał długie oświadczenie. Miasto nie chciało pomóc klubowi?

  Panowie w Częstochowie - nie tędy droga! Sportowo nie dorównaliście przeciwnikom i szukanie przepisów i zapisów ku wsparciu własnej niemocy jest sportowym absurdem i niszczeniem znakomitej niegdyś marki sportowej!
  Nie mieliście kasy na wzmocnienia, a znajdziecie na prawników i procesy sądowe? W imię czego? W imię jakich nazwisk, które budowały świetność tej marki? Kabotyńskie wypowiedzi, że ktoś czegoś nie wiedział, nie dosłyszał, nie doczytał, nie podpisał....
  Tania jatka połączona z najpodlejszym maglem towarzyskim.
  Proszę popatrzeć na inne znakomite marki siatkarskie, które z honorem sportowo usiłują na parkietach wrócić do elity - choćby Gwardia Wrocław, Legia Warszawa.
  Proszę popatrzeć choćby na Resovię, która musiała uznać sportowo lepszych i długo walczyła poza elitą z różnym skutkiem o powrót na czerwony siatkarski dywan.
  To tylko pojedyncze przykłady, że można zachować twarz, podjąć najtrudniejsze wyzwania, znaleźć odpowiednich ludzi, którzy rozumieją ideę sportowej walki i nie zniszczą dorobku i klasy marki AZS Częstochowa.
  W oczach siatkarskiego świata pogrążacie coś, co było perłą polskiej siatkówki przez wiele lat w imię jakichś bzdurnych prywatnych ambicji i animozji.
  Ze sportem profesjonalnym nie ma to nic wspólnego, a konsekwencje sportowe dla chcących tworzyć zespół z taką paskudną plamą na wizerunku nie przysporzą klubowi przyjaciół i sponsorów.
  Już bardzo dużo zostało zrobione złego. Pora iść po rozum i coś zmienić na korzyść.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Typer 2017 CEV Volleyball Champions League - Final Four

  O brąz - Cucine Lube CIVITANOVA - BERLIN Recycling Volleys 3:2
  Finał - Sir Sicoma Colussi PERUGIA - Zenit KAZAN 0:3

 • stary kibic napisał/a komentarz do Zapraszam do typowania fazy play-off w Plus Lidze

  Jest baaaardzo długi weekend, więc jest nadzieja, że mi się uda.. :)

 • stary kibic lubi Komentarz

  Ma ktoś zamiar policzyć punkty?

 • stary kibic napisał/a komentarz do John Perrin zostaje w Asseco Resovii

  To był chyba najrówniej grający zawodnik w sezonie.. Bardzo dobra decyzja.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Typer 2017 CEV Volleyball Champions League - Final Four

  BERLIN Recycling Volleys - Zenit KAZAN 0:3
  Sir Sicoma Colussi PERUGIA - Cucine Lube CIVITANOVA 1:3
  ------------------------------------------------------
  o 3 m.
  Sir Sicoma Colussi PERUGIA - BERLIN Recycling Volleys 2:3
  o 1 m.
  Cucine Lube CIVITANOVA - Zenit KAZAN 3:2

 • stary kibic

  Typer 2017 CEV Volleyball Champions League - Final Four

  Wielki finał bez Polaków Zasady punktacji: 1. Za trafienie wyniku meczu - 3pkt 2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt 3. Za wytypowanie kompletu wyników par półfinałowych - 10 pkt 4. Za wytypowanie kompletu wyników 4 meczów do 16.30 w sobotę - 30 pkt 4. Za wytypowanie prawidłowej końcowej kolejności - 5 pkt za zespół. --------------------------------------------------------------------- Zestaw par półfinałowych: 29/04/2017 BERLIN Recycling Volleys - Zenit KAZAN 0:3 29/04/2017 Sir Sicoma Colussi Więcej

 • stary kibic lubi Komentarz

  Jeżeli okaże się prawdą podróż Miśkina do Bydgoszczy, byłabym szczęśliwa z takiego obrotu:)

 • stary kibic lubi Komentarz

  Tutaj jedynie do Śliwki nie mogę się przyczepić. Bartman grał sezon pół na pół z Schoepsem. Jak jeden z nich był w lepszej dyspozycji to grał. Fabian obecnie ma ogromne problemy z kolanem, ale jak się go orze gdzie się da w kadrze i w klubie to tak jest. Konarski pierwszy sezon pół na pół z Schoepsem. W drugim połowę sezonu stracił przez kontuzję. Jochen wszedł na genialny poziom w tamtym sezonie i go nie wygryzł Konar, bo był zwyczajnie słabszy. MVP ligi sezonu 14/15 był właśnie Jochen. Z Buszkiem analogiczna sytuacja. Przegrał rywalizację z Ivoviciem. Teraz za to marnuje się w Zaksie.
  Tylko Śliwka z tych co podałeś został zmarnowany przez Kowala. Z Jeaschke jest inna sytuacja. Jakoś nie dziwi mnie sytuacja, gdy Kowal stawia głównie na zawodników, którzy z nim trenowali przez cały sezon, a chłopak który wszedł w połowie sezonu jest rzadziej wykorzystywany.
  Nie jestem żadnym obrońcą Kowala, sam byłem za tym, żeby zakończyć z nim współpracę, ale gdy ktoś mi mówi, że marnuje siatkarzy, to jednak radzę także popatrzeć na inne kluby. W Skrze na ławce siedzą Janusz i Marcyniak, ten drugi nawet nie wącha boiska. Tak samo było kiedyś z Muzajem. W Zaksie to Buszek gra teraz dlatego, że kontuzjowany jest Tillie.
  Tak na koniec, cieszy mnie odejście Kowala pod względem sportowym. Było widać, że formuła się wypaliła. Ale jak tak teraz patrzę, to tyle pięknych wspomnień kibicom Resovii Andrzej Kowal dostarczył, że po prostu trzeba mu zapewnić godne pożegnanie. Osobiście życzę mu powodzenia i dalszych sukcesów w przyszłości

 • stary kibic napisał/a komentarz do Andrzej Kowal oficjalnie żegna się z Asseco Resovią Rzeszów!

  Też uważam, że te smęty o Jochenie to po prostu zwykła ignorancja i chciejstwo. Dwa lata temu bezkonkurencyjny w lidze i gdyby nie fatalny uraz pewnie byłby w dalszym ciągu na topie. To jest jednak profesjonalista pełną gębą, myślę, że zrobił wszystko żeby wrócić do sportowego zdrowia i wyczynu i jest kwestią czasu, kiedy znowu będzie cieszył grą, bo techniki się nie zapomina, a ambicji i serducha nigdy mu nie brakowało. Już w tym sezonie miał bardzo dobre momenty, a mając teraz całe lato z pewnością zdąży zrobić formę na ligę. Chętniej widziałbym przy Jochenie np. Filipa (to swój chłopak) niż Jarosza, bo Michał niesamowicie robi postępy i przy Jochenie jeszcze duzo by się mógł nauczyć, ale pamiętam jak kibice narzekali na Stefana, kiedy w kadrze odsunął Kubę kosztem Konara.. Żeby tylko wszyscy byli zdrowi.

 • stary kibic lubi Komentarz

  Czytam informacje o emerycie Schopsie i dziwię się, skąd tyle jadu w wypowiedziach. Zawodnik w jego wieku wciąż da radę ciągnąć zespół. Tym bardziej, że dalej jest skoczny, a ułożenie techniczne to ideał siatkarski na jego pozycji. Siłę też odzyskał, a przepracowanie okresu przygotowawczego da pewność, jaką miał przed kontuzją.
  Zestaw Niemiec z Jaroszem owszem, również i wg mnie średnio wyglądają, ale Kuba odpoczął chyba w ciepłych krajach i możliwe, że wróci z niemałą chęcią do gry, poza tym to Polak, więc stanowi wartość dodaną. A i grać potrafi.
  Odczekałbym ze skreślaniem Jochena, bo to wciąż 3 atakujący ligi, po Konarskim i Wlazłym. Nie liczę Gavina, który grał jeszcze mniej niż Schops (a dopóki grał był bezkonkurencyjny w parciu na koronę najlepszego atakującego ligi).

 • stary kibic napisał/a komentarz do W meczu o brązowy medal Asseco Resovia po raz ostatni pod wodzą Andrzeja Kowala?

  No i mamy fakty - Andrzej Kowal nie będzie trenerem drużyny w kolejnym sezonie. Co nie znaczy że opuszcza klub..

 • stary kibic napisał/a komentarz do W meczu o brązowy medal Asseco Resovia po raz ostatni pod wodzą Andrzeja Kowala?

  I tutaj pełna zgoda.. Dziwi mnie że nikt nie widzi tego problemu z zarządzie. Z resztą - mam wrażenie, że w ogóle przygotowanie fizyczne w polskich klubach leży. Taka masa kontuzji jak w Plus Lidze jest nie do pomyślenia np. w NBA, która ma o wiele intensywniejszy sezon. Cała dotychczasowa "szkoła" siatkarskiej fizyki musi mocno zostać zweryfikowana. Coś o tym w magazynie ktoś już wspominał, chyba Tomek Wójtowicz - mówił chyba też Kuba Bednaruk. Nawet Bartman który najczęściej w Polsce narzekał na jakiś uraz, grając poza Polską nie ma takich częstych przypadków. Błąd tkwi w systemie, który zapewne niewłaściwie przygotowuje najbardziej narażone na specyficzne obciążenia fragmenty organizmu siatkarza. Ciężkie urazy kilku siatkarzy (Akhrem, Ferens - że wspomnę tylko znane nazwiska) i wiele pomniejszych trudnych do zaleczenia (choćby Mika, Drzyzga) to ewidentny pretekst do analizy systemu zapobiegania urazom przy rozgrzewce.

 • stary kibic lubi Komentarz

  Ten klub potrzebuje też przede wszystkim nowego gostka od przygotowania fizycznego. Od dwóch sezonów jest szpital u nas.

 • stary kibic napisał/a komentarz do W meczu o brązowy medal Asseco Resovia po raz ostatni pod wodzą Andrzeja Kowala?

  Najwyższa pora na rozstanie - choć szkoda, że w takich okolicznościach. Można Andrzeja Kowala nie lubić, ale za tyle lat pracy dla klubu należy mu się szacunek. Nie wiem czy krytycy pamiętają, ale to on przerwał hegemonię wielkiej Skry ze składem marzeń.. W 2012 roku mówiono, że to Grozer, ale w w 2011 też grał Dżordż, a mistrzostwa nie było, a w 2013 już Dżordż nie grał, a mistrzostwo zostało powtórzone w pięknym stylu. Wiele lat na miejscu drugiego to też praca dla klubu.. Coś się kończy, coś się wypaliło, zmienił się zespół ludzi, który z nim pracował na wynik. Nie wiem jak prędko będzie ktoś mógł się pochwalić podobnym wynikiem. Janek Such też musiał walnąć papierami (abstrahując od powodów), ale do dziś jest symbolem Resovii. Szanujmy ludzi, którzy wnieśli dla klubu tyle serca i dali kibicom wiele emocji.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Impel - Developres: marzenia spełnione! Rzeszowianki z brązem!

  No to mamy dwie niespodzianki w Rzeszowie - jedna na plus, a druga na minus :) Brawo panie. Ciekawią mnie teraz dalsze plany kadrowe prezesa Kozieła - no bo pewnie przyjdzie zmierzyć się z LM..

 • stary kibic lubi Komentarz

  Czestochowa - Rybnik 48-42
  Leszno - Wrocław 51-39
  Zielona - Grudziadz 56-34
  Torun - Gorzow 43-47 [Vacul zrobi różnicę]
  Piła - Lódz 50-40
  Kraków - Tarnów 49-41
  Bydgoszcz - Gdańsk 46-44
  Loko - Rzeszów 54-36
  Krosno - Gniezno 49-41

 • stary kibic napisał/a komentarz do 2 Runda rusza Ekstra -Lany poniedziałek 2017

  Proszę mnie nie podpuszczać :) - młody Lampart jeszcze nie jedzie :)))) A w Lesznie? To chyba pogoda nie pasuje..

 • stary kibic napisał/a komentarz do 2 Runda rusza Ekstra -Lany poniedziałek 2017

  No i nie będzie lania w paru miejscach.. Zdrowych radosnych i udanych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich..
  Częstochowa-Rybnik 45:45 o
  Leszno-Wrocław 54:36 o
  Zielona-Grudziądz 52:38 o
  Toruń- Gorzów 42:48
  Nice
  Piła-Łodz 40:50
  Kraków-Tarnów 44:46
  Bydgoszcz-Gdańsk 48:42
  Loko- Rzeszów 62:28
  2 liga
  Krosno-Gniezno 49:41

 • stary kibic lubi Komentarz

  Fajnie że wielu traktuję zabawę poważnie.Wiemy że kilka meczy jest odwołanych i odbędą się w innym terminie [jakim ? się okaże ]Podając typy wszystkie razem nie robimy bałaganu.Bynajmniej nikt nie zapomni później podać od nowa a i szanse wszyscy mamy równe.

 • stary kibic lubi Komentarz

  Lecimy? Ok, człowiek musi sobie od czasu do czasu polatać, więc i ja dołączam, choć mam wrażenie, że tylko w Toruniu będą latać, fruwać, miażdżyć i takie tam ;)
  Częstochowa - Rybnik 48-42
  Leszno - Wrocław 50-40
  Zielona G. - Grudziądz 56-34
  Toruń - Gorzów 48-42
  --------------------------
  Piła - Łódź 47-43
  Kraków - Tarnów 43-47
  Bydgoszcz - Gdańsk 43-47
  Loko - Rzeszów 55-35
  --------------------------
  Krosno - Gniezno 47-43
  PS: Zdrowych i spokojnych wszystkim uczestnikom życzę!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

stary kibic

Punkty za trafiony wynik liczymy łącznie z punktem za trafienie zwycięzcy - czyli 3+1. Obydwa kryteria są spełnione do policzenia. Tylko za zwycięzcę liczymy, kiedy nie jest trafiony wynik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Mógłbym prosić o wyjaśnienie punktacji na moim przykładzie np. z 1 lub 2 kolejki? Bo w pierwszej mi wyszło 15, a mam 19, więc coś obliczam źle: 30-09-2016 20:15 Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Mógłbym prosić o wyjaśnienie punktacji na moim przykładzie np. z 1 lub 2 kolejki? Bo w pierwszej mi wyszło 15, a mam 19, więc coś obliczam źle:
30-09-2016 20:15 Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 trafiony 3 pkt.
01-10-2016 15:00 AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1:3 (0:3) 1 pkt.
01-10-2016 18:00 Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:2 trafiony 3 pkt.
02-10-2016 18:00 GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (3:1) 1 pkt.
03-10-2016 18:00 Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3:1 trafiony 3 pkt.
04-10-2016 18:00 Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:0 trafiony 3 pkt.
05-10-2016 18:00 Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:2 (3:0) 1 pkt.
19-10-2016 18:00 BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1:3 ----
15 pkt.:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Okej. Załóż bloga z zestawem par 3 kolejki i zostaw link przy drugiej kolejce. Dzięki :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Ja mogę poprowadzić trzecią kolejkę, jeśli jest taka potrzeba :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Zgodzę się, że każde podkręcenie rywalizacji daje jakiś progres zainteresowania i motywację. W typera siatkarskiego bawimy się grupowo (każdą kolejkę prowadzi inny typujący) i rzecz w tym, żeby liczenie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Zgodzę się, że każde podkręcenie rywalizacji daje jakiś progres zainteresowania i motywację. W typera siatkarskiego bawimy się grupowo (każdą kolejkę prowadzi inny typujący) i rzecz w tym, żeby liczenie było jak najprostsze. To ułatwia poprowadzenie każdemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Dzięki za dobre słowo. Niech ci się wszystko odgmatwa, bo luzik jest najważniejszy :) i piękno przyrody..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Sorki Kibicu, ale chyba nie dam rady :( Trochę realny życiorys mi się pogmatwał, dużo pracy, na dodatek rzadko ostatnio wchodzę na SyFy. Sorki i miłego :)) Z całego serducha życzę udanego typerka :))...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Sorki Kibicu, ale chyba nie dam rady :(
Trochę realny życiorys mi się pogmatwał, dużo pracy, na dodatek rzadko ostatnio wchodzę na SyFy.
Sorki i miłego :))
Z całego serducha życzę udanego typerka :))
Dzięki za pamięć i zaproszenie :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 14 czerwca 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Dziękuję za przypomnienie..
Tymi tytułami to raczej należałoby obdzielić sporą grupę wspaniałych ludzi, którzy podjęli zabawę i mnożą sympatyków.. :)
Właściwie to dzięki ich mobilizacji możemy cieszyć się cotygodniową zabawą.
I tobie też w tym należą się podziękowania :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Przepraszam za "inwazję" na tablicę, ale byłoby mi bardzo przyjemnie gdyby GURU i właściciel tego bardzo fajnego "pomysłu" wytypował również i 15 kolejkę Plus Ligi.Z wyrazami szacunku... http://sportowefakty.w...zon-201516...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Zapraszam do typowania 12.kolejki PlusLigi u mnie :)
http://sportowefakty.w...onu-201516
Szczęśliwego Nowego Roku -również w typowaniu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Bardzo ci dziękuję za życzliwość i ciepłe życzenia, wzajemnie życzę, żeby szczęście nie opuszczało twoich poczynań, a grono przyjaciół zawsze dzieliło się radościami i przeżyciami.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Bardzo ci dziękuję za życzliwość i ciepłe życzenia, wzajemnie życzę, żeby szczęście nie opuszczało twoich poczynań, a grono przyjaciół zawsze dzieliło się radościami i przeżyciami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Niechaj Boże Narodzenie stępi wszelkich bólów lody, niech usunie wszystkie troski, a otworzy szczęścia grody, niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szczęściem opromienia, w nadchodzącym Nowym Roku. Zdrowych...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku.
Zdrowych i wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 28 grudnia 2015 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Kumulacja? Zależy kto trafi... ;) Wtedy zdecydujemy ;)
A na poważnie, to warto chyba przed rozpoczęciem kolejki wstawić taki punkt regulaminu, jeśli oczywiście nikt nie zgłosi zastrzeżeń. Pozdr. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Pytanie w kwestii technicznej... Czy bonus liczymy tylko gdy ktoś jako jedyny postawi na wynik czy również jak jako jedyny trafi zwycięzcę spotkania? A jeśli tak to czy bonusy się kumulują? Była rozmowa...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Wspólnymi siłami uzgodniliśmy bonus dla obydwu wersji :) - Grzesiu tak mi podsumował w którejś kolejce - za zwycięzcę 5 pkt. Ja jestem za kumulacją 5+5. Zapytaj innych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Pytanie w kwestii technicznej... Czy bonus liczymy tylko gdy ktoś jako jedyny postawi na wynik czy również jak jako jedyny trafi zwycięzcę spotkania? A jeśli tak to czy bonusy się kumulują? Była rozmowa...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Pytanie w kwestii technicznej... Czy bonus liczymy tylko gdy ktoś jako jedyny postawi na wynik czy również jak jako jedyny trafi zwycięzcę spotkania? A jeśli tak to czy bonusy się kumulują?
Była rozmowa w tym temacie, a ja raczej przeoczyłem jej finał :)
Pozdrawiam :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 3 grudnia 2015 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Każdy prowadzący kolejkę wyznacza swojego następcę :) Ja nie mam na to wpływu - jedynie staram się nadzorować punktację z prostego obowiązku organizatora całości. Jeżeli nowa wyznaczy ciebie, to możesz i 3-cią kolejkę poprowadzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Mógłbym poprowadzić czwartą lub piątą kolejkę Typera Plus ligi ? :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.