Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • stary kibic napisał/a komentarz do Starcie Asseco Resovii z GKS-em Katowice na remis

  Ciekawy trening - gra momentami mocno szkolna, ale nie zabrakło ciekawych obron i soczystych ataków.. Nie wiem dlaczego w składzie gieksy pominięto Dawida Wocha - nie jest przecież taki mały, żeby go nie zauważyć.
  Swoją zabawę na Podpromiu zaczął Rafa Redwitz, któremu służy klimat rzeszowskiej hali. Może nie błyszczał w gubieniu rywala, ale rozruszał i ekipę, i widownię, swoimi kiwkami, lotem pod boczne ławki i kilkoma kapitalnymi obronami, a przede wszystkim zmuszając brawami do kibicowania.
  Mocno zaprezentowali się przyjmujący - Nicolas Szerszeń i Rafał Buszek byli z pewnością najmocniejszymi punktami w zespole, punktował Kuba Jarosz, a Marcin Możdżonek potwierdził, że po kontuzji nie ma śladu. Trochę chyba nie dorównał kolegom Bartek Lemański, brakowało Maślaka, bo jednak dziura na libero była widoczna.
  Krótko grali Dryja i Perła, a w 4 krótkim secie mieli szansę zmierzyć się z Plus Ligą wychowankowie z AKSu..
  GKS zaprezentował się całkiem przyzwoicie, dobrze było widzieć Marcina Komendę oraz Dominika Depowskiego czy Dawida Wocha, którzy widać mocno chcą zaistnieć w szóstce u Piotra Gruszki.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Helene Rousseaux rozżalona przez brak medalu: Nie zasłużyłam na to

  Zdecydowanie najsłabszym elementem zespołu okazał się Micelli. Mając znakomite na naszą ligę indywidualności nie umiał utrzymać jakości jako drużyny.. Nie wiem co było z przygotowaniem fizycznym nie tak, ale playoffy dziewczyny grały na oparach.
  Helene ma prawo mieć żal, po wygranej w Policach 3:0 też uwierzyłem, że mogą dziewczyny wygrać nawet w finale.
  Trochę mogła przeszkodzić kontuzja Kaczmar w połowie sezonu, bo to ona była najważniejszą kreatorką gry, po powrocie już nie zagrały takiego meczu jak z Policami. I chyba zabrakło trochę świeżości na koniec - doświadczenie doświadczeniem, ale intensywne granie z peselem rzadko idzie w parze.
  Rousseaux śmiało może wybierać lepsze kluby i grać o wyższe cele, skoro LM odjechała.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Asseco Resovia - Indykpol AZS: olsztynianie wyrównali! Będzie trzeci mecz w hali Podpromie

  Wszystko prawda - może poza tegorocznym budżetem Resovii, wyraźnie okrojonym w stosunku do poprzednich lat. Tegoroczny skład nie budował nadziei na walkę o medale - bardziej o wejście do play-off. Tylko na dużym farcie można było liczyć na podium.
  Obydwa składy stać na każdy wynik - obydwa są chimeryczne, a najważniejsza jest dyspozycja dnia i trochę szczęścia - to pokazały już poprzednie mecze.
  Co do libero - Masłowski gra pierwszy sezon z obciążeniami całego meczu, widać że spala się jeszcze w wielu momentach, za bardzo i za dużo chce zrobić naraz. Trzepanie futra wyjdzie mu na zdrowie. A Rusek wpuszczony na końcówkę to było po prostu nieporozumienie. Po czterech setach w kwadracie mogło wyjść, jak wyszło.
  W Olsztynie zmiany wypaliły, wczoraj nie bardzo udało się z nimi wstrzelić.
  Pozostaje liczyć jedynie, że trzeci mecz zadowoli poziomem - bo wynikiem może zadowolić jedną stronę. Z rachunku prawdopodobieństwa pada na Resovię..

 • stary kibic napisał/a komentarz do Stephane Antiga zostaje w Polsce. ONICO Warszawa nadal z Francuzem za sterami

  Nie wiem kto z kim się tam za rączkę prowadza w klubie, ale jak kojarzę w jakich warunkach p. Dolecka obejmowała Politechnikę i jakie ekwilibrystyczne sztuczki były wyprawiane, żeby bez topowego budżetu zachować poziom sportowy, a później z mozołem budowała grupę sponsorów w bogatej Warszawie, to mi jest osobiście żal jej dorobku. Nowa miotła zmiotła Polibudę, a teraz jej prezesa.. Czy lepiej - czas pokaże. Może na obecne warunki doświadczenia pani prezes były niewystarczające..
  Co do ekipy - ktoś budował skład i chyba za to poleciały głowy. Skład musiał pewnie akceptować Stefan i decydować się na 3 przyjmujących z jakichś powodów.. Wystarczył któryś z młodych chłopaków nawet ze Spały na uzupełnienie..
  Kontuzje przy tak intensywnym sezonie to rzecz trudna do uniknięcia i trzeba je jakoś założyć w składzie. Jest jeszcze pytanie o transfer medyczny, jak zrobiła Resovia po stracie 2 filarów na środku, ale to jest też sprawa budżetu.. Chyba bardzo sztywnego.
  Z uwagi na powiedzenie "kto ma Gumę, nie ma mistrza" :) to dla klubu może być korzystne jego odejście.
  Oczywiste jest, że Stefan się uczy, ale podejrzewam, że paru polskich trenerów osiągnęłoby porównywalny wynik z tymi chłopakami, bo skład okazał się z czasem bardzo mocny w naszej lidze. Wygrane z czołowymi ekipami świadczą o dużych możliwościach drużyny. Przyszły sezon to będzie już nowa bajka, choć najważniejsi dla drużyny zawodnicy i trener pozostają. Stawiam, że więcej będzie zależało od tego jak się wzmocnią najbogatsi w lidze.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Indykpol AZS - Asseco Resovia: powrót z zaświatów i milowy krok rzeszowian do półfinału

  Resovia użyła zagrywki.. Co prawda asów nie było, ale to co poganiali Wujka, który nie miał jak pograć środkiem z podbijanych świeczek, zaprocentowało po przerwie. Swoje robił Hadrava, ale on już też po przerwie robił rękawami, jedynie jeszcze Andringa czasem z trudnych wystaw zagrażał. Wpuszczenie Kędziora na umęczonych olsztynian było złotym środkiem, bo ten bezproblemowo pograł sobie z Dryją i Babarem. To otworzyło skrzydła dotychczas blokowane.
  Taką Resovię ogląda się z przyjemnością, muszą jednak jeszcze raz ograć Olsztyn, co nie będzie spacerem.
  A potem strefa medalowa, co prawda Resovia nie byłaby jakimś faworytem, ale patrząc na cały sezon, to wyczyn nie lada.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Najlepsi zawodnicy sezonu zasadniczego PlusLigi. Wybór był wyjątkowo trudny

  Tak sobie policzyłem ze statystyk jakość atakujących wg 3 parametrów:
  Atak.
  Torres - 74,19 (687 ataków); Schulz - 72,77 (841); Muzaj - 72,64 (856);
  Hadrava - 70,54 (1047); Kaczmarek - 69,6 (1085); Bociek - 68,94 (938);
  Jarosz - 68,3 (689); Araujo - 67,72 (858); Filip - 66,95 (328); Wlazły - 66,26 (582)...
  Te parametry liczbowe przyjmowałem wg identycznych zasad dla każdego.
  Widać z tego, że Mariusz jest już wybitnie zawodnikiem do zadań specjalnych..
  Nie wygeneruje ilości ataków porównywalnej dla młodszych liderów - i skuteczność chyba już nie ta.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Kolejny zwrot w sprawie przyszłego reprezentanta Polski? "La Gazzetta dello Sport": Wilfredo Leon opuści Zenit Kazań

  Może :) - nawet powinien. :-O W którymś z ostatnich wywiadów niezastąpiony (!) Jan Such tak podpowiadał Góralowi - wziąć kontrakty 3 "gwiazd", przerzucić je na Leona i połączyć go z młodzieżą :)))) Tylko ja nie wiem czy pensje 3 plusligowych gwiazd by wystarczyły - nawet licząc że zagra z młodzieżą..???? A z młodzieżą na Podpromiu to młody Leon już kiedyś trenował przez ponad pół roku.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Kolejny zwrot w sprawie przyszłego reprezentanta Polski? "La Gazzetta dello Sport": Wilfredo Leon opuści Zenit Kazań

  Japonia? Chiny? Korea? A może Europa? Włosi twierdzą, że są pierwsi w kolejce - po Azjatach... Coś mi tu pachnie psikusem - może nie brana pod uwagę Brazylia? Ale kogo stać na kontrakt, jakiego nie ma chyba żaden inny siatkarz na świecie..? Włochów może i stać.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Oficjalnie: Roberto Serniotti zwolniony z Asseco Resovii. Andrzej Kowal nowym-starym trenerem rzeszowian

  Przyjdzie mi samemu odszczekać coś o strzale w kolano, jeżeli trener Serniotti zostaje w klubie i przystał na takie rozwiązanie. Obu stronom należy się szacunek.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Oficjalnie: Roberto Serniotti zwolniony z Asseco Resovii. Andrzej Kowal nowym-starym trenerem rzeszowian

  Szkoda bicia piany.
  Jest to z pewnością wizerunkowo najbardziej do tej pory szkodliwy strzał zarządu w kolano. I to nie dlatego, że wraca Andrzej Kowal, ale dlatego, że cała historia kontraktu trenera Serniottiego, z boku patrząc, jest mało profesjonalna. Zatrudniono niezłego fachowca na jakichś dziwnych warunkach i pomysł okazał się fiaskiem, a trenera po prostu wykopano.
  To trochę jak z marzeniami Perrina, tylko w drugą stronę - to klub pozbył się człowieka.
  Być może, że jeszcze z Perrinem byłoby łatwiej, ale to tylko gdybanie.
  Widać było w ostatnich meczach, że i trener i zespół męczyli się ze sobą.
  Zawodnicy zamiast tworzyć coraz lepszą grupę, zatracili swoje indywidualne atuty i gra się sypała coraz wyraźniej. A trener chyba też zaczął się gubić i nie umiał zespołowi pomóc.
  Coś w którymś miejscu nie zatrybiło, tak też bywa..
  Casus De Giorgiego w kadrze?
  Cały ten sezon do tej pory jest sportowo mało profesjonalny :) jak na deklarowane standardy, pozostał jedynie marketing i wierni kibice.
  Weryfikację przechodzą też kibice - jak to bywa w życiu :)
  Pozostaje wierzyć, że uda się dotrzeć do p-o, pudła MP i LM, bo kolejny sezon jest obiecany jako renesansowy.. I Andrzej Kowal tego dokona..
  A wszystkim malkontentom życzyć spokoju i przerzucenia się na wędkarstwo albo tai-chi, które dają zrelaksowanie.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Asseco Resovia - Indykpol AZS: osłabieni rzeszowianie zdominowali olsztyński AZS

  Jeżeli Serniotti w dalszym ciągu szuka optymalnego składu, to Kędzior dzisiaj mu podpowiedział jak powinien to robić.. Dać pograć młodym. Wykorzystał dobre przyjęcie pokazowo, grał wszystkimi strefami i Woicki wyglądał przy nim dziś trochę nieporadnie. Do tego doszła niezła zagrywka, która też napsuła krwi gościom.
  W ogóle ten mecz w wykonaniu Resovii wreszcie oglądało się z przyjemnością.
  Z Olsztyna zeszła chyba trochę para..

 • stary kibic lubi Komentarz

  JSW to Jastrzębska Spółka Węglowa ,a Jastrzębski Węgiel to - JW ., a poza tym ,to nie mogli ściagnąć zawodników ,którzy mają podpisane kontrakty i akurat we wczorajszym meczu Buszek i Wiśniewski grali bardzo dobrze bo oni w Zaksie zawsze grają lepiej niż w Reprezentacji (właściwie Bszka mam na myśli bo Wiśniewskiemu występ w Reprezentacji wybitnie nie wyszedł).

 • stary kibic lubi Komentarz

  Przecież Śliwka nie mógł iść do innej drużyny niż Resovia, bo dalej ma ważny kontrakt.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin: gospodarze upokorzeni na własnym parkiecie

  Nie oczekiwałbym, żeby ten zespół grał równo w każdym meczu. To wciąż świeży i docierający się skład, wymaga jeszcze trochę zgrania. Z Kuby też bym nie drwił, bo jakość zespołu jest jakoś ustawiona budżetem, więc trudno liczyć na hegemonię nawet w środkowej części tabeli. Ważne, żeby z meczu na mecz rosła chęć do walki i wyciągania każdej piłki.. Może uda się wykorzystać wszelkie możliwe indywidualne atuty zawodników.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Asseco Resovia - ZAKSA: mistrz Polski za silny dla rzeszowian

  Podpisanie kontraktów do 2020 z Maślakiem i Lemanem świadczy o tym, że jest wola budowania nowej drużyny na polskich wychowankach. Ten sezon to kolejna weryfikacja dla Kędziora, Śliwki czy Depowskiego, którzy dostali ogromną szansę z nowym trenerem na podniesienie umiejętności, pokazanie że są gotowi do grania w topie ligowym i kolejny kontrakt. Ich pozycja wydaje się o wiele korzystniejsza (jeżeli chodzi o granie) niż np Szymury w ZAKSie, który musi liczyć na słabość 2 graczy szóstkowych. Obecność Jarosza to kwestia chyba bardziej budżetowa z braku LM - wydaje się, że im dalej w sezon, powinno to dużo lepiej wyglądać - niechby tylko kontuzje ich omijały.
  Resovia to praktycznie nowa drużyna, bo Tichy poprzedni sezon przeklaskał, Jochen się rehabilitował, a reszta nie grała ze sobą. Teoretycznie najlepiej powinna wyglądać gra Lukasa ze środkowymi, tyle że bez przyjęcia to jest sporadyczna opcja.
  Dajmy trochę czasu trenerowi, przyjmującym (zwłaszcza Tibo po kadrze) i sypaczom na zgranie w meczach. ZAKSA ma do perfekcji opanowane reakcje i opcje w grze na kontrze, a wczoraj świeżaki z Resovii tylko w drugim secie wyraźnie byli słabsi od kędzierzyńskiej maszynki.
  Serniotti dotychczas pokazywał, że pracuje z głową, a nie z gwiazdami. I wygrywał.
  Uważam, że materiał do pracy ma bardzo dobry, pomimo narzekań znawców.
  ZAKSie należą się gratulacje za wygraną, ale Resovii również za walkę.
  To jest dopiero 3 kolejka, więc wszelkie wróżby trzeba jeszcze traktować z dużym dystansem.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Asseco Resovia - Dafi Społem: Aleksander Śliwka wygrał rzeszowianom inaugurację

  Mecz bez historii.. Olek udowadnia, że może być nawet liderem zespołu. Ten skład wzmocniony Francuzem w formie, ewentualnie z Jochenem na ataku na naszą obecną ligę jest absolutnie wystarczający do walki o podium. Oby kontuzje tylko omijały zespół, ale z tego co kojarzę z Berlina, to u Serniottiego nie było takich problemów.
  Łatwiej też może będzie, bo bardzo niewielu fachowców widzi Resovię w walce o medale, to i presja będzie mniejsza. Mam nadzieję, że pozytywna presja z ławki będzie dodawać chęci do walki, jak wczoraj w 3 secie.
  Jeżeli chodzi o Tichacka i Ruska, to trener mówił, że będą podstawowymi u niego, choć w pierwszych przedsezonowych grach kontrolnych grali mniej więcej po równo z Kędzierskim i Maślakiem. Myślę, że sezon i sytuacje boiskowe pozwolą młodym na rywalizację, bo Michał faktycznie nie zachwycał swoimi popisami ani w grze z Jochenem, ani z Kubą Jaroszem, ani przyjmującymi.
  Bardzo dużą radością jest przewaga Polaków w składzie, bo na taką walczącą Resovię czekam od lat.

 • stary kibic lubi Komentarz

  Na boisku w Resovi przebywali sami Polacy, z wyjątkiem Czecha który został Polakiem i Elvisa w trzecim secie. Podoba mi się ten kierunek.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Czeka nas zmiana warty na tronie. Dziennikarze WP SportoweFakty o sezonie 2017/18 PlusLigi

  Po kolei:
  Pudło - życzeniowo :) - Resovia, JW, Trefl
  - realnie - Skra, JW, Trefl...
  Spadek - Bielsko, Kielce
  MVP - życzeniowo - Tibo
  realnie - Mika
  Objawienie - życzeniowo - Śliwka
  realnie - Kochanowski

 • stary kibic napisał/a komentarz do Gorzkie słowa liderki reprezentacji Polski. "Kibice w nas nie wierzyli. Podcinali nam skrzydła"

  Zdecydowanie masz dużo racji. JN nie jest geniuszem selekcji, nie jest geniuszem taktyki, nie jest przygotowany do pracy w zespole..
  Młodzi siatkarze ze Spały (roczniki prowadzone przez Pawlika) mają do niego dużo szacunku, być może za to, że umiał przekazać solidne podstawy. Podobnie np. Kuba Bednaruk darzy go wielką estymą, bo pomógł mu w pierwszych krokach samodzielnej pracy chętnie, nieodpłatnie i skutecznie.
  Wszyscy jednak widzimy w jego działaniach sporo chaosu i chyba niechętnie korzysta z obserwacji czy uwag swoich asystentów (nie zauważyłem), chyba że oni nie mają mu nic do przekazywania w czasie meczu.
  Zawodniczki, im więcej będą widziały w jego działaniu braku logiki i skuteczności oraz pozytywnego wpływu na zespół, tym częściej będą znajdowały tysiące powodów, żeby na kadrę nie przyjechać. Nie wiem jak je motywuje, bo jednak chęć walki było widać i dziewczyny na parkiecie zdrowia nie żałowały, choć nie przekładało się to na efektywną grę.
  Mam tylko nadzieję, że ktoś odpowiedzialny z zarządu nie tylko poklepie JN po plecach i powie - jest ok, jedziemy dalej, ale kopnie go w... samozadowolenie i pokaże paluchem co należałoby poprawić, zmienić i jak komunikować się z resztą sztabu po to, żeby skutecznie reagować w czasie meczu na bieżącą sytuację - jeżeli ma z tym problem.
  Już wiadomo, że zostanie do IO, co może z jednej strony pomóc w spokojnej pracy nad stworzeniem solidnej grupy i odpowiedzialnego zespołu, ale z drugiej strony jeżeli ktoś nie zacznie korygować jego błędów, to przed IO możemy zostać z zespołem jak swego czasu Makowski..

 • stary kibic lubi Komentarz

  Nawet jeżeli przyjmiemy,że trener kadry niczego nie musi zawodniczek uczyć,bo wybrał te,które umieją,to powinien reagować na to co się dzieje na boisku.Jeżeli w dniu meczu z Węgierkami Malwina ma temperaturę,to przecież jest Bociek.Czyżby trener uznał,że nie da rady nawet z najsłabszym zespołem?Jeżeli w meczu barażowym Kąkolewska nie ma bloku,ani ataku,to przecież jest Tokarska.Może wypadałoby pokazać,że pojechała na ME,bo coś umie,a nie dla uzupełnienia składu.To samo dotyczy Wołosz.Miała parę słabszych momentów i aż się prosiło o wejście Pleśnierowicz chociaż na chwilę.Czy uważacie,że dziewczyny,których nazwisk nie usłyszeliśmy poza prezentacją będą dalej chętnie jeździły na kadrę?Pewnie gdyby te na parkiecie grały bez zastrzeżeń nie byłoby z tym problemu,ale nie grały.Oczywiście mogłabym analizować tak dalej ale podstawowy wniosek końcowy i tak byłby jeden:zabrakło reakcji trenera na wszystko poza przyjęciem.Czyżby obserwował tylko to?

 • stary kibic napisał/a komentarz do Jacek Pawłowski: Nawrocki musi odejść. Rozstańmy się jednak w zgodzie (komentarz)

  Też bym chciał ścigać się Golfem w F1.. I nawet wtedy nazywać się Kubica. Ale to tak nie działa. Nawet z firmowym serwisem.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Jacek Pawłowski: Nawrocki musi odejść. Rozstańmy się jednak w zgodzie (komentarz)

  Zmiana trenera bez zmiany systemu i intencji zarządu to pudrowanie g..wna.
  Nie da się pchać sznurka, który wszystkim zwisa..

 • stary kibic napisał/a komentarz do Jacek Pawłowski: Nawrocki musi odejść. Rozstańmy się jednak w zgodzie (komentarz)

  Nie będę się spierał z emocjami i pojedynczymi przypadkami. Cały system od góry jest do bani, a JN jest tym, który jak umie, tak prowadzi zespół.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Jacek Pawłowski: Nawrocki musi odejść. Rozstańmy się jednak w zgodzie (komentarz)

  Problem nie jest w JN tylko w zarządzie, który w ten a nie inny sposób traktuje kadrę pań. Został trenerem jako "rozwiązanie zastępcze" i jak umie tak ciągnie ten wózek. Od czasu rezygnacji Świderka, który jeszcze miał w miarę najlepsze zawodniczki w kadrze i proponował jakiś sensowny wieloletni projekt prowadzenia tej grupy, zbyt kosztowny zdaniem zarządu (2 kadry A i B), po zadowoleniu go funkcjami w swojej grupie, nie ma parcia na kadrę pań, a to powoduje wszystkie kolejne zjawiska po kolei.
  Zarząd nie ma kasy na dwie kadry, nie ma kasy na topowego selekcjonera, a te nasze teoretycznie najlepsze, zaczęły się szanować i dbać o zdrowie, nie licząc na wybicie przez sukcesy w kadrze. Najlepsze w ogóle zrezygnowały z kadry.
  Myślę, że z grupy najmłodszych menedżerowie wyciągną te najlepiej rokujące do średnich klubów za granicą, gdzie być może w lepszych ligach znajdą swoją szansę na rozwój.

 • stary kibic napisał/a komentarz do Jacek Pawłowski: Nawrocki musi odejść. Rozstańmy się jednak w zgodzie (komentarz)

  Jedna prawda siatkarska - kadra narodowa nie jest miejscem do nauki gry w siatkówkę. Tam trafiają zawodniczki (czy zawodnicy) po jakiejś selekcji - lepszej czy gorszej, wymuszonej czy mniej wymuszanej.
  I tam widać jakość powołań i indywidualną jakość kadr po pracy w klubach.
  W tak krótkim okresie można poprawiać ustawienia, taktykę i zgranie, trochę wydolność, ale nie siatkarskie rzemiosło.
  Widać już młodzież po SMSie, ale niezbędna wydaje się liga uniwersytecka, żeby dziewczyn (i chłopców) nie gubić po maturze.
  Najlepsi i tak znajdą miejsce w zainteresowanych klubach, a np. Amerykanie poważne zcentralizowane szkolenie młodzieży zaczynają wtedy, kiedy u nas się je kończy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

stary kibic

Punkty za trafiony wynik liczymy łącznie z punktem za trafienie zwycięzcy - czyli 3+1. Obydwa kryteria są spełnione do policzenia. Tylko za zwycięzcę liczymy, kiedy nie jest trafiony wynik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Mógłbym prosić o wyjaśnienie punktacji na moim przykładzie np. z 1 lub 2 kolejki? Bo w pierwszej mi wyszło 15, a mam 19, więc coś obliczam źle: 30-09-2016 20:15 Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Mógłbym prosić o wyjaśnienie punktacji na moim przykładzie np. z 1 lub 2 kolejki? Bo w pierwszej mi wyszło 15, a mam 19, więc coś obliczam źle:
30-09-2016 20:15 Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 trafiony 3 pkt.
01-10-2016 15:00 AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1:3 (0:3) 1 pkt.
01-10-2016 18:00 Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:2 trafiony 3 pkt.
02-10-2016 18:00 GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (3:1) 1 pkt.
03-10-2016 18:00 Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3:1 trafiony 3 pkt.
04-10-2016 18:00 Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:0 trafiony 3 pkt.
05-10-2016 18:00 Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:2 (3:0) 1 pkt.
19-10-2016 18:00 BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1:3 ----
15 pkt.:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Okej. Załóż bloga z zestawem par 3 kolejki i zostaw link przy drugiej kolejce. Dzięki :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Zgodzę się, że każde podkręcenie rywalizacji daje jakiś progres zainteresowania i motywację. W typera siatkarskiego bawimy się grupowo (każdą kolejkę prowadzi inny typujący) i rzecz w tym, żeby liczenie było jak najprostsze. To ułatwia poprowadzenie każdemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Dzięki za dobre słowo. Niech ci się wszystko odgmatwa, bo luzik jest najważniejszy :) i piękno przyrody..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Sorki Kibicu, ale chyba nie dam rady :( Trochę realny życiorys mi się pogmatwał, dużo pracy, na dodatek rzadko ostatnio wchodzę na SyFy. Sorki i miłego :)) Z całego serducha życzę udanego typerka :))...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Sorki Kibicu, ale chyba nie dam rady :(
Trochę realny życiorys mi się pogmatwał, dużo pracy, na dodatek rzadko ostatnio wchodzę na SyFy.
Sorki i miłego :))
Z całego serducha życzę udanego typerka :))
Dzięki za pamięć i zaproszenie :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 14 czerwca 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Dziękuję za przypomnienie..
Tymi tytułami to raczej należałoby obdzielić sporą grupę wspaniałych ludzi, którzy podjęli zabawę i mnożą sympatyków.. :)
Właściwie to dzięki ich mobilizacji możemy cieszyć się cotygodniową zabawą.
I tobie też w tym należą się podziękowania :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Przepraszam za "inwazję" na tablicę, ale byłoby mi bardzo przyjemnie gdyby GURU i właściciel tego bardzo fajnego "pomysłu" wytypował również i 15 kolejkę Plus Ligi.Z wyrazami szacunku... http://sportowefakty.w...zon-201516...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Zapraszam do typowania 12.kolejki PlusLigi u mnie :)
http://sportowefakty.w...onu-201516
Szczęśliwego Nowego Roku -również w typowaniu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Bardzo ci dziękuję za życzliwość i ciepłe życzenia, wzajemnie życzę, żeby szczęście nie opuszczało twoich poczynań, a grono przyjaciół zawsze dzieliło się radościami i przeżyciami.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Bardzo ci dziękuję za życzliwość i ciepłe życzenia, wzajemnie życzę, żeby szczęście nie opuszczało twoich poczynań, a grono przyjaciół zawsze dzieliło się radościami i przeżyciami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Niechaj Boże Narodzenie stępi wszelkich bólów lody, niech usunie wszystkie troski, a otworzy szczęścia grody, niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szczęściem opromienia, w nadchodzącym Nowym Roku. Zdrowych...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku.
Zdrowych i wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 28 grudnia 2015 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Kumulacja? Zależy kto trafi... ;) Wtedy zdecydujemy ;)
A na poważnie, to warto chyba przed rozpoczęciem kolejki wstawić taki punkt regulaminu, jeśli oczywiście nikt nie zgłosi zastrzeżeń. Pozdr. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Pytanie w kwestii technicznej... Czy bonus liczymy tylko gdy ktoś jako jedyny postawi na wynik czy również jak jako jedyny trafi zwycięzcę spotkania? A jeśli tak to czy bonusy się kumulują? Była rozmowa...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Wspólnymi siłami uzgodniliśmy bonus dla obydwu wersji :) - Grzesiu tak mi podsumował w którejś kolejce - za zwycięzcę 5 pkt. Ja jestem za kumulacją 5+5. Zapytaj innych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Pytanie w kwestii technicznej... Czy bonus liczymy tylko gdy ktoś jako jedyny postawi na wynik czy również jak jako jedyny trafi zwycięzcę spotkania? A jeśli tak to czy bonusy się kumulują? Była rozmowa...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Pytanie w kwestii technicznej... Czy bonus liczymy tylko gdy ktoś jako jedyny postawi na wynik czy również jak jako jedyny trafi zwycięzcę spotkania? A jeśli tak to czy bonusy się kumulują?
Była rozmowa w tym temacie, a ja raczej przeoczyłem jej finał :)
Pozdrawiam :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 3 grudnia 2015 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Każdy prowadzący kolejkę wyznacza swojego następcę :) Ja nie mam na to wpływu - jedynie staram się nadzorować punktację z prostego obowiązku organizatora całości. Jeżeli nowa wyznaczy ciebie, to możesz i 3-cią kolejkę poprowadzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Mógłbym poprowadzić czwartą lub piątą kolejkę Typera Plus ligi ? :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.