Szybki typerek 1/8 Pucharu Polski w dniu 4 stycznia

autor: stary kibic | 2017-01-02, 15:28 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 

Punktujemy wg zasad:
1. Wygrana drużyny Plus Ligi z miejsc 1-6 na półmetku - 1 pkt
2. Wygrana drużyny niżej notowanej i z niższej klasy - 3 pkt
3. Za trafienie wyniku meczu - 1 pkt
4. Wytypowanie czwórki półfinalistów - 2 pkt za półfinalistę
5. Wytypowanie właściwego miejsca w czwórce - 5 pkt
Typujemy do 4 stycznia do godz.16.00
--------------------------------------------------
1. ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 2:3 (23:25, 25:21, 25:14, 22:25, 12:15)
Punktacja: 3 pkt + 1 za wynik
2. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)
P: 1+1
3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3 (22:25, 25:27, 20:25)
P: 3+1
4. Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:20, 25:20)
P: 1+1
5. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 2:3 (25:18, 25:17, 23:25, 21:25, 14:16) niemożliwe staje się możliwe :)
P: 3+1
6. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:1 (25:22, 25:19, 22:25, 25:19)
P: 1+1
7. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0 (25:18, 26:24, 25:16)
P: 1+1
8. Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 (19:25, 24:26, 25:19, 17:25)
P: 1+1

Zwycięzca typera dostaje dodatkowy bonus w typerze Plus Ligi +5 pkt
Kolejno za 2 i 3 miejsce proponuję 3 i 1 pkt do typera Plus Ligi.

Dla pewności kolejność w Plus Lidze na zakończenie 15 kolejki:

1.. ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2.. PGE Skra Bełchatów
3.. Asseco Resovia Rzeszów
4.. Jastrzębski Węgiel
5.. Indykpol AZS Olsztyn
6.. Cuprum Lubin
-----------------------
7.. Cerrad Czarni Radom
8.. Lotos Trefl Gdańsk
9.. GKS Katowice
10. MKS Będzin
11. ONICO AZS Politechnika Warszawa
12. Effector Kielce
13. BBTS Bielsko Biała
14. Espadon Szczecin
15. Łuczniczka Bydgoszcz
16. AZS Częstochowa.
--------------------------------------------------------------------
I drabinka kolejnych eliminacji:

Dla ułatwienia typów półfinałowych

----------------------------------------------------------------------------------
Pierwszą część typerka zdecydowanie wygrał Włókniarz Forever:
1. Włókniarz F. - 17 pkt (11-6)
2. stary kibic - 15 pkt (10-5)
3. Miasto M. Kielce - 13 pkt (7-6)
4. bydziaj, gregbyd, Stenol_92, dastin, Falubaz40, mon_cheri, BKSIK, conte98, nowa - 12 pkt
5. claudia10 - 11 pkt
Bonus będzie doliczony po doliczeniu punktów za typowanie miejsc półfinalistów.
--------------------------------------------------------------------------------
Na 11.01 będzie przygotowany typer ćwierćfianłowy
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
stary kibic

Był poza szóstką, dlatego niżej notowany - z resztą i tak to teraz jest bez znaczenia, bo wszyscy obstawili tak samo 0:3 czyli te same punkty są dopisane każdemu.
A ćwierćfinały są w tym roku rozgrywane w klubach a nie w puli finałowej.. Więc jeszcze jedno malutkie typowanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Zdaje się Kaczmarek nie grał i to mogło być tez przyczyną,ale faktycznie dziwne:) Ćwierćfinały raczej nie przyniosą niespodzianek. 3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3 (22:25, 25:27, 20:25) P: 3+1??...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Zdaje się Kaczmarek nie grał i to mogło być tez przyczyną,ale faktycznie dziwne:) Ćwierćfinały raczej nie przyniosą niespodzianek.
3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3 (22:25, 25:27, 20:25)
P: 3+1??
Radom był nizej notowany?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Ja myślę, że im bardziej zależy teraz na wynikach, niż na takich finansach. Być może że Lubin po dwóch łatwych setach odpuścił resztę i uniknie za tydzień wyjazdu do Wrocławia.. Właściwie po nic. W przeciwieństwie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Ja myślę, że im bardziej zależy teraz na wynikach, niż na takich finansach. Być może że Lubin po dwóch łatwych setach odpuścił resztę i uniknie za tydzień wyjazdu do Wrocławia.. Właściwie po nic. W przeciwieństwie do Lubina Michał Gogol potrzebuje dużo ostrego grania, bo on buduje ekipę praktycznie drugi raz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Ten cały Puchar Polski nic nie daje... np Olsztynianie się wypowiadali,że dla nich ten puchar nie jest"ważny" to samo inni wiedzą,że nawet jak awansują to trafią potem na Jastrzębie czy Skrę i przegrają.Tak...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Ten cały Puchar Polski nic nie daje... np Olsztynianie się wypowiadali,że dla nich ten puchar nie jest"ważny" to samo inni wiedzą,że nawet jak awansują to trafią potem na Jastrzębie czy Skrę i przegrają.Tak przynajmniej sobie zaoszczędzą w budżecie.
Nie ma LM za PP,nagroda wyjdzie mniejsza niż te wyjazdy w całym pucharze Polski.
No dziwne,ale taka decyzja podjęta.
P.S Szczecin awansował,ale teraz przegrają i wyjdą gorzej niż Lubin,bo finanse będą na minusie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Dla mnie i tak najlepszą robotę zrobił Espadon - odbić się z takiego dna i dać radę Lubinowi wu niego w domu - to duża sztuka. Nie umniejszam Kielcom, które od początku całkiem dobrze sobie poczynają...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Chodziło właśnie o pierwszą, która de facto jest jednak drugą.
O ile dobrze pamiętam, to ostatnia drużyna PlusLigi gra baraż z pierwszą drużyną tej pierwszej ligi o udział w elicie.
A Bosek? Daj pan spokój ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Jak już to 1 liga tam gdzie Spała i reszta,2 ligi chyba nie ma,nie śledzę aż tak dogłębnie.Bosek niby bajerował,że Kurek przyjdzie i różne gwiazdy lecz nikt w to nie uwierzył. Trzeba mieć chyba 5 wygranych,aby...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Dla mnie i tak najlepszą robotę zrobił Espadon - odbić się z takiego dna i dać radę Lubinowi wu niego w domu - to duża sztuka. Nie umniejszam Kielcom, które od początku całkiem dobrze sobie poczynają - tym dziwniejsze dla mnie jest odsunięcie Daszkiewicza..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

W całym sezonie jesteśmy objawieniem,bo skazywali nas na ogony w tabeli,a tu zaskakujemy.Wiadomo,że u nas tylko handball się liczy,potem reszta,ale takie zwycięstwo cieszy:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Jak już to 1 liga tam gdzie Spała i reszta,2 ligi chyba nie ma,nie śledzę aż tak dogłębnie.Bosek niby bajerował,że Kurek przyjdzie i różne gwiazdy lecz nikt w to nie uwierzył.
Trzeba mieć chyba 5 wygranych,aby się utrzymać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Faktycznie, sam spodziewałem się gorszej gry kielczan. A u nas... szkoda gadać, dramat po prostu ;) I nie zanosi się na to, żeby było lepiej. Jak tak dalej pójdzie, to za rok będziemy świadkami derbów...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Faktycznie, sam spodziewałem się gorszej gry kielczan.
A u nas... szkoda gadać, dramat po prostu ;) I nie zanosi się na to, żeby było lepiej.
Jak tak dalej pójdzie, to za rok będziemy świadkami derbów Częstochowy. Tyle że w drugiej lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

W całym sezonie jesteśmy objawieniem,bo skazywali nas na ogony w tabeli,a tu zaskakujemy.Wiadomo,że u nas tylko handball się liczy,potem reszta,ale takie zwycięstwo cieszy:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

W całym sezonie jesteśmy objawieniem,bo skazywali nas na ogony w tabeli,a tu zaskakujemy.Wiadomo,że u nas tylko handball się liczy,potem reszta,ale takie zwycięstwo cieszy:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

W sensie rozczarowuje ;) A czy postawię na was? Zobaczymy, teraz mi się nie chce typować, zrobię to pojutrze ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

W sensie rozczarowuje ;)
A czy postawię na was? Zobaczymy, teraz mi się nie chce typować, zrobię to pojutrze ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Drobiazg :) Politechnika słaba? Zatem rozumiem, że wreszcie w następnej kolejce stawiasz na Bydgoszcz? ;) Oby nam to punkty przyniosło ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Drobiazg :) Politechnika słaba? Zatem rozumiem, że wreszcie w następnej kolejce stawiasz na Bydgoszcz? ;) Oby nam to punkty przyniosło ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Dzięki ;) Szczerze mówiąc, nie liczyłem na to, że to wejdzie, pomimo że Politechnika jest w tym sezonie po prostu słaba (biorąc pod uwagę stosunek nazwisk do gry).

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

I dwa mecze siedzą ;) Żeby tylko tak było we właściwym typerze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

1. ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 2:3 2. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3 4. Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3:0 5....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

1. ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce -
2. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0-3
4. Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3-0
5. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3-0
6. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3-0
7. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3-0
8. Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 0-3
1. ZAKSA
2. PGE Skra
3. Resovia
4. Jastrzębski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3:1
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3:0
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3:1
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0
Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
-------------------------------------------
1. ZAKSA
2. PGE Skra
3. Resovia
4. JW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

1. ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3-0
2. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-0
3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0-3
4. Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3-1
5. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3-0
6. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3-0
7. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3-0
8. Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1-3
1.zaksa
2.resovia
3.Skra
4.Jsw

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Conte98

ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3:1
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn godz. 3:1
TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała godz. 3:0
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin godz. 3:1
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice godz. 3:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin godz. 3:0
Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk godz. 0:3
1.Skra
2.ZAKSA
3.Resovia
4.Jastrzębski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fαlѵbαζ40

ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3:1
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn godz. 3:0
TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała godz. 3:0
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin godz. 3:0
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice godz. 3:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin godz. 3:0
Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk godz. 0:3
1. Zaksa
2. Resovia
3. Skra
4. Jastrzębski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

1. ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3-0
2. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-0
3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0-3
4. Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3-0
5. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3-0
6. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3-0
7. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3-0
8. Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 0-3

1.Resovia
2.Zaksa
3.Skra
4.Czarni Radom

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3:0
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn godz. 3:1
TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała godz. 3:0
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin godz. 3:0
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice godz. 3:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin godz. 3:0
Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk godz. 0:3

1.Resovia Rzeszów
2.Zaksa Kędzierzyn-Kożle
3.Skra Bełchatów
4.Jastrzębski Węgiel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3:0
Resovia Rzeszów - AZS Olsztyn 3:0
TSV Sanok - Czarni Radom 0:3
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3:0
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3:0
Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:0
ZAKSA Kędzierzyn - MKS Będzin 3:0
Stal Nysa - Lotos Gdańsk 0:3
-------------------------------------
1.Skra, 2.ZAKSA, 3.Resovia, 4.JW.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3:1
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn godz. 3:0
TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała godz. 3:0
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin godz. 3:0
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice godz. 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin godz. 3:0
Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk godz. 0:3


1.Resovia Rzeszów
2.Zaksa Kędzierzyn-Kożle
3.Skra Bełchatów
4.Jastrzębski Węgiel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Nie zachowałam :)
Czwórka Pucharu Polski:
1. Resovia Rzeszów
2. ZAKSA Kędzierzyn Koźle
3. Cuprum Lubin
4. Jastrzębski Węgiel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Jeśli zachowałaś kolejność to ZAKSA z Jastrzębskim nie będzie poza finałem, bo są w jednej drabince.. :) Cuprum też z Resovią spotka się przed finałem - ewentualnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Taki krótki to ja się skuszę :) 1. ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3:1 2. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3 4. Jastrzębski Węgiel...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

1. ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3-0
2. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-0
3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0-3
4. Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3-0
5. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3-1
6. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3-0
7. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3-0
8. Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 0-3
---------------------------
Czwórka Pucharu Polski:
1. Resovia Rzeszów
2. ZAKSA Kędzierzyn Koźle
3. Jastrzębski Węgiel
4. Skra Bełchatów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

1. ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3:0
2. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3
4. Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3:1
5. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 2:3
6. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:2
7. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0
8. Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
-------------------------------------------------
1. Resovia
2. ZAKSA
3. Jastrzębski Węgiel
4. Skra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Taki krótki to ja się skuszę :)
1. ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3:1
2. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3
4. Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3:1
5. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3:1
6. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:0
7. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0
8. Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3
Cuprum Lubin
Asseco Resovia
Jastrzębski Węgiel
Zaksa Kędzierzyn-Koźle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 2 stycznia 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Wytypuj jeszcze 4 półfinalistów (zerknij na drabinkę:) w jakiejś swojej kolejności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

1. ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 2:3 2. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3 4. Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3:0 5....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

1. ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 2:3
2. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
3. TSV Sanok - Cerrad Czarni Radom 0:3
4. Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3:0
5. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3:1
6. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:0
7. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0
8. Stal AZS PWSZ Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 4 stycznia 2017 [21 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.