Zapraszam do typowania fazy play-off w Plus Lidze

autor: stary kibic | 2017-04-02, 22:40 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Najbardziej emocjonująca część sezonu przed nami

Proponuję punktację meczową zachować jak w sezonie zasadniczym.
Ta część sezonu musi mieć jednak swoje dodatkowe nagrody w postaci bonusów.

Zasady punktacji:
1. Za trafienie wyniku meczu - 3 pkt
2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt
3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt
4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3 pkt
Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca). Jako kolejki są pierwsze mecze i mecze rewanżowe.
5. Typujemy zwycięzcę rywalizacji - czyli mecz i rewanż.
Za trafienie typu bonus 5 pkt
6. Za trafienie wyników obydwu meczów
w rywalizacji - bonus 5 pkt
7. Za wytypowanie złotego seta w parze - bonus 10 pkt (+5 za trafienie wyniku ZS)
8. Typujemy kolejność na pudle - za trafienie pozycji bonus 10 pkt.
------------------------------------------------------------------------
Tradycyjnie typujemy do godziny rozpoczęcia meczu
Punktację p-o zliczam osobno, a na końcu zsumujemy z sezonem zasadniczym.
Pierwsze 3 osoby z typera p-o dostaną bonusa 5-3-1 punkty do generalki.

Tutaj mamy ostatnią kolejkę fazy zasadniczej:
http://sportowefakty.w...#Skomentuj

Zestaw par:
Półfinały:
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel - 3:0
----------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 2:3
----------------
o 5 miejsce
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
----------------
o 7 miejsce
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk 2:3
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 1:3
----------------
o 9 miejsce
ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3:1
GKS Katowice - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 (ZS-12:15)

---------------
o 11 miejsce
Espadon Szczecin - MKS Będzin 1:3
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3:0
---------------
o 13 miejsce
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce 2:3
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 3:0
---------------
o 15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3:1
=============================================================

Wyniki typowania play-offów (bez rewanżu w Bydgoszczy)
Bonusy -
1. wytypowanie zwycięzcy rywalizacji w parze - 5 pkt za każdą parę
2. Wytypowanie wyniku mecz+rewanż - 5 pkt
3. Wytypowanie złotego seta w parze - 10 pkt
4. Wytypowanie wyniku złotego seta - 5 pkt

1. Mon Cheri - 68 pkt (12-11)+(30-0-10-5)
2. BKSIK - 61 pkt (12-9)+(25-5-10-0)
3-4. Claudia10, Gregbyd - 60 pkt (15-10)+(30-5-0-0)
5. Dastin - 55 pkt (12-8)+(30-5-0-0)
6. Bydziaj - 48 pkt (9-9)+(25-5-0-0)
7. Włókniarz F. - 40 pkt (12-8)+(10-0-10-0)
8. Falubaz 40 - 38 pkt (15-8)+(15-0-0-0)
9. Stenol_92 - 31 pkt (9-7)+(15-0-0-0)
10. Stary kibic - 24 pkt (3-6)+(15-0-0-0)
11. Miasto M.Kielce - 22 pkt (3-4)+(15-0-0-0)

Jak widać sporo niespodzianek - na plus i na minus - gatulacje dla najlepszych i walczymy do końca...
------------------------------------
Zestaw par finałowych:

Niespodzianka? Dla wielu z pewnością :)

o 1 miejsce:

PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:1
To miał być finał :) z niespodzianką

o 3 miejsce
:
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3:1
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 2:3
==================================================
Wszystkim składam życzenia jak najbardziej udanych Świąt Wielkanocnych

Powodzenia w nowych pomysłach i dążeniu do samospełniania.

****************************************************************
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
gregbyd

Typy Bydziaja:
----------------------------------------
Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn 3-2
ZAKSA Kędzierzyn - Skra Bełchatów 3-1
----------------------------------------
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 1-3
Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn 3-2
ZAKSA Kędzierzyn - Skra Bełchatów 2-3
----------------------------------------
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 3-2
Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

o 1 miejsce:
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 1-3
------------------
o 3 miejsce:
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

o 1 miejsce:
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 1-3
------------------
o 3 miejsce:
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

o 1 miejsce:
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 2-3
------------------
o 3 miejsce:
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:1
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

o 1 miejsce:
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:1
o 3 miejsce:
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Tak, słuszne są wątpliwości. Aby je rozwiać mogę tylko dodać, że nie mogłem typować na remis wiedząc, że ktoś z tej rywalizacji musi wyjść zwycięski. To chyba oczywiste?
Nie typowałem złotego seta, bo byłem przekonany, że w tej sytuacji nie będzie potrzebny. Wszak Radom ugrał seta więcej.
I tu popełniłem błąd wynikający z braku znajomości przepisów, a nie regulaminu typera, bo wg nich 3-0 i 3-1 to to samo. Cóż, laik ze mnie :) i jeśli pojawi się sprzeciw proszę nic nie doliczać.
PS: Zdrowych i Spokojnych Świąt wszystkim życzę i tradycyjnie Smacznego Jajka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Miałem wątpliwości do typu Gdańska i Radomia - zgodnie z punktacją wytypowałeś na remis bez wskazania złotego seta czy choćby zwycięzcy.. 3:1 i 3:0 nie daje nikomu przewagi.. Trzeba to dograć. Jeżeli...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FαЃѵßαζ40

o 1 miejsce:
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 19.04 g.18.00 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 23.04 g.20.30 3:0
o 3 miejsce:
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 18.04 g.18.00 3:1
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 23.04 g.17.30 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

U Stenola pominąłem jedną trójkę na Kielcach - już poprawione, dzięki za pomoc :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

U Stenola też widzę inaczej: Stenol_92 - 31 pkt (9-7)+(15-0-0-0) 9: za 2-gi mecz Cuprum, za 1-wszy mecz BBTS i za zmieniony kolejnością mecz PW. To tak na szybko. Jakoś musimy sobie pomagać :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Miałem wątpliwości do typu Gdańska i Radomia - zgodnie z punktacją wytypowałeś na remis bez wskazania złotego seta czy choćby zwycięzcy.. 3:1 i 3:0 nie daje nikomu przewagi.. Trzeba to dograć. Jeżeli nikt nie zgłosi sprzeciwu to dopisujemy ci 5 pkt :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Jak zwykle mam zastrzeżenia :) W moim mniemaniu poprawnie wytypowałem wszystkich zwycięzców par, więc zamiast 30, powinno być 35 :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

U Stenola też widzę inaczej:
Stenol_92 - 31 pkt (9-7)+(15-0-0-0)
9: za 2-gi mecz Cuprum, za 1-wszy mecz BBTS i za zmieniony kolejnością mecz PW. To tak na szybko. Jakoś musimy sobie pomagać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 14 kwietnia 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

Klasyfikacja generalna po FAZIE ZASADNICZEJ
1. Stenol_92 - 478 pkt (279-181-5-3)+10
2. claudia10 - 456 pkt (262-177-0-6-3)+8
3. Gregbyd - 453 pkt ( 270-177-0-0)+6
4. Miasto Mistrzów Kielce - 450 (260-180-0-0-3)+7
5. Dastin - 434 pkt (258-163)+13
6. Stary Kibic - 424 pkt (242-164-0-0-5)+13
7. Falubaz40 - 421 pkt (247-165-5-0)+4
8. Włókniarz Forever - 397 pkt (229-153)+15
9. Bydziaj - 395 pkt (221-159-0-3)+12
10. Mon_cheri - 391 pkt (210-164-0-0-3)+14
11. BKSIK - 386 pkt (211-172-0-3)
12. Unia Leszno DMP 2015 - 321pkt (180-134)+7
-------------------------------------------------------
13.Conte98 - 270 (144-123-0-3)
14.KRC - 208 (105-97)+6
15.Marco928 – 145 (75-64)+6
16.Pretty F. - 122 (57-59)+6

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fαlѵbαζ40

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0
----------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 3:2
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 3:1
----------------
o 5 miejsce
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
----------------
o 7 miejsce
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk 3:2
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 3:1
----------------
o 9 miejsce
GKS Katowice - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1
ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3:2
---------------
o 11 miejsce
Espadon Szczecin - MKS Będzin ---
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3:0
---------------
o 13 miejsce
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce 3:2
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 3:1
---------------
o 15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3:0
---------------
1. Zaksa
2. Jw
3. Resovia
4. Skra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Zestaw par:
Półfinały:
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:1
----------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 3:2
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 3:2 [ZS: 11:15]
----------------
o 5 miejsce
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
----------------
o 7 miejsce
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk 2:3
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 3:0
----------------
o 9 miejsce
GKS Katowice - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:2
ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3:2 [ZS: 15-12]
---------------
o 11 miejsce
Espadon Szczecin - MKS Będzin ---
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3:0
---------------
o 13 miejsce
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce 2:3
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 3:1
---------------
o 15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3:0
---------------
1. Skra
2. Zaksa
3. Resovia
4. JW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

1/2
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn 2-3
ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3-1
------------------------------------------
1/2
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 3-1
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 3-2
-------------------------------------------------
5 miejsce
Cuprum Lubin - AZS Olsztyn 3-2
AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3-0
-------------------------------
7 miejsce
Czarni Radom - Lotos Gdańsk 3-2
Lotos Gdańsk - Czarni Radom 3-1
--------------------------------
9 miejsce
GKS Katowice - Politechnika Warszawska 3-1
Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3-2
-------------------------------------------
11 miejsce
Espadon Szczecin - MKS Będzin
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3-0
----------------------------------
13 miejsce
BBTS Bielsko Biała - Effector Kielce 1-3
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 3-0
-----------------------------------------
15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3-0
-------------------------------------------
1. Zaksa
2. Skra
3. Resovia,
4. JW.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

O kuźwa ;) Dzięki za info.
Sorry za błąd, już dam w takim razie wszystko i nie będę kombinował.
Półfinały:
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0
----------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:1
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:1 (ZS 15:12)
----------------
o 5 miejsce
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
----------------
o 7 miejsce
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk 3:2
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 3:0
----------------
o 9 miejsce
GKS Katowice - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1
ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3:1 (ZS 13:15)
---------------
o 11 miejsce
Espadon Szczecin - MKS Będzin 3:1
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3:2
---------------
o 13 miejsce
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce 1:3
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 0:3
---------------
o 15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Dzisiaj gra Będzin z Espadonem, nie Lubin..

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

1/2
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn 1-3
ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3-0
------------------------------------------
1/2
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 3-1
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 3-2
-------------------------------------------------
5 miejsce
Cuprum Lubin - AZS Olsztyn 3-1
AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3-1 [ZS 15-12]
-------------------------------
7 miejsce
Czarni Radom - Lotos Gdańsk 3-1
Lotos Gdańsk - Czarni Radom 3-1 [ZS 15-13]
--------------------------------
9 miejsce
GKS Katowice - Politechnika Warszawska 2-3
Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3-1
-------------------------------------------
11 miejsce
Espadon Szczecin - MKS Będzin 3-2
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3-1
----------------------------------
13 miejsce
BBTS Bielsko Biała - Effector Kielce 1-3
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 3-0
-----------------------------------------
15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 0-3
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3-0
1.Zaksa
2.Skra
3.Resovia
4.Jastrzębski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

1/2
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn 2-3
ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3-2
------------------------------------------
1/2
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 3-2
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 3-2 (ZS: 14-16)
-------------------------------------------------
5 miejsce
Cuprum Lubin - AZS Olsztyn 2-3
AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3-1
-------------------------------
7 miejsce
Czarni Radom - Lotos Gdańsk 3-0
Lotos Gdańsk - Czarni Radom 3-1
--------------------------------
9 miejsce
GKS Katowice - Politechnika Warszawska 2-3
Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3-1
-------------------------------------------
11 miejsce
Espadon Szczecin - MKS Będzin 1-3
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3-0
----------------------------------
13 miejsce
BBTS Bielsko Biała - Effector Kielce 1-3
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 3-0
-----------------------------------------
15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3-0
-------------------------------------------
1. Skra,
2. ZAKSA,
3. Resovia,
4. JW.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2-3
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel 3-1
----------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3-1 [ZS 15-12]
----------------
o 5 miejsce
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3-1
----------------
o 7 miejsce
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk 3-1
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 3-1 [ZS 15-10]
----------------
o 9 miejsce
GKS Katowice - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3-1
ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3-1 [ZS 15-9]
---------------
o 11 miejsce
Espadon Szczecin - MKS Będzin 3-2
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3-1
---------------
o 13 miejsce
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce 3-2
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 3-1
---------------
o 15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3-2
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3-1

1.Resovia
2.Zaksa
3.Skra
4.JW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

Zestaw par:
Półfinały:
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 3:2
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel - 3:1
----------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 3:2
----------------
o 5 miejsce
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
----------------
o 7 miejsce
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk 2:3
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 3:1
----------------
o 9 miejsce
GKS Katowice - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:2
ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3:1
---------------
o 11 miejsce
Espadon Szczecin - MKS Będzin 1:3
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3:1
---------------
o 13 miejsce
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce 3:1
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 3:1 (ZS 15:10)
---------------
o 15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3:1
************************************************
1. Skra Bełchatów
2. ZAKSA Kędzierzyn
3. Resovia Rzeszów
4. Jastrzębski Węgiel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Zestaw par:
Półfinały:
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 3:1
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel - 1:3
----------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 3:0
----------------
o 5 miejsce
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
----------------
o 7 miejsce
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk 3:1
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 3:0(ZS 15:10)
----------------
o 9 miejsce
GKS Katowice - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0
ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 2:3
---------------
o 11 miejsce
Espadon Szczecin - MKS Będzin 3:2
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3:1
---------------
o 13 miejsce
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce 3:1
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 3:1 (ZS 15:12)
---------------
o 15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 0:3
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3:0

1. Resovia Rzeszów
2. Jastrzębski Węgiel
3. Skra Bełchatów
4. Zaksa Kędzierzyn-Koźle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 3-1
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel - 2-3
----------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 2-3
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 3-1
----------------
o 5 miejsce
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3-1
----------------
o 7 miejsce
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk 1-3
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 3-1
----------------
o 9 miejsce
GKS Katowice - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3-1
ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 2-3
---------------
o 11 miejsce
Espadon Szczecin - MKS Będzin 3-2
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3-2 (ZS: 15-13)
---------------
o 13 miejsce
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce 2-3
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 3-1
---------------
o 15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3-1
---------------
1. Resovia Rzeszów
2. Jastrzębski Węgiel
3. Skra Bełchatów
4. Zaksa Kędzierzyn-Koźle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2
----------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 2:3
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:1
----------------
o 5 miejsce
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1 (ZS-15:12)
----------------
o 7 miejsce
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk 3:0
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 3:2
----------------
o 9 miejsce
GKS Katowice - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0
ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3:2
---------------
o 11 miejsce
j.n.
---------------
o 13 miejsce
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce 3:1
Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała 3:1 (ZS-15:11)
---------------
o 15 miejsce
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3:0
----------------
1. Resovia
2. JW
3. Skra
4. ZAKSA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.