Typujemy Plus Liga 2014/15 - Przedfinalny typer Plus Ligi

autor: stary kibic | 2015-04-01, 21:32 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 
2 mecze o finał i finały o miejsca 5-8 i 9-12.

Zasady punktowania:
1. Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt
2. Prawidłowo wytypowany zwycięzca - 2 pkt
3. Prawidłowo wytypowany wynik ostatniego seta - 2 pkt
4. Tradycyjnie bonus - różnica małych punktów pierwszego seta ze wskazaniem zwycięzcy jest dopisana do punktacji.


Dodatkowy bonus - +10 pkt za komplet trafionych wyników (w jednej kolejce gier)
Dodatkowy bonus - + 5 pkt za komplet trafionych zwycięzców - j.w.

Dodatkowy bonus za wytypowanie pary finałowej na 04.04 - 10 pkt
Dodatkowy bonus za trafny typ wyniku dwumeczu 5-8 i 9-12 - 10 pkt
Dodatkowy bonus za wytypowanie złotego seta w dwumeczu - 5 pkt
Dodatkowy bonus za wytypowanie wyniku złotego seta w dwumeczu - 10 pkt
Dodatkowy bonus za wytypowanie właściwej lokaty w grupie na 11.04 - 5 pkt

Zestawienie par:
o finał:
LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
- 4.04 - g.20.30
PGE Skra Bełchatów - LOTOS Trefl Gdańsk - 8.04 - g.18.00
--------------
o 5 miesce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz - 11.04
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 18.04
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin - 11.04
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa - 18.04
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom - 11.04 - g.17.00
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn - 19.04 -
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce - 12.04 -
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN - 19.04
--------------------------------------------------------------
Tutaj mamy aktualną tabelę:
http://www.sportowefak...5-8-i-9-12
Tradycyjnie typujemy do godziny rozpoczęcia spotkań.
Bonus za trafny typ dwumeczu liczymy tylko z typu na dzień pierwszego meczu.
-------------------------------------------------------------------
Tego chyba jeszcze nie było - oby to weszło w tradycję:

Podziękowanie zarządu Skry dla kibiców Resovii
Szacunek dla prezesa Piechockiego i całego zarządu..
===========================================================

Pierwsze decyzje zapadły:

Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 3:2 (24:26, 27:25, 25:22, 21:25, 15:13)

Para finałowa to Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk
O brąz zagrają PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
Typy na mecze o miejsca na podium będą w osobnym typerze.

MVP meczu z Treflem w Rzeszowie - Nikołaj Penczew na zagrywce

Zanim nas dopadną kolejne emocje związane z finałami doliczamy punkty za parę finałową:
http://www.sportowefak...a-play-off
Wg typów na 07.03 tylko nowa odważnie postawiła na finał Resovia - Trefl !! za co skasowała bonusa 10 pkt.
W obecnej świątecznej kolejce widać, że wielu typerów świętowało.
Ci którzy zawalczyli w większości zapunktowali:
Bonusa 10 pkt za parę finałową na 04.04 trafili:
nowa, ares87, pablo80, gregbyd, Włókniarz Forever i stary kibic.
A tak wyglądają punkty po meczu półfinalistów ligi:

1. nowa - 22 pkt (0-2-0-0)+20 pkt
2. stary kibic - 17 pkt (3-2-2-0)+10 pkt
3. Włókniarz Forever - 15 pkt (3-2-0-0)+10 pkt
4-6. gregbyd, pablo80, ares87 - 12 pkt (0-2-0-0)+10 pkt
7-10. claudia10, stworek05, Penhal,Stenol_92 - 0 pkt (0-0-0-0)

Pozostali typerzy świętowali :)

Aktualna tabela klasyfikacji generalnej przed wszystkimi meczami finałowymi w Plus Lidze:

1. Stenol_92 - 783 pkt (237, 326, 52, 108) (5, 50,5)
2. Fan Siatkówki - 723 pkt (219, 322, 34, 98) (0, 45,5)
3. gregbyd - 705 pkt (207, 318, 30, 96) (10,0, 35,5)
4. stworek05 - 676 pkt (222, 316, 30, 53) (5, 45,5)
5. ares87 - 672 pkt (204, 306, 22, 80) (10,5, 45)
6. bydziaj - 669 pkt (201, 296, 42, 85) (0, 30,5)
7. stary kibic - 659 pkt (186, 314, 38, 71) (10,5, 30,10,5)
8. nowa - 654 pkt (186, 320, 18, 100) (20, 0, 20)
9-10. Penhal - 642 pkt (207, 294, 32, 74) (0, 30,5)
9-10. pablo80 - 642 pkt (195, 292, 18, 87) (10, 0, 35,5)
11. Radoslav - 639 pkt (201, 312, 26, 60) (5, 35)
12. Sliweczka - 579 pkt(174, 268, 32, 40) (0,40,20,5)
13. Włókniarz - 557 pkt (147, 280, 20, 45) (10, 0,40,5)
14. marco928 - 473 (150, 242, 26, 35) (0, 30)
15. claudia10 - 362 pkt (108, 142, 24, 6)
16. Wars - 348 (120, 168, 16, 44) (0, 0)
17. mythe - 216 (69, 104, 12, 31) (0, 0)
18. kasyx - 186 (60, 84, 6, 26) (10, 0)
19. anonimowy król - 48 (15, 28, 0, 5) (0, 0)
20. Wojciech Rutkowski - 24 (3, 10, 0, 11) (0, 0)
------------------------------------------------
A tutaj mamy finałowe typy o medale:
http://www.sportowefak...-plus-ligi
======================================

Pierwsza kolejka spotkań finałowych o miejsca 5-12

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:1 (25:22, 25:22, 32:34, 25:22)
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:3 (19:25, 22:25, 25:23, 25:27)
MKS Banimex Będzin - Effector Kielce 3:0 (25:21, 25:20, 25:23)
AZS Politechnika Warszawska - Cuprum Lubin 1:3 (21:25, 23:25, 25:21, 20:25)
-----------------------------------------------------
Wreszcie komplet wyników:
o 5 miejsce
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0
(25:22, 25:22, 25:23) ZS 15:12
o 7 miejsce
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawska 3:1
(25:15, 23:25, 25:20, 25:22)
o 9 miejsce
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
(25:21, 25:19, 25:12)
o 11 miejsce
Effector Kielce - MKS Banimex Będzin 1:3
(18:25, 28:26, 19:25, 24:26)
-------------------------------------------
Wyniki po finałach 5-12:
1. gregbyd - 42 pkt (12-14-0-11)+5 pkt (kpl zwycięzców kolejki)
2. Stenol_92 - 31 pkt (12-12-2-0)+5 pkt (jw)
3. Radoslav - 30 pkt (9-14-2-0)+5 pkt (jw)
4. Penhal - 29 pkt (6-12-0-11)
5. stary kibic - 28 pkt (6-12-4-6)
6. ares87 - 24 pkt (12-12-0-0)
7. Śliweczka - 23 pkt (6-10-0-7)
8-9. stworek05 - 22 pkt (9-10-0-3)
8-9. bydziaj - 22 pkt (3-10-2-7)
10. claudia10 - 21 pkt (6-12-0-3)
11-12. Wlóniarz Forever, pablo80 - 13 pkt (3-10-0-0)
13. nowa - 11 pkt (3-8-0-0)

Wyniki klasyfikacji generalnej;

Tabela klasyfikacji generalnej:
1. Stenol_92 - 814 pkt (249, 338, 54, 108) (5, 50,10)
2. gregbyd - 747 pkt (219, 332, 30, 107) (0, 35,10)
3. Fan Siatkówki - 723 pkt (219, 322, 34, 98) (0, 45, 5)
4. stworek05 - 698 pkt (231, 326, 30, 56) (5, 45,5)
5. ares87 - 696 pkt (216, 318, 22, 80) (5, 45)
6. bydziaj - 691 pkt (204, 306, 44, 92) (0, 30,5)
7. stary kibic - 687 pkt (194, 326, 42, 77) (5, 30,10,5)
8. Penhal - 671 pkt (213, 306, 32, 85) (0, 30,5)
9. Radoslav - 669 pkt (210, 326, 28, 60) (5, 35, 5)
10. nowa - 665 pkt (189, 328, 18, 100) (0, 20)
11. pablo80 - 655 pkt (198, 302, 18, 87) (0, 35,5)
12. Sliweczka - 602 pkt(180, 278, 32, 47) (0,40,20,5)
13. Włókniarz - 570 pkt (150, 290, 20, 45) (0,40,5)
14. marco928 - 473 (150, 242, 26, 35) (0, 30)
15. claudia10 - 383 pkt (114, 156, 24, 9)
16. Wars - 348 (120, 168, 16, 44) (0, 0)
17. mythe - 216 (69, 104, 12, 31) (0, 0)
18. kasyx - 186 (60, 84, 6, 26) (10, 0)
19. anonimowy król - 48 (15, 28, 0, 5) (0, 0)
20. Wojciech Rutkowski - 24 (3, 10, 0, 11) (0, 0)
=========================================
Pozostają finały  1-4 ...

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
ares87

o 5 miesce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:1 (25-20; 5 Zaksa)
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (15-13; 5 Transfer)
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin 3:1 (25-22; 5 Cuprum)
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa 3:1 (25-21; 5 Cuprum)
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:3 (22-25; 5 Radom)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25-20; 5 Radom)
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce 3:2 (15-13; 5 Banimex)
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN 3:1 (25-21; 5 Effector)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

o 5 miesce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:2 (15-12; 3 Zaksa)
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25-21; 6 Transfer)
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin 3:2 (15-12; 3 AZS)
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa 3:1 (25-21; 6 Cuprum)
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:3 (20-25; 5 Radom)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25-19; 6 Radom)
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce 1:3 (20-25; 5 Effector)
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN 3:0 (25-19; 6 Effector)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sliweczka

o 5 miesce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:1 (25-21; 3 Zaksa)
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25-20; 4 Transfer)
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin 3:1 (25-22; 2 AZS)
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa 3:0 (25-21; 3 Cuprum)
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:3 (19-25; 3 Radom)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25-21; 4 Radom)
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce 2:3 (12-15; 3 Banimex)
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN 3:1 (25-19; 5 Effector)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

o 5 miesce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:0 (25-22; 4 Zaksa)
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (15-11; 2 Transfer)
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin 3:2 (16-14; 2 Cuprum)
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa 3:1 (25-20; 5 Cuprum)
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:3 (20-25; 6 Radom)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25-18; 3 Radom)
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce 3:1 (25-23; 3 Banimex)
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN 3:0 (25-22; 4 Effector)
ZS - 12:15

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

ZakSA Kędzierzyn - Transfer Bydgoszcz 3:1 (25:21, +4],
Transfer Bydgoszcz - ZakSA Kędzierzyn 3:2 (15:13, +3),
----------------------------------------------------
Politechnika Warszawska - Cuprum Lubin 1:3 (21:25, -4),
Cuprum Lubin - Politechnika Warszawska 3:0 (25:21, +4),
----------------------------------------------------
AZS Olsztyn - Czarni Radom 3-2 (15-12, -4),
Czarni Radom - AZS Olsztyn 3:1 (25:21, +6),
----------------------------------------------------
Banimex Będzin - Effector Kielce 3:1 (15:12, +4),
Effector Kielce - Banimex Będzin 3:1 (25:21, +4), 15:12.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

ZakSA Kędzierzyn - Transfer Bydgoszcz 3:1 (25:21, +6),
Transfer Bydgoszcz - ZakSA Kędzierzyn 3:2 (15:13, +3),
----------------------------------------------------
Politechnika Warszawska - Cuprum Lubin 1:3 (21:25, -4),
Cuprum Lubin - Politechnika Warszawska 3:1 (25:21, +4),
----------------------------------------------------
AZS Olsztyn - Czarni Radom 1:3 (21:25, -4),
Czarni Radom - AZS Olsztyn 3:1 (25:21, +6),
----------------------------------------------------
Banimex Będzin - Effector Kielce 3:1 (15:12, +4),
Effector Kielce - Banimex Będzin 3:1 (25:21, +4), 15:12.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Jestem zaszczycony :) Zaimponowałaś mi w pierwszej parze ;)
PS: K-Pax musisz obejrzeć, warto ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

o 5 miejsce: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 2:3 (11:15) 5 Zaksa Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:21) 5 Bydgoszcz o 7 miejsce: AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin:...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

o 5 miejsce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 2:3 (11:15) 5 Zaksa
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:21) 5 Bydgoszcz
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin: 3:1 (25:21) 5 Cuprum
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa 2:3 (11;15) 7 Cuprum
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:3 (19:25) 7 Radom
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:19) 6 Radom
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce 3:1 (25:20) 5 Będzin
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN 3:2 (15:12) 5 Będzin

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 9 kwietnia 2015 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radoslav

o 5 miesce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:2 (15:12) 4 Zaksa
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:21) 4 Bydgoszcz
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin: 2:3 (12:15) 5 Cuprum
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa 3:1 (25;22) 6 Cuprum
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:3 (21:25) 5 Radom
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:21) 5 Radom
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce 3:0 (25:22) 5 Będzin
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN 3:2 (15:12) 5 Będzin

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Oczywiście wszystkie!
A dasz coś skosztować z tych przysmaków?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Mecz w Gdansku mi przeleciał , gdyż były rzeczy ważniejsze takie jak sałatka,sernik czy pisanki :))) i teraz po pracach kuchennych można coś tam obstawić Gratulacje dla Lotosu !!! .... ile za ten wpis...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Mecz w Gdansku mi przeleciał , gdyż były rzeczy ważniejsze takie jak sałatka,sernik czy pisanki :))) i teraz po pracach kuchennych można coś tam obstawić
Gratulacje dla Lotosu !!! .... ile za ten wpis mam pkt ? ;))))
--------------
o 5 miesce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz:3-1 (25-22, 5 Zaksa)
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle:3-2 (15-12 ,3 Bydgoszcz)
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin: 3-2 (15-11, 5 Politechnika )
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa:3-0 (25-21, 7 Lubin)
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom:3-0 (25-21, 4 Olsztyn)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn:3-1 (25-18, 4 Radom)
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce:3-1 (25-20, 3 Kielce)
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN:3-1 (25-23, 7 Kielce)
Czy tutaj też są złote sety?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 6 kwietnia 2015 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

o finał:
LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2:3 (12-15; 4 Skra)
PGE Skra Bełchatów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (25-22; 5 Skra)
--------------
o 5 miesce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:1 (25-21; 5 Zaksa)
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (12-15; 3 Zaksa)
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin 1:3 (21-25; 2 Cuprum)
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa 3:1 (25-22; 4 Cuprum)
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:3 (23-25; 2 Radom)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25-21; 3 Radom)
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce 3:2 (15-13; 3 MKS)
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN 3:2 (15-12; 3 Effector)
ZS: 15-11

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

o finał:
LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów: 3:0 (25:21, 4 LOTOS)
PGE Skra Bełchatów - LOTOS Trefl Gdańsk: 3:1 (25:21, 5 Skra) strategia Grega ;)
--------------
o 5 miesce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz:0:3 (19:25, 4 Transfer)
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle:3:0 (25:18, 7 Bydgoszcz)
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin:2:3 (15:17, 2 Politechnika )
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa:3:0 (25:23, 3 Lubin)
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom:3:1 (25:22, 3 AZS)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn:3:1 (25:18, 2 Czarni)
ZS: 15:11
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce:1:3 (22:25, 2 Kielce)
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN:3:0 (25:18, 3 Kielce)
--------------------------------------------------------------

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Jeżeli liczysz na bonusa, to typujesz teraz, jeżeli niekoniecznie, to możesz później, ale tylko dla satysfakcji :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

o finał: LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 3:2 (16:14) 3 Skra -------------- o 5 miesce: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:0 (25:20) 6 Zaksa Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever - RKSŻ

o finał:
LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 3:2 (16:14) 3 Skra
--------------
o 5 miesce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:0 (25:20) 6 Zaksa
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (15:13) 5 Zaksa
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin 3:1 (25:23) 2 AZS
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa 3:2 (15:12) 3 Cuprum
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:20) 4 AZS
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:21) 3 Czarni
Czy typujemy też złotego seta? ;)
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce 3:2 (15:11) 3 Effector
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN 3:0 (25:21) 7 Effector

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 3 kwietnia 2015 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

o finał:
LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów: 0-3 (25-22, 3 Skra)
PGE Skra Bełchatów - LOTOS Trefl Gdańsk: 3-1 (25-21, 5 Skra)
--------------
o 5 miesce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz:3-2 (15-12, 4 Zaksa)
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle:3-1 (25-22,3 Bydgoszcz)
o 7 miejsce:
AZS Politechnika Warszawa - Cuprum Lubin:2-3 (11-15,3 Politechnika )
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawa:3-1 (25-19,4 Lubin)
--------------
o 9 miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom:1-3 (24-26,3 Radom)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn:3-2 (15-11,2 Olsztyn)
o 11 miejsce:
MKS BANIMEX BĘDZIN - Effector Kielce:1-3 (20-25,3 Kielce)
Effector Kielce - MKS BANIMEX BĘDZIN:3-1 (25-22,4 Kielce)
--------------------------------------------------------------

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

W końcu wiosna :) A na poważnie, to asekuracja i pokręcona taktyka ;) Jeśli Trefl wygra pierwszy mecz, co wydaje mi się bardziej prawdopodobne, drugi typ jest zbędny. Natomiast jeśli przegra, a mogę przecież się mylić w pierwszym typie, to wtedy uważam, że Skra pójdzie za ciosem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Grzesiu, ty chyba jednak jesteś zakochany - jak Trefl wygra, to skąd się weźmie mecz w Bełchatowie? :) Może jakiś sparring? No chyba że to taka strategia typowania - ale bonusa nie da..

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Grzesiu, ty chyba jednak jesteś zakochany - jak Trefl wygra, to skąd się weźmie mecz w Bełchatowie? :) Może jakiś sparring?
No chyba że to taka strategia typowania - ale bonusa nie da..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Pośpiech ;) Poprawiam więc: Lotos Gdańsk - Skra Bełchatów 3:1 (25:21, +4) Skra Bełchatów - Lotos Gdańsk 3:1 (25:21, +4)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.