Typujemy I kolejkę Plus Ligi sezonu 2015/16

autor: stary kibic | 2015-10-27, 07:41 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 

Startujemy z nowym sezonem siatkarskiej Plus Ligi.
Zapraszam wszystkich chętnych do tradycyjnej zabawy w typera wyników spotkań.
Zgodnie z oczekiwaniami większości proponuję uproszczenie punktacji. I tak:

1. Za prawidłowy wynik meczu - 3 pkt
2. Za prawidłowego zwycięzcę meczu - 1 pkt
3. Za wytypowanie kompletu wyników kolejki - 10 pkt
4. Za wytypowanie kompletu zwycięzców kolejki - 5 pkt
-----------------------------------------------------
5. Bonus za wytypowanie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt
(warunek - nikt inny nie wskaże wyniku ani zwycięzcy trafionego meczu)

Dodatkowy bonus dla chętnych - 5 pkt na start za wynik jutrzejszego Superpucharu Polski pomiędzy Asseco Resovią i Lotosem Treflem!

Zator w ataku na dziennikarzy sportowych - ze SF też! - jak dzik w żołędzie

I kolejka - 30.10 - 02.11
30.10
1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów g.18.00 (PS, HD)
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk g.18.00
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów g.18.00
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin g. 19.00
31.10
5. MKS Będzin  - Jastrzębski Węgiel g.20.00 (PS, HD) zm.godz.na 14.45
02.11
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz g.20.30
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle g.18.00 (PS, HD)

Typujemy do godziny rozpoczęcia spotkań.
Do prowadzenia kolejnej kolejki zapraszam kolejnego typera - może nowa, bo dobrze jej szło z ME :)

Pierwszy mecz skończyła Skra

Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 1:3 (22:25, 16:25, 25:22, 18:25)
Resovia w podobnym stosunku uporała się z Częstochową

AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (27:25, 22:25, 21:25, 19:25)
Czas na młodzież - MVP w Bielsku Przemek Stępień, a w Czewie Olek Śliwka

BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 2:3
(18:25, 25:17, 25:20, 18:25, 9:15)
A ja się pytam gdzie jest Kuba???

AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 3:2
(23:25, 21:25, 25:20, 25:17, 15:13)
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 2:3 (22:25, 19:25, 29:27, 25:21, 15:17)

-------------------------------------------------------------------------------

Czas na małe podsumowanie półmetka pierwszej kolejki:

1-4. stworek05, claudia10, marulek, szakaluch - po 11 pkt
5-8. Iza Gaweł, KRC, Radoslav, Falubaz 40 - po 10 pkt
9. ares87 - 9 pkt
10-14. Śliweczka, bydziaj, Pablo80, Brudny Harry, Penhal - po 8 pkt
15-18. nowa, dujszebajew, marco328, stary kibic - po 7 pkt
19-21. Bareth, Włókniarz F., dragon0102 - po 6 pkt
22. gregbyd - 5 pkt
23-27. Stenol_92, Jankes RSKZ, Bydgoski fan, Miasto M.Kielce, Borysek ROW - po 4 pkt
28. margota - 2 pkt
29. dastin - 1 pkt

Pablo ma wliczone 5 pkt na start za Superpuchar Polski.
Ośmioro typerów ma szansę na pulę za kpl zwycięzców.
--------------------------------------------------------------------------------
A tu kontynuujemy typowanie Plus Ligi - II kolejka z zaproszeniem do nowej:
http://sportowefakty.w...onu-201516

--------------------------------------------------------------------------------
I kończymy I kolejkę:

Stresująca robota komentatorów :) w Radomiu

Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3
(22:25, 25:23, 25:21, 18:25, 8:15)
Nie pomogła mobilizacja z reklamy na spodenkach :)

Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (25:23, 23:25, 25:17, 25:21)

--------------------------------------------------------------------------------
Mamy wyniki I kolejki z trzema liderami i bonusami za kpl zwycięzców!
Jak punktujemy?
1.Wynik 2.Zwycięzca 3.Kpl wyników 4.Kpl zwycięzców - 5.Bonusy

1-3. Śliweczka, claudia10, Penhal - po 18 pkt (6-7-0-5)
4. marulek - 15 pkt (9-6-0-0)
5-6. Iza Gaweł, Falubaz40 - po 14 pkt (9-5-0-0)
7. ares87 - 13 pkt (9-4-0-0)
8-10. stworek05, dujszebajew, szakaluch - po 12 pkt (6-6-0-0)
11-12. dragon0102, Radoslav - po 11 pkt (6-5-0-0)
13. KRC - 10 pkt (6-4-0-0)
14-17. Stenol_92, marco328, Brudny H., stary kibic - po 9 pkt (3-6-0-0)
18. Pablo80 RKSZ - 9 pkt (0-4-0-0)+5
19-23. nowa, Włókniarz F., Bareth, Bydziaj, Miasto M.Kielce - po 8 pkt (3-5-0-0)
24-25. gregbyd, Borysek ROW - po 6 pkt (0-6-0-0)
26. Bydgoski fan - 5 pkt (0-5-0-0)
27. Jankes RSKZ - 4 pkt (0-4-0-0)
28. margota - 3 pkt (0-3-0-0)
29. dastin - 2 pkt (0-2-0-0) - w 3 typowanych meczach

Myślę, że wszyscy, którzy u mnie nie powalczyli u nowej w 2 kolejce znajdą pocieszenie :)
Dzięki za walkę.
---------------------------------------------------------------------------

I cieszy najbardziej powrót kolejki - Bociek znowu zaszalał!

---------------------------------------------------------------------------
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
dastin

MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 0:3
Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 1:3
AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 1:3
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 1:3
Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Powiem, że mocno się zadziwiłem frekwencją i widzę że nasze elitarne grono zrobiło się całkiem spore - wszystko dzięki marketingowi oddanych siatkówce ludzi.. Za co czuję się w miłym obowiązku podziękować. Czas na typy najwyższy - za chwilę start.
1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 2:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 0:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 3:2
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 3:1
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Pozwolę sobie dołączyć do tak zacnego grona :))
Z polecenia Nowej jestem, taki sobie laik :)
Wszystko zniosę byleby żadne sierściuchy i paskudy mnie nie wyprzedzały ;)
1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 2:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 3:1
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 3:2
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 1:3
31.10
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 0:3
02.11
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
Superpuchar:
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 30 października 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radoslav

Witam wszystkich w nowym sezonie ;)

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 0:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 1:3
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 2:3
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 1:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 1:3
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 3:2
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dujszebajew

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów g.18.00 (PS, HD) 0-3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk g.18.00 0-3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów g.18.00 0-3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin g. 19.00 1-3
31.10
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel g.20.00 (PS, HD) zm.godz.na 14.45
02.11 2-3
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz g.20.30 3-1
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle g.18.00 (PS, HD) 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Brudny_Harry

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów g.18.00 (PS, HD) 0-3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk g.18.00 0-3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów g.18.00 0-3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin g. 19.00 3-2
31.10
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel g.20.00 (PS, HD) zm.godz.na 14.45
02.11 1-3
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz g.20.30 3-0
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle g.18.00 (PS, HD) 3-2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
falubaz40

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów g.18.00 (PS, HD) 1-3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk g.18.00 2-3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów g.18.00 0-3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin g. 19.00 2-3
31.10
5. MKS Będzin  - Jastrzębski Węgiel g.20.00 (PS, HD) zm.godz.na 14.45 1-3
02.11
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz g.20.30 3-1
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle g.18.00 (PS, HD) 3-2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

A nim zaczniemy kogoś oceniać zapoznawajmy się z faktami. Pozdrawiam :)
http://sportowefakty.w...azwa-klubu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Jakos nie widze tu żadnej Delecty w nazwach zespołów.Jest za to jakaś łuczniczka. Ciekawe jak sie nazywa? Nie wiedziałem ze anonimowa łuczniczka potrafi grac w siatkówkę.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Wystarczy zobaczyć na tagi. Czyżby portal również ubliżał zawodnikom z Bydgoszczy? Uważam Starego kibica za profesjonalistę w dziedzinie siatkówki i za poważnego człowieka, któremu daleko do tak płytkich żartów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Jakos nie widze tu żadnej Delecty w nazwach zespołów.Jest za to jakaś łuczniczka. Ciekawe jak sie nazywa? Nie wiedziałem ze anonimowa łuczniczka potrafi grac w siatkówkę.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

Jakos nie widze tu żadnej Delecty w nazwach zespołów.Jest za to jakaś łuczniczka. Ciekawe jak sie nazywa? Nie wiedziałem ze anonimowa łuczniczka potrafi grac w siatkówkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Wątpię, aby Resovia straciła seta z ogórakmi z Czewy, a Delecta przegrała z Olsztynem :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

I kolejka - 30.10 - 02.11
30.10
1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów g.18.00 (PS, HD) 3:1
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk g.18.00 0:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów g.18.00 0:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin g. 19.00 1:3
31.10
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel g.20.00 (PS, HD) zm.godz.na 14.45 2:3
02.11
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz g.20.30 3:1
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle g.18.00 (PS, HD) 0:3
Fajna forma zabawy, ale widze że juz niektórzy ubliżaja a jeszcze sie nie zaczęło. Z chęcia się dolączę do typerka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 29 października 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Wiem, że jesteś w euforii po niedzielnym triumfie, ale wynik w pierwszym meczu prędzej będzie odwrotny ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

30.10 1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 1:3 4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 3:2 31.10 5. MKS Będzin...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0-3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0-3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 0-3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 1-3
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 0-3
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3-2
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRC

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 2:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 2:3
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 2:3
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

30.10
1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 1:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 3:2
31.10
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 1:3
02.11
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
Superpuchar:
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Na to czekałem czas pójść w ślady ME w moim przypadku 2 lokata wtedy:))
30.10
1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 0:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 1:3
31.10
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 1:3
02.11
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2:3
Superpuchar:
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:3 3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 2:3 4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 1:3 31.10 5. MKS Będzin - Jastrzębski...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

30.10
1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 1:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 3:2

31.10
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 1:3
02.11
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3

Superpuchar:
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 29 października 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 2:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 1:3
31.10
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 0:3
02.11
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
Superpuchar:
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 28 października 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bareth

30.10
1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 3:1
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 0:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 2:3
31.10
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 2:3
02.11
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk - 1:3
Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów - 0:3
AZS PW Warszawa - Cuprum Lublin - 3:1
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel - 1:3
Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:2
Cerrad Czarni Radom - Zaksa Kędzierzyn-Koźle - 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 28 października 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marulek

0. Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk 3:0
1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 0:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 3:2
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 1:3
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów 0-3
BBTS Bielsko Biała - Lotos Gdańsk 0-3
Effector Kielce - Skra Bełchatów 0-3
AZS Warszawa - Cuprum Lubin 3-1
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 0-3
AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sliweczka

30.10
1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 0:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 3:2
31.10
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 0:3
02.11
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jankes_ RSKZ

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 1:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 2:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 3:1
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 1:3
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:1
Superpuchar Polski:
Asseco Ressovia Rezszów - Lotos Gdańsk 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 2:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 3:1
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 1:3
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:1
Superpuchar Polski:
Asseco Ressovia Rezszów - Lotos Gdańsk 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bydgoski fan

1. AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
2. BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
3. Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 0:3
4. AZS PW Warszawa - Cuprum Lubin 2:3
5. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 0:3
6. Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 0:3
7. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
Superpuchar Polski:
Asseco Ressovia Rezszów - Lotos Gdańsk 3:1 :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.