Typer Ligi Swiatowej FIVB 2016 - tydzień I

autor: stary kibic | 2016-06-14, 00:07 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 

Zapraszam do typera Ligi Światowej 2016  w pierwszym tygodniu 16-19.06 2016 r.
LŚ jest podzielona na 3 grupy (dywizje):
I. Argentyna, Australia, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Francja, Iran, Polska, Rosja, Serbia, USA, Włochy
II. Chiny, Czechy, Egipt, Finlandia, Holandia, Japonia, Kanada, Korea Płd, Kuba, Portugalia, Słowacja, Turcja
III. Czarnogóra, Grecja, Hiszpania, Katar, Kazachstan, Meksyk, Niemcy, Puerto Rico, Słowenia, Tajwan, Tunezja, Wenezuela.
W tegorocznym cyklu grane są w grupach turnieje oznaczone literkami ABC i nr grupy. Składy turniejów będą zmienne.
-------------------------------------------------------------------------------
Zasady punktacji:
1. Za trafiony wynik meczu - 3 pkt
2. Za trafionego zwycięzcę meczu - 1 pkt
3. Za trafienie fuksa dnia - 5 pkt (warunek - nikt inny nie obstawi zwycięzcy ani wyniku)
4. Obstawiamy zwycięzcę każdego turnieju (na 16.06) - za 5 pkt
5. Obstawiamy skład finału każdej dywizji (na 16.06) - 1. 20 pkt, 2.10 pkt, 3. 5 pkt
Za trafienie uczestnika finału (na 16.06) - po 3 pkt.
Typujemy tradycyjnie do godziny rozpoczęcia meczów wg czasu polskiego.
------------------------------------------------------------------------------
Wszystkie godziny w czasie lokalnym
Grupa I:

16.06
B1 (Rio de Janeiro)
1. Brazylia - Iran - g.14.10
2. Argentyna - USA - g.17.15
-----------------------------------
17.06
A1 (Sydney)
3. Francja - Włochy - g.18.10
4. Australia - Belgia - g. 20.40
B1
5. Brazylia - Argentyna - g.14.10
6. USA - Iran - g.17.15
C1 (Kaliningrad)
7. Bułgaria - Polska - g.16.40
8. Rosja - Serbia - g.19.10
------------------------------------
18.06
A1
9. Belgia - Włochy - g.17.40
10. Australia - Francja - g.20.10
B1
11. Iran - Argentyna - g.20.10
12. Brazylia - USA - g.23.10
C1
13. Bułgaria - Serbia - g.16.40
14. Rosja - Polska - g.19.10
------------------------------------
19.06
A1
15. Belgia - Francja - g.12.40
16. Australia - Włochy - g.15.10
C1
17. Serbia - Polska - g.16.40
18. Rosja  - Bułgaria - g. 19.10
===============================================================
Grupa II:
17.06
A2 (Izmir)
19. Holandia - Słowacja - 16.30
20. Turcja - Portugalia - 19.30
B2 (Osaka)
21. Kuba - Korea Płd - 16.10
22. Japonia - Finlandia - 19.15
C1 (Ceskie Budejovice)
23. Czechy - Egipt - 16.00
24. Chiny - Kanada - 19.00
----------------------------------
18.06
A2
25. Portugalia - Holandia - 14.30
26. Turcja - Słowacja - 17.30
B2
27. Japonia - Kuba - 16.10
28. Finlandia - Korea Płd - 19.15
C2
29. Kanada - Egipt - 15.10
30. Chiny - Czechy - 18.10
----------------------------------
19.06
A2
31. Portugalia - Słowacja - 14.30
32. Turcja - Holandia - 17.30
B2
33. Kuba - Finlandia - 16.10
34. Japonia - Korea Płd - 19.15
C2
35. Egipt - Chiny - 15.10
36. Czechy - Kanada - 18.10
================================================================
Grupa III:
17.06
A3 (Ljubljana)
37. Tunezja - Wenezuela - 16.30
38. Słowenia - Katar - 20.00
B3 (Mexico C)
39. Czarnogóra - Niemcy - 18.00
40. Meksyk - Hiszpania - 20.30
C3 (Kozani, Grecja)
41. Tajwan - Puerto Rico - 18.00
42. Kazachstan - Grecja - 21.00
------------------------------------
18.06
A3
43. Wenezuela - Katar - 16.30
44. Tunezja - Słowenia - 20.00
B3
45. Niemcy - Hiszpania - 18.00
46. Meksyk - Czarnogóra - 20.30
C3
47. Kazachstan - Tajwan - 18.00
48. Grecja - Puerto Rico - 21.00
------------------------------------
19.06
A3
49. Katar - Tunezja - 15.30
50. Wenezuela - Słowenia - 19.00
B3
51. Hiszpania - Czarnogóra - 16.00
52. Meksyk - Niemcy - 18.30
C3
53. Puerto Rico - Kazachstan - 18.00
54. Grecja - Tajwan - 21.00
================================================================
F6 grupy I 13-17.07 - Polska Kraków
F4 grupy II 9-10.07 - Portugalia Matochinios
F4 grupy III 1-3.07 - Niemcy Frankfurt
****************************************************************
Wszystkim życzę udanego punktowania. Czeka ogromne bogactwo punktów i pole do popisu.

 
================================================================
Po pierwszym dniu zmagań wszystkich grup wyniki spotkań:
16.06
Brazylia - Iran 3:0
Argentyna - USA 1:3
17.06
Francja - Włochy 3:0
Australia - Belgia 0:3
Brazylia - Argentyna 3:0
USA - Iran 3:1
Bułgaria - Polska 1:3
Rosja - Serbia 0:3
-----------------------
Holandia - Słowacja 3:1
Turcja - Portugalia 3:1
Kuba - Korea Płd 3:2
Japonia - Finlandia 3:0
Czechy - Egipt 2:3
Chiny - Kanada 0:3
-----------------------
Tunezja - Wenezuela 0:3
Słowenia - Katar 3:1
Czarnogóra - Niemcy 3:2
Meksyk - Hiszpania 2:3
Tajwan - Puerto Rico 3:0
Kazachstan - Grecja 0:3
--------------------------------------------------------------------------------
Liga typerów po 1 dniu zmagań:

1. Stenol_92 - 34 pkt (21-13)
2. MM Kielce - 30 pkt (15-15)
3-4. Unia L. MP - 25 pkt (12-13)
3-4. Włókniarz F. - 25 pkt (12-13)
5. stworek05 - 24 pkt (9-15)
6. claudia10 - 23 pkt (9-14)
7. marco928 - 22 pkt (9-13)
8. stary kibic - 21 pkt (9-12)
9-10. gregbyd - 20 pkt (9-11)
9-10. Falubaz40 - 20 pkt (6-14)
11. dujszebajew - 19 pkt (6-13)
12. nowa - 18 pkt (6-12)
13-14. ares87 - 11 pkt (0-11)
13-14. limek - 11 pkt (0-11)

Jak widać sporo jest niespodziewanych wyników i szans na fuksa :)
Wyniki meczów bez żadnego trafienia to Rosja - Serbia i Czarnogóra - Niemcy.
W meczu Czech z Egiptem ktoś komuś zabrał fuksa - tylko 2 trafne typy.. :)

Wiadomość dnia - młodzież daje radę :)

Bardzo dobra postawa młodzieży z zaplecza w meczu z Bułgarami.
================================================================

Wyniki spotkań drugiego dnie turniejów Ligi Światowej:

Belgia - Włochy - 0-3
Australia - Francja - 0-3
Iran - Argentyna - 3-2
Brazylia - USA - 3-1
Bułgaria - Serbia - 0-3
Rosja - Polska - 3-0
------------------------------
Portugalia - Holandia -0-3
Turcja - Słowacja - 3-0
Japonia - Kuba - 2-3
Finlandia - Korea Płd - 3-2
Kanada - Egipt - 3-0
Chiny - Czechy - 1-3
------------------------------
Wenezuela - Katar - 3-1
Tunezja - Słowenia - 0-3
Niemcy - Hiszpania - 1-3
Meksyk - Czarnogóra - 1-3
Kazachstan - Tajwan - 3-0
Grecja - Puerto Rico - 3-0
=======================================

Liga Typerów po dwóch dniach turniejowych:

1. Stenol_92 - 76 pkt (48-28) - zdecydowany lider
2-3 MM Kielce - 60 pkt (30-30)
2-3 stary kibic - 60 pkt (33-27)
4. stworek05 - 55 pkt (27-28)
5. claudia10 - 54 pkt (27-27)
6-7. gregbyd - 49 pkt (24-25)
6-7. Falubaz40 - 49 pkt (21-28)
8-10. nowa - 48 pkt (24-24)
8-10. ares87 - 48 pkt (24-24)
8-10. limek - 48 pkt (24-24)     ???
11-12. Unia L MP - 47 pkt (24-23)
11-12. Włókniarz F. - 47 pkt (24-23)
13. marco928 - 46 pkt (21-25)
14. dujszebajew - 19 pkt - nie typował

Mam wątpliwości do typów limka - wszystkie powtarzają się dokładnie z wcześniejszych typów aresa. Mogły zostać skopiowane bez własnej ingerencji a takiego typowiania nie mogę uznać. Proszę was o zdanie w tej sprawie.

Najważniejsza informacja dnia - przerwana dobra seria spotkań z Rosją

Walka była, ale na dziś to nie wystarczyło. Jest nad czym pracować.
****************************************************************
Możemy powoli podsumowywać wyniki rozgrywek 1 weekendu LŚ.
Dywizja I:
19.06.
Grupa A1

Belgia - Francja  3:2
Australia - Włochy 0:3

Grupę A1 w pierwszej dywizji wygrywa Francja
-----------------------------------------------------------------------------------
Grupa B1:
Grupę B1 w pierwszej dywizji wygrywa Brazylia
-----------------------------------------------------------------------------------
Grupa C1:

Serbia - Polska 3:0
Rosja - Bułgaria 3:1

Grupę C1 w pierwszej dywizji wygrywa niespodziewanie Serbia
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
I tymczasowa tabela dywizji I w walce o F6 w Krakowie:
Przy prowadzącej Serbii ratio setów MAX :)
================================================================

Dywizja II:
19.06.
Grupa A2:

Portugalia - Słowacja 2:3
Turcja - Holandia 3:0

W drugiej dywizji grupę A2 wygrywa Turcja
----------------------------------------------------------------------------------
Grupa B2

Kuba - Finlandia 1:3
Japonia - Korea 3:0
W drugiej dywizji grupę B2 wygrywa Japonia
-----------------------------------------------------------------------------------
Grupa C2:
Egipt - Chiny 3:0
Czechy - Kanada 1:3
W drugiej dywizji grupę C2 wygrywa Kanada
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
I przejściowa tabela dywizji II w walce o F4 w Portugalii:
Prowadzi zdecydowany faworyt drużyna Kanady
================================================================
Dywizja III.
19.06
Grupa A3:
Katar - Tunezja 3:1
Wenezuela - Słowenia 1:3
W dywizji III grupę A3 wygrywa Słowenia
-----------------------------------------------------------------------------------
Grupa B3
Hiszpania - Czarnogóra 2:3
Meksyk - Niemcy 3:1

Niemcy do Meksyku pojechali na wycieczkę. Grupę B3 wygrywa Czarnogóra
-----------------------------------------------------------------------------------
Grupa C3
Puerto Rico - Kazachstan 3:0
Grecja - Tajwan 3:1
W dywizji III grupę C3 wygrywają gospodarze reprezentacja Grecji
----------------------------------------------------------------------------------
Przejściowa tabela III dywizji w walce o F4 we Frankfurcie
Grecja lideruje w dywizji III
----------------------------------------------------------------------------------
Na 2 mecze przed końcem w grupie B3 III dywizji mamy lidera, któremu trudno będzie zagrozić.

1. Stenol_92 - 126 pkt (57-39)+30 (zwyc. 6 grup)
2. MM Kielce - 96 pkt (36-40)+20 (zwyc. 4 grup)
3. claudia10 - 94 pkt (33-36-5)+20     (jako jedyna zaliczyła fuksa kolejki :)
4-5. Falubaz40 - 89 pkt (33-36)+20
4-5. stary kibic - 89 pkt (39-35)+15
6-7 ares87 - 86 pkt (33-33)+20
6-7 limek  - 86 pkt (33-33)+20   ares87 x 2
8. nowa - 83 pkt (30-33)+20
9. stworek05 - 82 pkt (27-35)+20
10-11. gregbyd - 77 pkt (30-32)+15
10-11. Unia L MP - 77 pkt 33-29)+15
12. marco928 - 76 pkt (24-32)+20
13. Włókniarz F. - 57 pkt (27-30)   - brak typów wygranych grup
14. dujszebajew - 34 (6-13)+15  - nie typował
--------------------------------------------
Do końcowego wyniku brakuje ostatnich dwóch wyników grupy B3 z III dywizji.
----------------------------------------------------------------------------------
A nasza młodzież zaliczyła kolejną lekcję z dobrze dysponowanymi Serbami..

Wspomnijmy najprzyjemniejszy moment meczu :)
---------------------------------------------------------------------------------
Klasyfikacja typerów po 1 weekendzie Ligi Światowej:
1. Stenol_92 - 126 pkt (57-39)+30 (zwyc. 6 grup)
2. MM Kielce - 97 pkt (36-41)+20 (zwyc. 4 grup)
3. claudia10 - 94 pkt (33-36-5)+20 (jako jedyna zaliczyła fuksa kolejki :)
4. stary kibic - 93 pkt (42-36)+15
5. Falubaz40 - 89 pkt (33-36)+20
6-7 ares87 - 87 pkt (33-34)+20
6-7 limek - 87 pkt (33-34)+20 ares87 x 2
8. nowa - 84 pkt (30-34)+20
9. stworek05 - 83 pkt (27-36)+20
10. gregbyd - 81 pkt (33-33)+15
11-12. Unia L MP - 77 pkt 33-29)+15
11-12. marco928 - 77 pkt (24-33)+20
13. Włókniarz F. - 57 pkt (27-30) - brak typów wygranych grup
14. dujszebajew - 34 (6-13)+15 - nie typował

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
ares87

Dajmy żółtą kartkę. Niby mi to nie przeszkadza ale typowanie w ten sposób na dłuższą metę nie ma żadnego sensu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Zdaję sobie sprawę, że kopiowania nie unikniemy, ale skopiować 54 mecze bez korekty i do tego wszystkie rankingi - średnio mi się podoba. Osobiście uważam, ze decydujące zdanie powinien mieć ares, którego...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Zwycięzców grup typowaliśmy przed meczami :) - można było zaryzykować, że jeżeli nie trafisz w meczu to trafisz zwycięzcę grupy :) - nikt nikomu nie narzucał strategii punktowania.
No chyba ze ktoś oparł się na kopii typów kolegi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Co do pierwszego pytania odnośnie kopiowania typów :moze zróbmy głosowanie + i - i zdecydujemy:) Inna sprawa: Mam takie pytanie odnośnie drużyny,która wygra turniej.. grupa A1 dałem przez pomyłkę na...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Zdaję sobie sprawę, że kopiowania nie unikniemy, ale skopiować 54 mecze bez korekty i do tego wszystkie rankingi - średnio mi się podoba. Osobiście uważam, ze decydujące zdanie powinien mieć ares, którego typy zostały jota w jotę skopiowane.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Ja jestem za uznaniem

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Co do pierwszego pytania odnośnie kopiowania typów :moze zróbmy głosowanie + i - i zdecydujemy:)
Inna sprawa: Mam takie pytanie odnośnie drużyny,która wygra turniej.. grupa A1 dałem przez pomyłkę na Włochów,ze wygraja turniej,a po typach u mnie najwięcej pkt ma Francja,sam obstawiłem zwyciestwo Francji nad włochami czy ten błąd będzie mnie kosztował utratę pkt czy jednak mozna odwrócić na Francję jako zwycięzće grupy? Tak pytam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Na starcie te pojedyncze punkciki więcej ważą niż pozycje.. Pozycje jeszcze przekłamują :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

F4 grupy II 9-10.07 –Kanada , Kuba,Portugalia, Holandia- F4 bez gospodarza byłyby niespodzianką

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Grupa I: 16.06 B1 (Rio de Janeiro) 1. Brazylia - Iran 3:1 2. Argentyna - USA 1:3 17.06 A1. Francja - Włochy 3:1 A1 Australia - Belgia 2:3 B1 Brazylia - Argentyna 3:1 B1 USA - Iran 3:1 C1 Bułgaria - Polska...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

18.06
9. Belgia - Włochy - 2-3
10. Australia - Francja - 1-3
11. Iran - Argentyna - 3-0
12. Brazylia - USA - 3-1
13. Bułgaria - Serbia - 1-3
14. Rosja - Polska - 2-3
19.06
15. Belgia - Francja - 3-0
16. Australia - Włochy - 1-3
17. Serbia - Polska - 3-1
18. Rosja - Bułgaria - 2-3
18.06
25. Portugalia - Holandia -1-3
26. Turcja - Słowacja - 1-3
27. Japonia - Kuba - 3-1
28. Finlandia - Korea Płd - 3-2
29. Kanada - Egipt - 3-0
30. Chiny - Czechy -2-3
19.06
31. Portugalia - Słowacja - 3-1
32. Turcja - Holandia - 0-3
33. Kuba - Finlandia - 3-1
34. Japonia - Korea Płd - 3-1
35. Egipt - Chiny - 3-2
36. Czechy - Kanada - 1-3
18.06
43. Wenezuela - Katar - 3-1
44. Tunezja - Słowenia - 0-3
45. Niemcy - Hiszpania - 3-2
46. Meksyk - Czarnogóra - 3-1
47. Kazachstan - Tajwan - 3-1
48. Grecja - Puerto Rico - 3-0
19.06
49. Katar - Tunezja - 3-1
50. Wenezuela - Słowenia - 0-3
51. Hiszpania - Czarnogóra -3-1
52. Meksyk - Niemcy - 0-3
53. Puerto Rico - Kazachstan - 0-3
54. Grecja - Tajwan -3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Grupa III:
18.06
Wenezuela - Katar 3:0
Tunezja - Słowenia 1:3
Niemcy - Hiszpania 3:0
Meksyk - Czarnogóra 1:3
Kazachstan - Tajwan 1:3
Grecja - Puerto Rico 3:2
------------------------------------
19.06
Katar - Tunezja 0:3
Wenezuela - Słowenia 0:3
Hiszpania - Czarnogóra 2:3
Meksyk - Niemcy 0:3
Puerto Rico - Kazachstan 3:1
Grecja - Tajwan 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

GRUPA II
-----------------------
18.06
Portugalia - Holandia 0:3
Turcja - Słowacja 3:1
Japonia - Kuba 3:2
Finlandia - Korea Płd 3:1
Kanada - Egipt 3:0
Chiny - Czechy 2:3
----------------------------------
19.06
Portugalia - Słowacja 0:3
Turcja - Holandia 2:3
Kuba - Finlandia 3:0
Japonia - Korea Płd 1:3
Egipt - Chiny 0:3
Czechy - Kanada 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

GRUPA 1
18.06
Belgia - Włochy 0:3
Australia - Francja 0:3
Iran - Argentyna 3:1
Brazylia - USA 3:1
Bułgaria - Serbia 0:3
Rosja - Polska 3:2
-----------------------
19.06
Belgia - Francja 0:3
Australia - Włochy 1:3
Serbia - Polska 3:2
Rosja - Bułgaria 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
limek

Grupa I:
16.06 B1 (Rio de Janeiro)
1. Brazylia - Iran 2:3
2. Argentyna - USA 0:3
17.06
A1. Francja - Włochy 1:3
A1 Australia - Belgia 3:1
B1 Brazylia - Argentyna 3:1
B1 USA - Iran 3:2
C1 Bułgaria - Polska 2:3
C1 Rosja - Serbia 3:1
18.06
A1 Belgia - Włochy 0:3
A1 Australia - Francja 0:3
B1 Iran – Argentyna 3:0
B1 Brazylia - USA 2:3
C1 Bułgaria - Serbia 3:2
C1 Rosja - Polska 3:2
19.06
A1 Belgia - Francja 1:3
A1 Australia - Włochy 0:3
C1 Serbia - Polska 1:3
C1 Rosja - Bułgaria 3:0
Grupa II:
17.06
A2 Holandia - Słowacja 1:3
A2 Turcja - Portugalia 3:0
B2 Kuba - Korea Płd 3:1
B2 Japonia - Finlandia 3:2
C1 Czechy - Egipt 3:0
C1 Chiny - Kanada 2:3
18.06
A2 Portugalia - Holandia 0:3
A2 Turcja - Słowacja 3:1
B2 Japonia - Kuba 2:3
B2. Finlandia - Korea Płd 3:1
C2 Kanada - Egipt 3:0
C2 Chiny - Czechy 3:0
19.06
A2 Portugalia - Słowacja 0:3
A2 Turcja - Holandia 3:2
B2 Kuba - Finlandia 3:0
B2. Japonia - Korea Płd 3:0
C2 Egipt - Chiny 0:3
C2 Czechy - Kanada 0:3
Grupa III:
17.06
A3 Tunezja - Wenezuela 1:3
A3 Słowenia - Katar 3:0
B3 Czarnogóra - Niemcy 0:3
B3 Meksyk - Hiszpania 1:3
C3 Tajwan - Puerto Rico 1:3
C3 Kazachstan - Grecja 3:0
18.06
A3 Wenezuela - Katar 3:1
A3 Tunezja - Słowenia 0:3
B3 Niemcy - Hiszpania 3:0
B3 Meksyk - Czarnogóra 0:3
C3 Kazachstan - Tajwan 3:0
C3 Grecja - Puerto Rico 1:3
19.06
A3 Katar - Tunezja 1:3
A3 Wenezuela - Słowenia 0:3
B3 Hiszpania - Czarnogóra 0:3
B3 Meksyk - Niemcy 0:3
C3 Puerto Rico - Kazachstan 3:1
C3 Grecja - Tajwan 3:1
F6 grupy I 13-17.07 - USA, Rosja, Francja, Brazylia, Kanada, Polska
F4 grupy II 9-10.07 –Kanada , Kuba, Portugalia, Turcja
F4 grupy III 1-3.07 - Niemcy, Portoryko, Czarnogóra, Słowenia
Gr. A1: Francja
Gr. B1: USA
Gr. C1: Rosja
Gr. A2: Turcja
Gr. B2: Kuba
Gr. C2: Kanada
Gr. A3: Słowenia
Gr. B3: Niemcy
Gr. C3: Portoryko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

Grupa I:
16.06 B1 (Rio de Janeiro)
1. Brazylia - Iran 2:3
2. Argentyna - USA 0:3
17.06
A1. Francja - Włochy 1:3
A1 Australia - Belgia 3:1
B1 Brazylia - Argentyna 3:1
B1 USA - Iran 3:2
C1 Bułgaria - Polska 2:3
C1 Rosja - Serbia 3:1
18.06
A1 Belgia - Włochy 0:3
A1 Australia - Francja 0:3
B1 Iran – Argentyna 3:0
B1 Brazylia - USA 2:3
C1 Bułgaria - Serbia 3:2
C1 Rosja - Polska 3:2
19.06
A1 Belgia - Francja 1:3
A1 Australia - Włochy 0:3
C1 Serbia - Polska 1:3
C1 Rosja - Bułgaria 3:0
Grupa II:
17.06
A2 Holandia - Słowacja 1:3
A2 Turcja - Portugalia 3:0
B2 Kuba - Korea Płd 3:1
B2 Japonia - Finlandia 3:2
C1 Czechy - Egipt 3:0
C1 Chiny - Kanada 2:3
18.06
A2 Portugalia - Holandia 0:3
A2 Turcja - Słowacja 3:1
B2 Japonia - Kuba 2:3
B2. Finlandia - Korea Płd 3:1
C2 Kanada - Egipt 3:0
C2 Chiny - Czechy 3:0
19.06
A2 Portugalia - Słowacja 0:3
A2 Turcja - Holandia 3:2
B2 Kuba - Finlandia 3:0
B2. Japonia - Korea Płd 3:0
C2 Egipt - Chiny 0:3
C2 Czechy - Kanada 0:3
Grupa III:
17.06
A3 Tunezja - Wenezuela 1:3
A3 Słowenia - Katar 3:0
B3 Czarnogóra - Niemcy 0:3
B3 Meksyk - Hiszpania 1:3
C3 Tajwan - Puerto Rico 1:3
C3 Kazachstan - Grecja 3:0
18.06
A3 Wenezuela - Katar 3:1
A3 Tunezja - Słowenia 0:3
B3 Niemcy - Hiszpania 3:0
B3 Meksyk - Czarnogóra 0:3
C3 Kazachstan - Tajwan 3:0
C3 Grecja - Puerto Rico 1:3
19.06
A3 Katar - Tunezja 1:3
A3 Wenezuela - Słowenia 0:3
B3 Hiszpania - Czarnogóra 0:3
B3 Meksyk - Niemcy 0:3
C3 Puerto Rico - Kazachstan 3:1
C3 Grecja - Tajwan 3:1
F6 grupy I 13-17.07 - USA, Rosja, Francja, Brazylia, Kanada, Polska
F4 grupy II 9-10.07 –Kanada , Kuba, Portugalia, Turcja
F4 grupy III 1-3.07 - Niemcy, Portoryko, Czarnogóra, Słowenia
Gr. A1: Francja
Gr. B1: USA
Gr. C1: Rosja
Gr. A2: Turcja
Gr. B2: Kuba
Gr. C2: Kanada
Gr. A3: Słowenia
Gr. B3: Niemcy
Gr. C3: Portoryko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

Grupa I:
16.06 B1 (Rio de Janeiro)
1. Brazylia - Iran 3:1
2. Argentyna - USA 1:3
17.06
A1. Francja - Włochy 3:1
A1 Australia - Belgia 2:3
B1 Brazylia - Argentyna 3:1
B1 USA - Iran 3:1
C1 Bułgaria - Polska 2:3
C1 Rosja - Serbia 3:1
18.06
A1 Belgia - Włochy 1:3
A1 Australia - Francja 1:3
B1 Iran – Argentyna 3:2
B1 Brazylia - USA 1:3
C1 Bułgaria - Serbia 1:3
C1 Rosja - Polska 2:3
19.06
A1 Belgia - Francja 1:3
A1 Australia - Włochy 1:3
C1 Serbia - Polska 1:3
C1 Rosja - Bułgaria 3:0
Grupa II:
17.06
A2 Holandia - Słowacja 3:1
A2 Turcja - Portugalia 3:0
B2 Kuba - Korea Płd 3:0
B2 Japonia - Finlandia 3:2
C1 Czechy - Egipt 3:0
C1 Chiny - Kanada 1:3
18.06
A2 Portugalia - Holandia 0:3
A2 Turcja - Słowacja 3:1
B2 Japonia - Kuba 2:3
B2. Finlandia - Korea Płd 3:1
C2 Kanada - Egipt 3:0
C2 Chiny - Czechy 3:1
19.06
A2 Portugalia - Słowacja 1:3
A2 Turcja - Holandia 1:3
B2 Kuba - Finlandia 3:1
B2. Japonia - Korea Płd 3:1
C2 Egipt - Chiny 0:3
C2 Czechy - Kanada 0:3
Grupa III:
17.06
A3 Tunezja - Wenezuela 1:3
A3 Słowenia - Katar 3:0
B3 Czarnogóra - Niemcy 0:3
B3 Meksyk - Hiszpania 0:3
C3 Tajwan - Puerto Rico 2:3
C3 Kazachstan - Grecja 3:2
18.06
A3 Wenezuela - Katar 3:0
A3 Tunezja - Słowenia 0:3
B3 Niemcy - Hiszpania 3:0
B3 Meksyk - Czarnogóra 1:3
C3 Kazachstan - Tajwan 3:1
C3 Grecja - Puerto Rico 0:3
19.06
A3 Katar - Tunezja 1:3
A3 Wenezuela - Słowenia 0:3
B3 Hiszpania - Czarnogóra 1:3
B3 Meksyk - Niemcy 0:3
C3 Puerto Rico - Kazachstan 2:3
C3 Grecja - Tajwan 3:2
F6 grupy I 13-17.07 - USA, Rosja, Francja, Brazylia, Serbia, Polska
F4 grupy II 9-10.07 –Kanada , Kuba, Chiny, Holandia
F4 grupy III 1-3.07 - Niemcy, Wenezuela, Czarnogóra, Kazachstan
Gr. A1: Francja
Gr. B1: Brazylia
Gr. C1: Polska
Gr. A2: Holandia
Gr. B2: Kuba
Gr. C2: Kanada
Gr. A3: Słowenia
Gr. B3: Niemcy
Gr. C3: Kazachstan

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 18 czerwca 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Zgadza się już poprawiłem. Dzięki za uwagę - nie typowałem jeszcze na 19-tego i przy przepisywaniu zrobiłem babola.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

"26. Turcja - Słowacja - 17.30 32. Turcja - Słowacja - 17.30" W meczu 32 wkradł się chyba błąd. Powinno raczej być Turcja - Holandia. Pozdrawiam.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Grupa I:
16.06
B1 (Rio de Janeiro)
1. Brazylia - Iran 3-0
2. Argentyna - USA 0-3
-----------------------------------
17.06
A1 (Sydney)
3. Francja - Włochy 3-1
4. Australia - Belgia 3-1
B1
5. Brazylia - Argentyna 3-0
6. USA - Iran 3-0
C1 (Kaliningrad)
7. Bułgaria - Polska 3-1
8. Rosja - Serbia 3-1
------------------------------------
18.06
A1
9. Belgia - Włochy 1-3
10. Australia - Francja 1-3
B1
11. Iran - Argentyna 2-3
12. Brazylia - USA 1-3
C1
13. Bułgaria - Serbia 2-3
14. Rosja - Polska 3-1
------------------------------------
19.06
A1
15. Belgia - Francja 0-3
16. Australia - Włochy 1-3
C1
17. Serbia - Polska 1-3
18. Rosja - Bułgaria 3-1
===============================================================
Grupa II:
17.06
A2 (Izmir)
19. Holandia - Słowacja 3-0
20. Turcja - Portugalia 3-0
B2 (Osaka)
21. Kuba - Korea Płd 3-0
22. Japonia - Finlandia 1-3
C2 (Ceskie Budejovice)
23. Czechy - Egipt 3-1
24. Chiny - Kanada 3-2
----------------------------------
18.06
A2
25. Portugalia - Holandia 0-3
26. Turcja - Słowacja 3-1
B2
27. Japonia - Kuba 1-3
28. Finlandia - Korea Płd 3-1
C2
29. Kanada - Egipt 3-0
30. Chiny - Czechy 3-1
----------------------------------
19.06
A2
31. Portugalia - Słowacja 3-1
32. Turcja - Holandia 1-3
B2
33. Kuba - Finlandia 3-1
34. Japonia - Korea Płd 3-1
C2
35. Egipt - Chiny 0-3
36. Czechy - Kanada 1-3
================================================================
Grupa III:
17.06
A3 (Ljubljana)
37. Tunezja - Wenezuela 3-1
38. Słowenia - Katar 3-0
B3 (Mexico C)
39. Czarnogóra - Niemcy 1-3
40. Meksyk - Hiszpania 0-3
C3 (Kozani, Grecja)
41. Tajwan - Puerto Rico 1-3
42. Kazachstan - Grecja 0-3
------------------------------------
18.06
A3
43. Wenezuela - Katar 3-1
44. Tunezja - Słowenia 0-3
B3
45. Niemcy - Hiszpania 3-1
46. Meksyk - Czarnogóra 1-3
C3
47. Kazachstan - Tajwan 3-1
48. Grecja - Puerto Rico 3-1
------------------------------------
19.06
A3
49. Katar - Tunezja 1-3
50. Wenezuela - Słowenia 0-3
B3
51. Hiszpania - Czarnogóra 2-3
52. Meksyk - Niemcy 0-3
C3
53. Puerto Rico - Kazachstan 3-1
54. Grecja - Tajwan 3-0
================================================================
F6 grupy I 13-17.07 - Brazylia, USA, Francja, Włochy, Polska, Rosja.
F4 grupy II 9-10.07 - Holandia, Kuba, Chiny, Portugalia.
F4 grupy III 1-3.07 - Słowenia, Czarnogóra, Grecja, Niemcy.
-------------------------
Gr. A1: 1. Francja
Gr. B1: 1. USA
Gr. C1: 1. Rosja
Gr. A2: 1. Holandia
Gr. B2: 1. Kuba
Gr. C2: 1. Chiny
Gr. A3: 1. Słowenia
Gr. B3: 1. Niemcy
Gr. C3: 1. Grecja
------------------------

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Grupa I:
16.06 B1 (Rio de Janeiro)
1. Brazylia - Iran 3:2
2. Argentyna - USA 1:3
17.06
A1. Francja - Włochy 3:2
A1 Australia - Belgia 3:1
B1 Brazylia - Argentyna 3:2
B1 USA - Iran 3:1
C1 Bułgaria - Polska 3:2
C1 Rosja - Serbia 3:1
18.06
A1 Belgia - Włochy 1:3
A1 Australia - Francja 0:3
B1 Iran – Argentyna 3:1
B1 Brazylia - USA 2:3
C1 Bułgaria - Serbia 3:1
C1 Rosja - Polska 3:2
19.06
A1 Belgia - Francja 2:3
A1 Australia - Włochy 0:3
C1 Serbia - Polska 1:3
C1 Rosja - Bułgaria 3:1
Grupa II:
17.06
A2 Holandia - Słowacja 2:3
A2 Turcja - Portugalia 3:0
B2 Kuba - Korea Płd 3:1
B2 Japonia - Finlandia 3:1
C1 Czechy - Egipt 3:0
C1 Chiny - Kanada 1:3
18.06
A2 Portugalia - Holandia 1:3
A2 Turcja - Słowacja 3:1
B2 Japonia - Kuba 3:2
B2. Finlandia - Korea Płd 3:2
C2 Kanada - Egipt 3:0
C2 Chiny - Czechy 3:1
19.06
A2 Portugalia - Słowacja 0:3
A2 Turcja - Holandia 3:1
B2 Kuba - Finlandia 3:1
B2. Japonia - Korea Płd 3:1
C2 Egipt - Chiny 0:3
C2 Czechy - Kanada 0:3
Grupa III:
17.06
A3 Tunezja - Wenezuela 1:3
A3 Słowenia - Katar 3:0
B3 Czarnogóra - Niemcy 0:3
B3 Meksyk - Hiszpania 1:3
C3 Tajwan - Puerto Rico 1:3
C3 Kazachstan - Grecja 3:1
18.06
A3 Wenezuela - Katar 3:0
A3 Tunezja - Słowenia 0:3
B3 Niemcy - Hiszpania 3:0
B3 Meksyk - Czarnogóra 1:3
C3 Kazachstan - Tajwan 3:0
C3 Grecja - Puerto Rico 1:3
19.06
A3 Katar - Tunezja 2:3
A3 Wenezuela - Słowenia 0:3
B3 Hiszpania - Czarnogóra 0:3
B3 Meksyk - Niemcy 0:3
C3 Puerto Rico - Kazachstan 3:1
C3 Grecja - Tajwan 3:2
F6 grupy I 13-17.07 - USA, Rosja, Francja, Brazylia, Włochy, Polska
F4 grupy II 9-10.07 –Kanada , Kuba, Portugalia, Turcja
F4 grupy III 1-3.07 - Niemcy, Portoryko, Czarnogóra, Kazachstan
Gr. A1: Francja
Gr. B1: USA
Gr. C1: Rosja
Gr. A2: Turcja
Gr. B2: Kuba
Gr. C2: Kanada
Gr. A3: Słowenia
Gr. B3: Niemcy
Gr. C3: Portoryko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Grupa I:
16.06
B1 (Rio de Janeiro)
1. Brazylia - Iran 3:2
2. Argentyna - USA 1:3
-----------------------------------
17.06
A1 (Sydney)
3. Francja - Włochy 3:2
4. Australia - Belgia 2:3
B1
5. Brazylia - Argentyna 3:0
6. USA - Iran 1:3
C1 (Kaliningrad)
7. Bułgaria - Polska 0:3
8. Rosja - Serbia 3:1
------------------------------------
18.06
A1
9. Belgia - Włochy 0:3
10. Australia - Francja 0:3
B1
11. Iran - Argentyna 3:2
12. Brazylia - USA 3:2
C1
13. Bułgaria - Serbia 2:3
14. Rosja - Polska 1:3
------------------------------------
19.06
A1
15. Belgia - Francja 2:3
16. Australia - Włochy 0:3
C1
17. Serbia - Polska 1:3
18. Rosja - Bułgaria 3:1
===============================================================
Grupa II:
17.06
A2 (Izmir)
19. Holandia - Słowacja 3:1
20. Turcja - Portugalia 3:2
B2 (Osaka)
21. Kuba - Korea Płd 3:0
22. Japonia - Finlandia 2:3
C1 (Ceskie Budejovice)
23. Czechy - Egipt 2:3
24. Chiny - Kanada 1:3
----------------------------------
18.06
A2
25. Portugalia - Holandia 0:3
26. Turcja - Słowacja 3:1
B2
27. Japonia - Kuba 0:3
28. Finlandia - Korea Płd 2:3
C2
29. Kanada - Egipt 3:2
30. Chiny - Czechy 3:1
----------------------------------
19.06
A2
31. Portugalia - Słowacja 3:2
32. Turcja - Słowacja 2:3
B2
33. Kuba - Finlandia 3:1
34. Japonia - Korea Płd 3:1
C2
35. Egipt - Chiny 2:3
36. Czechy - Kanada 1:3
================================================================
Grupa III:
17.06
A3 (Ljubljana)
37. Tunezja - Wenezuela 1:3
38. Słowenia - Katar 3:0
B3 (Mexico C)
39. Czarnogóra - Niemcy 0:3
40. Meksyk - Hiszpania 3:1
C3 (Kozani, Grecja)
41. Tajwan - Puerto Rico 0:3
42. Kazachstan - Grecja 3:2
------------------------------------
18.06
A3
43. Wenezuela - Katar 3:0
44. Tunezja - Słowenia 3:1
B3
45. Niemcy - Hiszpania 3:0
46. Meksyk - Czarnogóra 3:2
C3
47. Kazachstan - Tajwan 0:3
48. Grecja - Puerto Rico 1:3
------------------------------------
19.06
A3
49. Katar - Tunezja 0:3
50. Wenezuela - Słowenia 3:1
B3
51. Hiszpania - Czarnogóra 3:1
52. Meksyk - Niemcy 0:3
C3
53. Puerto Rico - Kazachstan 3:1
54. Grecja - Tajwan 3:2
================================================================
F6 grupy I 13-17.07 - Polska, Rosja, Brazylia, Francja, Włochy USA
F4 grupy II 9-10.07 - Kuba, Turcja, Portugalia, Kanada
F4 grupy III 1-3.07 - Niemcy, Wenezuela, Tunezja, Meksyk
Gr.A - Włochy
Gr.B - Brazylia
Gr.C - Polska
Gr.A2 - Turcja
Gr.B2 - Kuba
Gr.C2 - Kanada
Gr.A3 - Wenezuela
Gr.B3 - Niemcy
Gr.C3 - Puerto Rico

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Grupa I:
16.06
B1 (Rio de Janeiro)
1. Brazylia - Iran 3:0
2. Argentyna - USA 3:2
-----------------------------------
17.06
A1 (Sydney)
3. Francja - Włochy 3:1
4. Australia - Belgia 3:2
B1
5. Brazylia - Argentyna 3:1
6. USA - Iran 3:1
C1 (Kaliningrad)
7. Bułgaria - Polska 1:3
8. Rosja - Serbia 3:1
------------------------------------
18.06
A1
9. Belgia - Włochy 1:3
10. Australia - Francja 0:3
B1
11. Iran - Argentyna 2:3
12. Brazylia - USA 3:2
C1
13. Bułgaria - Serbia 3:1
14. Rosja - Polska 2:3
------------------------------------
19.06
A1
15. Belgia - Francja 0:3
16. Australia - Włochy 0:3
C1
17. Serbia - Polska 1:3
18. Rosja - Bułgaria 3:2
===============================================================
Grupa II:
17.06
A2 (Izmir)
19. Holandia - Słowacja 2:3
20. Turcja - Portugalia 3:0
B2 (Osaka)
21. Kuba - Korea Płd 3:1
22. Japonia - Finlandia 3:1
C1 (Ceskie Budejovice)
23. Czechy - Egipt 3:0
24. Chiny - Kanada 1:3
----------------------------------
18.06
A2
25. Portugalia - Holandia 1:3
26. Turcja - Słowacja 1:3
B2
27. Japonia - Kuba 3:2
28. Finlandia - Korea Płd 3:2
C2
29. Kanada - Egipt 3:0
30. Chiny - Czechy 3:1
----------------------------------
19.06
A2
31. Portugalia - Słowacja 0:3
32. Turcja - Holandia 2:3
B2
33. Kuba - Finlandia 3:1
34. Japonia - Korea Płd 3:1
C2
35. Egipt - Chiny 0:3
36. Czechy - Kanada 0:3
================================================================
Grupa III:
17.06
A3 (Ljubljana)
37. Tunezja - Wenezuela 0:3
38. Słowenia - Katar 3:0
B3 (Mexico C)
39. Czarnogóra - Niemcy 0:3
40. Meksyk - Hiszpania 1:3
C3 (Kozani, Grecja)
41. Tajwan - Puerto Rico 3:1
42. Kazachstan - Grecja 3:1
------------------------------------
18.06
A3
43. Wenezuela - Katar 3:0
44. Tunezja - Słowenia 0:3
B3
45. Niemcy - Hiszpania 3:0
46. Meksyk - Czarnogóra 3:1
C3
47. Kazachstan - Tajwan 3:0
48. Grecja - Puerto Rico 3:1
------------------------------------
19.06
A3
49. Katar - Tunezja 2:3
50. Wenezuela - Słowenia 0:3
B3
51. Hiszpania - Czarnogóra 3:0
52. Meksyk - Niemcy 0:3
C3
53. Puerto Rico - Kazachstan 0:3
54. Grecja - Tajwan 3:2
================================================================
F6 grupy I 13-17.07 - Polska, Brazylia, Rosja, Francja, Włochy, USA
F4 grupy II 9-10.07 - Portugalia, Kanada, Słowacja, Kuba
F4 grupy III 1-3.07 - Niemcy, Słowenia, Hiszpania, Kazachstan

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz40

Grupa I:
16.06
B1 (Rio de Janeiro)
Brazylia - Iran - 3:1
Argentyna - USA - 0:3
-----------------------------------
17.06
A1 (Sydney)
Francja - Włochy - 3:2
Australia - Belgia - 3:1
B1
Brazylia - Argentyna - 3:0
USA - Iran - 3:2
C1 (Kaliningrad)
Bułgaria - Polska - 2:3
Rosja - Serbia - 3:0
------------------------------------
18.06
A1
Belgia - Włochy - 0:3
Australia - Francja - 1:3
B1
Iran - Argentyna - 3:0
Brazylia - USA - 3:1
C1
Bułgaria - Serbia - 2:3
Rosja - Polska - 3:1
------------------------------------
19.06
A1
Belgia - Francja - 0:3
Australia - Włochy - 1:3
C1
Serbia - Polska - 2:3
Rosja - Bułgaria - 3:0
===============================================================
Grupa II:
17.06
A2 (Izmir)
Holandia - Słowacja - 3:1
Turcja - Portugalia - 3:0
B2 (Osaka)
Kuba - Korea Płd - 3:1
Japonia - Finlandia - 3:1
C1 (Ceskie Budejovice)
Czechy - Egipt - 3:2
Chiny - Kanada - 2:3
----------------------------------
18.06
A2
Portugalia - Holandia - 1:3
Turcja - Słowacja - 3:1
B2
Japonia - Kuba - 2:3
Finlandia - Korea Płd - 3:1
C2
Kanada - Egipt - 3:0
Chiny - Czechy - 3:1
----------------------------------
19.06
A2
Portugalia - Słowacja - 1:3
Turcja - Holandia - 2:3
B2
Kuba - Finlandia - 3:1
Japonia - Korea Płd - 3:0
C2
Egipt - Chiny - 1:3
Czechy - Kanada - 0:3
================================================================
Grupa III:
17.06
A3 (Ljubljana)
Tunezja - Wenezuela - 2:3
Słowenia - Katar - 3:0
B3 (Mexico C)
Czarnogóra - Niemcy - 0:3
Meksyk - Hiszpania - 3:2
C3 (Kozani, Grecja)
Tajwan - Puerto Rico - 1:3
Kazachstan - Grecja - 2:3
------------------------------------
18.06
A3
Wenezuela - Katar - 3:0
Tunezja - Słowenia - 0:3
B3
Niemcy - Hiszpania - 3:0
Meksyk - Czarnogóra - 3:1
C3
Kazachstan - Tajwan - 3:1
Grecja - Puerto Rico - 2:3
------------------------------------
19.06
A3
Katar - Tunezja -1:3
Wenezuela - Słowenia - 1:3
B3
Hiszpania - Czarnogóra - 3:2
Meksyk - Niemcy - 1:3
C3
Puerto Rico - Kazachstan - 3:0
Grecja - Tajwan - 3:1
================================================================
Uczestnicy turniejów finałowych:
F6 grupy I - Polska Kraków:1.Polska,2.USA,3.Włochy,4.Brazylia,5.Francja,6.Rosja.
F4 grupy II - Matochinios: 1.Kanada,2.Chiny,3.Kuba,4.Japonia.
F4 grupy III - Frankfurt:1.Niemcy,2.Słowenia,3.Czarnogóra,4.Grecja.
Zwycięzcy turniejów:
Gr. A1: Francja
Gr. B1: Brazylia
Gr. C1: Rosja
Gr. A2: Holandia
Gr. B2: Kuba
Gr. C2: Kanada
Gr. A3: Słowenia
Gr. B3: Niemcy
Gr. C3: Portoryko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 14 czerwca 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Grupa I:
16.06
B1 (Rio de Janeiro)
Brazylia - Iran - 3:1
Argentyna - USA - 0:3
-----------------------------------
17.06
A1 (Sydney)
Francja - Włochy - 3:1
Australia - Belgia - 3:2
B1
Brazylia - Argentyna - 3:0
USA - Iran - 3:2
C1 (Kaliningrad)
Bułgaria - Polska - 3:2
Rosja - Serbia - 3:1
------------------------------------
18.06
A1
Belgia - Włochy - 0:3
Australia - Francja - 1:3
B1
Iran - Argentyna - 3:1
Brazylia - USA - 3:1
C1
Bułgaria - Serbia - 1:3
Rosja - Polska - 2:3
------------------------------------
19.06
A1
Belgia - Francja - 1:3
Australia - Włochy - 0:3
C1
Serbia - Polska - 3:1
Rosja - Bułgaria - 3:0
===============================================================
Grupa II:
17.06
A2 (Izmir)
Holandia - Słowacja - 3:1
Turcja - Portugalia - 3:0
B2 (Osaka)
Kuba - Korea Płd - 3:2
Japonia - Finlandia - 3:1
C1 (Ceskie Budejovice)
Czechy - Egipt - 2:3
Chiny - Kanada - 2:3
----------------------------------
18.06
A2
Portugalia - Holandia - 1:3
Turcja - Słowacja - 3:1
B2
Japonia - Kuba - 1:3
Finlandia - Korea Płd - 3:1
C2
Kanada - Egipt - 3:0
Chiny - Czechy - 3:0
----------------------------------
19.06
A2
Portugalia - Słowacja - 1:3
Turcja - Słowacja - 3:2
B2
Kuba - Finlandia - 3:0
Japonia - Korea Płd - 3:1
C2
Egipt - Chiny - 1:3
Czechy - Kanada - 0:3
================================================================
Grupa III:
17.06
A3 (Ljubljana)
Tunezja - Wenezuela - 1:3
Słowenia - Katar - 3:0
B3 (Mexico C)
Czarnogóra - Niemcy - 0:3
Meksyk - Hiszpania - 1:3
C3 (Kozani, Grecja)
Tajwan - Puerto Rico - 1:3
Kazachstan - Grecja - 0:3
------------------------------------
18.06
A3
Wenezuela - Katar - 3:0
Tunezja - Słowenia - 0:3
B3
Niemcy - Hiszpania - 3:0
Meksyk - Czarnogóra - 0:3
C3
Kazachstan - Tajwan - 3:1
Grecja - Puerto Rico - 3:0
------------------------------------
19.06
A3
Katar - Tunezja -1:3
Wenezuela - Słowenia - 0:3
B3
Hiszpania - Czarnogóra - 1:3
Meksyk - Niemcy - 0:3
C3
Puerto Rico - Kazachstan - 3:0
Grecja - Tajwan - 3:0
================================================================
Uczestnicy turniejów finałowych:
F6 grupy I - Polska Kraków:1.Polska,2.USA,3.Włochy,4.Brazylia,5.Francja,6.Rosja.
F4 grupy II - Matochinios: 1.Kanada,2.Chiny,3.Kuba,4.Japonia.
F4 grupy III - Frankfurt:1.Niemcy,2.Słowenia,3.Czarnogóra,4.Grecja.

Zwycięzcy turniejów:
Gr. A1: Włochy
Gr. B1: Brazylia
Gr. C1: Rosja
Gr. A2: Holandia
Gr. B2: Kuba
Gr. C2: Kanada
Gr. A3: Słowenia
Gr. B3: Niemcy
Gr. C3: Grecja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dujszebajew

16.06
Brazylia - Iran 2:3
Argentyna - USA 0:3
17.06
Francja - Włochy 2:3
Australia - Belgia 3:1
Brazylia - Argentyna 3:1
USA - Iran 3:1
Bułgaria - Polska 2:3
Rosja - Serbia 3:1
-----------------------
Holandia - Słowacja 3:1
Turcja - Portugalia 3:2
Kuba - Korea Płd 3:0
Japonia - Finlandia 3:2
Czechy - Egipt 3:1
Chiny - Kanada 2:3
-----------------------
Tunezja - Wenezuela 1:3
Słowenia - Katar 3:0
Czarnogóra - Niemcy 0:3
Meksyk - Hiszpania 1:3
Tajwan - Puerto Rico 0:3
Kazachstan - Grecja 1:3
-------------------------
Gr. A1: 1. Włochy
Gr. B1: 1. USA
Gr. C1: 1. Polska
Gr. A2: 1. Holandia
Gr. B2: 1. Kuba
Gr. C2: 1. Kanada
Gr. A3: 1. Słowenia
Gr. B3: 1. Niemcy
Gr. C3: 1. Grecja
------------------------
F4 Gr.1 - 1. Polska, 2. USA, 3. Francja, 4. Włochy, Rosja, Serbia (gosp. Polska)
F4 Gr.2 - 1. Kanada, 2. Holandia, 3. Kuba, 4. Portugalia (gosp)
F4 Gr.3 - 1. Słowenia (gosp.), 2. Niemcy, 3. Grecja, 4. Czarnogóra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Grupa III:
17.06
Tunezja - Wenezuela 1:3
Słowenia - Katar 3:0
Czarnogóra - Niemcy 0:3
Meksyk - Hiszpania - 1:3
Tajwan - Puerto Rico 2:3
Kazachstan - Grecja 0:3
------------------------------------
18.06
Wenezuela - Katar 3:0
Tunezja - Słowenia 0:3
Niemcy - Hiszpania 3:0
Meksyk - Czarnogóra 0:3
Kazachstan - Tajwan 3:2
Grecja - Puerto Rico 3:1
------------------------------------
19.06
Katar - Tunezja 1:3
Wenezuela - Słowenia 1:3
Hiszpania - Czarnogóra 1:3
Meksyk - Niemcy 0:3
Puerto Rico - Kazachstan 2:3
Grecja - Tajwan 3:0
------------------------------------
Gr. A3: 1. Słowenia
Gr. B3: 1. Niemcy
Gr. C3: 1. Grecja
------------------------------------
F4 Gr.3 - Niemcy (gosp.), Słowenia, Czarnogóra, Grecja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

Gr. A1: 1. Włochy
Gr. B1: 1. USA
Gr. C1: 1. Rosja
Gr. A2: 1. Holandia
Gr. B2: 1. Japonia
Gr. C2: 1. Kanada
Gr. A3: 1. Słowenia
Gr. B3: 1. Niemcy
Gr. C3: 1. Grecja
------------------------
F4 Gr.1 - 1. USA, 2.Brazylia ,3.Francja, 4.Rosja ,5.Polska, 6.Japonia (gosp. Polska)
F4 Gr.2 - 1. Kanada, 2. Holandia, 3. Japonia, 4. Portugalia (gosp)
F4 Gr.3 - 1. Niemcy (gosp.), 2. Słowenia, 3. Grecja, 4. Czarnogóra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

GRUPA 2
-----------------------
17.06
Holandia - Słowacja 1:3
Turcja - Portugalia 3:0
Kuba - Korea Płd 2:3
Japonia - Finlandia 3:2
Czechy - Egipt 3:2
Chiny - Kanada 3:1
----------------------------------
18.06
Portugalia - Holandia 1:3
Turcja - Słowacja 2:3
Japonia - Kuba 2:3
Finlandia - Korea Płd 0:3
Kanada - Egipt 3:0
Chiny - Czechy 3:1
----------------------------------
19.06
Portugalia - Słowacja 0:3
Turcja - Holandia 3:1
Kuba - Finlandia 3:1
Japonia - Korea Płd 1:3
Egipt - Chiny 1:3
Czechy - Kanada 2:3
----------------------------------
Gr. A2: 1. Słowacja
Gr. B2: 1. Korea Płd.
Gr. C2: 1. Chiny
----------------------------------
F4 Gr.2 - Kanada, Słowacja, Korea Płd., Chiny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

16.06
Brazylia - Iran 3:2
Argentyna - USA 0:3
17.06
Francja - Włochy 2:3
Australia - Belgia 2:3
Brazylia - Argentyna 3:0
USA - Iran 3:1
Bułgaria - Polska 2:3
Rosja - Serbia 3:1
-----------------------
Holandia - Słowacja 3:1
Turcja - Portugalia 2:3
Kuba - Korea Płd 3:1
Japonia - Finlandia 3:1
Czechy - Egipt 3:1
Chiny - Kanada 1:3
-----------------------
Tunezja - Wenezuela 1:3
Słowenia - Katar 3:0
Czarnogóra - Niemcy 0:3
Meksyk - Hiszpania 1:3
Tajwan - Puerto Rico 1:3
Kazachstan - Grecja 1:3
-------------------------

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 14 czerwca 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

GRUPA 1
-----------------------
16.06
Brazylia - Iran 3:1
Argentyna - USA 1:3
-----------------------
17.06
Francja - Włochy 3:2
Australia - Belgia 2:3
Brazylia - Argentyna 3:2
USA - Iran 3:1
Bułgaria - Polska 2:3
Rosja - Serbia 3:0
-----------------------
18.06
Belgia - Włochy 1:3
Australia - Francja 0:3
Iran - Argentyna 2:3
Brazylia - USA 3:2
Bułgaria - Serbia 3:1
Rosja - Polska 3:1
-----------------------
19.06
Belgia - Francja 1:3
Australia - Włochy 1:3
Serbia - Polska 1:3
Rosja - Bułgaria 3:0
-----------------------
Gr. A1: 1. Francja
Gr. B1: 1. Brazylia
Gr. C1: 1. Rosja
-----------------------
F4 Gr.1 - Polska, Francja, Rosja, USA, Brazylia, Kanada (gosp. Polska)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

Grupa I:
16.06
B1 (Rio de Janeiro)
1. Brazylia - Iran 3-1
2. Argentyna - USA 1-3
-----------------------------------
17.06
A1 (Sydney)
3. Francja - Włochy 1-3
4. Australia - Belgia 3-2
B1
5. Brazylia - Argentyna 3-0
6. USA - Iran 3-1
C1 (Kaliningrad)
7. Bułgaria - Polska 3-2
8. Rosja - Serbia 3-1
------------------------------------
18.06
A1
9. Belgia - Włochy 0-3
10. Australia - Francja 1-3
B1
11. Iran - Argentyna 3-2
12. Brazylia - USA 3-2
C1
13. Bułgaria - Serbia 2-3
14. Rosja - Polska 3-1
------------------------------------
19.06
A1
15. Belgia - Francja 1-3
16. Australia - Włochy 1-3
C1
17. Serbia - Polska 3-2
18. Rosja - Bułgaria 3-1
===============================================================
Grupa II:
17.06
A2 (Izmir)
19. Holandia - Słowacja 3-1
20. Turcja - Portugalia 3-1
B2 (Osaka)
21. Kuba - Korea Płd 3-0
22. Japonia - Finlandia 3-1
C2 (Ceskie Budejovice)
23. Czechy - Egipt 3-1
24. Chiny - Kanada 0-3
----------------------------------
18.06
A2
25. Portugalia - Holandia 1-3
26. Turcja - Słowacja 3-1
B2
27. Japonia - Kuba 3-1
28. Finlandia - Korea Płd 3-2
C2
29. Kanada - Egipt 3-0
30. Chiny - Czechy 1-3
----------------------------------
19.06
A2
31. Portugalia - Słowacja 2-3
32. Turcja - Holandia - 3-2
B2
33. Kuba - Finlandia - 2-3
34. Japonia - Korea Płd - 3-1
C2
35. Egipt - Chiny - 1-3
36. Czechy - Kanada - 1-3
================================================================
Grupa III:
17.06
A3 (Ljubljana)
37. Tunezja - Wenezuela - 2-3
38. Słowenia - Katar - 3-0
B3 (Mexico C)
39. Czarnogóra - Niemcy - 0-3
40. Meksyk - Hiszpania - 1-3
C3 (Kozani, Grecja)
41. Tajwan - Puerto Rico - 0-3
42. Kazachstan - Grecja - 0-3
------------------------------------
18.06
A3
43. Wenezuela - Katar - 3-1
44. Tunezja - Słowenia - 0-3
B3
45. Niemcy - Hiszpania - 3-1
46. Meksyk - Czarnogóra - 3-2
C3
47. Kazachstan - Tajwan - 3-0
48. Grecja - Puerto Rico - 3-0
------------------------------------
19.06
A3
49. Katar - Tunezja - 1-3
50. Wenezuela - Słowenia - 0-3
B3
51. Hiszpania - Czarnogóra - 3-1
52. Meksyk - Niemcy - 0-3
C3
53. Puerto Rico - Kazachstan - 3-1
54. Grecja - Tajwan - 3-0
================================================================
F6 grupy I 13-17.07 - Rosja, Polska, Francja, USA, Włochy, Brazylia; Polska Kraków
F4 grupy II 9-10.07 - Portugalia, Kanada, Turcja, Holandia; Portugalia Matochinios
F4 grupy III 1-3.07 - Niemcy, Słowenia, Grecja, Hiszpania; Niemcy Frankfurt
================================================================
Gr. A1: 1. Włochy
Gr. B1: 1. Brazylia
Gr. C1: 1. Rosja
Gr. A2: 1. Turcja
Gr. B2: 1. Japonia
Gr. C2: 1. Kanada
Gr. A3: 1. Słowenia
Gr. B3: 1. Niemcy
Gr. C3: 1. Grecja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

16.06
Brazylia - Iran 3:1
Argentyna - USA 0:3
17.06
Francja - Włochy 3:2
Australia - Belgia 3:1
Brazylia - Argentyna 3:1
USA - Iran 3:0
Bułgaria - Polska 3:2
Rosja - Serbia 3:1
-----------------------
Holandia - Słowacja 3:0
Turcja - Portugalia 3:1
Kuba - Korea Płd 3:0
Japonia - Finlandia 1:3
Czechy - Egipt 3:1
Chiny - Kanada 0:3
-----------------------
Tunezja - Wenezuela 3:2
Słowenia - Katar 3:0
Czarnogóra - Niemcy 0:3
Meksyk - Hiszpania 1:3
Tajwan - Puerto Rico 0:3
Kazachstan - Grecja 0:3
-------------------------
Gr. A1: 1. Włochy
Gr. B1: 1. USA
Gr. C1: 1. Rosja
Gr. A2: 1. Słowacja
Gr. B2: 1. Kuba
Gr. C2: 1. Kanada
Gr. A3: 1. Słowenia
Gr. B3: 1. Niemcy
Gr. C3: 1. Grecja
------------------------
F4 Gr.1 - 1. Rosja, 2. Polska, 3. USA, 4. Włochy, Francja, Kanada (gosp. Polska)
F4 Gr.2 - 1. Kanada, 2. Holandia, 3. Kuba, 4. Portugalia (gosp)
F4 Gr.3 - 1. Niemcy (gosp.), 2. Słowenia, 3. Grecja, 4. Czarnogóra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 14 czerwca 2016 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.