Nowe szaty króla - typer I kolejki Plus Ligi sezonu 2016/17

autor: stary kibic | 2016-09-28, 16:04 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Startujemy z nowym sezonem

Zapraszam wszystkich chętnych do typowania pierwszej kolejki siatkarskiej Plus Ligi.
Zasady punktacji:
1. Za trafienie wyniku meczu - 3 pkt
2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt
3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt
4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3 pkt
Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca).
Pole do popisu duże do wytypowania 8 spotkań rozciągniętych w czasie :)
Typujemy do godziny rozpoczęcia meczu.

30-09-2016 20:15 Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (TV)
-----------------------------------------------------------
01-10-2016 15:00  AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów
01-10-2016 18:00  Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn
02-10-2016 18:00  GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz
03-10-2016 18:00  Trefl Gdańsk - Effector Kielce (TV)
04-10-2016 18:00  Czarni Radom - AZS Częstochowa
05-10-2016 18:00  Skra Bełchatów - MKS Będzin
-------------------------------------------------------------
19-10-2016 18:00 BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin
===================================================
Tytułu broni

 
===============================================================

Zapraszam również tradycyjnie chętnego do poprowadzenia II kolejki na swoim blogu.
----------------------------------------------------------------------------------
Proponuję też dodatkową zabawę: typ pierwszej szóstki po sezonie zasadniczym

Za każde trafienie drużyny 1 punkt
Za trafienie pozycji dodatkowy punkt.

Wzmocnienia Asseco Resovii

================================================================
Witam wszystkich typujących, i tych wracających, i nowych.
Mamy już pierwszy wynik nowego sezonu - bez niespodzianki:
Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (15:25, 11:25, 22:25)
-------------------------------------------------------------------------
Kolejne wyniki - z soboty 01.10.:
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (15:25, 22:25, 23:25)
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (25:19, 23:25, 22:25, 29:27, 15:7)
---------------------------------------------------------------------------------------
Mamy połowę kolejki i pewną wygraną beniaminka z Katowic:
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (25:19, 14:25, 25:18, 25:19)
----------------------------------------------------------------------------------------
Można rzec - Lotos się uratował :) a Kielce wróżą emocje w ich meczach:
Lotos Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3:1 (20:25, 25:22, 25:21, 25:23)
----------------------------------------------------------------------------------------
Tak wyszło, że pojutrze startuje już 2-ga kolejka.
Zapraszam tutaj http://sportowefakty.w...onu-201617
I czekam na chętnego z blogiem 3-ciej kolejki
----------------------------------------------------------------------------------------
Kolejny wynik - z Radomia, gdzie emocji nie brakowało:
Cerrad Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:0 (27:25, 25:21, 25:17)
------------------------------------------------------------------------------
Przedostatni mecz, który podsumujemy punktacją w oczekiwaniu na 19.10
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0 (25:18, 25:18, 26:24)
Nie obyło się bez gry na przewagi po 10 min przerwy..
=========================================================

Wszystko na swoim miejscu - mamy lidera:

1. - Dastin - 25 pkt (18-7) - gratulacje! :)
2-4. - Miasto M.Kielce, Stenol_92, UNIA L.DMP 2015 - 19 pkt (12-7)
5. - KRC - 18 pkt (12-6)
6-8. mon cheri, bydziaj, gregbyd - 15 pkt
(9-6)
9-13. Pretty Flacko, Falubaz40, Moderator, Kamil K., Trójmiasto - 12 pkt (6-6)
14-17. Artur KSF, Włókniarz F., claudia10, stary kibic - 11 pkt (6-5)
18. Antyskrzat - 10 pkt (6-4)
19-20. norka4, marco928 - 8 pkt (3-5)
----------------------------
Czekamy na ostatni wynik:
19.10 BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 0:3 (17:25, 16:25, 20:25)

I uzupełniamy punkty uczestnikom:
1. - Dastin - 26 pkt (18-8)
2-4. - Miasto M.Kielce, Stenol_92, UNIA L.DMP 2015 - 20 pkt (12-8)
5-7. - KRC, gregbyd,mon cheri - 19 pkt (12-7)
8-9. bydziaj, 
Moderator - 16 pkt (9-7)
10-12. Artur KSF, Włókniarz F., stary kibic - 15 pkt (9-6)
13. Antyskrzat - 14 pkt (9-5)
14-17. Pretty Flacko, Falubaz40, , Kamil K., Trójmiasto- 13 pkt (6-7)
18-19. claudia10, marco928 - 12 pkt (6-6)
20. norka4,  - 9 pkt (3-6)

=========================================================

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Moderator

01-10-2016 15:00 AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1:3
01-10-2016 18:00 Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:1
02-10-2016 18:00 GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
03-10-2016 18:00 Trefl Gdańsk - Effector Kielce (TV) 3:0
04-10-2016 18:00 Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:0
05-10-2016 18:00 Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0
-------------------------------------------------------------
19-10-2016 18:00 BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 0:3

1. Zaksa
2. Skra
3. Resovia
4. Lotos
5. Cuprum
6. AZS PW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

No co mi się pokickało że sezon zaczynamy jutro, to euforia dnia dzisiejszego :D
---
1. Zaksa
2. SKra
3. Resovia
4. Lotos
5. Cuprum
6. JAstrżebski
---
01-10-2016 15:00 AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1:3
01-10-2016 18:00 Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:0
02-10-2016 18:00 GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
03-10-2016 18:00 Trefl Gdańsk - Effector Kielce (TV) 3:0
04-10-2016 18:00 Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:1
05-10-2016 18:00 Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0
-------------------------------------------------------------
19-10-2016 18:00 BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil Koralewski

30-09-2016 20:15 Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
01-10-2016 15:00 AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1-3
01-10-2016 18:00 Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:1
02-10-2016 18:00 GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
03-10-2016 18:00 Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3:0
04-10-2016 18:00 Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:1
05-10-2016 18:00 Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0
19-10-2016 18:00 BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1:3
-------------------------------------------------------------
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2. Skra Bełchatów
3. Resovia Rzeszów
4. Jastrzębski Węgiel
5. Trefl Gdańsk
6. Cuprum Lubin

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

30-09-2016 20:15 Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
01-10-2016 15:00 AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 0:3
01-10-2016 18:00 Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:1
02-10-2016 18:00 GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
03-10-2016 18:00 Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3:1
04-10-2016 18:00 Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:0
05-10-2016 18:00 Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0
19-10-2016 18:00 BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1:3
-------------------------------------------------------------
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2. Skra Bełchatów
3. Resovia Rzeszów
4. Jastrzębski Węgiel
5. Trefl Gdańsk
6. Cuprum Lubin

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Nie może mnie tu zabraknąć. Witojcie Stary Kibicu oraz reszto śmietanki siatkarskiej. Mam nadzieję nie być jedynie tłem dla starych wyjadaczy siatkarskich i powalczyć o miano odkrycia sezonu! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Serdecznie dziękuję za zaproszenie, ale z przykrością stwierdzam, że w tym roku nie dam rady... Miałem mocno ograniczyć typery, a już biorę udział w dużej ilości gier. Życzę wam miłej i emocjonującej zabawy... Powadzenia dla wszystkich, a w szczególności dla nowej ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

30-09-2016 20:15 Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
01-10-2016 15:00 AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1:3
01-10-2016 18:00 Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:2
02-10-2016 18:00 GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
03-10-2016 18:00 Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3:1
04-10-2016 18:00 Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:0
05-10-2016 18:00 Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:2
19-10-2016 18:00 BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1:3
-------------------------------------------------------------

1. RESOVIA
2. SKRA
3. ZAKSA
4. JASTRZĘBSKI
5. LOTOS
6. CUPRUM

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
norka4

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1-3
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 2-3
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 2-3
Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3-0
Czarni Radom - AZS Częstochowa 3-1
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3-0
BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1-3
------------------------------------------------
1. RESOVIA
2. ZAKSA
3. SKRA
4. LOTOS
5. CUPRUM
6. AZS PW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ARTUR KSF

Espadon - Zaksa 1:3
AZS PW - Resovia 0:3
Jastrzębski - AZS Olsztyn 3:1
GKS Katowice - Łuczniczka 1:3
Lotos - Effector 3:1
Czarni - AZS Częstochowa
Skra - MKS Będzin 3:0
BBTS Bielsko - Cuprum 2:3
--------------------------------
1.RESOVIA
2.SKRA
3.ZAKSA
4.JASTRZĘBSKI
5.LOTOS
6.CUPRUM

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Witaj,jakie nastawienie na ten sezon? Mój to obrona złota z poprzedniego sezonu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn 0-3 Politechnika Warszawska - Resovia Rzeszów 0-3 Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3-1 GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3 Lotos Gdańsk - Effector Kielce 3-0 Czarni...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRC

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn 0-3
Politechnika Warszawska - Resovia Rzeszów 0-3
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3-1
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
Lotos Gdańsk - Effector Kielce 3-0
Czarni Radom - AZS Częstochowa 3-0
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3-0
BBTS Bielsko - Cuprum Lubin 1-3
--------------------------------------
Szóstka sezonu zasadniczego
1. Resovia
2. Zaksa
3. Skra
4. Lotos
5. Cuprum
6. Jastrzębski

Witam po długiej przerwie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 1 października 2016 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1:3
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:1
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3:1
Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:1
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0
BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 0:3
-------------------------------------
Szóstka sezonu zasadniczego:
1. Skra Bełchatów
2. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3. Asseco Resovia
4. LOTOS Trefl Gdańsk
5. AZS Politechnika Warszawska
6. Jastrzębski Węgiel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
antyskrzat

Espadon - Zaksa 0:3
AZS PW - Resovia 2:3
Jastrzębski - Olsztyn 1:3
GKS - Łuczniczka 1:3
Trefl - Effector 3:0
Czarni - Częstochowa 3:0
Skra - Będzin 2:3
BBTS - Cuprum 0:3

1. Resovia
2. Zaksa
3. Skra
4. Olsztyn
5. Czarni
6. Gdańsk

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

30-09-2016 20:15 Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
01-10-2016 15:00 AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1:3
01-10-2016 18:00 Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 2:3
02-10-2016 18:00 GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
03-10-2016 18:00 Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3:0
04-10-2016 18:00 Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:2
05-10-2016 18:00 Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0
19-10-2016 18:00 BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 0:3
1. Resovia
2. Zaksa
3. Skra
4. Trefl
5. Cuprum
6. PW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3
AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1-3
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3-2
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 3-2
Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3-0
Czarni Radom - AZS Częstochowa 3-0
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3-0
BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1-3
===================================================
Szóstka sezonu zasadniczego:
1. Zaksa Kędzierzyn-Koźle
2. Resovia Rzeszów
3. Skra Bełchatów
4. Trefl Gdańsk
5. Politechnika Warszawska
6. Cuprum Lubin

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn 0-3
Politechnika Warszawska - Resovia Rzeszów 1-3
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3-1
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
Lotos Gdańsk - Effector Kielce 3-0
Czarni Radom - AZS Częstochowa 3-0
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3-0
BBTS Bielsko - Cuprum Lubin 1-3
--------------------------------------
Szóstka sezonu zasadniczego
1. Resovia
2. Zaksa
3. Skra
4. Jastrzębski
5. Gdańsk
6. Olsztyn

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pretty Flacko

Wreszcie ruszył typer, a pisałem do Ciebie z zaputaniem kiedy startuje :).

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn 1-3
Politechnika Warszawska - Resovia Rzeszów 1-3
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3-1
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
Lotos Gdańsk - Effector Kielce 3-0
Czarni Radom - AZS Częstochowa 3-0
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3-0
BBTS Bielsko - Cuprum Lubin 1-3
--------------------------------------
Szóstka sezonu zasadniczego
1. Skra
2. Zaksa
3. Resovia
4. Jastrzębski
5. Gdańsk
6. Olsztyn

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn 1-3
Politechnika Warszawska - Resovia Rzeszów 2-3
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 1-3
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
Lotos Gdańsk - Effector Kielce 3-1
Czarni Radom - AZS Częstochowa 3-1
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3-0
BBTS Bielsko - Cuprum Lubin 1-3
--------------------------------------
Szóstka sezonu zasadniczego
1. Skra
2. Zaksa
3. Resovia,
4. LOTOS
5. Politechnika
6. Cuprum

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn 0-3
Politechnika Warszawska - Resovia Rzeszów 1-3
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3-1
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
Lotos Gdańsk - Effector Kielce 3-0
Czarni Radom - AZS Częstochowa 3-0
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3-0
BBTS Bielsko - Cuprum Lubin 2-3
--------------------------------------
Szóstka sezonu zasadniczego
1. ZAKSA,
2. Skra
3. Resovia,
4. LOTOS
5. Łuczniczka
6. Cuprum

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz40

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1:3
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:1
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3:0
Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:1
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0
BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1:3
--------------------------------------
Szóstka sezonu zasadniczego
1. Resovia
2. Skra
3. ZAKSA
4. Trefl
5. Czarni Radom
6. PW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn 0-3
Politechnika Warszawska - Resovia Rzeszów 1-3
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3-1
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 0-3
Lotos Gdańsk - Effector Kielce 3-0
Czarni Radom - AZS Częstochowa 3-0
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3-0
BBTS Bielsko - Cuprum Lubin 0-3
--------------------------------------
Szóstka sezonu zasadniczego
1. ZAKSA,
2. Resovia,
3. Skra,
4. Lotos,
5. PW,
6. Łuczniczka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
AZS PW Warszawa - Resovia Rzeszów 1:3
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 0:3
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 0:3
Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3:0
Czarni Radom - AZS Częstochowa 3:1
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0
BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 0:3
--------------------------------------
Szóstka sezonu zasadniczego
1. Resovia
2. Skra
3. ZAKSA
4. AZS PW W-wa
5. Trefl
6. Czarni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.