Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kri100 lubi Komentarz

  Brakuje tutaj precyzyjnej Vivendi ;)

 • Kri100 lubi Komentarz

  Mamy bardzo podobne zdanie. Dla mnie prawdziwą siostrą Williams jest Venus, którą cenię ogromnie, Serena jest postacią jak dla mnie nadmiernie kontrowersyjną. Oczywiście szanuję ją za niebywały wręcz postęp w grze, podobnie jak Maszę, ale mimo wszystko osobiście uważam, że to Venus tworzyła historię. No i nie byłoby Sereny bez Venus.

 • Kri100 lubi Komentarz

  "Williams i Azarenka sporo spadły w rankingu WTA i normalnie nie mogłyby rywalizować w największych turniejach, bo po prostu by się do nich nie łapały. Pomoże im jednak w tym tzw. „zamrożony ranking”, z którego mogą korzystać tenisistki, które nie rywalizowały przez sześć miesięcy. Z zamrożonej pozycji rankingowej można skorzystać w 10 turniejach.

  Obie byłe liderki rankingu WTA na taki ruch zdecydowały się w dwóch turniejach, które odbędą się na kortach ziemnych i będą swego rodzaju wprowadzeniem przed wielkoszlemowym Roland Garros. Amerykanka oraz Białorusinka dzięki „zamrożonemu rankingowi” dostały się do turniejów głównych w Madrycie oraz w Rzymie. Williams będzie korzystać z rankingu #1, a Azarenka #6." Wklejam ponownie za tenis.24

 • Kri100 lubi Komentarz

  Nic takiego nie wynika z artykułu powyżej. Jest mowa o dostaniu się Sereny do turnieju dzięki "zamrożonemu rankingowi", więc ja to interpretuję tak, że jako #453 na dzień dzisiejszy się nie kwalifikuje, ale dzięki "ochronie" jest jakby nadal na liście do głównej drabinki - nierozstawiona, ale na liście widnieje zaraz za Simoną :) Jak zmienią reguły, to zrobi się dyskusyjnie. Mnie osobiście wkurza taka roszczeniowa postawa Sereny. To odkąd dostała Osakę w pierwszej rundzie. Vika nie narzeka publicznie na brak rozstawienia. Azarenka jest zresztą dobrym przykładem, że można otrzymać PR na szlema po przerwie macierzyńskiej (Wimbledon rok temu).

 • Kri100 lubi Komentarz

  Dzięki! Nie wiedziałam, że można zamrozić tak po prostu!
  Naciskanie na rozstawienie sprzed ciąży?! No trochę chyba jej się pomieszały zmysły! Zdziwił mnie dla niej ten Wimbel, bo wiem, że na RG nie ma tak dobrze.
  Jest wiele rzeczy w zasadach tenisowych, których zasadności nie ogarniam...
  Już kiedyś pisałam, że samo bronienie punktów bez dodatkowych za kolejną wygraną jest demotywujące nawet dla oglądających.

 • Kri100 lubi Komentarz

  Według regulaminu wta macierzyństwo jest traktowane na tych samych zasadach co nieobecność z powodu kontuzji, czyli powracająca po dłuższej nieobecności tenisistka ma prawo skorzystać z "chronionego rankingu". Tylko że to oznacza prawo do gry w głównej drabince, ale bez rozstawienia. Serena naciska, aby mogła być rozstawiona ze swoim numerem sprzed ciąży, ergo #1. Tylko to niesprawiedliwe wobec aktualnej liderki i też dziewczyn, które wypadną poza rozstawione 32, na co ciężko pracowały na kortach. Roland Garros już jej odmówił. No, ale feministki podnoszą larum.

 • Kri100 lubi Komentarz

  Już dawno nie było tylu wpisów pod artykułem, co mnie zaintrygowało ;) Aga to jednak ma MOC!
  Czytam, czytam! Przedzieram się trochę przez offtop, bo mistrzowie tej dziedziny w formie ;)

 • Kri100 lubi Komentarz

  Nie wiem Tom czy zaprzestanie obserwacji Ciebie coś pomoże w tym przypadku...nie mówię, że beznadziejnym! ;]
  Mnie nie obserwuje, a jednak moja skromna osoba spowodowała, że się wybudził z dwumiesięcznej hibernacji syfowej....nic nie poradzimy, trzeba mieć dużo zrozumienia dla kolegi, zwłaszcza teraz gdy jego funkcje życiowe wracają do normy, nie jestem tylko pewien czy wszystkie, na pewno pobudliwość nerwowa wzrosła, przyspieszyła akcja serca, zwiększył się metabolizm, temperatura ciała, wzrosło zużycie tlenu, rozszerzyły się naczynia krwionośne, ale jakby aktywność mózgowa została jeszcze w stanie hibernacji ;(

 • Kri100 lubi Komentarz

  No i jest temat wiodący, to mnie też zainteresowało w artykule.
  Jako ciekawostkę podam Ci, że już tych artykułów praktycznie nie czytam, wyłapuję jedynie takie "kwiatki".

 • Kri100 lubi Komentarz

  Zobacz Hippekk co sie stalo,zaczelismy luzna gadke rano......
  Forum zyje !!!
  Zaraz sie beda blokowac ,tluc minusy...
  (A Potterek spi...)
  EDIT
  Nie spi.

 • Kri100 lubi Komentarz

  No właśnie, a temat wiodący leży...
  Tylko niech ja pomyslę, co to za temat... ;D

 • Kri100 lubi Komentarz

  Nie ma za co. Już przy okazji odniosę się do uwag o braku tenisowych czy okołotenisowych wpisów na forum. Kiedy ja zaczynałam tutaj coś pisać, to właśnie wyłącznie pod artykułami - bo pod nimi rozwijały się ciekawe dyskusje i komentowało się mecze "live". Nie korzystałam z kokpitu, nie miałam obserwowanych, ale to wystarczało przy tamtym poziomie intensywności na SF. Później jeden z kolegów, który mnie zaobserwował akurat był dość aktywny w "produkowaniu" fajnych statusów i tam się siłą rzeczy przeniosły dyskusje ;) Jednocześnie, wraz z coraz słabszą grą Agi malała aktywność tutaj. Teraz nie ma już prawie nic ;) ani tych forumowiczów, ani rozmów pod artykułami, ani statusów. Jeśli jakieś są to faktycznie w ramach "frakcji" i podgrup - myślę, ze to wyklucza otwartą publiczną ogólnodostępną dyskusję. Ten artykuł jest wyjątkiem od reguły.

 • Kri100 lubi Komentarz

  Zawsze lubiłem Karola. :)

 • Kri100 lubi Komentarz

  Pamiętam, że kiedyś czytałam o początkach jej kariery na blogu Karola Stopy. Obecnie nie wiem jak do niego dotrzeć, bo chyba ta platforma zniknęła z sieci. W każdym razie niezbyt entuzjastycznie o niej pisał i miał podobne do twoich wnioski. Ja z kolei kojarzę Bouchard z wpływową menadżerką Jill Smoller - agentka Sereny Williams. btw. mam link do artykułu o kolejnych agentach Buszy, ale jak wkleje to zniknie :/

 • Kri100 lubi Komentarz

  Tym bardziej świadczy to o tym, jak klasową tenisistkę oglądaliśmy przez nieprzerwanie jedenaście lat. A wciąż rozstawienie na US Open jest w zasięgu... rakiety. ;)

 • Kri100 lubi Komentarz

  No, teraz to już w ogóle masz u mnie zasłużony tytuł eksperta :). Ja nie miałem odwagi poruszyć kwestii androgeniczności Bouchard, chociaż wyraźnie ją widzę, podobnie na przykład, jak u Johaug. Pomimo zachwytów ogółu... To też ciekawe - czy dla przykrycia pojawiających się rysów androgenicznych konieczne jest kreowanie danej osoby na najpiękniejszą na świecie? Tak żeby dokonać jakiegoś imprintingu w umysłach widzów? Jaki stopień krytycyzmu czy też umiejętności obserwacji trzeba posiąść aby uzyskać odporność na manipulację medialną? Ależ byłaby piękna dyskusja... Ależ mi się taka dyskusja marzy...
  Produkt sprzedał się znakomicie...

 • Kri100 lubi Komentarz

  Z tego co się orientuję to ona już w czasach juniorskich miała kontrakt sponsorski. Rekord należy do Gabby Price która kontrakt sponsorski z Head podpisała dwa lata temu. Dziś ma 14, a ubiera i sponsoruje ja też już Nike. Nie ma też wątpliwości, że jako juniorka Bouchard osiągała świetne wyniki i razem z Townsend typowanie były na przyszłe dominatorki. U Bouchard też pojawia się kwestia cichego pozwolenia na doping, dla mnie zawsze wydawała się dziwnie androgeniczna. Jak wiesz cel uświęca środki, sam Mike Tyson mówił w słynnym cytacie mówi że nienawidził każdej minuty treningu. Tu mogło być podobnie. W każdym razie produkt się sprzedał świetnie i nawet teraz kiedy po wynikach dawno nie ma śladu jest to pożądany towar. :)

 • Kri100 lubi Komentarz

  Pamiętam dyskusję o tym, że Agnieszka nie znosi tenisa, podawano przykład Andre Agassiego, który w swojej autobiografii (znakomitej zresztą) wprost napisał jak nienawidzi tego, co robi. Po czym Radwańska w wywiadzie stwierdziła, że kocha tenisa i wszystko mu podporządkowała. Wtedy pojawił się komentarz, iż to tylko kurtuazja... I weź tutaj dyskutuj. ;P W każdym razie morał jest taki, że o tym czy Bouchard lubi grać w tenisa, wymiotuje na widok kortu lub jest to jej wszystko obojętne wie najlepiej ona sama, nie ma co gdybać.

 • Kri100 lubi Komentarz

  Nieee, te zaangażowane w tenis. Dawno temu słyszałem fajną rozmowę Evert z Navratilovą po którymś z turniejów, gdy się przekomarzały, która bardziej KOCHA tenis. To tak na marginesie...
  Co powiesz o Simonce? A Ostapienko? Która z nich - Ostapienko czy Bouchard bardziej kocha tenis? Uważasz że NAPRAWDĘ nie można nic na ten temat przypuszczać? Bez względu na dalsze tenisowe losy Aljony, ona to, co robi, uwielbia całą sobą i to widać.
  Podywagowałbym o siostrach Williams, ale mi się nie chce, bo temat trudny. Obie kochają tenis na swój sposób, jedna kocha tenis bardziej zaborczo, druga bardziej uczuciowo... :)

 • Kri100 lubi Komentarz

  Aż czerwony byłem, na szczęście słońce przypiekalo i miałem wymowke. :)

 • Kri100 napisał/a komentarz do Wimbledon: Agnieszka Radwańska i Magda Linette pewne startu. Serena Williams z "zamrożonym" rankingiem

  Sam nie wiem, komentarzy jest prawie 270, poszło!

 • Kri100 lubi Komentarz

  Tom, można, naprawdę można. To rodzice dokonują wyboru, dziecko po jakimś czasie dostrzega i to, co traci i to, co zyskuje, ale tenis uprawia z rozpędu. Przychodzi moment, że musi świadomie ustalić stopień swojego zaangażowania.

 • Kri100 lubi Komentarz

  Billie Jean King.

 • Kri100 lubi Komentarz

  To jest niezwykle trafna wypowiedź :).
  Masz 100% racji - ona nigdy nie kochała tenisa. Trzeba go kochać żeby ciężko pracować na treningach.
  Nigdy nie próbowałem śledzić tego, kto właściwie stoi za medialną promocją Bouchard. To by wiele wyjaśniło.

 • Kri100 lubi Komentarz

  Brawa dla Magdy, ale było gorąco w tym drugim secie. Trzeba nabrać większej pewności siebie. Pomaga w tym min. przetrwanie takiego seta jak ten drugi. :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

AM99 - StayStrongDarcy

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
przyjaciół wielu,
dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!
Wesołych świąt Wielkanocnych :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Hejka Krikuś :))
Nie wiem co się dzieje, ale miałam Cię w obserwowanych, a teraz zniknąłeś ??
Teraz przyszłam na przesbiegi i mówi mi że jakiś ajax się mnie czepia ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Spoko, grunt że jesteś z powrotem. W ten weekend zaczynamy drugi etap, Pekin, nie przegap!!! Miłego odpoczynku od urlopu na forum! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Tom, trzy tygodnie urlopu i wyłączyłem się w górach ze wszystkiego. A podawałem Ci tuż przed wyjazdem, w dużym pośpiechu :) No sorry!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Tom, trzy tygodnie urlopu i wyłączyłem się w górach ze wszystkiego. A podawałem Ci tuż przed wyjazdem, w dużym pośpiechu :) No sorry!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Niestety nie zrozumielismy sie z tym "typowaniem do przodu". Chodzilo o podanie typow dla Marii (to sie "zalatwilo", bo odpadla) i dla Petry Kvitovej do samego finalu. Ty natomiast podales dla innych...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Niestety nie zrozumielismy sie z tym "typowaniem do przodu". Chodzilo o podanie typow dla Marii (to sie "zalatwilo", bo odpadla) i dla Petry Kvitovej do samego finalu. Ty natomiast podales dla innych zawodniczek...
W Twoim poscie nie ma ewentualnosci Kvitova-V. Williams!!
PROSZE ZATEM O TEN TYP DO WTORKU WIECZOR!!!
>
===================================
PROSZĘ O TYPY QF USO
===================================
Najlepiej podać do 05.09. 17.00 (WTOREK) , ale akceptowane będą typy podane do momentu rozpoczęcia danego meczu.
===================================
>
> POCZATEK SZABLONU DO COPY-PASTE
>
===================================
QF USO -------> TU NICK
===================================
Petra Kvitova - V. Williams
====================================
>
> Koniec szablonu do copy-paste
>>
>
=============================

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 24 października 2017 [6 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.