Plachol - lubi

 • Plachol lubi Komentarz

  @Ja za Lublinem: Smutny dzień, ano smutny, gdyż zwycięzcy nie potrafili docenić tych, co otrzymali srebrny medal. Nie wiem czy we Wrocławiu to wiedzą, ale normalnie w sporcie podaje się rękę ... tym zwyciężonym. No taki zwyczaj a właściwie tradycja a tradycji i to tak pozytywnej - qrde się NIE ZMIENIA!!!!!

 • Plachol lubi Komentarz

  Dwa lata temu jeden zawodnik też się źle czuł na pańszczyźnianej imprezie, a na następny dzień musieli go "odpalić" na ligę. No i rok kiblował, bo "odpalali" kroplówką.

 • Plachol lubi Komentarz

  @ZKS Stal Rzeszów.: Rzeszowiaczku zafajdany pozostało ci tylko skomlenie w necie. Wiem, że macie kompleks Lublina nie ta historia nie te rozmiary nie ta baza dydaktyczno-naukowa nie to wszystko. Prowincjusz wychodzi z ciebie pełną gębą. Pamiętaj zazdrość to zła emocja. Nawet nie stać cię na zwykłe słowo Gratki. Co za wieśniak z ciebie.

 • Plachol lubi Komentarz

  Najważniejszy mecz Lublina od wielu lat. Oby zawodnicy byli w pełnej gotowości. Szkoda tych dwóch upadków i tego pecha z pogoda.

 • Plachol lubi Komentarz

  TYLKO ZWYCIĘSTWO MOTORKU TYLKO ZWYCIĘSTWO Jesteśmy z wami chłopaki jesteśmy z wami !!! Motor Motor DMP Motor Motor DMP !!!

 • Plachol lubi Komentarz

  Motor Lublin dawaj po zwycięstwo i historyczne Mistrzostwo Polski! Bądźcie jak, np. Włókniarz Częstochowa w 2003 r. czy jak Unia Tarnów w 2004 roku! Forza Motor! Forza Lublin!

 • Plachol lubi Komentarz

  @Cysio: Wiesz co, mam i miałem ciebie za rozsądnego, bo taki jesteś i chyba piszesz by sobie podyskutować :). Fajne, uwielbiam to :) Jednak wali mnie liga Szwedzka, Duńska, Australijska, Rosyjska Angielska. Chcę oglądać Polskie rozgrywki na najwyższym poziomie, na fajnych stadionach, gdzie nie jest to piknik. Nie chcę, by mówiono: A ci to wygrali bo przeciwnik był osłabiony, Senior X właśnie wyszedł ze szpitala, junior Y właśnie po dzwonie!

 • Plachol lubi Komentarz

  Dopiero co śmialiście się z Lublina, że nie udzielił zgody Hampelowi i Kuberze na jazdę w lidze Szwedzkiej a teraz się śmiejmy i z Gorzowa!!! Nauka na przyszłość dla GKSŻ. Polska Liga jest najważniejsza na świecie i wszelkie zawody młodzieżowe, zagraniczne niech nie kolidują z finałami DMP, niech się odbywają po zakończeniu. Może nas to śmieszyć, że zakaz dostają zawodnicy. Z drugiej strony trzeba się postawić w roli władz klubowych. Wiadomo jak urazowym jest sport na szlace, dlaczego mają przegrać najbardziej prestiżowe zawody DMP (chyba nawet bardziej niż SPG) bo im się rozwalił zawodnik w Szwecji, albo na zawodach juniorskich, gdzie na trybunach było 300 osób.

 • Plachol lubi Komentarz

  Super że Lampart pojedzie, tylko nie wiadomo czy w ogóle mecz będzie bo codziennie pada w Lublinie. A kibicom leszczna trochę lodu na głowę. Co z tego, że macie medale w żużlu i wychowanków skoro w waszej osadzie nic innego nie ma? pustki i wiatr hula po podwórkach. Można żyć samym żużlem ale ile?. Odwołają wam mecz i całe miasteczko idzie spać albo pić. A teksty o wyższości nad Lublinem to w ogóle śmiech na sali. Lublin jak nie żużel to ma ekstraklasę w ręcznej, siatkówce, koszykówce, rugbach, lekkiej atletyce i sam nie wiem w czym jeszcze, o kilku klubach piłkarskich nie wspominając bo tu póki co nie ma jeszcze czym się chwalić choć oczywiście w porównaniu z leszczem piłka nożna to i tak kosmos

 • Plachol lubi Komentarz

  @Plachol: Znając cytat, nim go przeczytałem to śmiać się zacząłem i trwało to długo :) acz dodam cos co i adekwatne będzie: "chorągiew nosi, do czego rozumu nie potrzeba".

 • Plachol lubi Komentarz

  Zdrowia i szybkiego powrotu do formy Wiktor!

 • Plachol lubi Komentarz

  @AMON: Ty podobno jesteś z Gniezna. To teraz popatrz ... czy tak samo się cieszysz z wypadku Wiktora Lamparta jak Mateusza Jabłońskiego? Chłopie wyluzuj, tu już nie chodzi o rywalizacje sportową, ale zdrowie tych chłopaków. Zastanów się następnym razem, gdy coś takiego napiszesz. I wiesz co? Spadaj!!!

 • Plachol lubi Komentarz

  Uczyć się od naszego prezesa, dogada się i z pisem i z po i jest kasa. Nieważne kto będzie rządził Kępa da sobie spokojnie radę. Mądra polityka.

 • Plachol lubi Komentarz

  Tytuł DMP zdobędzie Lublin, seniorów obie drużyny mają na podobnym poziomie, natomiast juniorzy to jest spora różnica. Taka moja opinia.

 • Plachol lubi Komentarz

  @Henryk: Pomału, jeszcze daleka droga. Fricke to nic pewnego, Zagar również. Tungate to średniak w słabym wydaniu. Jeszcze nie mają w Z.G. nic zaklepanego a już zamawiają u pismaków uspakajające artykuły.

 • Plachol lubi Komentarz

  Moglibyście pisać o Frontczaku jako byłym managerze falubazu proszę? Nam w Toruniu strasznie wstyd, że był u nas :(

 • Plachol lubi Komentarz

  Brawo Motor, wygrała drużyna, a nie indywidualności. Stali ewidentnie zabrakło Jacka Holdera i juniora Kowalskiego, który niestety kontuzjowany i nie było jak wypożyczyć. W tamtym roku były wypożyczenia, były wyniki. Śmieszne z tym komentowaniem skąd Motor ma pieniądze. Jak dostali z miasta, czyli PO (choc udowodniono że Lublin marketingowo więcej zyskał niż włożył) to było źle. Teraz jak jakaś spolka państwowa, gdzie 3/4 czołowych klubów siatkowki, recznej i nie jeden nożnej dostaje, to też źle. Zawiść spółdzielni nie zna granic. Jednak duch Ostaffa wiecznie żywy i jego wielbicieli wciąż dużo.

 • Plachol lubi Komentarz

  Siedzę, czytam i nie wierzę..sędzia winny..Sasin winny..tsunami na sumatrze winne..po prostu jak to w sporcie bywa wygrał ten który był lepszy i tyle. Żal mi tylko biednych głupców którym nie w smak taki Motor..bo lepiej ciągle się we własnym sosie kisić i nie dopuszczać nikogo nowego- to się nazywa w najlepszym wypadku stagnacją. Szkoda mi też tych baranków co to wypominają sponsoring spółek skarbu państwa, a kto broni waszym prezesikom pozyskać? Na bank na klęczkach by takich przyjęli gdyby tylko umieli ich pozyskać.Siedzicie tylko i wspominacie historie swoich klubów, a dyscyplina sportowa jaką jest żużel jakoś z tego pożytku nie ma. Wystarczy tylko popatrzeć co się stało z klubami angielskimi, a historię miały olbrzymią, ten sport tworzyły od podstaw i jeździły tam wszystkie największe gwiazdy tego sportu.

 • Plachol lubi Komentarz

  Jak widać boli wielu ten Lublin, oj wielu.
  Jednak zastanawia mnie krótkowzroczność kibiców. Właśnie taki klub, prężny i dobrze zarządzany, który może i dziś nie ma osiągnięć szkoleniowych ani medalowych, wnet może zacząć szkolić na potęgę i zdobywać trofea. A tak po prawdzie pokażcie mi klub który szkoli? Chyba tylko hybryda!
  Nowoczesny sposób zarządzania taki jak pokazuje Kępy, lub Grzyb to nowy sposób na rozwój żużla. Na ROZWÓJ!
  Śmiejcie się z Koziołkowa, ale oni chcą coś osiągnąć, nie jak inne kluby które skostniałe i betonowe liczą, jak ostatnio Toruń i Zielona Góra na pozostanie w lidze "za zasługi".

 • Plachol lubi Komentarz

  Motor jedzie na Smoka po 3 pkt więc Stal zakończy rundę zasadniczą na 3 miejscu.
  KS Toruń z dwoma zawodnikami Stali wygrał tylko 10 punktami,ale cieniasy...
  Motor Motor DMP !!!