Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Lair napisał/a komentarz do Sensacyjny thriller w Bukareszcie! Mistrzowie świata za burtą!

  Wiadomo, że Polacy są najlepsi na świecie, tylko sędziowie i ten cały lewacki Zachód nas krzywdzą. Gdyby przypięli pióra husarskie, byłoby na pewno inaczej. A poza tym - piłkarze i ich trener nie oglądają obrad Sejmu; stamtąd dowiedzieliby się od Polskęzbawa co robić. To on pokazuje jak zwyciężać mamy. W sytuacjach niepewnych to tylko: "nie głosujmy bo przegramy", albo "przegraliśmy głosowanie, więc je powtarzamy". Że też coś takiego patrioci nie przekazali naszym mistrzom - to hańba!. A ten Lewandowski, niby nauczył się kopać u Niemca, i strzela jakieś bramki, ale gdy potrzebne jest zwycięstwo, trafia w słupek albo porzeczkę! W ten sposób niczego nie osiągniemy. "Dobra zmiana" musi objąć futbol. W głosowaniu sejmowym tuż po meczu okazało się, że Sasin, Kamiński, Terlecki i Dworczyk to mistrzowie nad mistrzami. Tak też powinno być w futbolu. Pozdrawiam zagubionych patriotów.

 • Lair napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Tak niestety jest w każdej dziedzinie - według nas, a w szczególności prezesa Polski, jesteśmy najlepsi we wszystkim, tylko ten Zachód nas oszukuje, nie rozumie, nie docenia i szkaluje. Nasze przegrane w sporcie, polityce (słynne 27:1) itp to niesprawiedliwość. Aby to zmienić wnoszę, by jedynym światowym arbitrem - może wszechświatowym sędzią pokoju?, mianować Polskęzbawa. Wtedy będzie prawie i sprawiedliwie. Wątpiącym polecam obrady i głosowania w Sejmie! Tam dowiemy się, kiedy głosowanie jest prawidłowe! A w sprawach wątpliwych - telefon - prezesie! nie głosujmy bo przegramy, a nawet: przegraliśmy, no to powtarzamy głosowanie! Tak się wygrywa, a nie jak ten Lewandowski, który co prawda gole strzela, ale zwycięstwa nie jest w stanie zapewnić. Natomiast prezes Polski - i owszem.

 • Lair napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Koniec marzeń, koniec snów [Opinia]

  Panie Pawle,
  Komentarz jest świetny i dlatego wnoszę o umożliwienie mi użycia Pana tekstu, by w miejsce wyrazów "futbol, piłkarze itp" wstawić np. rząd, partia, administracja, politycy itd itp...... .
  Zadziwiająco pasuje do każdej branży i sytuacji! Jedyna trudność to ustalenie "kto ten Lewy?",

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.