Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • siber lubi Komentarz

  Bardzo mądry facet ten Villeneuve. Kuczera! Zniszcz go, opisz, zbanuj, wyloguj, usuń.

 • siber lubi Komentarz

  skończcie już pisać o kubicy, facet sie skończył i po jakiego grzyba na siłę kreować przeciętniaka w F1

 • siber napisał/a komentarz do F1: upadek Williamsa jest zdumiewający. Odejście Lowe'a szansą dla innych

  TY , gimbazo naucz się j. polskiego , bo jak bedzie strajk nauczycieli to zostaniesz na drugi rok . Potem przyjdzie Ci "NAŻEKAĆ " dalej . Jeszcze nie spotkałem dorosłego człowieka ,który pisze "nażekać' . Pisze się "" narzekać"" !

 • siber lubi Komentarz

  Dzisiaj szósty raz z Williamsem w treści. Takiej "prasy" nie ma chyba nawet mistrz...
  Niektórzy mówią kawały o teściowej ;)

 • siber lubi Komentarz

  Pompujemy,pompujemy Panie Kapusta. Na efekty długo nie będziemy czekać. Festiwal strzelecki to będzie jeśli trafimy w przyszłości na Anglię albo Francję.

 • siber napisał/a komentarz do F1: upadek Williamsa jest zdumiewający. Odejście Lowe'a szansą dla innych

  Komentarz zaraz może być usunięty , bo to normalna zagrywka Kuczery . Nie znosi krytyki .

 • siber napisał/a komentarz do F1: upadek Williamsa jest zdumiewający. Odejście Lowe'a szansą dla innych

  Tak, a Kuczera to nie żaden redaktor tylko pismak błazen .Siedzi przed komputerem i przegląda prasę zagraniczną i wszystkie bzdety przekłada na forum SF .Dlatego tyle tych piedół na tym portalu o Kubicy i Williamsie . Pismak nawet 14 - 15 artykułów bzdetów smaruje dziennie .

 • siber napisał/a komentarz do Anna Lewandowska trenuje z córką. "Klarcia już naśladuje mamę"

  I następny pismak clown ,który nie ma o czym pisać . No to trzeba bzdety o Lewandowskich.

 • siber lubi Komentarz

  Ktoś zarabia na Lewandowskich. To ich życie i sprawy.
  Przesada zaglądać ciągle i do wszystkiego w domu, portfelu i Klarci…
  Wszystko można obrzydzić.

 • siber lubi Komentarz

  Krytykę trzeba umieć przyjąć, może ona wnieść nowe spojrzenie na to co się robi i poprawić nie tylko swój wizerunek ale jakość wykonywanej pracy...W tym przypadku widzimy dziecinne obrażanie się i wycinanie komentarzy pod pretekstem hejtu. Panie Kuczera po pierwsze jawi się Pan redaktorem i niestety pisząc artykuły musi Pan brać odpowiedzialność za to pod czym się podpisuje. A po drugie to nie jest Pana prywatny folwark który upoważnienia do takiego zachowania, które powodują niestety tak krytyczne oceny...Bycie profesjonalistą jest bardzo trudne Panie Kuczera. :))))Pozdrawiam

 • siber napisał/a komentarz do F1: Niewidomy Francuz zaapelował ws. Roberta Kubicy. Chce równego traktowania

  I już komentarz usunięy .Tak umie tylko Kuczera ,który nie znosi krytyki.

 • siber lubi Komentarz

  To proste, Robert Kubica wzbudza w ostatnim czasie największe emocje i najwięcej komentarzy jest w postach z jego nazwiskiem. Kuczera dobrze o tym wie, więc będzie pisał o każdym bzdecie byle tylko to dotyczyło Roberta Kubicy. Nie może pisać źle bo towarzystwo by go 5 razy zjadło i tyle samo razy wypluło.:))))))...a nie wygodne komentarze lepiej usunąć Panie Kuczera.:))))

 • siber lubi Komentarz

  Już myślałem , że coś się stało redaktorowi ale jest wszystko w porządku . Znowu piszemy . Hahaha

 • siber lubi Komentarz

  Kolejny niezwykle sportowy temat na Politycznych Faktach WP.

 • siber lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • siber lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • siber lubi Komentarz

  Panie Wawrzynowski! Ponieważ jest Pan dziennikarzem, uważającym się pewnie za dość sprawnego - i za takiego uważany zapewne przez WP, skoro obdarza Pana jakimiś tam funkcjami znaczącymi, to powiem wprost: radziłbym Pani Zofii Noceti - Klepackiej wytoczenie Panu procesu za kłamliwe przedstawianie jej, jej wypowiedzi i sugerowanie poddanie się Bohaterów Niemcom. Cóż. Nie chcę rozwijać wątku, kto jest właścicielem portalu mającego w nazwie Polskę... Gdyby Pan nie był dziennikarzem pretendującym do określenia jako wysokiej sprawności Pańskiego warsztatu zawodowego - pewnie takich podpowiedzi nie poddawałbym Pani Z. Noceti-Klepackiej, zakładając, że po prostu ma Pan kłopoty z analizą tekstu. W Pana wypadku jednak trudno to zakładać. Tak więc, mając dobrą wolę, powinien Pan być w stanie zrozumieć, że stwierdzenie, iż "nie o taką Polskę się bił" jest sugestią, że to, co on wywalczył wraz z innymi, obecnie jest zagrożone przez przychodzenie ruiny rodziny i społeczeństwa, jakie są w tych ubóstwianych przez Pana "wyższych kulturach". Tylko tyle i aż tyle. Pan zaś w swoim myśleniu z pewnością stwierdza, co "się okazuje": w dodatku kłamliwie przenosząc punkt ciężkości sporu na kwestię wolności wyborów, jakoby to ta wolność miała nie pasować Bohaterowi i w dodatku imputuje Pan, że to był może ukryty, ale warunek walki o Polskę Dziadka Pani Zofii. Ohyda, co Pan robi, jeżeli chce się uważać za sprawnego dziennikarza. Dalej też Pan bałamuci. Nie jest istotą sporu czy mają prawo istnieć homoseksualiści, tylko jak daleko agresywna propaganda LGBT+ może się posunąć i czy da się im prawo nawet dzieci wbrew rozumowi "nakręcać myśleniem LGBT+". Fakt, słusznie Pan sformułował temat, w dodatku mając szacunek dla Pańskich tekstów, niejednego - pomyślałem, że przeczytam. Po tym, co jednak w tym fragmencie przeczytałem, zrezygnowałem, szkoda czasu na czytanie Pańskich wypocin w tym tekście - natomiast skoro Pan chce czynić ze sportu narzędzie ideologii w dodatku szkodliwej społecznie, to po prostu trzeba zaoponować, bo to można zrobić na szczęście bez konieczności czytania bzdur, które Pan wyprodukował, czy to z racji zobowiązania w firmie, czy rzeczywiście uważając, że należy dzieci tymi wiadomościami "częstować".

 • siber napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: Kłamstwa i ignorancja ws. Roberta Kubicy (komentarz)

  Przed chwilą przejrzałem profil Kuczery . Dziś napisał 14 artykułów na temat Kubicy i F 1 . Czy to jakiś fanatyk boy Kubicy ?? A może przesilenie wiosenne w głowie ?

 • siber napisał/a komentarz do F1: Williams ma jeden powód do zadowolenia. To szybka obsługa pit-stopów

  OD rana ,do godz. 13. 00 - 6 artykulów, od 13. do 20.30 -,8 artykułów o Kubicy i F1. Same bzdety .Razem 14 ,dziś . Nie wiem , czy to jakaś mania , fanatyk Kubicy a może choroba ???? W każym razie nie jest to samym sobą .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.