Jacek Abnuxu - komentarze

  • Jacek Abnuxu napisał/a komentarz do Boks. Demetrius Andrade - Maciej Sulęcki. Polak docenia rywala po porażce. "Nie poddaję się, wrócę"

    To był raczej skok na kasę Wasyla - dla Eddiego i DAZN/Sky to drobne a nasz aby zarobić równowartość musiałby wystąpić na 10 galach. Szkoda że Don Wasyl nie przyzna, że celem promocji Sulęckiego nie był żaden pas, bo to "nie ten rozmiar kapelusza" aby walczył z GGG czy Canelo. Maciek jest solidny ale po tej walce może zapomnieć o walkach z najlepszymi w tej kategorii. W "stajni" knockout promotion nie został żaden prospekt za oglądanie którego w USA zapłacę choćby dolara a bez pomocy TVP grupy nie ma. Tyle że po takich desperackich ruchach jak udział w WBSS u Kalle Sauerlanda, którego nie afirmuje żadna poważna telewizja kibic boksu już się nie da nabrać. Zamiast emocji jest wstyd i tylko szkoda takich chłopaków jak" Główka" czy "Striczu" bo z takim prowadzeniem czekają ich kolejne gale w Dzierżonowie i kasa na "waciki"

  • Jacek Abnuxu napisał/a komentarz do Sebastian Szymański odchodzi z Legii Warszawa do Dynama Moskwa

    Jak wszystkie interesy Mioduskiego także ten będzie bombowy. Sprzeda młodego obiecującego Polaka za 20% tego co by dostał za rok-dwa W to miejsce ściągnie na kolejny sezon 2-3 podstarzałych drewniaków z zagranicy. Najlepiej z kartą w ręku, bo po co przepłacać. Są też kończący karierę na Bałkanach to będą tani jak barszcz. To Vuko może nawet tuzin ich przywieźć i nie ma siły żeby nie wyłowił takiego, co potrafi prosto podawać. To już się nadaje no bo jak z Bałkanów to będzie za......i płuca wypluje a nam tylko takich trzeba. Przy odrobinie fuksa jak się trafi Hiszpana co grał w piłke plażową no to na 80% będzie gwiazdą ekstraklasy. Bo wiadomo że każdy Hiszpan ma technikę a zatem będzie czarował i mijał tych naszych rodzimych kafarów co tylko ich ciężary nauczyli podnosić.. No to mamy gotowy pomysł na mistrzostwo w następnym sezonie i do kieszeni wpadnie trochę kaski. Nie no, ma wizje chłop rozwoju Legii Będzie wileka Legia - cudzoziemska.

  • Jacek Abnuxu napisał/a komentarz do Mundial 2018. Trener przygotowania fizycznego Polaków: Z dzisiejszej perspektywy niczego bym nie zmienił

    Pan Rzepka nie przyznaje się do błędów ale aby je zobaczyć potrzebny jest co najmniej odpowiedni stan wiedzy i jeszcze tzw. cywilna odwaga. Wiedza Pana Rzepki nie została poparta jakimiś sukcesami, to nie jest czołowa postać fizjologii sportu na świecie ani człowiek z wielkimi sukcesami w tej dziedzinie. Kompetencje speców ze sztabu reprezentacji zostały poddane w wątpliwość już podczas błędnych rokowań w sprawie kontuzji Glika.