Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • klon5 lubi Komentarz

  Robert zawsze z klasą na boisku i poza. Messi - frustracja po strzeleckiej indolencji w słabiutkiej Ligue1 (1 gol) - prawdziwa przepaść do króla strzelców RL9.

 • klon5 lubi Komentarz

  Nie obejrze zadnego meczu. Nie klikne w zaden artykul o innych zawodnikach.

 • klon5 lubi Komentarz

  Hmmm... Piłka nożna dlatego jest tak popularna, bo ma proste i niezmienne od lat zasady i niewiele potrzeba, by zacząć w nią grać. Za moich czasów panie dzieju kopaliśmy szmatę zwiniętą w kłębek i obwiązaną sznurkiem. I to wystarczyło, by grać. Wszyscy grali, na wszystkich podwórkach, łąkach i boiskach, gdzie się dało. Teraz jest trochę inaczej, młodzież już proszę ja was nie ta co onegdaj, niemniej piłkę kopią miliardy. A rzut młotem? Pomyślmy... Aaaaa, no proszę, sam rzucałem rok temu: na działce przez płot do sąsiada, bo tenże swój gdzieś posiał. Śmichy chichy, ale kto kurła na co dzień kręci kulką na sznurku? NO KTO???? I GDZIE???? Więc, abstrahując do Lewego, czy ktoś go lubi, czy nie, czy jest kurła Polakiem, Niemcem czy argentyńskim Chińczykiem - bycie najlepszym pośród miliardów to inna nomen omen piłka, niż bycie najlepszym pośród kilkudziesięciu. Więc Fajdek, ogarnij się. I ty, mistrzu Jacku też się ogarnij, bo jedyne, co obecnie skacze wzwyż, to ceny.

 • klon5 lubi Komentarz

  @Edibyk19.Unia: Przywieźli by, jeśli ktoś zrobiłby im wypasioną furę. (Jakiś Kowalski czy inny Holloway). Gdyby na olimpiadzie wystartował Robert Kubica w bolidzie Mercedesa lub innego Red Bulla a reszta jechała by Williamsem, to też zapewne było by złoto. Pytanie brzmi, czy można porównywać sportowców którzy harują 4 lata by przygotować się jak najlepiej do takiej imprezy i liczą tylko na swoją moc z tymi, których do takich imprez przygotowuje cały tabun ludzi i zaopatrzą ich w najlepszy sprzęt a oni wsiadają na ten sprzęt i gnają na nim po sukces.
  Głównie chyba tylko o to w tej dyskusji chodzi a poza tym RL9 to mega sportowiec i cieszmy się, że takiego mamy.

 • klon5 lubi Komentarz

  @cop: Ale z tego co wiemy to Lewandowski to chyba kopacz polski a nie niemiecki. Wiem przepraszam najlepiej żeby zdobywał bramki dla Ciebie czy tam dla nas w Amice Wronki !!!!! No k...a !!!! Co za typ.

 • klon5 lubi Komentarz

  Statystyka jest taka, ze zeby byc w czolowej trojce pilkarzy na swiecie, to trzeba byc lepszym od milionow pilkarzy, a zeby byc najlepszym kulomiotem na swiecie, tylko od tysiecy kulomiotow. Nie ma co nawet porownywac. Co do Polski, to ten stosunek liczby pilkarzy do kulomiotow jest ten sam.

 • klon5 lubi Komentarz

  A może komuś podoba się, że Lewy prawie co tydzień od wielu lat wychodzi na boisko i jest coraz lepszy. CO TYDZIEŃ, NIE RAZ NA JAKIŚ CZAS, CAŁY CZAS TRZYMA FORMĘ, STRZELA MEGA DUŻO GOLI. MOŻE PANOWIE LEKKOATLECI POMYŚLELIBY O TYM. MOŻE WIĘCEJ JEDNAK POKORY I SZACUNKU DLA "TYLKO" PIŁKARZA - Gratuluję Panie Robercie.

 • klon5 lubi Komentarz

  Jacuuuś! - co? - Ja cuś tu wódki nie widzę! Weź się chłopie ogarnij i nie idź drogą Fajdka, który poucza wszystkich jak powinni (wg niego) głosować.

 • klon5

  no to się doigrałeś

 • klon5 lubi Komentarz

  @ Legionowiak 3.0 Rozpływają się nad nim,bo nie widzieli jeszcze Legii w akcji.;o)

 • klon5 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Novak Djoković ponownie aresztowany! Oto szczegóły

  @Witalis: jeśli ominą go kontuzje. W tym wieku nigdy nie wiadomo

 • klon5 napisał/a komentarz do Wielki powrót do Bundesligi. Dziś przyćmi Lewandowskiego?

  Pomijając fakt, że Lewandowski to mój rodak i jemu kibicuje, nie potrafiłbym kibicować Mekce homoseksualizmu jakim jest Kolonia, która eksponuje tęczową reklamę na koszulkach.

 • klon5 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Novak Djoković ponownie aresztowany! Oto szczegóły

  @Witold Kapusta: Właśnie jakbyś był tenisistą, który po wygranej może stać się najlepszym w historii tenisa, nie wyjechałbyś. Nie można przewidzieć będąc wyczynowcem i mając 34 lata, czy na taki triumf będzie się miało jeszcze szansę.

 • klon5 lubi Komentarz

  @adi_kami Przecież on tam nie pojechał samowolnie. Miał zaproszenie i zgodę jako wyjatek medyczny. Czego nie przestrzegał?

 • klon5 lubi Komentarz

  Legalistom przypominam, że nie mają pojęcia, czy australijskie covidowe obostrzenia są zgodne z miejscowym prawem, więc trudno Djokovicia oskarżyć np. o nielegalną próbę przekroczenia granicy. Może być tak jak w Polsce i wielu innych państwach, że całe to covidowe "prawo" jest nielegalne. Sądy w Polsce masowo umarzają sprawy o nienoszenie maseczek, nieprzestrzeganie kwarantann i ignorowanie zakazów prowadzenia działalności gospodarczej.

 • klon5 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Novak Djoković ponownie aresztowany! Oto szczegóły

  @steffen: Djokovic według Ciebie robi, co chce? Cała awantura i związane z nią konsekwencje, to jego wybór? Chyba żartujesz?

 • klon5 lubi Komentarz

  Specom od savoir vivre (z ich mantrą "jak się jedzie w gości") przypomnę: "czym chata bogata tym rada" i "Gość w dom, Bóg w dom" - gość jest najważniejszą osobą w domu.

 • klon5 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Novak Djoković ponownie aresztowany! Oto szczegóły

  @adi_kami: Jeśli zapraszam kogoś do siebie, kto ma uczulenie na sierść psa, zamykam zwierzę w innym pomieszczeniu. W czym problem?

 • klon5 lubi Komentarz

  @speedman: z tego co mówi minister zdowia Serbii zarzuty oszustwa co do testu PCR są bezpodstawne. Pozostaje złe zakreślenie pola co do pobytu w Hiszpanii czy w Serbii na formularzu
  wjazdowym. Nie wiem czy na tym można opierać takie zarzuty. Facet mieszka w Nonte Carlo, porusza się po Europie jak wiwlu sportowców, po prostu nie przyszło mu do głowy, by to było aż tak istotne. Niedopatrzenie, ok, przyznal się po dniu. Ty tak w swoim życiu nigdy nie zakreśliłeś złego okienka?

 • klon5 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • klon5 lubi Komentarz

  To,że niezaszczepiony Novak źle wpłynie na morale dotyczące szczepień,to jest jakieś wytłumaczenie.Jeśli natomiast jest zdrowy,to nie rozumiem ogólnie problemu.W sumie,zakazy dla niezaszczepionych ale zdrowych,są chyba tylko po to(tak wskazuje logika),by oni się nie zarazili od innych.Mogą chorowanie znieść dużo gorzej od zaszczepionych.

 • klon5 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.