Raf3sobczak - lubi

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Ciągłe klepanie piłki przez skrzydłowych,pomocników i obrońców między sobą nie prowadzi do zdobywania goli.Dortmund nie klepie a bramek nastrzelali tyle samo.
  Poza tym skrzydłowi i pomocnicy pchają się do pola karnego zapominając o swojej roli....asystowania.Ta taktyka Guardioli to lipa i Benfica ma duże szanse w rewanżu.Niemcy napisali po meczu,że Lewy był najsłabszy na boisku bo był najrzadziej posiadającym piłkę a kto jest odpowiedzialny za dostarczanie jej napastnikom?Bramkarz?

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Zdrowa jest. Mogła by orzechy rozbijać ...częścią ciała.

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Widzę, że jednak Johaug zakończyła Igrzyska bez złotego medalu, nawet w tej kategorii.
  Dla mnie miss to oczywiście Eve Muirhead.

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Jak janowski się utrzyma to nie ma siły żeby Hampel dostał dziką kartę. 4 Polaków nie będzie w cyklu GP. Utrzyma się pierwsza ósemka (woffinden, Hancock, Pedersen, Zagar, Iversen, Holder, Doyle, Janowski) plus z chalenge awansowali (Zmarzlik, Pawlicki i Harris) to jest już 11 zawodników na 15 miejsc, zostają 4 miejsca:
  Jedno z nich dla duńczyka: 9 i 10 w klasyfikacji GP jest Jepsen Jensen i Kildemand i któryś z nich dostanie wild card bo 3 Polaków = 3 Duńczyków, poza tym jest duże ciśnienie na Kildemanda w GP.
  Zostają 3 miejsca i w całej obsadzie nie ma żadnego szweda! Pewne miejsce ma więc A.Jonsson i pewnie jakiś 2 szwed np. po bieżącym sezonie Lindbeck. Zostaje ostatnie miejsce w GP a podobno wild card ma dostać Vaculik i są duże naciski Niemców na Smolińskiego. Także Hampel będzie chyba musiał obejść się smakiem :) a szkoda.

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Z Dedykacją dla Doyla,Rudego,Pająka i innych wynalazków

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Każdy tak mówi w Poznaniu - nawet uczą tego dzieci od małego

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Do końca czerwca chłopak może spokojnie
  chlać bez stresu

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Próbę bicia rekordu w ilości komentarzy na rok 2015 uważam za otwartą.
  2tyś opluwających się nawzajem wpisów powinno paść "lekutko".

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Odpowiem Tobie kolego w następujący sposób,piszę tu już kilka lat ale relacje z Toruniakami są najgorsze żyjecie w waszym wewnętrznym zamkniętym świecie,który opiera się na zakładaniu przepaski przez,którą widać tylko to co chcecie zobaczyć pozdrawiam;)

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Ten artykuł miałby sens jutro.

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Gdyby Unibax wystartował w finale i nie ośmieszyłby żużla na arenie krajowej i praw. międzynarodowej, bo nawet na oficjalnej stronie SGP o tym pisali, nie otrzymałby ujemnych punktów. A wtedy z całą pewnością Unii Leszno nie byłoby w play-offach, choć wyrażenie "z całą pewnością" jest dużym nadużyciem, niczego nie można stwierdzić z całą pewnością, co nie jest faktem. Pragnąłbym tą wypowiedzią zakończyć ten temat, który prowadzi absolutnie do nikąd. Dodam, że Unibax ma wciąż szanse awansu do play-off. Wystarczy, że wygra wszystkie pozostałe spotkania. Może kibice UT powinni skupić się na tym a nie nad roztrząsaniem słuszności kary, której nikt nie cofnie?

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  co to znaczy "powinny jechac",bo co twoja partia tak chce.W finale jada ci ktorzy awansuja.Nie zatrudne?

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  W Finale powinna jechać reprezentacja Australii wg niektórych kibiców z Torunia. Dlaczego ? w reprezentacji Polski nie ma przedstawicieli Unibaxu, ergo jeżeli nie będzie Australijczyków nie będzie komu kibicować.

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Ty pewnie masz w domu obraz jak zaborca Krzyżak gwałci twoja prababcie...

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  tam jest beton i piaszczyście

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Torunianie w pierwszym meczu finałowym ENEA Ekstraligi mogliby mieć duży problem sprzętowy, gdyby nie... Piotr Protasiewicz. To właśnie ten zawodnik przywiózł do Torunia silniki Darcy`ego Warda i Pawła Przedpełskiego, które wcześniej utknęły w Niemczech. Kapitan Stelmetu Falubazu Zielona Góra odebrał sprzęt, a następnie zabrał go ze sobą do Polski.


  A wdzięczność po toruńsku to żądanie obustronnego walkowera i złotego medalu dla Unisraxu :D

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Gdyby Gruby Wojtek mógł a lidze angielskiej karać kluby za stan torów, to byłby multimilionerem :)

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Sądy powszechne orzekają we wszystkich sprawach. Mogę w tej chwili złożyć pozew, że nazwałeś ludzi w Unii tępakami na podstawie art. 216 Kk. I w tej sprawie również odbędzie się normalny proces.

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  Cwaniara z Rzeszowa nieźle to sobie obmyśliła...namawiała "swoich" żużlowców by nie jechali bo po co płacić za punkty jak być może dostaniemy walkowera i punkty wlecą za free, bez płacenia za ewentualne zdobycze punktowe, szczwana bestia....dobrze pamiętała problemy Unii przed meczem z Toruniem, gdy Toruń zakwestionował tor w Lesznie, że jest spreparowany i od tamtego czasu Unii bacznie się przyglądają wszystkie kluby extraligii, komisje sędziowskie, sędziowie itp. Każdy przygotowuje tor pod siebie, to jest tzw. atut własnego toru, jeżeli zawodnicy Unii mogą i potrafią jeździć bez upadków na takich torach jakie przygotują to nie rozumiem dlaczego drużyna przeciwna nie potrafi na nich jeździć??? Oliwa sprawiedliwa pani prezes!!! Wylądowała z ręką w nocniku a z drużyną w 1 lidze, ha, ha, ha...

 • Raf3sobczak lubi Komentarz

  przyczepnie to od razu spreparowany tor?
  gratuluje betonowcu -.-