grubas ket - lubi

 • grubas ket lubi Komentarz

  Widze zachwyty mimo że Krzyś rozgrywa swój dopiero pierwszy dobry mecz a mamy już grudzień czyli prawie połowę sezonu . Jak zagra 3-4 kolejne dobre mecze to wtedy możemy podyskutować.

 • grubas ket lubi Komentarz

  Ciekawe jak trener Majewski ogarnie to towarzystwo. Wciąż jest to gość z niewielkim doświadczeniem trenerskim.

 • grubas ket lubi Komentarz

  Nie wiem, co Stał zamierza ugrać samymi obcokrajowcami. Bardzo słaby Polski skład, chyba najsłabszy w lidze. Jak nie kupią ani jednego dobrego Polaka to nic nie osiągną w sezonie, same gwiazdki, bo nawet nie gwiazdy ( oprócz Jamesa ) to za mało.

 • grubas ket lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • grubas ket lubi Komentarz

  Brawo Czarni i gratulacje. O pierwszej kwarcie trzeba jak najszybciej zapomnieć. Zresztą to już historia, więc nie ma co do tego wracać, ale wnioski jak najbardziej wyciągnąć trzeba. Było trudno, ale najważniejsze że 2 punkty zostają w Słupsku i dobra passa, czyli zwycięska seria została podtrzymana. Teraz "na rozkładzie" Polonia i mecz również w Gryfii, więc przypuszczam że znowu będzie się działo. Mam nadzieję, że po raz kolejny z happy-endem dla nas.
  Jeszcze raz gratulacje, bo to naprawdę nie był łatwy mecz.

 • grubas ket lubi Komentarz

  Ale jaja ... wychodzi na to, że Lewandowski to całe zło. Reszta grała genialnie hahaha, śmiech na sali. chłopcy zapomnieli, dzięki komu w ogóle pojechali na mundial.

 • grubas ket lubi Komentarz

  Masz rację. Nikt nie zastanawia się nad tym gdzie jest prawdziwa przyczyna tylko obowiązuje jedno hasło-winien Lewy. Wiadomą rzeczą jest,że źle przygotowany zawodnik nie jest w stanie zrealizować najprostszej taktyki nie mówiąc już o finezyjnej. Było to widać gołym okiem,a Lewy jest tylko częścią zespołu.

 • grubas ket lubi Komentarz

  Wszyscy na Lewego to jakaś paranoja. Dlaczego Lewandowski ma się dostosować do przeciętniaków,a nawet słabeuszy? Dlaczego oni nie chcą dorównać jemu? Abo nie chcą albo ze względu na umiejętności nie mogą.

 • grubas ket lubi Komentarz

  Piechucki myśl, że jeden sezon wystarczy by zawojować ligę samymi Polakami w składzie haha. Taki projekt jaki jest w Gdyni, to wymaga sporo czasu, a nie jednego sezonu... poza tym chyba sam nie wie ile taki Polski skład kosztuje. Mam nadzieje, że Piechucki nie będzie już pierwszym trenerem w Krośnie bo z niego trener taki jak ze mnie baletnica.

 • grubas ket lubi Komentarz

  Jeden argument - w opinii zarządu to trochę za mało. Przydałoby sie 10-15 innych argumentów. A ja uważam, że dzieki temu przepisowi biega po parkietach ze 20-30 argumentów czyli przepłacanych przez fakt posiadania paszportu średniaków bioracych nieadekwatną do ich umiejętności kasę. Ta kasa drenuje budżety klubów nie pozwalając na ściągnięcie ciekawych, młodych graczy ze świata. Nijak nie promuje to polskich talentów / takie, jesli są to sobie poradzą / a za to osłabia poziom ekstraklasy i zniechęca sponsorów oraz powoduje malejące zainteresowanie liga a co za tym idzie całą dyscyplina. Atrakcyjna liga wzmocni zainteresowanie basketem a to przełoży sie na nowych adeptów tego sportu. Przecież to proste. Gołym okiem widać, że przepis nic nie dał. Polski basket sie nie rozwija lecz zwija. Koniecznością jest zmiana tego co nie działa. Tak trudno to zrozumieć?

 • grubas ket lubi Komentarz

  nie jest powiedziane że miejsce na skrzydle jest dla Kuby i Grosika obaj mają ciężką sytuacje w klubie.Poza nimi nie ma takich skrzydłowych mocnych,także można ustawić Zielińskiego na skrzydle, albo Milika i wtedy robi się jedno miejsce na 6 lub 8. Jest jeszcze kilka meczy żeby sprawdzić takie ustawienie

 • grubas ket lubi Komentarz

  Pytanie podstawowe winno brzmieć inaczej. A mianowice dlaczego policja nie może do tego ścierwa zwyczajnie strzelać? Przecież to nie ludzie, tylko bydło, wiec straty żadnej nie będzie. A obrońcom tego czegoś życzę spotkanie z grupą 100 bandytów, mając na sobie szalik znienawidzonego rywala.

 • grubas ket lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • grubas ket lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • grubas ket lubi Komentarz

  Szmacianka to taki prymitywny sport,który wyzwala niezdrowe instynkty,a nawet tragiczne /kibole z meczetami /.Żadna dyscyplina sportu nie gromadzi takich prymitywów jak szmacianka.Taki prymityw nie pójdzie na zawody lekkoatletyczne,na koszykówkę,bo tam trzeba umieć liczyć powyżej 3 i trzema się na tym znać.A na meczu szmacianki wystarczy taka umiejętność.I prymitywne kibolstwo wali na stadion.Tam czują się spełnieni i docenieni.

 • grubas ket lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • grubas ket lubi Komentarz

  Siedzę i czytam na różnych portalach różne komentarze.
  To jest SMUTNE, że większość zamiast cieszyć się z wygranej Stocha, cieszy się z przegranej Lewandowskiego obrażając jeszcze przy tym Annę.

 • grubas ket lubi Komentarz

  Bez echa przeszła tutaj inna nagroda, o której warto wspomnieć. Michał Kwiatkowski dostał nagrodę od Polskiego Radia za Gest Roku 2017. Kwiatkowski to po prostu wzór, nagroda głównie za pomoc Majce, czyli rywalowi na Tour de France. Ale biorąc pod uwagę pozostałe działania Michała to jest ona potrójnie zasłużona. Chłopak, który jest młody, wydał swoje pieniądze na stworzenie w 2013 roku wielkiej kolarskiej Akademii Copernicus - unikatowej w skali światowej. Jego podopieczni rok w rok, trenując na super sprzęcie, sięgają po medale MP, ME, wygrywają Grand Prix i Puchary Świata w młodszych kategoriach. Do tego jego zachowanie wobec Kasi Niewiadomej i ekipy dziewczyn podczas MŚ. Dziewczyny na MŚ nie miały swojego trenera, zresztą kadra kobiet nawet go nie ma. Kwiato poświęcał własny czas, żeby przez kilka godzin przed startem pomagać Kasi w ustawianiu taktyki. Zresztą jego pomoc cenna była pewnie nie tylko w tym roku, w końcu w 2016 też wykonano słynne zdjęcie, gdy Michał jadąc obok wyścigu pań w Rio pokrzykuje do Kasi dodatkowo ją motywując.
  Zresztą na tych samych MŚ, poproszony o pomoc przez młodego kolarza Filipa Maciejuka, załatwił chłopakowi na wyścig juniorów na czas, najlepszy rower jaki mógł, czyli rower z teamu Sky. Późnej Filip zdobył na nim brązowy medal :)

 • grubas ket lubi Komentarz

  Oczywiście, że nie znają i nie muszą. Czy w Szwecji ktoś się przejmuje tym, gdy Kalla wygrywa Plebiscyt przed piłkarzami, w Norwegii wygrywają biegacze narciarscy. W Niemczech plebiscyt wygrała biathlonistka, podobnie jak w Czechach. I jakoś Niemcy, którzy na brak sukcesów i piłkarzy nie narzekają, nie przejmowali się tym, że biathlon uprawiają w kilku krajach świata.

 • grubas ket lubi Komentarz

  A to Ty nie wiesz w jakim kraju żyjesz ? Przecież tutaj ludziom z zasady nie chodzi o to żeby im samym było lepiej tylko żeby sąsiadowi było gorzej .