• grubas ket

  Kibice Czarnych 2 sezony temu zebrali ponad 200 tys zł a i tak nie uratowali drużyny przed spadkiem. Nieudolne zarządzanie oraz polityczny atak pisu wykończyły zespół.

 • grubas ket

  Lubię takie mecze kiedy emocje rosną do ostatnich sekund. Sedziowie w takich spotkaniach nie powinni eksponować się na głównych bohaterów widowiska. Radzę tym panom by spokojnie obejrzeli mecz na wideo i nie gwizdali "na wszelki wypadek". W obydwie strony zresztą. Sokołowski wyrasta na świetnego zawodnika ale powinien popracować nad emocjami i kulturą osobistą.

 • grubas ket

  Ten turniej był pierwszą poważniejszą weryfikacją składu AZS. Malkontenci chyba jednak mieli rację. Czarni i Śląsk grali składami daleko odbiegającymi od tych, które wejdą w lidze więc ciągle mało o ich prawdziwych możliwościach wiemy.

 • grubas ket

  Trzeba brać odpowiedzialność za słowa. Bzdurnymi wymysłami i amatorskimi teoriami wygłaszanymi niestety w mediach można narobić wiele złego.Taka, pożal się Boże, autopromocja może stać się bombą podłożoną pod zasłużony klub.

 • grubas ket

  Zadziwiające - karze się zawodnika za reakcję na wyjątkowo podły faul a faulującemu uchodzi to bezkarnie. Największą nieuczciwością popełnianą przez sędziów jest tzw. solidarność sędziowska. Jest ich trzech na boisku ale co z tego skoro z kurtuazji nie zmieniają błędnych decyzji kolegów. A jeżeli ma być tak to po co nam trzech arbitrów? Dla takich decyzji wystarczy jeden - będzie taniej.

 • grubas ket

  i to cały komentarz - oszczędności na trenerze i Polakach odbiły się czkawką