Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • asmag lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • asmag lubi Komentarz

  Szacunek dla Stuhra i litość dla Klepackiej

 • asmag napisał/a komentarz do The Championship: Derby County bez formy, Polacy nie grali

  @zbych22: To pokazuje poziom szkolenia polskich zawodników i poziom ekstraklapy.

 • asmag lubi Komentarz

  Jeżeli ten gest Glika to prawda to stracę do nie go zaufanie, oby to była nieprawda..

 • asmag lubi Komentarz

  Angole swój rasizm chcą przykryć rasizmem innych.

 • asmag napisał/a komentarz do Dziennikarze "The Guardian" przesadzili. Jest screen

  @art-e: Generalnie to blond włosy nie są wyróżnikiem Aryjczyków (są nimi też np. Persowie). Generalnie autor niedouczony. No i dlaczego Angole wybrali na kapitana aryan-looking Kane'a? A na trybuny przysłali dwie aryan-looking kibicki (widać po golu Kane'a)? Tym bardziej, że czepiają się nas, a nie Węgrów, gdzie kibice (w 100% aryan-looking) zachowywali się ewidentnie rasistowsko.

 • asmag lubi Komentarz

  Muszę przyznać, że Pan Gmoch bardzo mi zaimponował uczciwym spojrzeniem na kadrę i Paulo Sousę. Miałem to pisać wcześniej, bo podobny pogląd przedstawił w rozmowie z Kołtoniem na jego kanale w sieci. Fajnie, że nareszcie ktoś z autorytetów trenerskich mówi prawdę, bez kręcenia i przeinaczania rzeczywistości. Mamy bardzo młody zespół i ci chłopcy muszą jeszcze dojrzeć, nabrać pewności siebie. Do tego niezbędny jest lider i my tego lidera mamy! Chłopaki potrzebowali czasu i być może teraz zaczęło się zazębiać to, nad czym pracowali od początku roku. Uważam, że jak nie będziemy przeszkadzać selekcjonerowi, to za 2 lata będziemy mieć BARDZO SILNY MENTALNIE ZESPÓŁ, do gry na fajnym, europejskim poziomie.

 • asmag lubi Komentarz

  I jeszcze jedno panie Mierzyński! My kibice nie życzymy sobie manipulowania słowem i wpływania na naszą podświadomość socjotechnicznymi sztuczkami: "Selekcjoner wyciągnął wnioski po kompletnie zawalonym Euro 2020?". Euro ABSOLUTNIE NIE BYŁO kompletnie zawalone!!!!! To wy-pismaki rozbudzacie chore oczekiwania i wymyślacie "plany minimum". Odpadliśmy przez pechową czerwoną kartkę i taka jest prawda. Mecz ze Słowacją już podnosiliśmy, ale kartka rozwiała nadzieje. Trzeba pamiętać, że dla Słowaków, mecz z Polską jest takim wyzwaniem jak dla nas mecz z Anglikami-wszyscy wspinają się na max swoich możliwości i to im pomogło. Z Hiszpanią zagraliśmy bardzo dobry mecz i więcej się nie dało! A ze Szwecją nigdy nie wygrywamy! Szwedzi zawsze nas klepią, mimo to strzeliliśmy im dwie bramki i przegraliśmy tylko przez głupi błąd w końcówce! Więc to Euro wcale nie było "kompletnie zawalone!!!". To wy okrzyknęliście go w ten sposób, ale my kibice nie zgadzamy się z tym!

 • asmag lubi Komentarz

  Przelom to bedzie jak bedzie zastapiony Krychowiak i Szczesny...Wtedy bedziemy mogli mowic o przelomie,ze wreszcie zostali zastapieni gracze,ktorzy nie mowie,ze sa zli,ale ich czas przeminal i czesto przez z nich tracimy punkty.

 • asmag lubi Komentarz

  Czy każdy były grajek to ekspert?

 • asmag napisał/a komentarz do Stuhr dostał mocną odpowiedź. Od Klepackiej

  @skok1: Jedyny medal, którego brak na olimpiadzie mnie ucieszył. Jak ona taka katoliczka, to dlaczego ma dzieci z dwoma facetami (wg wiki)? I prawica jej nie piętnuje jak pewnej Marty (3 z trzema chyba)?

 • asmag napisał/a komentarz do Żużel. Polska hegemonia trwa! Po raz czwarty z rzędu ci sami medaliści. Zobacz tabelę DMŚJ

  Niszowy sport, to możemy być hegemonem.

 • asmag lubi Komentarz

  Fajna ta zosia, taka nie za mądra, nasza, polska...

 • asmag lubi Komentarz

  To co się dzieje w Polsce od jakiegoś czasu w połączeniu z wczorajszą "akcją" na narodowym najlepiej podsumowują słowa marszałka Józefa Piłsudskiego: „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy”

 • asmag lubi Komentarz

  PZPN powinien rozpocząć śledztwo i złożyć oficjalną skargę w sprawie zachowania Grealisha i Walkera za prowokacje. W ogóle za ten mecz Anglicy powinni dostać ostrzeżenie bo większość z nich zachowywała się karygodnie i bez szacunku dla rywala. Anglicy są totalnymi hipokrytami.

 • asmag lubi Komentarz

  Olać te idiotyczne tytuły. A ja tak z innej beczki. Nie uważacie, że wczoraj był najlepszy komentarz od lat? Panowie komentatorzy ani razu nie ocenili meczu i nie sugerowali kibicom jak mają myśleć, prawda? Zero manipulacji słowami, zero sugerowania, tylko suchy komentarz kto jest przy piłce i do kogo zagrywa. Bardzo mi się to podobało. Bo na przykład Węgrzyn przez cały mecz z Albanią powtarzał jak mantrę: "ale dziwny mecz, nigdy takiego nie oglądałem". Co miało negatywnie nastawiać kibiców do kadry, obrzydzać nam wysokie zwycięstwo 4:1 i zniechęcać opinię publiczną do Paulo Sousy.

 • asmag lubi Komentarz

  Sousa to dobry trener zna się na rzeczy i nie panikuje. Gdyby jeszcze w bramce ustawił Drągowskiego byłoby ok.

 • asmag napisał/a komentarz do Szykuje się potężna afera. Wiemy, o co Anglicy oskarżają Glika!

  W jakim języku miałby formułować rasistowskie wypowiedzi Glik? Nie uwierzę, że byłby w stanie zrobić po angielsku.

 • asmag lubi Komentarz

  Jacy angole wrażliwi że ktoś mial czelność wygwizdać ich hymn

 • asmag lubi Komentarz

  Kultura w sporcie tez obowiazuje i nic nie kosztuje.

 • asmag lubi Komentarz

  Hymn powinien byc SZANOWANY no ale wielu kibiców RP ma problem nawet z naszym hymnem spiewajac go byle jak , bez szacunku na 5 min. przed koncem meczu. Jesli chodzi o klękanie to kibice powinni się śmiać

 • asmag lubi Komentarz

  Messi?

 • asmag lubi Komentarz

  Z wyglądu pod latarnie albo na obwodnice typowy nierób ...........Max

 • asmag lubi Komentarz

  na przedstawionym obrazku mózgu nie zdiagnozowano...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.