Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Bartek Mazurek

    Po Piątku nie ma co się dobrego spodziewać. Zero przyjęcia, zero techniki. Jeden sezon mu się udał i robicie z niego gwiazdę. On nadaje się do polskiej ligi. W tej formie co jest teraz to nie wiem czy w jakimkolwiek polskim klubie znalazłby się w podstawowej jedenastce.

  • Bartek Mazurek

    A co można się spodziewać po rodakach Fransa Timmermansa? Może wypadek spowodowany przez Greoenewegena to wina rządów PIS?

  • Bartek Mazurek napisał/a komentarz do Superpuchar Hiszpanii. Real - Atletico. Trzy godziny walki w Arabii Saudyjskiej. "Królewscy" lepsi dopiero po karnych

    Też bym tak zrobił. Gdyby Athletico strzeliło bramkę to Real nie podniósłby się. A tak rzuty karne i wszystko możliwe. W życiu i na boisku trzeba podejmować odpowiednie decyzje. Z 2 dni nikt już nie będzie pamiętał o faulu, tylko o zwycięzcy. Niech w tej kwestii wypowiedzą się nasze siatkarki, które w frajerski sposób przegrały IO.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.