Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  "KOL dopatrzyła się także u Michelsena nieprofesjonalnego zachowania". Za to mega profesjonalny był "żarcik" Majewskiego... Dla przypomnienia żart jest śmieszny gdy bawi obie strony... Ciekaw jestem co by powiedział Pan Majewski jakby "żłapał gumę" w drodze do redakcji i z tego powodu stracił około 50 tys PLN??? Brawo.... Mikkel jesteśmy z Tobą.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Nie ulega wątpliwości że "redaktor" Majewski jest pokłosiem trzykrotnie pękniętej GUMY... można było tego uniknąć...

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Ten jąkający się pan "dziennikarz” powinien zająć się merytoryczną komentatorką i dobieraniem profesjonalnych dziennikarzy a nie osobistymi wycieczkami. Kolejny przykład na to, że szefami w Polsce zwykle zostają najmniej kompetentni. Przynajmniej połowa obsługi z n+ i eleven(Durda, Noskowicz, Majewski) to pierdoły przeszkadzające w oglądaniu meczu.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Dziadki w centrali coś wam się pomyliło,to nie wy macie się łasić do TV,...to telewizja ma do was...,kto jest najważniejszy?-zawodnicy,kluby-oni dają żużel-produkt który kupiła telewizja by na nim zarobić,część z tego zysku oddaje żużlowi,nie jest organizacją charytatywną i nie daje ze swojego innego konta,to pieniądze zrobione na żużlu-od nas-kibiców którzy chcą to oglądać,....przestańcie się bać,już sami nie wiecie kto rozdaje karty..,to was mają się bać w TV,a nie odwrotnie....

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Akurat za zgaszenie niskich lotów komentarza powinien dostać nagrodę ;]

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  W tym chorym kraju za mówienie prawdy płaci się kary finansowe. Majewski, łysiejący payacu, specu od kontrowersji, sam zacząłeś, a teraz wielce urażony? Zabawki z piaskownicy posprzątałeś, dzieciaku?

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  @DonLemon ACM and CKM: Serio....większego polactwa niż w twoim poście nie było w innych, cytuję: Jak zwykle polactwo pierwsze, żeby nas*ać we własne gniazdo i bronić najemnika, który zarabia furę kasy.....Tylko zazdrosny frustrat z wielki bólem du... może coś takiego napisać. Ty naprawdę myślisz, że ludzie stanęli za MM bo jest z zagranicy i zarabia dużo kasy hyyyyy. Za kogo ty nas masz?

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Pan Majewski wielka gwiazda telewizji jak zwykle wbija komuś szpileczkę a winny zawodnik, to jest chore.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Czyli tak. Bele redaktorek może obrażać sportowca a sportowiec nie może się bronić. Jpr...

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Dziadostwo w wykonaniu Majewskiego - skoro Mikke dostał karę za odpowiedż na zbliżanie że strony Majewskiego to oczywistym jest że Majewski też powinien być ukarany A tu wyszedł na święta krowę

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Michelsen ewidentnie się nie popisał. Taka pierdołowata sprawa a tu zdecydowana nadreakcja. Problem, i to duży, w tym, że miał rację. Zuzel oglądam POMIMO Majewskiego i ekipy. Robię to od 35 lat i żaden dukajacy, nie grzeszący intelektem redaktor(naczelny sic!) nie zmieni tego. KOL poczuła się w obowiązku przed sponsorem, choć ta kara lekko groteskowa.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Banda nieudaczników ukarała zawodnika za brak profesjonalizmu. HA HA HA :D

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Nie...to już lekka przesada. Nie dość że Majewski pierwszy zaczepił i zadrwił z Michelsena, to jeszcze karzą teraz Mikkiego za to że mu się wtedy odgryzł. Jak wcześniej nic nie miałem do Majewskiego tak teraz po tym wszystkim już go "nie trawię". Zarówno on jak i ta cała Komisja Orzekająca w 100% potwierdzili słowa Duńczyka o "królach głupoty".

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Rozumiem że są jednostki trywialne u których nietakt to określenie nieznane... Ale dziennikarz sportowy? Komisja Orzekająca Ligi? Cyrk!

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  To żenada karać zawodnika za prawdę. Zgadzam się z MM, a tego idiotę bez szkoły nie wiem kto tam trzyma. Takie czasy, zamordyzm, brak wolności słowa, zakłamanie i hipokryzja. Niemiecka szkoła.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Widzę, że też dostałem karę i mój wpis poleciał :E
  Michelsen nie płać!

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Ale przeciez Mikkelsen nie sklamal :-)

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  ciekawe kiedy kara dla Wardzały za to że na wizji był w stanie po spożyciu oraz dla kamerzysty,który robił mecz Wybrzeże-Polonia

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  A czy Mikel uraził pajaca majewskiego z konta prywatnego czy klubowego? majewski to błazen tv.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Marco Polonia nie zapominaj ze to My kibice i abonenci utrzymujemy tych z tv i to dzieki nam maja prace !!! Ja sobie nie zycze np ogladać twarzy majewskiego w moim TV !!! Zrozumiałeś?

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Teraz zawodnicy powinni wypiąć 4 litery na Majewskiego i nie udzielać wywiadów

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Mówi się na mieście że Majewski to król głupoty. Tak powinien napisać, jest to wtedy przytoczenie czyjejś opinii i mogliby mu nagwizdać. Ta cała komisja też przekroczyła granice, tyle że absurdu.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Jak to mówią Polak , a w tym wypadku MM, po szkodzie załóż sobie multi i jedziesz z Majewskim do woli. Jak w parku maszyn czasami słyszy się z relacji w trakcie meczu wiązanki , tyle że mają one charakter motywacyjny to wtedy wszyscy są szczęśliwi i przebierają nóżkami z zachwytu. Ale jak komuś coś nie spasuje to wystarczy że się krzywo spojrzy i już mu lepią kary , a jakże w grubych tysiącach , bo przecież kultura obowiązuje. Ktoś powie że tv z osobą Majewskiego jest dla żużlowca bardzo ważna a wręcz niektórzy powiedzą że dzięki nim żużlowiec zarabia. I to prawda. Ale chciałbym zauważyć że dzięki żużlowcom tv i Majewski również zarabia. Żartownisia Majewskiego chyba tez powinna obowiązywać jakaś etyka dziennikarska by swoimi komentarzami nie prowokować zawodników. Robić takie cyrki i jeszcze karać takimi kwotami to już poprzewracała wam się ...nie powiem gdzie , zresztą i tak na bank ten post będzie skasowany. I jeszcze kara na cele charytatywne a nie do kasy związkowej :):):) no koń by się uśmiał, co tu się wyprawia. A że tak spytam czy MM ma jakąś drogę odwoławczą , czy może jak nie zapłaci to mu licencję zawiesicie? Ja bym wam udzielił wywiadu......

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Używanie słowa dziennikarz o Majewskim to spore nadużycie. Można tak powiedzieć o Dryle czy też Darii Kabała-Malarz. "Najlepsza liga świata' kolejny raz ośmieszyła się przed własnymi kibicami jak i całym żużlowym światem. Z jakiego konta pisał Majewski? Nadal był w pracy? Czy jeśli zawodnicy powiedzą mu kolejne słowa w restaurcji też dostaną karę? A jeśli kibic będzie chciał podzienkować za 'profesjonalne studio' gdzies w parku i mimochodem , nie wiedząc czemu Majewski nie bęzie zadowolony z opinii owy kibic otrzyma zakaz stadionowy. Majewski dostał się do Canal+ dzięki znajomością i kanalia nadal ich używa do niszczenia ludzi. Facet kręci na siebie bata hejtem na innych a potem będzie walczył z hejtem w sporcie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

pusiu

Powitam w Czewce z otawrtymi ramionami.Z resztą każdego kibica żuzla bym tak przywitał,obojetnie skąd pochodzi.Liczy sie miłość dla żużla,barwy klubowe też ważne,ale wazniejsze jest podjeśćie dla drugiego człowieka....Także zapraszam do Czewki,jeśli będę miał czas czas,chętnie spotkam się przy piwku...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karol_L

Witam serdecznie,

Przeczytałem Pana komentarz odnośnie zawodów Speedway Best Pairs w Toruniu. Zapraszam do kontaktu na adres k.lejman@onesport.eu (proszę podać w tytule nick), chciałbym wyjaśnić sprawę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.