chcwdtrolu - lubi

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  @Rybnik for life: czytać cię w szkole nie nauczyli? już chyba kilka miesięcy temu było pisane, że żadnych punktów nie będzie odejmowanych. Sprawa Griszy była całkiem inna bo u Drabika nie wykryto żadnych niedozwolonych substancji w organizmie a u Griszy tak

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  LUDZIE DOBRA POLSKA ROSJA TOWARZYSKI, ALE I TAK SZWECJA JEST!!!! WIEC NIE MA TEMATU

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Niech jadą Jutro, Zmarzlina w Bydgoszcz się zastąpi i tak to mecz o " złote gacie"

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Niech w meczu o pietruszkę Polska-Rosja za Zmarzlika i Woźniaka dadzą kogoś tam innego, a mecz Stal-Sparta jutro pojadą.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Ciekawa sprawa, że jakoś w Lesznie podobna pogoda była przez ostatnie kilka dni, a tor zdołali przygotować i mecz objechać. Jakby władze ligi były upierdliwe, to byłby walkower dla Sparty. Tym bardziej, że nie ma teraz kiedy tego meczu wcisnąć.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Wiedzieli, że od lat na jesień są zawsze cyrki pogodowe w play off, dodatkowo ta cała pseudo pandemia, to oni sobie qrw@ mecz Polska Rosja we wtorek wymyślili o nic, w mieście gdzie zasiądzie 300 kibiców wraz z zawodnikami i teamami, zamiast zostawić ten termin awaryjnie. Nagroda Darwina przyznana.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Dziwna sytuacja, że w rozdzielni trzymają motocykle...
  No z wywiadu tak wynika. Niby była zabezpieczona (rozdzielnia) a trzymano w niej motocykle.
  "Gdy zobaczył, że na stadionie przygasają światła, natychmiast ruszył do rozdzielni, bo wiedział, że musiało stać się coś złego. Tam zastał pożar. To o nim opowiadał prezes Michał Świącik, kiedy mówi, że ktoś wyciągał w popłochu motocykle"
  "Opinia straży jest taka, że rozdzielnia była zabezpieczona. Z dokumentacji wynika, że przegląd był zrobiony, a wszystko działało, jak należy"
  I zaraz pewno znajdą się tacy co powiedzą, że tam "kitrano" motory podstawiane zawodnikom, lżejsze, o większej pojemności, z niedozwolonymi elementami... Podejrzane takie... Zaraz pełno teorii spiskowych. Orzech do zgryzienia nie lada,

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Przepraszam za ironię, ale ten g(G)rzyb jakis halucynogenny jest! :)

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!
  Łubu dubu łubu dubu

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Gość już nieźle obsrany jest jak codziennie daje wywiad i mówi jakie to by było niesprawiedliwe żeby tego wyniku nie utrzymali ;D. Szkoda że patrzy pan na czubek własnego nosa i niech pan powie co Czewa jest winna temu zdarzenia że zabrania im się dokończenia meczu. Czyżby miał pan pełne gacie że Stal przegra to w ostatnich biegach

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Skoncz Pan Panie Grzyb...rozumiem sytuacje w jakiej jest Stal Gorzow, ale jest cos takiego jak odpowiedzialnosc na ryzyko organizatora. Mam jednoczesnie pytanie: Dlaczego w rozdzielni staly motocykle? Stare dobre czasy dawno sie skonczyly...Ma Pan mozliwosc odjechania powtornie meczu idac z duchem sportu. Ma Pan racje co do Madsena - moze pojechalby gorzej, ale tak samo mozna stwierdzic wobec Panskich zawodnikow. Tez nie jestem za walkowerem, ale jak KOL postanowi aby zaliczyc wynik to bedzie to mega zaskoczenie, chociaz w tej lidze nic mnie juz nie zdziwi.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Eeee, nie. Porównywanie piątkowego pożaru rozdzielni do sytuacji z deszczem jest bezsensowne. W przypadku przerwania meczu z powodu opadów w grę wchodzi przede wszystkim bezpieczeństwo zawodników. W piątek tor nie płonął, więc nikomu na nim nic nie groziło. Poza tym w przypadku deszczowej pogody dwa zespoły przedstawiają sędziemu swoje zdanie. Jeśli oba zespoły nie chcą jechać, to mecz zostaje zakończony, a wynik zaliczony. W przypadku omawianego pożaru rozdzielni nie ma wspólnych decyzji. Jeden chce zaliczenia wyniku, drudzy oczekują powtórzenia meczu.
  Jedyne moim zdaniem rozsądne rozwiązanie to powtórzenie całego meczu w bliżej nieokreślonym terminie.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Na Astona wystarczyło a na polisę już nie?

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Panie Grzyb jak się podjąłeś prezesury tak zacnego klubu to nie zachowuj się jak dziecko co mu zabawkę zabrano bierz przykład z naszego prezesa brawo panie Świącik!!!

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Panie Grzyb jest Pan kłamcą. Nie paliła się, żadna główna rozdzielnia tylko mała rozdzielka jedna z wielu na stadionie. Tylko szaleniec może tak mówić, że to główna. Jakby spaliła się główna rozdzielnia to nie miałby pan światła na całym stadionie, a to było i to w 90%. Następnym świadectwem na pana kłamstwo jest to, że każdy strażak od pierwszego dnia pracy wie o tym, iż gasząc urządzenia elektryczne musi od nich odłączyć prąd. To jak to się u pana stało, że straż odłączyła od rozdzielni prąd, aby ją gasić, a światło na stadionie dalej było? Zrobiliście z małego pożaru pomieszczenia gospodarczego w klubie pożar głównej rozdzielni i za to kłamstwo powinniście zostać przez ekstraligę podwójnie ukarani za to, że kłamiecie ekstraligę, Częstochowian, i wszystkich kibiców. Powtarzam - nawet dziecko wie, że jak strażak gasi kable z prądem to odłącza od nich napięcie. Więc jak była to główna rozdzielnia i straż odłączyła od niej napięcie to dla czego na większości stadionu było dalej światło? Ano dla tego, że to nie była główna rozdzielnia. I zgodzę się z panem, że ma pan na stadionie jednego gościa od prądu i hydrauliki, bo jak widać z małego pożaru zrobił gówno i teraz musicie z tego wybrnąć.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Trochę pokory panie prezesie. To gospodarz jest odpowiedzialny za przygotowanie sprawnego stadionu do jazdy. Czy to była siła wyższa, czy zaniedbania, nie mi to rozstrzygać. Ale to biadolenie trąci brakiem profesjonalizmu.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Gdyby to Włókniarz prowadził to pan Grzyb mówiłby coś zupełnie innego, że jak to zaliczyć wynik, przecież pożar to nie deszcz, trzeba dokończyć lub pojechać od nowa.

 • chcwdtrolu lubi Komentarz

  Co za kolo, takie brednie, że aż trudno się to czyta. Walkower dla Czewy a Goszuf leci z ligi. NIE dla kombinatorów w lidze.