Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Nie chcę oceniać tego idealnego obrazu ani psuć nikomu dobrego samopoczucia a tylko zapytam o kilka rzeczy:
  _kto zrobił prezesem Pana Labudzkiego
  _kto był członkiem rady nadzorczej spółki w latach 2016 i2017 i miał z tego tytułu
  obowiązek kontroli działań zarzadu
  _kto prowadził spory finansowe z Holta, Baranem, Okoniewski, Crumpem,
  _jak potraktowano Wdowe po Lee
  _kto podejmował decyzję o odmowie jazdy w Lesznie na życzenie Nickiego
  _kto odchodził obrażony po sezonie 2008(spadek Stali) by wrócić w styczniu 2009 robiąc skład z łapanki
  _kto po awansie w 2015 chciał nadal jeździć w 1 lidze bo podobno ciekawsza robiąc sobie jaja z kibiców
  _co znaczy zostawiłam klub we ekstraklasie z budżetem na 1 ligę
  _czy czasem umowa z PGE nie miała trwać tylko rok a była zresztą załatwiona przez Pana Burego
  _czy świetna sytuacja w jakiej został klub nie znaczyło braku długów i pustej kasy na rok następny
  _czy czasem to nie sposób w jaki Karkosik przekazał Toruń nie jest lepszym wzorem niż to co stało się w Rzeszowie
  Tak tylko się pytalem. A tak na koniec chyba łatwiej zapytać członkowi rady o sytuację w spółce niż zrobić audyt. Wystarczy podnieść rękę i zapytać.

 • Tomasz Muszyński napisał/a komentarz do Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Jako prezes nie przepłacałam. Pan Nawrocki pożyczył 500 tys. i nic więcej (felieton)

  Jeszcze bym zadał pytanie, ile wychowanków zostawiła Pani Półtorak po 11 latach sponsorowania klubu? Jeden jedyny Dawid Lampart, który i tak nie osiągnął nigdy poziomu do którego był predysponowany. Jakimś cudem jak odeszła pojawił się Wojdyło, młody Lampart, bracia Curzytek, czyli więcej talentów w 3 lata kiedy było naprawdę biednie, niż przez 11 lat świetlanych i bogatów rządówm Pani Półtorak :) a te kilkadziesiąt milionów które zostały wpompowane w klub przez te lata tak naprawdę zostały wyrzucone w błoto dla zwykłego rzeszowskiego kibica. Wyjechały do Austrlalii, Danii, Anglii, w najlepszym przypadku do Zielonego Góry czy Wielkopolski. Klub nigdy nie zdobył medalu DMP mimo że często miewał budżet na poziomie pierwszej trójki ekstraligi czy nawet najwyższy w Polsce. Przez 11 lat nie udało się zbudować silnych funadamentów klubu mimo przechodziły przez niego ogromne pieniądze

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Nie jestem zwolennikiem powrotu pani Marty do Rzeszowa. Co miała zrobić, już zrobiła. W sensie finansowym zrobiła bardzo dużo, uporządkowała pewne sprawy, klub był wiarygodny i wypłacalny, natomiast zabrakło "truskawki na torcie". Co z tego, że startowali zawodnicy TOP 3 na świecie... Ano nic, jeżeli drużyna balansowała na krawędzi lig. Znaczy to, iż pieniądze były, zostały źle lokowane i to jest największy zarzut do ówczesnych decydentów. Nie było człowieka z prawdziwego zdarzenia, kogoś ze środowiska, takiej rzeszowskiej persony jak Ralf Rangnick - wystarczy wspomnieć Hoffenheim, czy RB Leipzig.
  Pani Marta zajęła się młodzieżą - szkoleniem, wspomaganiem w Krośnie. Super. Ale jak będzie tak szkolić jak w Rzeszowie, szukanie ludzi z YT (zawodnik Gaschka - gdzie facet jest i co on teraz robi), to daleko ten projekt nie zajedzie.
  W ankiecie powiedziałem NIE, ale nie dlatego, że nie szanuję pani Marty. Wręcz przeciwnie, natomiast miała już swoje "pięć minut" i niczego szczególnego nie zaprezentowała. Klasyk mawiał, że "po owocach poznamy", w tym przypadku przypominało to raczej niedojrzałe "papierówki" niż dorodne "championy"...

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Bardzo fajna prezentacja najmłodszej drużyny w lidze. Wyciągnięto wnioski z ubiegłorocznej imprezy i żaden "pokaz barmański" nie zdominował imprezy. Mamy dwa wielkie powroty, trzech kolarzy z Ekstraligi i bardzo perspektywiczny zespół. Klub poukładany i bez długów. Dzięki dla całej ekipy i pana Zdunka za mądre gospodarowanie. Dodatkowy plus za brak presji i sztucznego pompowania awansu za wszelką cenę.

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Curzytki jak nie chcą skończyć jak Peroń to powinni zostać w stowarzyszeniu Stal Rzeszów i brać udział w jak największej ilości rozgrywek młodzieżowych.Na ligę wypożyczyć chłopaków do Krosna i brać się za odbudowę rzeszowskiego klubu.

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Zrezygnowal ze wzgledow zdrowotnych , a nie z braku jazdy :}

 • Tomasz Muszyński otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Szkoda,ale z drugiej strony trudno mu się dziwić.O mało co,młody człowiek mógł zostać inwalidą.Cieżka kontuzja zakończyła kariery kilku młodych zawodników,którzy pomimo tego że się pozbierali,nigdy już nie doszli do dawnej dyspozycji.Np.Adrian Gomólski,świetny młodzieżowiec do momentu kontuzji,którą zawdzięcza Emilowi S.,nigdy już się nie pozbierał.Sam Emil po kilku ciężkich kontuzjach,też spuścił z tonu.

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Szkoda.Chłopak mógł z powodzeniem kontynuować karierę na torach I lub II ligi. Zdrowie jest jednak najważniejsze. Powodzenia i odnalezienia się w nowej rzeczywistości życzę.

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Zamknij wreszcie ryja śmieciu. Chłopak nacierpiał się wiele . Miał dwie poważne kontuzje.

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Wybrał zdrowie i spokój.

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Ludzie zostawcie w spokoju Stal.Licencje dostaną idą święta zamiast być razem i spokojnie myśleć i rozmawiać jak normalni ludzie.Zostawcie te sensacje tego ostafa bo on tylko fermenty wywołuje i za to ma kasę.

 • Tomasz Muszyński napisał/a komentarz do Salon samochodowy pozwie Ireneusza Nawrockiego. Prezes Stali nie zapłacił za auto

  Nie z tego powodu tylko z tego co napisałem. Poza tym Wanda i Piła dostały nadzorowane a my nie mogliśmy już dostać bo mieliśmy na 2018. Ja nie pisze że Irek ma uregulowane wszystko tylko to ze są kluby które mają jeszcze więcej długów i jakoś się nie pisze o nich. Poza tym przed przyznawaniem licencji pisali tutaj tak samo jak teraz i dobrze o tym wiesz, więc to nie ma nic wspólnego z przyznaniem czy nieprzyznaniem licencji

 • Tomasz Muszyński napisał/a komentarz do Salon samochodowy pozwie Ireneusza Nawrockiego. Prezes Stali nie zapłacił za auto

  To przestańcie się nakręcać. SF już dawno wiedzą że wystarczy napisać nazwisko Nawrocki w tytule i maja kilkukrotnie lub nawet kilkunastokrotnie więcej otwieralności artykułu. Za co? za artykuł że Nawrocki wisi 5400zł? dlaczego nikt nie pisze o długach Polonii Piła czy Wandy Kraków które są o wiele większe niż ma Stal? albo o innych klubach gdzie się również nie zapłaciło do tej pory sponsorskich umów? bo się nie opłaca SF o tym pisać bo prawie nikt tego nie będzie czytał

 • Tomasz Muszyński napisał/a komentarz do Salon samochodowy pozwie Ireneusza Nawrockiego. Prezes Stali nie zapłacił za auto

  "Inter Auto, salon samochodowy Skody w Krasnem koło Rzeszowa, najprawdopodobniej skieruje do sądu sprawę braku płatności za samochód, który pan Ireneusz Nawrocki wziął na nagrodę w konkursie" Jadę do Krasnego wziąć sobie samochód :)

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Spokojnie Ireneusz wie co robi. Takie długi to nie są długi. Diamond cup okazał się niewypałem, Ireneusz szmaragdy obiecał i szmaragdy były a one nie kosztują 100 czy 200 tysięcy.

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Sprawa jest prosta
  Prawie redaktor ..... gnoi rzeszowski klub z każdej strony robiąc mu antyreklamę jak nikomu wcześniej dotąd, nagonka jest okropna .kluby podobne problemy miały nie od dzisiaj, ale takiej pogardy dla całego klubu jeszcze nie słyszałem..
  Media w chwili obecnej stoją na takiej pozycji że mogą kogoś albo wynieść na tzw. ołtarze lub calkowicie zniszczyć !!!
  Sam Nawrocki to nie cała Stal Rzeszów!!!
  Klub sportowy Stal Rzeszów to wieloletni klub gromadzący wielu sportowców w różnych dziedzinach dyscyplin sportowych nie tylko żużla!!!
  Mieszkańcy Rzeszowa jak i całe miasto utożsamiają się z tym klubem , bo to jest nasz klub ! Z naszego miasta ! Z wieloletnim dorobkiem sportowców i nie można sobie pozwolić żeby jakiś patałach redaktor prowadził swoją prywatną wojnę z niejakim Prezesem Nawrockim z jednej z dyscyplin tego klubu !!!
  Z tego co jest wiadome czyli- nie słusznie pomawianie, oszczerstwa wypowiadane na oficjalnym forum do puki się ich nie udowodni ,są karalne.
  Ale jeżeli ,jak to twierdzi śmieszny prawie redaktor .... prezes Nawrocki jest oszustem ,naciagaczem ,pierze brudne pieniadze i podobne wypociny ,wypowiadane od dłuższego czasu ,przez owego debila redaktorka ,powinny znalesc miejsce w prokuraturze a pozniej w sądzie jeżeli są jakieś na to dowody ,a nie oczerniac caly klub sportowy STAL RZESZOW !
  SPEEDWAY
  STAL RZESZÓW wygrał rundę II ligi żużlowej i otrzymał przepustkę i pełne prawo do jazdy w I lidze żużlowej zdobywając ja w sportowej wale i nie zostało nic kupione pod stołem.

 • Tomasz Muszyński napisał/a komentarz do Salon samochodowy pozwie Ireneusza Nawrockiego. Prezes Stali nie zapłacił za auto

  Dokładnie tak jest. Cały czas jest pisane jedno i to samo. Jakie kwoty padają 5400zł? a samochód ok 40tys kosztował, albo teraz wyszło 12tys za Potońca dla Falubazu, czy dług za Nazimka dla Kozy 3tys. Iversena faktury też nie są wiele większe za DC. Diamenty kosztowały 1,3mln nawet jakby okazało się że są trochę tańsze to i tak bez porównania do tych kwot które padają tutaj które są do uregulowania dla przeciętnego Polaka. SF w sumie najwięcej zarabia na tych tanich sensacjach

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  "Poza tym gdyby było aż tak źle ,to wydaje mi się że sami zawodnicy też by się nie pchali w gówno wirtualne tym bardziej że jeden rok przejechali i dalej podpisali kontrakty na kolejny sezon plus nowi i to całkiem dobrzy zawodnicy jak na I ligę."
  .....................manipulacja i przeświadczenie, że jak Greg jeździ to jest ok. Łatwo połknąć haczyk .

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  szkoda , że kilku pseudodziennikarzy może doprowadzić do upadku klubu , ktory może się nie podnieść . A wszystko przez ratowanie podupadającego dziennikarza i jego kuluarów .

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Panie Ostafinski, pewno przez przeoczenie nie zapytal pan jak z rozliczeniami Nielsa z gorzowskim klubem...

 • Tomasz Muszyński napisał/a komentarz do Niels Kristian Iversen: Z panem Nawrockim nie mam kontaktu. Pieniędzy też nie dostałem (wywiad)

  Dokładnie tak jest, to że Nawrocki ma zaległości to wiadomo ale również wiadomym jest jaka jest nagonka na niego. Iversen dostał diament za prawie 200tys zł i to jakoś przeszło uwadzę pana redaktora a to że nie ma zapłaconych dwóch faktur na kilka tysięcy zł to już jest wielkie halo. Za miejsca na podium w poszczególnych rundach było tam tylko płacone 3tys, 2tys i 1tys euro.

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  Tytuł "Nawrocki nie zapłacił..." a z tresci artykulu moznabylo wyciagnąc inny tytul. Np " Iversen dostal diament duzej wartosci". Ale po co...

 • Tomasz Muszyński napisał/a komentarz do Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Czas skończyć z hipokryzją w Stali (felieton)

  Dokładnie, to będzie chyba pierwszy przypadek w historii aby niewypłacalny klub nie poniósł porażki w sezonie

 • Tomasz Muszyński lubi Komentarz

  A to nie Ty pisałeś, że Stal nie dojedzie do końca sezonu? A to nie Ty pisałeś, że Greg nie pojedzie w PO? A to nie Ty pisałeś, że nikt u nas nie podpisze? A gdzie jest info, że kontraktowa niespłacona? Ja widzę, że jest info o braku licencji i o możliwości odwołania póki co. I nie imputuj mi, że kogoś wyzywałem. Nazywałem Cię po imieniu - hejterem Stali. I zdania nie zmieniłem, a Ty swojej fobii. Dalej siedzisz pod każdym, artykułem o Stali i czekasz tylko na złe wieści. Co Ci z licencji w Krakowie, jak długi większe niż w Rzeszowie, tylko zrolowane...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.