qaq - lubi

 • qaq lubi Komentarz

  kabaret ! trener przegrywa drugi mecz z słabym przeciwnikiem i w nagrodę nadal pełni funkcje trenera o co tu chodzi. ME będą jak zwykle, odpadamy już na początku i powtórka z 2016 i w następnych latach to samo. Muszą nastąpić gruntowne zmiany w PZPN ,niestety nie wierze w te cuda

 • qaq lubi Komentarz

  cztery miesiące wolnego więc proponuje żeby poszedł pogadał z Prezesem Bońkiem żeby chociaż na trzy miechy wysłał go na staż do jakiegoś klubu zagranicznego i nauczyli go jak wygląda profesjonale trenowanie zespołu wiadomo to kosztuje może prezesik wyciągnie parę euro jeżeli nie trzeba będzie liczyć na łut szczęścia że jakoś Brzęczek przygotuje reprezentacje na euro

 • qaq lubi Komentarz

  ten zegarek tak pasuje do garnituru, jak wuja na trenera reprezentacji

 • qaq lubi Komentarz

  acha, czyli wszystko jest ok, widziałem oba mecze jakiejś strasznej progresji nie było

 • qaq lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • qaq lubi Komentarz

  Wyjumac jego razem z Bonkiem. Boniek dostaje odsyp od Brzeczka, za to, ze ten zrobil go trenerem reprezentacji. Dlatego Boniek nigdy nie zwolni Brzeczka. Najpierw trzeba wyjumac Bonka.

 • qaq lubi Komentarz

  I znowu będzie mecz o punkty , ostatniej szansy i o honor.

 • qaq lubi Komentarz

  no cóż, jest dramat, dalej będzie chaos i przypadek, na MŚ raczej nie pojedziemy, na Euro 3 lub max 4 mecze

 • qaq lubi Komentarz

  Gościu przestań p******ić jak potłuczony. Arek miał dwie poważne kontuzje, które odbiły się na jego formie strzeleckiej. Wystarczy popatrzeć jak szalał w Ajaxie, po przejściu do Włoch praktycznie się porządnie nie nagrał i pauzował przez wiele miesięcy. Zawodnik z dużym pechem, ale i także potencjałem. Można się tylko zastanawiać co by było gdyby nie te kontuzje. Śmiem twierdzić, że byłaby to topowa 9 w Europie. Jest młodym zawodnikiem i wierze, że odzyska tą lekkość jaką miał w Ajaxie, wszystko siedzi w głowie, mental to podstawa.

 • qaq lubi Komentarz

  Pierwszy zawiódł drugiego a drugi pierwszego. Zawodowcy!

 • qaq lubi Komentarz

  Wcale nie dziwię się kompletnemu rozczarowaniu Roberta. Na papierze nasza kadra wygląda całkiem obiecująco. Jednak co z tego, skoro mamy selekcjonera na poziomie II ligi. Właściwie z kim Robert miał grać? Został zupełnie wyłączony z gry, a tacy dyletanci, jak Szymański czy Linetty (gdzie Przemysław Płacheta) , nigdy nie powinni zostać powołani do reprezentacji, a oni wychodzą w pierwszym składzie. Trudno to inaczej wytłumaczyć, jak pomroczność jasna. Ktoś powie, że w Polsce funkcjonuje 30 kilka milionów selekcjonerów, jednak trzeba być niewidomym, aby nie dostrzec jego karygodnych błędów.

 • qaq lubi Komentarz

  Ślepy zobaczy , że trener nie daje rady , że przerasta go to zadanie a ten co to powinien zobaczyć brnie dalej w zaparte i nie odwołuje tego co powołał.Jak to zjawisko można nazwać?

 • qaq lubi Komentarz

  Poziom trenerki Brzęczka jest adekwatny do polskiej ligi. Jest żenującym nieudacznikiem promowanym na siłę przez rudego. Udaje trenera, udaje, że zna się na taktyce, a tak naprawdę trwoni czas i potencjał zawodników. Jego ta funkcja przerasta o dwie głowy i to wicać, czego marny kopacz może nauczyć zawodników grających w dobrych zachodnich klubach? Polscy trenerzy nie maja pojęcia o taktyce, a na Zachodzie nie chcą się uczyc trenerki, bo nie znają języków, dlatego odstajemy i piłkarsko i technicznie od reszty czołówki europejskiej.

 • qaq lubi Komentarz

  Jak długo jeszcze będziemy znosić partactwo pana Brzęczka?? Jakie odzyskiwanie zaufania?? Kiedy?? Zwycięstwa z rezerwami Finlandii i Ukrainy?? No litości!!! Finlandia w składzie, w którym z nami zagrała miałby problemy nawet w ekstraklapie, z Ukrainą, podobnie jak w meczach el. ME mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu, bo grą na to 2:0 reprezentacja z całą pewnością nie zapracowała.

  Mamy na tyle dobrych piłkarzy, że z przeciętnymi i słabymi rywalami to jeszcze jako-tako wygląda, ale w meczu z mocną drużyną jest dramat, a przewodnią myślą Brzęczka wydaje się wciąż być 3xb - bez ładu, bez składu, bez sensu.

  Brzęczek jest już selekcjonerem ponad 2 lata, a wciąż najlepszy mecz kadry pod jego wodzą, to debiutancki remis z Włochami!!!

 • qaq lubi Komentarz

  Robert: jeszcze ILE razy będziesz musiał się przekonać, że gra z polską reprezentacja to koszmarna pomyłka ?

 • qaq lubi Komentarz

  @arniUT: PYTASZ: ...Czy ludzie którzy glosują za zmianą trenera myślą, że jak przyjdzie nawet sam Phil Jackson to zmieni się diametralnie gra?... Może gra się diametralnie nie zmieni ale ją napewno "pukłada"!!! Będzie widać system, taktykę, która będzie się sprawdzała ałbo nie.

 • qaq lubi Komentarz

  Doprowadzi do zmiany selekcjonera albo zmusi obecnego do innego stylu. Oba warianty sprowadzają się do tego samego:

  Brzeczek to dno, żaden z niego trener,ale koleś bońka i dlatego włos mu z tego pustego łba nie spada. Jak można takiej padlinie trenerskiej cokolwiek płacić za "trenerkę"?

 • qaq lubi Komentarz

  Wuefista i jego pajacowanie ze składem . Jak zwykle ma już pełno w gaciach ze strachu przed rywalem i myśli jedynie o cudzie i remisie grając jednym napastnikiem.

 • qaq lubi Komentarz

  Już po składzie widać jaka będzie taktyka,miesza składem ale tak by asekuracja nie wypadła z taktyki.Znów autobus w polu karnym i laga do przodu.To wizytówka Brzęczka.
  Herbata też słodsza nie będzie od samego mieszania.Wietrzę porażkę a chciałbym się mylić.

 • qaq lubi Komentarz

  Czyli znów gramy w 10-tkę bo 9-tka nie bierze udziału w grze, i bez młodziezy.Ten trener jest niereformowalny! Do tego słaby Klich i brak Modera -powodzenia.