Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marek Jankowski napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Drogi Motorze, jak miło cię widzieć w Ekstralidze (felieton)

  Widzę, że pan Ostafiński jest takim samym bezstronnym dziennikarzem jak T. Lorek, który zapomniał o swoich obowiązkach po ostatnim biegu z ROWem. Brakowało tylko, żeby zaczął Mrozka pocieszać.

 • Marek Jankowski lubi Komentarz

  Poglądy Ostafińskiego to chyba jakiś żart-ciężko wymyślić coś równie głupiego.Według niego zespoły nie powinny awansować do ekstraligi bo mogą być słabsze od ekstraligowców...To może zamknijmy ekstraligę(nikt nie powinien z niej wypadać)-to zapewne wpłynie na jej poziom.a panie Ostafiński jeśli się wygrywa ligę to powinno się tego wg pana wstydzić?Należy taktycznie przegrywać aby nie awansować i pozwolić awansować innym?-to jest sportowa postawa wg Ostafińskiego.Należało by się raczej zastanowić jaki poziom reprezentują dziennikarze płodzący takie steki bzdur.Smutny trochę zaczyna być żużel nie tyle przez słabsze lub silniejsze zespoły ale przez dziennikarzy niskich lotów którzy potrafią ten sport zohydzić.

 • Marek Jankowski lubi Komentarz

  Ostaf po prostu jesteś zaślepiony nienawiścią do Lublina i Motoru bo działacze z Tobą nie chcą gadać. Woryna nadaje się do Ekstraligi a Jonsson już nie tak? Ok idziemy dalej Chmiel jest według redaktorzyny lepszy od młodego Lamparta ok nie ma sprawy każdy ma prawo do własnej oceny. Ja się z nią nie zgadzam. Grigorij nie jeździł długo i wraca od maja, Bewley po kontuzji więc trudno oczekiwać od nich od razu super formy, być może od razu zaskoczą. I teraz gadki, że tylko ROW nadawał się do Ekstraligi I BYŁ STO RAZY LEPSZY? To kpina bo to były wyrównane ekipy. Wygraliśmy z ROW-em 3 mecze z czterech tocząc pasjonujące boje w finale i co mieliśmy odpuścić. Panowie nie jedziemy bo redaktor D.O. guru wszystko wiedzące o żużlu powiedział, że nie mamy szans. TEN ARTYKUŁ TO DNO I ŻENADA I POWINIENEŚ ZA NIEGO WYLECIEĆ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM Z ROBOTY

 • Marek Jankowski lubi Komentarz

  Sportowym Faktom należy zwrócić uwagę że jest przepaść pomiędzy dziennikarstwem kontrowersyjnym-jest to domena dziennikarzy i ludzi inteligentnych a pisaniem żałosnych bzdur-jest to z kolei domena ludzi niewyrobionych,nie potrafiących dostrzec subtelności dziedziny o której starają się coś napisać.Chwały portalowi Sportowe Fakty raczej to nie przynosi.

 • Marek Jankowski lubi Komentarz

  ostafinski to expert?

 • Marek Jankowski napisał/a komentarz do Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Motor nie powinien był się pchać do Ekstraligi. Nie nadawał się

  Panie Ostafiński pierdo...lnij się pan parę razy w łeb, może coś pomoże.

 • Marek Jankowski lubi Komentarz

  Co za deb.l mógł wymyśleć taki tytuł artykułu. " Po co pchali się..." A słyszałeś Pan Ostrafafiński czy jakoś tam o czymś takim jak SPORT .
  Wygrali 1 ligę to awans należał im się jak PSU BUDA.
  Nawet jak by mieli po roku spaść, to co z tego. Taki jest sport. Zrozum Pan w końcu.
  \

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.