Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sajok napisał/a komentarz do ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

  Ależ tu Wiktor zrobił dobrą robotę.

 • sajok napisał/a komentarz do Grand Prix Polski we Wrocławiu (II)

  Niech znowu stoją na dwóch pierwszych miejscach pudła, obojętnie w jakiej kolejności :)

 • sajok lubi Komentarz

  ...kto jest mistrzem świata ?!...kto kogo powinien bać ?...chyba, że siatkarze pójdą za przykładem reszty nadwiślańskiej wycieczki...San Marino ma dwa medale...

 • sajok lubi Komentarz

  Artykuły dla tego portalu piszą idioci. Niesamowita jest ta Kanada, bo pokonała Wenezuele i Iran oraz ugrała 2 sety ze słabymi Włochami?

 • sajok lubi Komentarz

  Ci już złoto widzą pismaki zakichane . . . . medal będzie dużym sukcesem

 • sajok lubi Komentarz

  Jeszcze nie ma nic pewnego a już wp bębni o zlocie. Czyli jak zawsze.

 • sajok lubi Komentarz

  Balon nadmuchany do monstrualnych rozmiarów pęknie z wielkich hukiem. Typowo polskie przyznawanie medalu/punktów/zwycięstw zanim jeszcze rozpoczną się decydujące zawody.

 • sajok napisał/a komentarz do "Ważne, że Polska przyjechała na 5:1". Zmarzlik i Janowski zrobili show, a później stanęli razem przed kamerami

  @Gekon: Chłopie co ty chrzanisz, jakie wycie?? Cieszymy się, że nasz Maciek i nasz Bartek zajęli dwa pierwsze miejsca na pudle :)

 • sajok lubi Komentarz

  Sajfudinov zajęty walką z Łagutą nawet nie zauważył Janowskiego i sam się w niego wpakował. Decyzja sędziego w tym przypadku jak najbardziej prawidłowa.

 • sajok napisał/a komentarz do Żużel. Zmarzlik wygrał w królestwie Janowskiego. Cóż za finał we Wrocławiu! [RELACJA]

  Czepiacie się, że kibice na olimpijskim kibicują bardziej Tajowi a nie Polakom a tu wylewa się hejt na Maćka że mu dobrze poszło. Co za hipokryzja.

 • sajok lubi Komentarz

  Brawo chłopaki, lepiej być nie mogło!!!

 • sajok lubi Komentarz

  Nie rozumiem dlaczego móje komentarze zostały usunięte... Nikogo nie obraziłem, jasno wyraziłem szacunek do p. Katarzyny i jej wolności kochania. Wytknąłem autorowi artykułu, że SF wykupione przez WP zamiast skupiać się na sporcie stały się narzędziem szerzenia ideologii. Sama medalistka nie chciała dzisiaj brnąć dziś w temat który redaktor mimo to drążył. Czym WP głosząc swoją jedynie słuszną ideologię i usuwając krytyczne komentarze różni się od TVPPis??? Bardzo szkoda mi że SF wykorzystywane są ideologicznie, korzystałem z tego portalu długo zanim został wykupiony przez WP i bardzo mi przykro patrzeć w jakich celach jest wykorzystywany. Podobnie jak przykro patrzeć jak wielki sukces polskich sportsmenek jest wykorzystywany do szerzenia propagandy...

 • sajok lubi Komentarz

  Generalnie wydaje sie fajna dziewczyna, ale nie chce by byla "wzorem" dla moich córek :-/ Szkoda, że teraz zrobiła się moda na bycie innym... to idzie w złą stronę. Mam mnóstwo znajomych będących homo, ale jakoś nikt z nich nie popiera tego co się dzieje...

 • sajok lubi Komentarz

  Niezła cenzura LGBT, sporo komentarzy poleciało...

 • sajok lubi Komentarz

  ale zaraz, jaki atak? pytanie ma jak najbardziej sens. Iga, a co osiagneliscie? - zarowno w singlu jak i deblu wygraliscie po jednym meczu .... za malo jak na medalowe inspiracje.

 • sajok lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sajok lubi Komentarz

  Wyciąga swoją orientację na Olimpiadzie niczym angole klękający na ME. Masakra do czego doprowadzają mniejszości

 • sajok lubi Komentarz

  Dziecko, sprawy intymne zawsze trzymaj dla siebie. Mnie to nie interesuje, chyba, że zacznę rozważać, czy jesteś mężczyzną czy kobietą. Jeżeli mężczyzną to co robisz w tym zespole. Nie niszcz dorobku tym kobietom. Zanim coś powiesz zastanów się i nie żądaj ode mnie tego abym tłumaczyła Ciebie kim, czy czym jesteś. Jak jesteś facetem to zmień płeć, jeżeli kobietą to zachowuj się jak kobieta.

 • sajok lubi Komentarz

  Nie ma niezależnych mediów. Są jedynie zależne od Nas lub od Brukseli

 • sajok lubi Komentarz

  Reszta dziewczyn będzie ci "wdzięczna" za fakt, że wmieszałaś politykę do sportu. Idę o zakład, że cała wasza drużyna w tej chwili traci fanów.

 • sajok lubi Komentarz

  @Fishbed
  To może zróbmy odwrotnie? Niech lewacka Wirtualna Polska zostawi w spokoju Sportowe Fakty i swoje prowokacyjne tematy, czyli mieszanie wydarzeń sportowych z polityka czy LGBT umieszcza na zwykłej WP a razem z nią niech odejdą też tacy jak Ty. Tam do woli będziecie sobie mogli pierniczyć o d***ie Maryni, o LGBT o tęczowych marszach itp, o Dudzie, Kaczyńskim. Wtedy nikt by Tobie i tym wszystkim trollom którzy mają po kilka kont (tylko do jednego celu) nie bedzie przeszkadzał, a i na zwykle Sportowe Fakty wróciłaby wreszcie normalność. Pisząc normalność, mam tu na myśli czasy zanim jeszcze Wirtualna wlazła tu że swoimi buciorami. Ale Ty tego nie pamiętasz, bo zerkajac na Twój profil od razu widać, że Ty nawet nie wiesz jak wyglądała ta normalność :) Dla ciebie normalność jest teraz :) Tylko ciekawe, dlaczego w ostatnich latach tyłu stałych userow, którzy byli na tej stronie i czynnie się tu udzielali tak masowo po prostu przestali tu zaglądać?

 • sajok lubi Komentarz

  chłopak i dziewczyna-normalna rodzina

 • sajok napisał/a komentarz do Tokio 2020. Piękne słowa legendy mikrofonu. Dariusz Szpakowski zaapelował do hejterów

  Nie każda krytyka jest hejtem co próbują nam często co niektórzy wmawiać.

 • sajok lubi Komentarz

  Fakt faktem, drużyna na którą zawsze można liczyć i zawsze da z siebie wszystko....w przeciwieństwie do innych "kopaczy".

 • sajok lubi Komentarz

  I co Wirtualna Polsko? Właściwie czy Polsko tym się mocno zastanowił. Ale do rzeczy... Non stop dajecie prowokujące artykuły, a później się dziwicie, że jest hejt na takie osoby jak ta dziewczyna. Po drugie, to co robicie to zwykła dyskryminacja, bo medal zdobyły cztery dziewczyny, a wy promujecie tylko jedną z nich. Ciekawe dlaczego?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.