Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Marcin się rozkręca, i będzie coraz lepiej. Ja w to wierzę. Także Marcin, nie przejmuj się gamoniami piszącymi tutaj momentami. U kibiców Startu masz szacunek !

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Panie Musielak obyś tak Pan w barwach Włókniarza jeździł.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Sędziowanie, zwłaszcza w tym sezonie to kpina. Co to jakieś święte krowy, z tym cymbałem Dębskim na czele? Najpierw niech będą rzetelni a dopiero wtedy niech czegoś wymagają.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Adrian zostanie w Czewie

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Nie lejcie tyle wody za rok ..to i bonusa nie będzie

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Możliwe. To już decyzja Adriana którą uszanuję.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Zemsta....Wojna....Walka o życie....Panie Ostafiński to jest sport i walka o Mistrzostwo Polski. Gratulacje dla Włókniarza. Dziś troszkę mniej mijania na dystansie.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  A propos Świącika: pojechał mecz życia. Gdy obierał dobre ścieżki i walczył (skutecznie!) z przeciwnikami, to aż usta otwierałem z niedowierzania. :)

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Coś w tym jest. Niesłusznie przerywano niektóre biegi. Szkoda, że dopiero na powtórkach było widać ich zgodność z przepisami.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Trzymam kciuki za Częstochowę i aby udało się wybić Toruniowi play-off z Głowy
  Brawo Częstochowa

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Trzeba się umieć zachować. I zawodnik, i kibice. Jeśli tylko jedną stronę się krytykuje, a drugą traktuje z wyrozumiałością, to jest to zaproszenie do robienia siary. Nie można tak.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Przyznam, że portal sportowefakty skretyniał. Piszę to z bólem, bo byłem z nim od początku. Tak głupich artykułów, wymyślanie jakiś nieistniejących afer, brak obiektywizmu, bo redaktor Włókniarza nie lubi. Przykłady? Poczytajcie, takie perełki:
  "Gdyby wszyscy zawodnicy Stali jeździli tak jak Zmarzlik, to Włókniarz zostałby u siebie rozniesiony w pył. " A gdyby Polska miała 10 Lewandowskich... Dno ...
  A teraz o meczu. Byłem, dużo walki, wygrana Włókniarza ani przez moment nie była zagrożona, parę błędów sędziego, nadgorliwiec, co mu przeszkadzało jak ktoś dobrze wystartował. Pozdrawiam.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Biedny Gruchalski znów trafił na sędziego, zdaniem którego rozwijający się junior nie ma prawa wygrać startu. Kolejny mecz, ten sam sędzia i te same błędy. Mógłbym o arbitrze napisać kilka brzydkich słów, ale przecież to nie jego wina, że żużlowe władze, tak w kraju jak i za granicą, od jakiegoś czasu zapadły na psychozę przerywania biegów, gdy ktoś ośmieli się wygrać start. To wypaczające wynik i bardzo korupcjogenne. Tym bardziej, że sędzia Słupski już po meczu z Getta Well powinien się spalić że wstydu, a on dalej robi to samo, czyli takie są wytyczne.
  Czy kiedyś jeszcze będzie normalne.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  I jeszcze ten aktorski upadek Wosniaka i wykluczenie Miedziaka. Najslabszy sedzia w lidze! Zdecydowanie.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Dlaczego Woźniak to typowa panienka? Brawo Adrian..świetna walka!

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Mam tylko jedną prośbę do naszej policji zmiencie te chore przepisy dotyczące tego że kibic przyjezdny nie może siąść z miejscowymi! No ludzie! A potem się dziwicie, sport ma łączyć a Wy pozwalacie dzielic. Gdyby nie nasi którzy wstawili się za kibicami z Stali zamienili się szalikami i powiedzieli że nigdzie nie idą to byśmy wspólnie meczu nie oglądali!to nie piłka zrozumcie to nic nikomu nie grozi, zwłaszcza że byli to ludzie z dziećmi.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  48:42 wygra CKM

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Pitu, pitu... Gruchalski na swoim torze czuje się bardzo pewnie, więc nie skreślałbym go na dzień dobry. Madsen z Lindgrenem wiedzą, że żarty się skończyły i muszą jechać na 200%. Miedziak na Olsztyńskiej potrafi czynić cuda - nawet objechać Doyle'a w 14 biegu. W tej sytuacji wystarczy, że Zagar i Musielak dorzucą po kilka oczek. No i nie zapominajmy, że pan Marek też potrafi użyć polewaczki ;) Wg mnie bonus dla Stali, ale 2 pkt. w Cze-wie.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Na swoim torze, Michał Gruchalski może nie być gorszy od Rafała Karczmarza. I dlatego w biegach juniorskich stawiał bym około remisu.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  A ja nie rozumiem Ciebie, ale głównie wielu innych kibiców. Wszyscy niby oczekujecie wspaniałych widowisk z wieloma mijankami ale kiedy własny klub w obawie przed rywalem przygotuje tor powiedzmy "anty widowiskowy" bronicie nie tylko takiego postępowania ale jesteście dumni z wyniku i swoich działaczy.
  Kiedy w związku z tym klub otrzymuje karę, krytyków nazywacie najczęściej płaczkami.
  Kiedy np. Wasz trener w przypływie szczerości mówi, że jego nie rozliczają za widowisko tylko za wyniki to jest ok ale kiedy ktoś mówi, że w ten sposób zabijamy żużel to zostaje ochrzczony hipokrytą.
  Są tory łatwiejsze i trudniejsze technicznie ale każdy można przygotować do walki ale też wyłącznie do utrudnienia życia rywalom gdzie widowisko jest najmniej istotne.
  Pamiętam wiele naprawdę wspaniałych zawodów z Gorzowa i Leszna bo to zależy wyłącznie od aktualnego priorytetu gospodarzy. W Częstochowie i Toruniu też można "popsuć" tor i widowisko tak jak uczynił to np. wrocławski toromistrz w zastępczym finale Sparty importując na nasz grunt baronowe rozwiązania.
  Czy teraz Cieślak w ramach rewanżu przygotuje coś co popsuje owe widowisko? Tego nie wiem, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby tak się stało. Wszak nikt nie chce być frajerem.
  Dziwię się tylko hipokryzji kibiców. Nie można oczekiwać wspaniałych widowisk chwaląc nawet innych samym skupiając się wyłącznie na celu czyli wyniku i rozgrzeszając tych co zabijają istotę i piękno tego sportu.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Każdy widzi to co chce widzieć. Ja na to co widzę patrzę przez kilkudziesięcioletnie doświadczenie życia.
  Pijak? Przede wszystkim gdzie, kiedy i ile razy widziano Cieślaka z trudnością w łapaniu pionu? 0,5 promila? Czy to stan upojenia alkoholowego? Czy wy nigdy nie piliście alkoholu i nie wiecie jak to działa? Jesteście święci?
  Owszem, wypił chłop po meczu bo poczęstował go kolega ze wschodu , a tam to wyraz szacunku. Szczególnego rodzaju wyraz ale tak tam się traktuje przyjaciół, tak się tą przyjaźń potwierdza. Wy pewnie byście odmówili, no bo wy wszyscy święci jesteście!
  Jedyna nieroztropność trenera polega na tym, że skusił się na poczęstunek na terenie stadionu, a jako osoba publiczna powinien się liczyć, że ktoś mu to wygarnie.
  I wygarnął. W arogancki, chamski i bezczelny sposób. Grożąc i wyzywając jak prostak. Dlaczego? No bo dwumecz przegrany i frustracja na przemian z podejrzeniami o podłożenie się rywalowi. Pewnie trener namówił wszystkich zawodników albo wręcz im kazał gorzej jechać... a oni go posłuchali. :)
  A dlaczego krewki prezes nie płacił od dłuższego czasu zawodnikom i być może trenerowi - tego nie powiedział. Może chciał ich w ten sposób zmobilizować?
  Świętości życzę!

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  - Ciekawe komu tak zależy by przeszkodzić Wlokniarzowi w walce o PO ? - A także komu zależy , aby popsuć najlepszy do scigania tor zuzlowy w Polsce ( pewnie nie kibicom :) - Prawdziwi kibice chcą walki na torze emocji i dopingu z adrenalinka a nie jakiejś nudnej jazdy start i co 30m zawodnicy jadący gesiego ! - Tyle w temacie !

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Nie wiem, może mi się wydaje, ale ostatnio ostafjutek odj*bał się od Torunia i przyj*bał do Częstochowy.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  Mam nadzieje,że komisarze nie spie….lą widowiska,bo w Częstochowie zawsze jest fajne ściganie.

 • Fan-CKMMM lubi Komentarz

  NIGHT już ma odlot... Toruń dominuje w lidze...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.