Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Brawooooo Italia

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Angielskie bydło nie zasługiwaliście i nie zasługujecie na ten czy inny puchar

 • Piotr Norw napisał/a komentarz do Kibice byli zaskoczeni. Gwiazdor Łomży Vive Kielce przerwał wywiad z TVP (wideo)

  @Petrochemia: Dokładnie tak jak mówisz.

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Uwaga! Mówię jak było! Talant nie lubi TVP, więc zawołał zawodnika do siebie. W szatni powiedział zawodnikom, że dobra robota, że kolejny wygrany mecz i kolejny zrobiony krok do mistrzostwa. Następnie rzeczowo bez emocji omówił parę sytuacji w obronie i ataku. Zawodnicy udali się na regeneracje, a sztab zajął się analizą następnego przeciwnika.

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  a gdzie kierownik zespołu, dyrektor / czy tylko nosi narty? / gdzie prezes ???????Ile osób jest do nadzoru skoczków , Do sprawdzenia zeszczuplał czy przytył ??

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  @Happymaniack: Bez złośliwości. A ja się pytam za co bierze pieniądze dyrektor d/s skoków oklejony reklamami, niczym choinka?. Zarówno prezes jak i dyrektor bawią się w celebrytów udzielając wywiadów i biorąc udział w różnorakich spotkaniach.

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  @Happymaniack: Tajner był zajęty dopisywaniem dzieci pisowców do listy sportowców, pogonić dziada.

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Ja w takim razie nie rozumiem za co bierze pieniądze cały sztab ludzi, który się zajmuje takimi rzeczami w naszej kadrze. Przecież kombinezon to kluczowy element skoków, który jest ZAWSZE sprawdzany, więc powinien być zawsze priorytetem. Nie rozumiem dlaczego można się pomylić w tej kwestii. No po prostu jest to dla mnie niezrozumiałe. Skoro Tajner twierdzi, że skoczek mógł schudnąć, to wiadomą rzeczą jest aby przed każdymi kwalifikacjami nasza ekipa sprawdzała czy kombinezon aby dalej mieści się w normie.

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Prezes i dyrektor byli zajęci wywiadami w TV

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Kontroler nie zauważył iż naszemu Piotrkowi żal dupkę ścisnął, za niewygrane miejsca na podium! I zabrakło w obwodzie kombinezonu parę centymetrów, a krawiec kadry przespał sytuację!

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Kij mnie obchodzi ile zarabia Milik i to jeszcze info na pierwszej stronie /pilne!Mnie interesuje że Polacy grają w ręczną na MŚ i TVP misyjna nie transmituje niech zobaczą ile ludzi w internecie wczoraj oglądało a na 100% kilka razy więcej by ogladało ale mnóstwo osób nie ma albo nie umie korzystać z komputera wogóle i to jest wiadomość na pierwszą stronę a nie czyjeś zarobki albo gdzie odpoczywaja żony czy kochanki kopanych!!!!!!!!!!!!!

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Krzysztof Piątek wszedł na boisko za kontuzjowanego Piotra Zielińskiego.
  Autor postu pomylił graczy Napoli

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Uff, na to czekałem, cóż za mądre i odkrywcze spostrzeżenia - tylko nasz premier kochany potrafi tak pięknie się wypowiadać na każdy temat i w kilku prostych słowach zawrzeć tyle treści. Co za szczęście że to właśnie on prowadzi Naród do Ziemi Obiecanej.
  Ale że Pan Prezes nie skomentował? Może oglądał akurat jakieś rodeo?

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  SportoweFakty, przestańcie się błaźnić z nachalnym promowaniem słabych dziennikarzy. Babiarz z zawodu jest aktorem a od 20 lat udaje, że jest komentatorem sportowym. Ale nabiera tylko tych, którzy na danym sporcie się nie znają.

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Zaznaczam, że nie mam nic przeciwko wprowadzaniu emocji do przedstawiania widowisk sportowych , bo sport to walka , to emocje, ale muszą one być oparte na rzetelnej wiedzy i na uczciwości. U Babiarza to technika uderzania w patetyczne tony, najlepiej patriotyczne a kiepsko u niego z wiedzą, na temat, o którym pieje - i tak jedzie na tym przez 20 lat.
  W porównaniu do niego taki Zimoch też daje emocjonalny komentarz - ale on naprawdę wie, o czym mówi. Zawsze komentuje całym sobą, bo taki jest, jest w tym szczery - ale przy tym widać, że sport, o którym mówi ma w małym paluszku i sport to jego życie.

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Bo to jest aktor z wykształcenia i późniejszej praktyki w teatrze, więc robi "szopkę", a zachwycony z triumfu siatkarzy lud łyka to wszystko bezkrytycznie bo jest "rozgrzany" sukcesem. A warsztatowo to jeden ze słabszych komentatorów w Polsce, niestety. Może gdyby się tak nie pchał do wszystkiego i starał się ogarnąć jeden temat, ale jemu chyba na tym nie zależy- on woli "gwiazdorzyć", często nawet kosztem odnoszących sukces sportowców, których sukces po prostu "zagaduje" na śmierć. Zdecydowanie gorzej to wygląda gdy sukcesów nie ma, a trzeba skomentować- wtedy Babiarz zostaje z pustymi rękami i brakami warsztatowymi...

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  No właśnie, cały "warsztat" Babiarza opiera się na dwóch nogach - jazda na emocjach i uderzanie w patriotyczne tony - a to wszystko w formie natrętnej paplaniny. Brakuje mu cech koniecznych dla rzetelnego komentatora sportowego - WIEDZY i OBIEKTYWIZMU.
  W ten sposób podoba się ludziom, którzy sport oglądają tylko dla zwycięstw Polaków a wiedzę utożsamiają z gadulstwem. Wierzą, że jak ktoś dużo mówi, to się zna. Ale nie widzą tego, że wprowadza w błąd, myli fakty, daty, wyniki, zawody, zawodników.
  Przez tyle lat zarabiania (sowitego) w telewizji na komentowaniu sportowym Babiarz mógłby choć wiedzieć, o czym mówi.

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Był tak niewidoczny, że powinien mieć trzy asysty...
  Co to jest "kibicy"? Coś od Kubicy?

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  wyetarczylo ,ze zabraklo w drugiej polowie Lewego i zaczeli poruszac sie po boisku jak dzieci we mgle,zenada ,poziom osiedlowej drozyny .

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Żałosny jest ten tekst z Januszem , podobnie jak autor.

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Stara, dobra reprezentacja...stare grzeszki, stara mentalność to mi się podoba! Nic się nie zmienia Panie i Panowie. Gramy jako tako pierwsze 40 minut, potem odpuszczamy i gramy jak ze związanymi nogami. Brak jakości, brak polotu, brak ducha walki i mentalności zwycięzców. Dobrze, że te dwie bramki wbili póki mieli siły, bo "słaba"Korea już wczoraj przebiłaby spekulacyjny balonik. Nie chcę mędrkować i bawić się w jasnowidza, ale czarno widzę to nasze "wyjście z grupy". Jesteśmy po prostu przeciętni.

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Januszu dziennikarstwa, ten mecz był o spokój dla Ciebie!

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Ok GOŚCIU...tylko że w dobrych, klasowych reprezentacjach...a już na pewno tych z pierwszej 10tki rankingu nie powinno być różnicy kto na jakie miejsce w składzie wchodzi. U nas podmianka 3 zawodników jest już cholernie widoczna w jakości gry...a TO FATALNIE. To jako to w końcu jest...nasza reprezentacja to 12 czy 23 graczy? Módlmy się do Świętobliwego Jarosława, żeby nam opatrzność Lewego i Piszczka w zdrowiu ostawiła, bo nawet bramki jednej nie zdobędziemy na tym turniej a stracimy pewnie 10. Teraz już ROZUMISZ...ep rozumiesz...GOŚCIU?

 • Piotr Norw lubi Komentarz

  Bo i kto go tam potrzebuje ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.